Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ce vam partner rece, da vas bo zaradi debelosti zapustil

Ce vam partner rece, da vas bo zaradi debelosti zapustil

ok ja. bolezni ščitnice. kdo je kriv? Černobil? …
se mi zdi, da je ščitnica velikokrat grešni kozel. ja, je neuravnovešena ščitnica. zakaj pa? zaradi česa? veliko tega se da zrihtati s pravilno prehrano. nekatera živila ščitnico spodbujajo, nekatera pa jo zavirajo. .. v osnovi vsaj 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} naših težav izvira iz slabe prehrane. .. slabe v smislu – pomanjanje mineralov, vitaminov in to.
preveč pa je polna sladkorja in ostalih enostavnih ogljikovih hidratov. . .
pač bolezni “bogatega” sveta… preveč vsega, ampak ničesa dovolj.

moja je po porodu imela nihanja ščit. hormonov. enkrat preveč, enkrat premalo. in je to že vedla, preden so testi pokazali to, ker se je slabše počutila. brez energije, omotica, itd. ..

je zavrnila tablete. ker ti dohtarji so včasih..sami sebi namen. sem sam zbrskal več informacij na netu (tudi strok. študije), kot pa ji je on povedal (ki ni povedal NIČ, razn tablete, če pa to ne pali, pa radioaktivni jod WTF LJUDJE!?!? in sma marsikaj sama pogruntala!
je rekla zdravniku, da sama peče doma kruh, iz pire in ostalih zadev, različno, pestro, itd. je rekel “ne ne, to ni dobro … za ščitnico je boljši beli kruh iz trgovine”.., ne vem, al se je tip norca delal? je rekla da ni mogla verjet, jaz pa tudi ne, ko mi je to povedala. se sliši že sarkastično…
stare zagamane BUDALE. in takoj neke tablete žret? če ne pa rezat, obsevat..v glavnem, brez trohice občutka, približno kot avtomehanik.
HVALA LEPA IN ADIJO! ..

čez par mesecev je še samo na kontrolo šla in je blo VSE O KEJ – je že tako pred izvidi vedla, ker se je veliko boljše počutila!

mislim eh.
saj ne pravim, da so vsi zdravniki takšni, …daleč od tega. včasih se najde prave BISERe med njimi… ampak včasih pa tako ×××××.

ampak mi se pač trudimo na sploh ČIMBOLJ zdravo jesti…ker je to OSNOVA vsega.
fizičnega, psihičnega in še kaj.

kile ne grejo dol, ker ste zasičeni.
dajte bit malo lačni kdaj.
za urejanje prebave si zrihtajte kefir: najboljši je seveda iz domačega mleka (če se krave pasejo, ste ZMAGALI) …
če vam voda zastaja, se pozanimajte o limfni drenaži (ni treba plačevat, lahko se naučite sami – VSE je boljše kot NIČ)…. . za začetek bo koristilo že, da se vsak večer vležete in date noge na steno..

milijon stvari se da, če ima človek voljo poiskati informacije.

Edino pravilno!!!!! Piše s partnerjem in ne z partnerjem!


Naj ji poje vso njeno hrano!

Mislim da je vreme da se ti in “partner” razidete dokler je še čas.

Pri tem pomaga edino korenita sprememba prehrane, vsaj 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} presno. Treba je poskusiti, izgubiti nimaš kaj.[/quote]

Nič ne pomaga. Potrebno je ščitnico spravit v red. Je pa res da ni nujno ščitnica sama tista, zaradi katere je prišlo do težave. Delovanje žlez z notranjim izločanjem je namreč precej kompleksna zadeva in zelo povezana med seboj in vir težav pogost tiči v povsem drugem organu/žlezi.[/quote]

Jaz sem napisala svoje lastne izkušnje. Kolegica s sladkorno je enako komplicirala o kompleksnosti in je še vedno na zdravilih. Moje zdravje pa odlično. Pomaga, pomaga. A se je treba zavestno odločiti za zdravljenje s prehrano in redno hoditi na kontrole, da te spremlja zdravnik.


Sem že v eni drugi temi zasledila o tem možaku. Le kdo je tak lažnivi monovec? Vem za enega, ampak uni je prevč presran, da bi pisal pod istim nikom, torej ta ne more biti.[/quote]

A dej nehi, ajetoon ???

Z leti se vsi spreminjamo: shujšamo, se zredimo, staramo,… To pomeni da živimo. Ljubezen ne zanimajo kilogrami, leta,.. Ljubimo vendar človeka, partnerja v celoti in ne zgolj telesa. Trenutno ga motijo kile čez čas mogoče gube, izguba zob,.. Si se kdaj vprašala kako bi odreagiral če bi težko zbolela? Bi ostal ob tebi? Postavi ga pred dejstvo in se postavi zase z vsemi kilogrami skupaj.

