Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

Kako ni negativen, če vara in skoz sitnari.
[/quote]

Točno. To sezono je res postala sitna in žal lik ne morejo več popraviti ,ko so jo postavili tako,da vara.
Če je že tako nesrečna z Rokom, pa naj reče mu za ločitev, spakira kovčke in odide z Markom
za vedno. Pa naj njen lik ubijejo, bi vsaj rešili zadevo.

Irenin lik ni negativen, ni negativka. Malo si kje kaj preberi o teh karakteristikah:pozitivni, negativni.
Res je vse bolj, da njen lik postaja popolnoma medel, brezvezen (z negativnostjo nima najmanjše veze).

Mlačno vse skupaj. Marija je hudobna, maščevalna, neprijetna. Irena pa kar nekaj, medla, vodena, brez veze.
[/quote]

Hi,hi, glavno, da zna kavo kuhati ….
So 2. sezono iste scenaristke,ali so jih zamenjali??
Če so iste ,so očitno na glavo padle…

Irenin lik ni negativen, ni negativka. Malo si kje kaj preberi o teh karakteristikah:pozitivni, negativni.
Res je vse bolj, da njen lik postaja popolnoma medel, brezvezen (z negativnostjo nima najmanjše veze).
[/quote]
orposti – naredili so jo za negativno – vara moža, in to kot lik, ki je v zgodbi bil prevaran in vse to očitala janu… zdaj pa vara moža in sitnari… in za skrivanje svojega varanja opravičuje negativko majo… meni je tudi negativna, poleg tega da je s svojo namrgodenostjo tudi nadležna in tečna, sploh ne za gledati več.

Komarjeva že zna igrati,ampak njen lik je pa res postal izredno šibki.
Ta Irena se drži kot da bi pojela 1000 kg limon.
Nič ji ne paše.
Ponudi pomoč,ko je že vse opravljeno doma.
Če kaj ni po njeno, ali jo kdo ne pohvali, je takoj užaljena.
Maja je taka kot je,ampak sedaj bo tako svojo sestro krivila,ker je nezvesta Roku.
Ni ji Maja rekla ,ali ji držala orožje na glavo,da se nekaj cmoka z Markom.


nihče ne pravi,da je igralka slaba- pogovarjamo se o njenem liku v zgodbi, ki pa je odbijajoč – predvsem v smislu varanja, tečnosti in sitnobe


orposti – naredili so jo za negativno – vara moža, in to kot lik, ki je v zgodbi bil prevaran in vse to očitala janu… zdaj pa vara moža in sitnari… in za skrivanje svojega varanja opravičuje negativko majo… meni je tudi negativna, poleg tega da je s svojo namrgodenostjo tudi nadležna in tečna, sploh ne za gledati več.
[/quote]

Tudi jaz vidim Ireno tako kot je napisala meni je ja.
Če bi Irena od začetka ,ko je Marija se spet začela grdo obnašati do njej, vdarila po mizi ,bi rekla super za njo, ampak s takim obnašanjem mi osebno preseda.


nihče ne pravi,da je igralka slaba- pogovarjamo se o njenem liku v zgodbi, ki pa je odbijajoč – predvsem v smislu varanja, tečnosti in sitnobe
[/quote]

V bistvu sem hotela isto napisati kot ti in se strinjam steboj.

Saj se jih že kar nekaj pritožuje glede te telenovele na družbenih omrežjih,da je ta serija postala negledljiva in pokimam glede tega.
Tudi meni je Irena neznosna. Ta druga kot jokati in jamrati ne zna.
Janu je dosti očitala glede varanja, ona pa nič boljša. Tudi glede svoji staršev se je pritoževala,češ, da ni dobila dovolj pozornosti in celo krivila tudi druge svoje brate in sestre zaradi tega.

Sprašujem se,kaj so si scenaristke mislile to sezono,da so naredile takšen bedarijo iz te nadaljevanke in likov, posebej Irene.?!
Irena ,ki bi si naj bila prijateljica z Terezo, je niti ni povohala ,ko je Tereza zbolela?!!..
Na Vido je nekaj lajala, ker jo je ta spraševala,če je vse v redu.
Prejšnji teden je bila užaljena,ker ji njen ljubček Mark ni pogledal in pohvalil njene rdeče obleke,ko se mu je praktično nastavljala.

