Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes spoznati normalno zensko-utopija

Danes spoznati normalno zensko-utopija

Se strinjam z napisanim
[/quote]

Tudi moj podpis pod Jazzkin zapis.

Kako pa gredo skupaj brezposelnost in kupi denarja?
A so socialne pomoči res tako visoke, da z njimi obogatiš bolj kot dobro plačano službo?

Haha pa kaksne zgodbice sl to no? To lahko razlagas svojim kolegicam. V resnici pa ce bi imela pred sabo dva tipa enega bildercka z debelo denarnico ampak glupega ko ku*ac in zraven enega s koncano solo, sluzbo, prijetnega karakterja…v sekundi bi sla s prvim in drugega ne bi niti povohala. Ker si pac plehka tako ko vse ostale zenske danes.
[/quote]

Zakaj pa še nisi nabildan?

Ko to berem, dobim občutek, da ima moj sin neverjetno srečo!

Haha zato ker je nasedel eni glumici se ne pomeni da ima sreco. Samo da jo zacne pecati en misicnjak z debelo denarnico, pa bo tvoj sinkon odpadel v minuti!

Haha zato ker je nasedel eni glumici se ne pomeni da ima sreco. Samo da jo zacne pecati en misicnjak z debelo denarnico, pa bo tvoj sinkon odpadel v minuti!
[/quote]

Mišice ima, denarnice debele pa ne! Pa glede na to, da je res lepa, ne verjamem, da ni kak mišičnjak z debelo denarnico probal sreče! Kaj pa vem, samo sklepam!

Mišice ima, denarnice debele pa ne! Pa glede na to, da je res lepa, ne verjamem, da ni kak mišičnjak z debelo denarnico probal sreče! Kaj pa vem, samo sklepam!
[/quote]

Haha, ne bo dolgo!
Pa ti mami? Sanjaris da bi imela enega takega kaj? Kar priznaj!

Okrog mene so same normalne, luštne, punce, da mi je že hudo, ker sem malo prestar. Je pa jeba, če se vi motate v okolju, ki mu niste dorasli ja, pol je suša. No sicer pa današnji papki od dedov itak živite v nekem viritualnem svetu, vi na kurbensejmu iščete devico!

Haha, ne bo dolgo!
Pa ti mami? Sanjaris da bi imela enega takega kaj? Kar priznaj!
[/quote]

Zakaj sanjam, jaz ga imam že skoraj 30 let 😉

Haha pametnjakovic! Danes ce ni hudega avta in misic in parkrat po 500 v denarnici si avtomatsko papak! Ostalo sploh ni niti malo pomembnk. Lahko si super karakter, zabaven, izobrazen, imas sluzbo. To sploh ni pomembno! Vazno da so misice in hudi avti in denar! Razumes?

Ženske so res pleharice. Ko nama je z možem šlo slabo, avto povprečen, mojega moža ni nobena kaj ekstra pogledala. OK, je postaven, ima 195 cm, za svojih 55 let dobro zgleda (bolje kot vrstniki ker dobro skriva leta), ampak ni zbujal neke pozornosti. Imava podjetje, ki nama dobro nosi in ker si dolgih dopustov ne moremo privoščiti zaradi firme , sva si kupila luksuznega terenca. Pač si kupiš nekaj za dušo. In vam povem razliko – sedaj frkljice in damice prav oči vrtijo, ko sedi v avtu. Najprej pogledajo avto, potem pa vse očarane moža začnejo opazovati, češ kdo je on. Meni je to hecno, k sreči je moj nespogledljiv in sploh te razlike ne opazi. Sama pa sem dobro opazila razliko v vedenju žensk.

Evo koncno ena ki prizna! In ce tvoj ne bi bil poln denarja bi tudi ti nasla enega drugega z debelo denarnico, ker si ista kot te frkljice, ki se obracajo za tvojim!

Haha pametnjakovic! Danes ce ni hudega avta in misic in parkrat po 500 v denarnici si avtomatsko papak! Ostalo sploh ni niti malo pomembnk. Lahko si super karakter, zabaven, izobrazen, imas sluzbo. To sploh ni pomembno! Vazno da so misice in hudi avti in denar! Razumes?
[/quote]

Zanimivo, da imajo vse te mladenke resne fante, ki niso nič od tega kar ti pišeš!
Če si pa iščeš babo na kurbišču, boš itak načel samo K…o, ki za dnar naredi vse!

