Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes spoznati normalno zensko-utopija

Danes spoznati normalno zensko-utopija

Good point. 🙂

Good point. 🙂
[/quote]
Aja, si kar sama sebi pisala pod multinikom?…jaoooo. A ti sploh kaj drugega počneš v življenju, kot noriš po monu s svojim čudaštvom?

Se strinjam, popolnoma.

Poročeni in večinoma doma, ker se ne rabimo nikomur dokazovati. Zato je tudi utopija, da jih iščete po portalih, ker tja niti pod razno ne skrenemo!

Poročeni in večinoma doma, ker se ne rabimo nikomur dokazovati. Zato je tudi utopija, da jih iščete po portalih, ker tja niti pod razno ne skrenemo!
[/quote]

Kje sem napisala, da iščem moške na portalih? Govorim o moških, ki jih spoznam v resničnem svetu. Sčasoma se začnejo spraševat kaj taka punca dela z njimi. Nisem nič samovšečna, povem le iz svojih izkušenj. Večini moškim zmanjka samozavesti ob lepi, normalni, pametni punci, potem pa dobimo teme kot je ta haha. Žal mi je za avtorja, ker misli da ga ogrožajo denar in mišice:))

Kje sem napisala, da iščem moške na portalih? Govorim o moških, ki jih spoznam v resničnem svetu. Sčasoma se začnejo spraševat kaj taka punca dela z njimi. Nisem nič samovšečna, povem le iz svojih izkušenj. Večini moškim zmanjka samozavesti ob lepi, normalni, pametni punci, potem pa dobimo teme kot je ta haha. Žal mi je za avtorja, ker misli da ga ogrožajo denar in mišice:))
[/quote]
Dobro napisano, bi bila zanimiva za spoznat.;)

Če bi bilo to res, bi ga nasla. Tako pa je tvoj pogled dalec od realnosti. Zato pa tudi potem moskega ni

Kje sem napisala, da iščem moške na portalih? Govorim o moških, ki jih spoznam v resničnem svetu. Sčasoma se začnejo spraševat kaj taka punca dela z njimi. Nisem nič samovšečna, povem le iz svojih izkušenj. Večini moškim zmanjka samozavesti ob lepi, normalni, pametni punci, potem pa dobimo teme kot je ta haha. Žal mi je za avtorja, ker misli da ga ogrožajo denar in mišice:))
[/quote]
Vaš link
A taka si?

Pač vsi sebe vidijo oh in sploh, pa najboljsi, pa drugi so krivi. Ampak realnost je pa drugačna. Dokler se ne zavedaš lastne realnosti pač iščeš gospoda popolnega ki obstaja samo v tvoji glavi. Velja za oba spola. Potem pride normalen decko, pa isces razloge zakaj ne bi bila z njim. Ker pac ni gospod popolni.

Hja, ce svoje lovke iztegujes samo v nocnih klubih in podobnih krajih bo verjetno zelo tezko najti kaj resnega. Oziroma tisti tipi so zelo samozavestni ampak malo casa… 😉

Joj kakšne pišete:)) ja seveda se zavedam da nisem popolna, da imam tudi jaz napake. Pa tudi ne iščem moških po nočnih klubih, ker tudi tja ne zahajam več. Nikjer nisem niti napisala, da skenslam tipa zato ker je nesiguren vase, potegne pa vse to za sabo in je problem. Moški prosim dajte dojet, da ni zdaj kar vsem ženskam pomemben samo denar:)) mišice so pa samo plus in ne vem kaj je v tem slabega, če nekdo skrbi za svoje telo? Sicer pa večina žensk sploh ne mara preveč nabildanih tipov.

Tud sama sem iz tega zapisa avtor dojela, kot da si folš tistim ki imajo mišice in denar, d abi imel veš šans. Sorry, ampak tako razumem tvoj zapis.


Motite se. Mišice niti niso pomembne.
[/quote]

Ma kake mišice kaj tupijo s tem ane daj jao tudi sama se ne vidim v tem zapisu. Ne vem kakšne ženske so njemu všeč, očitno take ki paajo samo na neke mišičnjake z hudimi avto, mišicami in denarjem. K jih še pogledam ne k se mi taki tako gabijo

Živjo,

zanimiva si, lepo bi te bilo spoznati. Imam 36 let, sem urejen, umirjen, resen. Javi, če te zanima spoznavanje z mano….

Ja pusti kontakt vendar in ne samo kurit. Bodi samozavestna.


Samo za premislek…. mogoce pa vam pri spoznavanju “normalnih” zensk ne gre najbolje zaradi vas samih… glede na besedni zaklad in odzive ter komentarje si ne bi zelela spoznati nobenega od vas, pa dalec zaradi tega ker nimate misic in avtov in milijonov…. vas odnos je veliko bolj odbijajoc kot pa pomanjkanje “statusa”..
Tudi sama sem se našla v tem zapisu Jazzka in ne gre se tukaj zaradi statusa, tudi mene odbijajo tele lastnosti telih tipov tukaj na monu pa kaj ima to veze ali imajo avto hud, mišce in pa ful keša, ma ni to važno. Saj že s tem ko vidiš kak se obnaša ti o sebi pove veliko in še več.


