Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

Kaksne ma matjazko, lol. Kot da bi poslusal 12 letnika, ki je ravno prebral par pravljic. Saj ni cudno, da je kot je, ce pa vecina se vedno zivi v svojem fantazijskem svetu.

Ste kdaj pomislili kako absurdno je, da tudi do 20 let gulimo solske klopi brez, da bi se naucili najbolj elementarne stvari o zivljenju, niti, da bi bili usposobljeni za kakrsnokoli delo. 20 faking let?!? Da se lahko zaposlis se ZACNES uciti za konkretno delo?? Pojma o pojmu nimamo o hrani, osnovi zivljenja. Pojma o pojmu nimamo o odnosih. Oz, se slabse je. Indoktrinirani smo v pravljice, ki z realnostjo veze nimajo. Pojma o pojmu nimamo o financah. In kar je najbolj pateticno, ravno ekonomisti so po vecini najbolj indoktrinirani v zablode keynezovih teorij. Pojma o pojmu nimamo o zgodovini, ki je po vecini neskoncni niz lazi zmagovalcev. Itd, itd. Vse to se sele moramo nauciti, ce hocemo karkoli vedeti. Kar seveda redki naredijo. In celo zivljenje ostanejo v indoktriniranih zablodah.

Zato imamo potem teme kot je tale. Ker ljudem niso jasne osnove zenske narave in osnove parckanja. Eni zafrustriani, ker zeljenega ne dobijo. Drugi se vedno prepricani v otroske pravljice. Zenske s svojimi manipulativni custvenimi izpadi in idiotskimi, ceprav dobronamenimi, nasveti. Itd. Medtem ko je realnost parckanja tako surova kot realnost “hujsanja”. Vse dokler verjames v zablode o dietah, si delas vec skode kot koristi.

Ko ti gre zenska razlagati o ljubezni… lol

Zenske so po obnasanju se najbolj podobne mackami. “Ljubijo” tistega, ki jim daje hrano. Vztrajno se vracajo vse dokler kje drugje ne dobijo boljse redne porcije. Drgnile se ti bodo ob nogo, pustile se bozat, predle. Vse iz “ljubezni” do “lastnika”. Okay, do hrane, ki jim jo daje, lol. In, ce se zamenja lastnik prostora kjer se hranijo, bodo brez vsakega zadrzka “ljubile” novega, vse dokler je tu hrana.

In potem bi razlagale o ljubezni. Zenska o ljubezni, kot je pozna moski, pojma nima.

Moški to tu popolnoma drugačni, nesebični, dobrodelni altruisti, ljubijo in razvajajo ženske, ki jim ne kuhajo, ne perejo, z njimi ne seksajo, ko vidijo drugo 1000x boljšo, je ne pogledajo, sama brezpogojna dobrota in ljubezen jih je. Še ponoči jim hvalospeve pojejo na forumih, kot naš DXY, čeprav nič ne dobijo v zameno. Ganljivo.

Res dxy, kje ti zivis. Nimas pojma o moskih, malo naredi kaksno analizo raje o njih.


To slednje po mojem sploh ni res. Povprečni imajo svoje ženske in jim ni treba za drugimi gledat. Podpovprečni, sfalirani in po možnosti še redno alkoholizirani so tisti, ki so najbolj slinasti in zoprni. Taki, ki so jim kot mladim morda celo nasedale naivne najstnice, zdaj pa ne morejo več skriti, da so nezanesljive, neodgovorne lenobe in bluzatorji in jih zato itak nobena normalna ženska noče.
[/quote]

No moje samske znanke mi povedo, da so poročeni najbolj vztrajni. In najbolj ogabni v variantah pristopov.

Ne štekaš ti glih. En kup samskih dedcev je, ki nič ne delajo na tem, da bi spremenili svoj status. Ti tega ne veš, ker tak dec tebe nikamor ne vabi, ker te ne rabi.

Strahopetec…
[/quote]

Sori, trotl pa nisem.