Pa Slakovi in Irena skupaj z Majo bi potrebovali vsi družinsko terapijo,ker se mi zdijo vsi malo čez les.


v vseh teh in še mnogih drugih poantah so ustvarjalci serije močno zgrešili.


v vseh teh in še mnogih drugih poantah so ustvarjalci serije močno zgrešili.
[/quote]

Scenaristi so zelo slabi, porazno slabi. Najhuje je, da se stvar iz epizode v epizodo rapidno slabša. Ali producenti tega res ne “opazijo”?! Če bi, bi sigurno že zdavnaj zamenjali pisce scenarija.

Scenaristi so zelo slabi, porazno slabi. Najhuje je, da se stvar iz epizode v epizodo rapidno slabša. Ali producenti tega res ne “opazijo”?! Če bi, bi sigurno že zdavnaj zamenjali pisce scenarija.
[/quote]

Ko sem prebrala,da bodo skupno 4. sezone, sem dobila kurjo kožo.
Če so se že drugo sezono izredno poslabšali,kako bo še to naprej.
Nič nima smisla več.
Tudi ne vem odkod produkciji ideja,da uživajo gledalci ob nenehnih varanjih in prepiranjih.!
Če bomo na koncu videli,kako se Irena in Rok veselo objemata kot, da nič ni bilo bo tudi marsikdo bruhal, po vsem tem.

Produkcijski hiši je očitno vseeno,samo, da je plača.

Namesto,da bi si produkcija vzela daljše odmore snemanja med sezonami, na primer v razmaku pol leta ali leta,da bi skupaj naredili nekaj solidnega, pa rajši v obdobju 3 mesecev
nekaj nelogičnega skupaj spacajo.

Pa Janez in Sonja! Da se je bal, da se bo Sonja z Bojanom zbližala! Ja saj sta poročena! Da sta nehala … Kaj sta nehala? Hodit? Halo? Nič ne hodita, ona vara, on pa to spodbuja!

Ja ta dva sta tudi ta prava. Janez bi se že zdavnaj lahko našel drugo žensko, ne da hrepeni po prvi ljubezni že 30 let.
Sonja nima poguma,da bi Bojana prosila za ločitev. Saj je res,da je Bojan tudi varal Sonjo,ampak ona ni nič boljša v tem pogledu.
Zakaj se je sploh poročila z Bojanom ? Samo zato,da si je ustvarila družino.
Očitno ni bila ljubezen do Janeza tako velika,da ne bi z njim vztrajala v zvezi.
Res je,da Sonja ni vedela in ne ve,da je Janez sterilen,ampak ,če bi ga res ljubila, bi pred leti našla rešitev.

Janez v mladih letih ni imel jajc,da bi povedal Sonji ,da ne more imeti otrok.
Sonja je pa tako s prvim najboljšim se poročila in naredila otroke.
Sedaj pa je Sonji po 30 letih lula spet ponorela,samo ločitve pa noče.
Kakšen vik in krik bo, sedaj ko Zala vidi in bo slučajno mamo kdaj ujela med poljubljanjem z Janezom, potem bo spet jok in stok.

Ta dva mislita,da sta še najstnika . Da njuno ljubimkanje ne bo imelo posledic.

Dve novi osebi se bosta oijavili v kratkem. Mogoče bo to kaj popestrilo ta dolgčas in nemogoč scenarij. Kdo bosta ta dva, s kom sta v zvezi oz. žlahti?

Vidim, da se bo pojavila neka Sanja, Helena in Uroš. Kdo so to? So bili že prej? Jaz gledam le občasno.

Bi bil že čas,da bi se pojavil kdo nov. Mogoče bi vsaj malo razbil monotonijo in enake dialoge.

Nič pretresljivo novega ni bilo. Gledala nisem en teden.

Reka ljubezni je čisto v redu nadaljevanka, še posebno ob prihodu Maje in avtorji res dobro pletejo zgodbo, super

Ti se hecaš? Očitno v redu serij še nisi gledal,če je ta zmazek za tebe v redu.

New Report

Close