Evo koncno ena ki prizna! In ce tvoj ne bi bil poln denarja bi tudi ti nasla enega drugega z debelo denarnico, ker si ista kot te frkljice, ki se obracajo za tvojim!
[/quote]

Res slabo bereš. Poročena sva 20 let in imela obdobja, ko nama je šlo finančno slabo, kar sem tudi napisala.

Zanimivo, da imajo vse te mladenke resne fante, ki niso nič od tega kar ti pišeš!
Če si pa iščeš babo na kurbišču, boš itak načel samo K…o, ki za dnar naredi vse!
[/quote]

Haha, naivnez! Nimajo resnih fantov ampak so z njimi zaradi denarja! Da jih tipi vozijo na vecerje v luksuzne restavracije in podobno. In jim kupujejo drage cevlje in torbice! Seveda delat jim ni potrebno nic! Vazno da potem padajo selfiji in da instagram laufa, da se pokaze pred svojimi frendicami, ki so popolnoma enake kokosi.
Da bos danes nasel eno, ki jo navdusi ze preprost sprehod v naravi? Haha, malo morgen. NI sans! Danes najdes kvecjemu tako, ki jo navdusi sprehod po nakupovalnem centru. Pa se to ni ok, ce ne padejo vsaj eni cevlji v vrednosti nekaj 100 €.

Jaz pa razumem ženske, da so pleharice in hočejo človeka s kešom. Sploh ko vidiš neodgovornega tipa, ki se mu fučka za vse in je pravi jebi veter. Brez denarja, pri mamici živi in ima sesut avto za 300 eur. Hvala lepa za takega, tudi jaz takega ne bi pogledala. Ko spoznavaš človeka, gledaš tudi na to, kakšen človek je to, ali je lenuh, ali je uspešen, kreativen. Sama sem vdova, spoznavam razne tipe in najbolj nizko pri meni kotirajo lenuhi in flegmatiki.
Ko spoznam nekega delovnega obrtnika, vidim v njemu odgovornost, saj mora sprejemati odločitve, ima zaposlene, je deloven. To je čisto drug profil človeka kot en tipček, ki samo hodi v fitnes in mu visi dol za cel svet, dostikrat še službe nima. In taki so še polni samega sebe. Pa govorijo samo o Herbalife, pa trebuščku kako morajo več trenirati, ker se je maščobica nabrala. Imam pa raje človeka z zašmiranimi rokami, kot pa enega takega zaafnanca.

Tipi dobite tiste ki jih v dandm trenutku potrebujete za osebnostno rast. Jaz td srecujem kot zenska slabice pa iscem stare vrednote izgled in kes mi nista pomembna… sm se sprijaznila da bom cel life sama… ker ni vec nicesar v tem planetu…..

To je samo psihologija in sociologija. Nisi imel v SŠ?

Na določenih krajih se zbirajo določeni ljudje. V hribih so določene tipi ljudje, v telovadnicah so določeni tipi ljudi, zvečer v barih so določeni tipi ljudi, na zmenkarijah.si so pa določeni ljudje.

Očitno se zadržuješ na tistih krajih, lokacijah, dogodkih, kjer se zbirajo afne in nabildani mačoti, ki poskušajo ali one, impresionirati z dolgimi umetnimi nohti in usnjenimi pretesnimi oblačili, ali oni, impresionirati z mišicami, avtom, kešom.

Torej zamenjaj kraje, lokacije, dogodke, kjer preživljaš prosti čas in boš našel drugo vrsto ljudi, ki vidijo tudi kaj drugega kot videz, performance in selfije.

Jaz poznam en kup “normalnih” (normalno je družbena norma) žensk in moških, tistih, ki jih omenjaš ti pa niti ne. Ker me ne zanimajo, se ne družim z njimi in se niti ne zadržujem v njihovi bližini. Tako simpl je to.

Haha pametnjakovic! Danes ce ni hudega avta in misic in parkrat po 500 v denarnici si avtomatsko papak! Ostalo sploh ni niti malo pomembnk. Lahko si super karakter, zabaven, izobrazen, imas sluzbo. To sploh ni pomembno! Vazno da so misice in hudi avti in denar! Razumes?
[/quote]