Ne mislim dat 10 let lajfa eni glupi babi, d abo po ločitvi govorila: končno spet živim.

Vam babjim požrešnim ritim ni konca, tega ne more nihče nasitit, jaz pa tudi nisem Trump. In malo prestar sem, da bi verjel v pravljice, no.

Vaš link
[/quote]

Uffff, predolgo! Ne dam 16 min časa za to.

Če imaš kakšen komentar – napiši.

Sami strahopetci in čustveni debili bi radi postali, da ja ne boste ranjeni. Da bi vedel kaj pomeni zares ljubiti in biti ljubljen je treba tvegat in bit tudi kdaj ranjen, zavrnjen in zapuščen, ne pa se skrivat za masko neobčutljivosti. Tako kasneje ceniš tisto, po čemer si tako hrepenel. Živeti življenje in upati si ljubiti, to je privlačno na človeku. Ne se bat tega fantje. Tako dozorevate, se ojačate in pridobivate v ljubezni. Kavsajte, če že hočete, samo ne bit svinje, ne ranite čustva drugih, to se vse prej ali slej vrne, brez izjeme. Kljub nafilanemu vašemu egu na račun drugih, bo duša ostala lačna. In glej ga zlomka, še vedno boste enako sfrustrirani in nepotešeni.
[/quote]

Sploh se ne gre za biti ranjen ali ne. Gre se zato, da enostavno tega v življenju ne rabimo iz razlic ih razlogov. Zase zato, ker imam rad mir, rad sem sam, ne maram drame in pregovarjanja in niti pod razno ne mislim prenašat ženskih for. Lej dol mi visi za ljubiti in biti ljubljen, ti pa kar pa bodi ranjena zarad mene. Imam ogromno drugih boljsih in pomembnejsih stvari v zivljenju za pocet, kot to. Dozorel sem pa jaz na druge nacine, nisem rabil bit kot pijavka na nekom, da sem kao po tvoje dozorel. Bolj ko beres forum, bolj ti je jasno, da 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vas v drugih receh nikoli ne bo dozorela. Pac ste nesposobni sami karkoli in potem nekaj o dozorelosti nakladate. In ne skrbi za nepotesenost, nimam s tem problemov 😉

Kot si tudi vsaka ženska ne zasluži moškega, zato je prav, da se nam dolocenim jebe za veze. Vem pa da vas ženske peče, ker ne morete vseh komandirat s češpljo in da vas ne rabimo. Pa nas ni strah sam pač we don’t need you. Mogoče so pa samo spoznal, da je zanje tako boljše, ne pomeni da smo zagrnjeni.

Sori, trotl pa nisem.

Ne mislim dat 10 let lajfa eni glupi babi, d abo po ločitvi govorila: končno spet živim.

Vam babjim požrešnim ritim ni konca, tega ne more nihče nasitit, jaz pa tudi nisem Trump. In malo prestar sem, da bi verjel v pravljice, no.
[/quote]

Sem bila ista kot ti. S takim prepričanjem ne prideš prav nimamor. Slabe izkušnje odslikavajo to, v kar verjameš in kamor gre fokus. Samo iščeš vse slabo, zato slabo tudi najdeš. Zato si magnet za slabe izkušnje. Morda se bojiš celo sreče, morda da bi te nekdo res imel rad. To je strah pred uspehom. Enkrat za spremebo išči nekaj lepega na nežnejšem spolu, ljubeče pare. Jaz jih poznam. Poznam pa tudi svinjarijo v odnosih neuspešnih parov. Išči stvari in potrditve, ki si jih želiš in našel boš. Vsak hoče biti ljubljen, to mo noben ne bo rekel. Če se dobro počutiš bit sam, tudi ok, se vsaj porazom izogneš.