Samo za premislek…. mogoce pa vam pri spoznavanju “normalnih” zensk ne gre najbolje zaradi vas samih… glede na besedni zaklad in odzive ter komentarje si ne bi zelela spoznati nobenega od vas, pa dalec zaradi tega ker nimate misic in avtov in milijonov…. vas odnos je veliko bolj odbijajoc kot pa pomanjkanje “statusa”..
Tudi sama sem se našla v tem zapisu Jazzka in ne gre se tukaj zaradi statusa, tudi mene odbijajo tele lastnosti telih tipov tukaj na monu pa kaj ima to veze ali imajo avto hud, mišce in pa ful keša, ma ni to važno. Saj že s tem ko vidiš kak se obnaša ti o sebi pove veliko in še več.
[/quote]

Ne bluzi ti tak nimas sans nikjer.

Ej; negotovi nismo, nikakor. Kako definiraš spoznati? spoznati bežno, na drinku, poznati, razumeti, … Men bi pri tvojem opisu še kej manjkal, da moraš kej prebrat, recimo več kot maš vseh prstov… na leto. Da se uspeš pogovarjat in slišat. Da se urediš prej kot v 15minutah za presenečenja al pa da smo mal nepredvidljivi. Nekako domiselno raznoliko življenje. Pa vsekakor LAT.
Principe, ki jih pišeš paše za obe strani – živi in pusti živeti. Sam potem ste dekleta emancipirana fantje smo pa barabe pa kao neresni – ti praviš negotovi… Morda je ta beseda zate beg, da morda filtri na drugi strani ne delajo več..
Se pa strinjam; se pa da spoznat in zanimivo je. Obojestransko. Je pa vprašanje koliko si fer in ne lažeš, khmmm, uporabljaš olepševalnice,… pol pa prej kot slej filtri padejo…

Ej; negotovi nismo, nikakor. Kako definiraš spoznati? spoznati bežno, na drinku, poznati, razumeti, … Men bi pri tvojem opisu še kej manjkal, da moraš kej prebrat, recimo več kot maš vseh prstov… na leto. Da se uspeš pogovarjat in slišat. Da se urediš prej kot v 15minutah za presenečenja al pa da smo mal nepredvidljivi. Nekako domiselno raznoliko življenje. Pa vsekakor LAT.
Principe, ki jih pišeš paše za obe strani – živi in pusti živeti. Sam potem ste dekleta emancipirana fantje smo pa barabe pa kao neresni – ti praviš negotovi… Morda je ta beseda zate beg, da morda filtri na drugi strani ne delajo več..
Se pa strinjam; se pa da spoznat in zanimivo je. Obojestransko. Je pa vprašanje koliko si fer in ne lažeš, khmmm, uporabljaš olepševalnice,… pol pa prej kot slej filtri padejo…
[/quote]

Lepo zajeto, ni kaj.

Pa še pozabil sem napisat.. da ponavad po izgledu in karakterju se spoznvajo sebi podobni. Nekako s tem tudi obćutiš samozavest in žar osebe.
Kakšne mišice, pa keš; nasmejat te mora, naterat razmišljanju in želji po vseh neumnostih k jih še nismo naredil.. in ja vem… da se!
Sam mal je treba zavore popustit in živet (ne samo uživat) vsak trenutek!

Ej; negotovi nismo, nikakor. Kako definiraš spoznati? spoznati bežno, na drinku, poznati, razumeti, … Men bi pri tvojem opisu še kej manjkal, da moraš kej prebrat, recimo več kot maš vseh prstov… na leto. Da se uspeš pogovarjat in slišat. Da se urediš prej kot v 15minutah za presenečenja al pa da smo mal nepredvidljivi. Nekako domiselno raznoliko življenje. Pa vsekakor LAT.
Principe, ki jih pišeš paše za obe strani – živi in pusti živeti. Sam potem ste dekleta emancipirana fantje smo pa barabe pa kao neresni – ti praviš negotovi… Morda je ta beseda zate beg, da morda filtri na drugi strani ne delajo več..
Se pa strinjam; se pa da spoznat in zanimivo je. Obojestransko. Je pa vprašanje koliko si fer in ne lažeš, khmmm, uporabljaš olepševalnice,… pol pa prej kot slej filtri padejo…
[/quote]

Odlično povedano. Pohvale od starega osla like me.

Neumnost.

Bi te že kakšna v resnici opazila, če bi bil tak..

Žensko lahko spoznaš v trgovini, cerkvi, knjižnici, zdravniški čakalnici..

Problem je tudi, ker bi vsak rad imel ne vem kakšno lepotico, zato pa naletite na tak tip ženske. Bodimo iskreni, lepotice si to lahko privoščijo da si poiščejo moškega s polno denarnico, recimo “manj privlačne” ženske pa nihče niti ne opazi. Mogoče je čas, da ne gledate samo na lepoto ženske ampak tudi njen karakter in pamet. Smešno se mi zdi, da mislite kako si zaslužite manekenko, hkrati pa nas obtožujete da gledamo le na denar in mišice hehe. Torej imeli bi lepotico, sami pa ne naredite nič zase? Ajej… :))

New Report

Close