Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes spoznati normalno zensko-utopija

Danes spoznati normalno zensko-utopija

To sicer vedo najbolje same, sem pa nekaj elementov primernosti napisala že v enem gornem postu.

Če se držijo naštetih kriterijev, potem bi ga že našle.

Glej…jaz ne teoretiziram. Samo povem, kakšen problem imajo moje kolegice. Čarobna beseda je PRIMEREN človek. Ker samo s primernim človekom je zveza uspešna in lepa. Primerno je pa za vsakega kaj drugega, kajne. Pač te punce ne najdejo primernega. Jaz menim, da tudi zanje obstaja ta pravi, samo pač malce traja, da ga najdejo.
[/quote]
Sej jaz tudi ne teoretiziram. Samo smešno mi je, ko ženske vedno krivijo moške, da so oni razlog, zakaj so samske. Bo treba včasih malo pogledati, če niso one krive, zakaj je to tko.

Nimate šans, samske babe nad 30 in dedci istih let, ker se tam nekaj ovohavate preko interneta, iz vsega skupaj pa ni nič.

Seveda, tisti pridni doma čakajo na ona-on, da jim samska mamica odpiše.

A, če so pa po tvoji presoji super punce, potem se pa že ve koliko je ura in zakaj ne dobijo pravega. 🙂


Sej jaz tudi ne teoretiziram. Samo smešno mi je, ko ženske vedno krivijo moške, da so oni razlog, zakaj so samske. Bo treba včasih malo pogledati, če niso one krive, zakaj je to tko.
[/quote]

Glej naslov teme. Sem morala malo uravnotežiti pljuvanje. 🙂

A, če so pa po tvoji presoji super punce, potem se pa že ve koliko je ura in zakaj ne dobijo pravega. 🙂
[/quote]

Polarni, verjemi, da nisi pravi zanje. In one ne zate.


A ti si pa premija od moškega? Gleda na to da na Mon-u preživiš pol dneva vsak dan, si žensko vrjetno samo na ekranu videl.


A ti si pa premija od moškega? Gleda na to da na Mon-u preživiš pol dneva vsak dan, si žensko vrjetno samo na ekranu videl.

Kakšna premija? Kaj se nekaj hršiš? Ni tu premij in tudi ti si brez babe in še dalje boš.

Glej naslov teme. Sem morala malo uravnotežiti pljuvanje. 🙂
[/quote]

Vse je ok Tara_S, lep pozdrav.

Polarni, verjemi, da nisi pravi zanje. In one ne zate.
[/quote]
Oh, to ni dvoma, da nisem saj nobeden ni, s tako čudakinjo podobno tebi pa res ne bi hotel preživet niti en dan v življenju ne, pa če bi bila edina baba na svetu. Zamanj da se trudiš, poznam preveč samskih čudakinj enakih tebi, ki niso za nič in se ne vklopijo nikamor, vsaka minuta pogovora s tako je minuta preveč.

Z dedci ni nič bolje. zato se pa čudaško samo zmerjate preko neta, iz vsega skupaj pa nikoli en bo nič.


Oh, to ni dvoma, da nisem saj nobeden ni, s tako čudakinjo podobno tebi pa res ne bi hotel preživet niti en dan v življenju ne, pa če bi bila edina baba na svetu. Zamanj da se trudiš, poznam preveč samskih čudakinj enakih tebi, ki niso za nič in se ne vklopijo nikamor, vsaka minuta pogovora s tako je minuta preveč.
[/quote]

Polarni, meni pa s takim nestrpnim stereotipnežem kot si ti ne bi bilo za preživeti niti sekunde. In to je to, kar vsi vemo in je povsem normalno in pametno: morajo se poparčkati taki, ki pašejo skupaj. Jaz itak pravim, ko boš ti našel zase pravo žensko, bo morda tvoja zloba nehala sekati iz tebe in boš povsem sprejemljiva oseba.