Sem bila ista kot ti. S takim prepričanjem ne prideš prav nimamor. Slabe izkušnje odslikavajo to, v kar verjameš in kamor gre fokus. Samo iščeš vse slabo, zato slabo tudi najdeš. Zato si magnet za slabe izkušnje. Morda se bojiš celo sreče, morda da bi te nekdo res imel rad. To je strah pred uspehom. Enkrat za spremebo išči nekaj lepega na nežnejšem spolu, ljubeče pare. Jaz jih poznam. Poznam pa tudi svinjarijo v odnosih neuspešnih parov. Išči stvari in potrditve, ki si jih želiš in našel boš. Vsak hoče biti ljubljen, to mo noben ne bo rekel. Če se dobro počutiš bit sam, tudi ok, se vsaj porazom izogneš.
[/quote]

Hej ne tolko, da se izogneš porazom…meni osebno je všeč pristopat k ženskam in se zabavat pa uživat…vsakemu svoje. Recimo ostajam samski, ker mi to odgovarja treutno v življenju in met nekoga samo da nisi sam je bedarija.

Kaj pa vse tu gor preberem ( za večino ostalih postov)
Moški večinoma nimate pojma…jokcate nekaj in iščete izgovore bla bla bla.
Idite vn spoznajte nove ženske ne pa se pritoževat kako so vse iste. BRUH

Problem je da moški hočejo moške razumet…raje se vprašajte kako razmišljajo ženske.
Kaj je za njih pomembno v zvezi (če vam ta ne uspeva). Kaj jim je pomembno, ko jih spoznavate itd.

Ženske so nežna čuteča bitja z katerimi je potrebno znati (in reko z žensko se ne prepiraj prekleto drži samo ne iz razlogov ki so nam bili v preteklosti predstavljeni). Je jih pa vlko ko majo čudne osebnosti in takrat prtisneš tipko eject in čus!

lp

Ne vem ali ste doloceni nepismeni ali kaj? Kaksno spoznavanje novih zensk, ce nas to ne zanima?? Koji ce mi k**** spoznavat kogarkoli, ce ne zelim ne prijateljstva, se manj pa veze. Naredis cez to kriz in delas, kar te veseli. In ja doloceni pac nocemo bit ljubljeni in? Sploh pa ne iz strani zenske, ni to zame in basta. Imam kat potrebujem, kar ne rabim sem dal kriz cez to.. Je to res tak tezko za razumet?

Kaj te briga, konec koncev?

Je. ker so malo glupi?

Ženske, sprijaznite se, nikoli ne boste sposobne ljubiti tako kot DXY, on je utelešena ljubezen (do moških).

Lepo te prosim, no.

Jasno, da so prvi feromoni, kaa je poveano z privlačnostjo in ne nujno Adonis lepoto – na feromone se ženska sploh približa. In feromoni so moška privlačnost – sorry – če jih prekrije vonj po cigaterih, alkoholu, postanem švicu, neumitem ali zadahu po gnilem iz ust, potem pač padate na samozavest in polno denarnico….

Meni ni nikoli bila prednost, da ima moški nabito denarnico, da je samozavesten ( celo preveč samozavesten, tak da vedno v družbi preveč govori in želi biti glaven, da vedno vse ve, taki so me vedno odbijali), ampak njegov vonj, privlačnost ki me je povlekel k sebi. Da se v javnosti ni razkril na izvolte pred vsemi, da se mi je postopoma odkril on sam – v intimi naju dveh.

In tak je moj mož, že 18 let. Skupaj pa sva ustvarila marsikaj – lastno streho nad glavo brez jerbanja in donacij staršev, krediti že davno odplačani, otroci nama dajo vedeti, da jima je lepo, ker jima veliko nudiva ( v smislu lastnega zgleda, zdravega in lepega odnosa drug do drugega in zdravega odnosa do materialnih dobrin, pa veliko sveta smo že videli skupaj, to jima tudi veliko pomeni ) Polna denarnica pride pa z leti, ko se uspeš dobro prodat na trgu delovne sile – pri obeh.

