Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čuš bi zopet zaprl trgovine ob nedeljah

Čuš bi zopet zaprl trgovine ob nedeljah


Ne, nic nimam s ne tabo, ne z nickom Zelva. Vceraj sem podobno sprasevala eno drugo, neprijavljeno, par dni nazaj pa enega drugega, registriranega.
Zelo se zabavam, ker cisto vedno ostanem brez odgovora. Muca jezik papala. :)))
[/quote]

Uf, jaz sem ti včeraj povedala svoje argumente, samo se ti očitno niso zdeli ok (tako kot se meni tvoji pri tej temi ne). Tako da sem z zaključila s tem, da ima vsak svoje poglede, svoje stališče in odšla spat.

Ko bomo imeli avstrijski standard, zaradi mene lahko vsak dan že ob 18h zapremo trgovine

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Super zate, jaz pa imam s tem kar precej težav…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Zato je odprto, da bo šla lahko trgovka z družino v nedeljo v gostilno

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ni problema, ampak vedi, da to stane: in to ne ravno malo…boš pač vsak mesec od plače dala še dodatnih recimo 40, 50 evrov davka, pa bo.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Drži, pa plačevali bomo tudi…

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

In smisel tvojega življenja sta služba in nedeljski nakupi? Kje so nedeljski izleti, odklop od vsakdanjega življenja? Ne reci, da je za to dovolj 2 uri popoldne, po kosilu, ko so trgovine zaprte. Ne znate si več vzeti frej dneva. Ne znate več uživati v prostem času, sploh ne znate več imeti prostega časa.
[/quote]

Vsakemu svoje! Ti kar uživaj v prostem času, jaz bom pa ob nedeljskih nakupih… 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Se popolnoma strinjam..trgovine naj bodo odprte, kakor tudi vrtci, sole, občine, upravne enote…

Pa črpalke, tafike s cigareti tudi.

Pa Albanci naj vse svoje trgovine, kruharne in slastičarne tudi zaprejo v nedeljo – obvezno.

Pa bone za bencin naj uvedejo.

Pa vožnjo na par-nepar registrske številke vozila

Pa redukcije električne energije

Pa omejitev količine osnovnih živil na dva koza na en nakup ( sol, moka, sladkor, olje,….)

Dobrodošli nazaj v Jugoslavistanu.

New Report

Close