Dec je šel spat yes koncno
Zdaj se lahko priklopim
Polarni pridn bodi če ne te bo Čehinja pretepla 🙂 a moraš samskim puncam vso upanje jemat ccccc punce bi pač rade fanta normalna stvar


A bejž no, za razliko od tebe iammo nekateri potomce in življenje, tako da to lahko pišeš le zase, se ti ne zdi? Kkao misliš, da se lahko s čimerkoli primerjaš z z nami zrelimi moškimi in očeti? Enako ena večno samska ostarela Tara, ki zgleda , da je na frišno dobila dedca s prtljago in bi se igrala mamo tujim otrokom in govori o vzgoji, dokler jih ne bo upravičeno fasala okoli ušes od otroka, ki mu ni nič in mu nima nobene pravice niti pisnit…..jaooooo.

Polarni, meni pa s takim nestrpnim stereotipnežem kot si ti ne bi bilo za preživeti niti sekunde. In to je to, kar vsi vemo in je povsem normalno in pametno: morajo se poparčkati taki, ki pašejo skupaj. Jaz itak pravim, ko boš ti našel zase pravo žensko, bo morda tvoja zloba nehala sekati iz tebe in boš povsem sprejemljiva oseba.
[/quote]

Pa nehaj se sklicevat na stereotipe, z babo ki je večno samska in stara preko trideset jer nekaj hudo narobe, to je dejstvo. In ja, v reali ste čudakinje, ki se ne vklopite nikamor, to ni noben stereotip, ampak povsod videno.


A bejž no, za razliko od tebe iammo nekateri potomce in življenje, tako da to lahko pišeš le zase, se ti ne zdi? Kkao misliš, da se lahko s čimerkoli primerjaš z z nami zrelimi moškimi in očeti? Enako ena večno samska ostarela Tara, ki zgleda , da je na frišno dobila dedca s prtljago in bi se igrala mamo tujim otrokom in govori o vzgoji, dokler jih ne bo upravičeno fasala okoli ušes od otroka, ki mu ni nič in mu nima nobene pravice niti pisnit…..jaooooo.
[/quote]

Polarni, ti pa o vzgoji nimaš pojma, a?

Pa nehaj se sklicevat na stereotipe, z babo ki je večno samska in stara preko trideset jer nekaj hudo narobe, to je dejstvo. In ja, v reali ste čudakinje, ki se ne vklopite nikamor, to ni noben stereotip, ampak povsod videno.
[/quote]

Oh, fant….. verjemi, da večjega neprilagojenega čudaka od tebe ni na tem svetu….

Curac.. Dec ni šel spat
Pa lih zdaj ko sta tara in polarni v ringu. :))
Lahko noc

Oh, fant….. verjemi, da večjega neprilagojenega čudaka od tebe ni na tem svetu….
[/quote]
Eh…Itak ne boš razumela, da se ne moreš primerjat v ničemer ne z zrelo žensko, ki je tudi mama in ne z zrelim moškim in odgovornim očetom.


Eh…Itak ne boš razumela, da se ne moreš primerjat v ničemer ne z zrelo žensko, ki je tudi mama in ne z zrelim moškim in odgovornim očetom.
[/quote]

Eh, malce več in bolje pa že razumem kot ti. 🙂

To, kar si napisal seveda ne drži, ampakkkkkk…. uspel si napisati si en stavek brez huronskega zmerjanja. Bravo!

Bi se kar strinjala.

Nasprotno od Tare – moje samske (in tudi zasedene) znanke vse bolj ali manj jamrajo čez svoje moške. Meni se zdijo pa prav fejst dečki in me ženske včasih kar debelo gledajo, ko jih opomnim, da imajo super partnerje (spoštljive, pridne …), če bi le bile pripravljene to tudi opazit mogoče kdaj … Namesto, da ves čas tarnajo in so same sebi hrčki.

Seveda se da spoznati normalno žensko;) spadam med normalne: izgledam odlično, ampak nisem samovšečna – pač rada poskrbim zase, ne delam selfijev, fotk pred vsakim špeglom, ne uporabljam socialnih omrežij, sem pametna, razgledana, imam službo, svoj denar, nikoli ne zahtevam da moški vse plača,… Ampak vsakega moškega ko spoznam se počuti negotovega. Kje ste samozavestni moški?

New Report

Close