Kolk jaz gledam, mlade p.ičke skoz samo pametne telefone buljijo. Če bi jaz bil danes star 20 -25, bi se prvo vprašal, kaj sploh bom s tako babo, ki je cele dneve na telefonu. take živijo v sanjskem svetu, to lahko delaš cel lajf dva šihta, da taki vse v rit stišiš. Fantje, pamet v roke, delajte svoje, babe pa naj si iščejo dedce same, kjer vedo in znajo?

In čemu potem tvoje vročično sodelovanje v tej temi? Če te to tako zares prekleto ne briga, ne bi hitel polagat računov prav nimomur tukaj na forumu.

Ti si po cele dneve na forumu, na računalniku. Isti qu.rac in zdaj boš ti pameten za druge. Mladim pic.kam se še oprosti, starejšemu oslu pa mal težje. Leta so tu, pameti od nikoder. Prvo sebe porihtaj.

In čemu potem tvoje vročično sodelovanje v tej temi? Če te to tako zares prekleto ne briga, ne bi hitel polagat računov prav nimomur tukaj na forumu.
[/quote]

Ponavadi ne pisem v takih temah, tokrat sem pa celih 4 komentarje napisal. Slucajno..

Ti si po cele dneve na forumu, na računalniku. Isti qu.rac in zdaj boš ti pameten za druge. Mladim pic.kam se še oprosti, starejšemu oslu pa mal težje. Leta so tu, pameti od nikoder. Prvo sebe porihtaj.
[/quote]

samo jaz ne pričakujem, da bo nekdo drug za mojo rit skrbel. Babe pa to pričakujete. Odkar obstaja internet, facebook, twitter, babji norosti več ni konca. dec se mora od tega distancirati, da ohrani zdravo pamet.

Sami strahopetci in čustveni debili bi radi postali, da ja ne boste ranjeni. Da bi vedel kaj pomeni zares ljubiti in biti ljubljen je treba tvegat in bit tudi kdaj ranjen, zavrnjen in zapuščen, ne pa se skrivat za masko neobčutljivosti. Tako kasneje ceniš tisto, po čemer si tako hrepenel. Živeti življenje in upati si ljubiti, to je privlačno na človeku. Ne se bat tega fantje. Tako dozorevate, se ojačate in pridobivate v ljubezni. Kavsajte, če že hočete, samo ne bit svinje, ne ranite čustva drugih, to se vse prej ali slej vrne, brez izjeme. Kljub nafilanemu vašemu egu na račun drugih, bo duša ostala lačna. In glej ga zlomka, še vedno boste enako sfrustrirani in nepotešeni.
[/quote]

poznam enga kolega, sicer nebi rek da je nek lepotec, ampak mu kar ratuje tam pa tam na kaki čagi dobit one night stande… ampak je vedno pravil kako si želi ene resne in se je prav vidlo, kk ga to ne fulfilla… tak da ja, moram pristopati do žensk, četudi bom zavrnjen, ampak bolj za resno zvezo kot pa ONS, ker verjamem, da bom bolj zadovoljen na tak način. bo že ratal 🙂

samo jaz ne pričakujem, da bo nekdo drug za mojo rit skrbel. Babe pa to pričakujete. Odkar obstaja internet, facebook, twitter, babji norosti več ni konca. dec se mora od tega distancirati, da ohrani zdravo pamet.
[/quote]
Kako to misliš da bo drug (v tem primeru moški) za žensko skrbel
V kakšnem smislu ker skrbi je več vrst


Ja, moski smo drugacni. Moski dejansko ljubimo osebo. Nekaj cesar zenske niste zmozne. Zenska “ljubezen” je ljubezen macke. Moska “ljubezen” je “ljubezen” psa, ki je dejansko vezan na osebo.


Ja, moski smo drugacni. Moski dejansko ljubimo osebo. Nekaj cesar zenske niste zmozne. Zenska “ljubezen” je ljubezen macke. Moska “ljubezen” je “ljubezen” psa, ki je dejansko vezan na osebo.
[/quote]

HahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahahaHahahahahhahahaha

New Report

Close