Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes spoznati normalno zensko-utopija

Danes spoznati normalno zensko-utopija

Še en debil ki kr neki bluzi. Ti boš men govoril, da sm plehka? Mrš! Se vid zakaj ne morš nobene normalne dobit.
[/quote]

Zakva se pol razburjaš če nisi taka?

Rajsi priznaj, da si se nasla v tem zapisu.
[/quote]

Itak da se je…ona bi moškega papka , pa brez dnarja ne sme bit…mora imet keš vsaj za tri črte …original obvezno….iz Bosne….

Še en debil ki kr neki bluzi. Ti boš men govoril, da sm plehka? Mrš! Se vid zakaj ne morš nobene normalne dobit.
[/quote]

Haha zakaj si se pa pol uzgala, ce nisi taka?

To da jih večina pada na mišičnjake ni nobeno posploševanje. Tudi nihče ti ne brani da si sam ne oblikuješ mišic. Velko bolj produktivno kot pa jamranje. Dejstvo je, bolj si primitiven, pa bolj maš izklesano telo, raj te bo imela 98{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} žensk. Pač vzameš v zakup in tako je. To ni posploševanje, to je znanstveno dokazano dejstvo.

Zakva se pol razburjaš če nisi taka?
[/quote]

Zato, ker ne prenesem, da me en za neki obtožuje oz mi neki bluzi kar vem, da ni res.

Dejstvo je, da so se standardi pri ženskah za moškega močno spremenili. Ubistvu so tako visoki, da jih večina ne doseže. Pri moških, so standardi za ženske enaki. In določena skupina moških je pač izvisela. Je pa res, da potem ko ženske dosežejo določeno starost, standarde spustijo do dna. Torej, takrat ko je čas noro visoki standardi, ko voda v grlo teče pa nizki.

Zato, ker ne prenesem, da me en za neki obtožuje oz mi neki bluzi kar vem, da ni res.
[/quote]

Haha kolk se sprenevedas.

Zato, ker ne prenesem, da me en za neki obtožuje oz mi neki bluzi kar vem, da ni res.
[/quote]

Poznamo tašne kokr si ti.

Itak da se je…ona bi moškega papka , pa brez dnarja ne sme bit…mora imet keš vsaj za tri črte …original obvezno….iz Bosne….
[/quote]

Ti si pa itak pri men že dokazal kakšn debil si, da kr neki v 3 dni nakladaš, same budalaštine pišeš….bv.

Poznamo tašne kokr si ti.
[/quote]

Sm mel čaparko. Hb sm jo hitr odj.ebo.

Ti si pa itak pri men že dokazal kakšn debil si, da kr neki v 3 dni nakladaš, same budalaštine pišeš….bv.
[/quote]

Piše tko kokr je. Sm mel tasno južno.

Take k jim pol teče voda u grlo pa spuščajo standarde ne bi se jih pipnu ni s palco.
Sve se vrati sve se plati.
Ma ni problem se nabildat, če bom že to hotu bi zarad sebe treneru ne zato da me bo kera pogledala.

Se strinjam z napisanim

Pa vsako ko uprašaš kakšnega tipa išče pa reče visok, temen. Jeb*š karakter važno da je nabit visok temen pa vse ostalo kar je blo že napisanega.

Jeb.al vas ćapci pa ćaparke. A ste se vsi že nalezl od tistga idiota?

Mi smo vedn govorl čapci in čaparke kva ti ni jasn?

Haha pa kaksne zgodbice sl to no? To lahko razlagas svojim kolegicam. V resnici pa ce bi imela pred sabo dva tipa enega bildercka z debelo denarnico ampak glupega ko ku*ac in zraven enega s koncano solo, sluzbo, prijetnega karakterja…v sekundi bi sla s prvim in drugega ne bi niti povohala. Ker si pac plehka tako ko vse ostale zenske danes.
[/quote]
Hahah, kako se je zakajlala čaparka…muti in muti in dela budalo iz sebe…


Hahah, kako se je zakajlala čaparka…muti in muti in dela budalo iz sebe…
[/quote]

Thorrr…samo iz ciste radovednosti me zanima ali se strinjas z avtorjem teme?


Hahah, kako se je zakajlala čaparka…muti in muti in dela budalo iz sebe…
[/quote]

Retardiranc.

Ni takšne ki ne bi gledala na kes.

Zakva tw zanima thorrrovo mnenje,?

To je bilo tud 20 let nazaj isto. Dostkrat sem zvečer utrujen šel spat (med drugim tud od fu-ka) in si rekel saj ni res pa je, pa kej je tista taprava za živet v bodočnosti….ampak, vsak se mora vprašat ali je tudi on sam normalen in zrel za zvezo, tam po 30 letu.
Sm dons s temi mobiteli in internetom je pa še toliko težje, čeprav bi moralo biti po vsaki logiki lažje, ženske so dosti bolj not padle v to tehniko kot moški, tako, da gre človeštvo počas v qurac, Samo še vremenske razmere morjo svoj pečat naredit nad zemljo in čao ragaci….
samo … muzika, posebj dobra pa reši vsak problem…

https://www.youtube.com/watch?v=Jrt9T79pb7E

Ok, vsi vemo da mal potencira , pustim pa možnost da se to dogaja v nekem ožjem profilu ljudi…

Zanimivo, kako moški poleg izrečenih besedah ‘slišite’ še nekaj, česar ženska ni izrekla…

New Report

Close