7 let pa da bi se končalo zaradi enega tako nepomembnega razloga?kot bi ga žulilo še kaj…
debelost ni glih kul,ampak je na voljo še polno ostalih pripomočkov,ki lahko zapalijo,ne le izguba kg.
npr.samozavest,namazani nohtki,lepa spalna srajčka,da igrata skupaj odbojko,…

Spakirala bi mu kufre in jih postavila pred prag.


Preveč dela. Zmetala bi mu stvari in kovčke pred vrata, pa naj sam spakira.

Tudi meni je partner rekel ze na zacetku veze nekaj podobnega.
Sicer sem se v 12ih letih po porodu zredila samo za kilo in pol.
Ko je bil najin otrok star pet let naju je zapustil za eno bolj lepo in veliko mlajso saj sem postala baje prevec stara in grda. To je bil njegov razlog razhoda tudi pobahal se mi je kako mu vsi prijatelji zavidajo lepo novo punco.

Zal in sram me je da sem bila kdaj s tako osebo.

Kaj ti pomagajo namazani nohtki in spalna srajčka, če je ženska mrož? Nehajte iskat izgovore za svoj pujsast izgled. Tip hoče normalno žensko, to ne pomeni suhice, ampak verjetno pa pomeni, da tako, s katero je začel hodit +- 10kg max. In to se da vzdrževat brez težav. Če se pa opujsate za +20kg ali več, pa zraven krulite o tem, kako vas je potrebno imeti rad, pa mi meni povejte kje je užitek seksat z mrožem/pujsem? Kje je užitek vsak dan odgovarjat na vprašanje “ali mi pašejo tele hlače?”, ko je pa iz vesolja jasno, da ne in, da nič ne bo pasalo, ker si DEBELA? Kje je užitek žensko slikat, ko na vsaki sliki, ki jo vidi, izjavi, da s tega kota pa ni dobra (ja ne, iz kateregakoli kota nisi dobra)? Kje je užitek iti nekam športat ali samo peš, ko se po 5 minutah utrudi? Kje je užitek pojesti kosilo, ko teži s solatkami, ker je seveda na dieti, zvečer pa z vrečko čipsa in tortico okoli hodi? Kje je užitek pogledat lastno ženo po desetih letih in si jo želet nabrisat, če je pa vse kar vidiš salo?

Oseba, ki se močno zredi, se spremeni na ogromno področjih, ne le po izgledu. In to ni oseba, s katero si večina želi biti še naprej, ker bo samo še slabše.

Pujsi pašejo k pujsem.

Za pismene:

http://diagnosticni-laboratorij.si/scitnica-simptomi-in-zdravje-scitnice/

Sorry, ta tip te nima rad. Če si debela ali suha, še vedno si ista oseba. Res je, da debelost ni privlačna, vendar če imaš nekoga rad in ga spoštuješ, se ne vedeš do njega tako zaradi telesne pomanjkljivosti, viška kilogramov… Tudi če boš shujšala na želeno težo, ne bo zadovoljen. Ker mu ni do tebe. Brcni ga v rit.

Ti shujšaj zase in za svoje zdravje, če pač lahko. Njemu pa reci, da ga zapuščaš, ker ima premajhnega.

Slaboumje nekaterih žensk je brezmejno.
Najboljši del je, da baba pusti dedca, ker je prasec in je hotel, da bi imela nekaj kg manj. Potem pa v par mesecih izgleda kot rožica, kilogrami so izginili in je vsa ponosna, ko jo spet kdo pogleda. Potem pa zahakla novega tipa in baba spet postane mrož in spet joka, kako je ne mara več.

Tudi mene je moj zapustil iz istega razloga. Ampak mu bom že vrnila…

Tko k babe gledate na tipe da mormo bit nabildani, tko moški gledamo na ženske da morte bit lepe vitke.
Kdo pa bo bil z debelo mastno babo, jaz že ne. Tko je to.

Avtorica, ta te sploh ne ljubi. Sedaj veš,kaj te čaka,ko boš hudo zbolela. Ta tvoj pod narekovaji dragi
te bo zapustil ,ko boš se razbolela.
Reči mu,da ga boš ti tudi zapustila,če si ne poveča luleka.

Da še dodam poleg avtorici na pot: ne oziraj se tu na negativne komentarje in bincni v rit tega bedaka.
Če boš shujšala, shujšaj za sebe.

New Report

Close