Mah to se tolažite, da je kriv avto pa keš pa ne vem kaj še vse. Glede na to, da je itak 75 procentov žensk povprečnega videza in torej po vašem nezanimivih za tipe s kešom, imate izbire več kot dovolj med povprečnicami … problem je, ker ne znate pristopit k ženski, al ne upate al se vam ne da, saj ne vem, ali pa ste dejansko tako švoh, da vas nobena ne povoha (zanemarjeni, zašpehani, s slabimi zobmi itd).
Jaz sem se ornk zapela za nekoga na minimalcu … ampak kaj, ko si ga ne morem privoščit! Jaz imam svoje še nepreskrbljene otroke, on tudi majhnega otroka. Ne morem vzdrževati toliko ljudi. To sem mu tudi povedala in da mora nujno najti boljšo službo ali dodaten vir, ker ga starši ne bodo mogli večno podpirati.
Pa noče nič narediti zase. In da bo zdaj on naokrog razlagal, da ga ne maram zaradi denarja, bo to grda in nesramna laž. Razmišljam pet let vnaprej in nočem biti en revež pod mejo revščine, ker se njemu ne ljubi pobrigat. Star je pa 43 let.

mene pa zanima kje avtor išče te ženske, da ima tako mnenje? je fouš svojim kolegom, pa sam ne dobi trofeje? če bi malo bolj spremljal okoli sebe, bi videl da obstaja veliko normalnih punc, ki se na denar, avtomobile, mišice in nevem kaj še ne palijo. Meni ni važno ali se ti v bmw-u pripelješ ali na kolesu, vanžno je tisto kar je v glavi. Lahko si še tako oh in sploh, samo če stvari v glavi nimaš poštimanih, si zame nula. Ne meči vseh v isti koš, ampak najprej sebe vprašaj kaj bi rad, punco ali puhoglavko

Mah to se tolažite, da je kriv avto pa keš pa ne vem kaj še vse. Glede na to, da je itak 75 procentov žensk povprečnega videza in torej po vašem nezanimivih za tipe s kešom, imate izbire več kot dovolj med povprečnicami … problem je, ker ne znate pristopit k ženski, al ne upate al se vam ne da, saj ne vem, ali pa ste dejansko tako švoh, da vas nobena ne povoha (zanemarjeni, zašpehani, s slabimi zobmi itd).
Jaz sem se ornk zapela za nekoga na minimalcu … ampak kaj, ko si ga ne morem privoščit! Jaz imam svoje še nepreskrbljene otroke, on tudi majhnega otroka. Ne morem vzdrževati toliko ljudi. To sem mu tudi povedala in da mora nujno najti boljšo službo ali dodaten vir, ker ga starši ne bodo mogli večno podpirati.
Pa noče nič narediti zase. In da bo zdaj on naokrog razlagal, da ga ne maram zaradi denarja, bo to grda in nesramna laž. Razmišljam pet let vnaprej in nočem biti en revež pod mejo revščine, ker se njemu ne ljubi pobrigat. Star je pa 43 let.
[/quote]

BRAVO. In takih tipčkov luftarčkov in lenuhov je polno. Jaz samo bežim od takih.

Avtor, kaj pa pričakuješ? Da se ti bo ena luštna, pametna in zabavna “dala na razpolago” kar zastonj? A ti ji kar nič ne bi privoščil – razen svojega dobrega srca? Daj no, kje pa živiš, na Luni?
Zakaj bi se morala ena bejba, ki je izobražena, dovolj luštne postavice in obraza, ki zna biti zabavna, zanimiva, spečala z enim tipom, ki nima nič??? Ki ji ne more nuditi nič??? Zakaj si ne bi taka punca raje izbrala nekega moškega, ki jo bo lahko razvajal? A si taka punca ne zasluži razvajanja, lepih potovanj, izbranih oblek, torbic, čevljev? Malo dražjih dopustov? Zakaj bi morala živeti v neki revščini kot sirota Jerica?

Pa ne mi zdaj o fantih, ki so dobrega srca, pa revni in o bogatih moških, ki so žleht, pijanci, kur.birji in sadisti.
Sama sem dobila partnerja, ki sicer ni bogat, vendar je dovolj premožen za naju dva, pa tudi dobrega srca je in tudi izgleda precej dobro. On me osrečuje, jaz pa tudi naredim vse, da ga prav tako osrečim.

Glede na to, da nas je tri četrt ljudi po videzu povprečnih do podpovprečnih, puhloglavost si pa lahko privoščijo bolj atraktivne ženske, je nekako logično, kaj bi avtor. Ultra lepotico, ki bi se zagledala v enega joškota.
Ultra lepotica, ki ne gleda samo na denar, zlahka dobi tudi lepega in pametnega reveža, ne vem, zakaj bi potem šla s povprečnim revežem.

ampak, ker mogoče zagledamo dobro, nas vsi dajo v kategorijo kešpi….. in se nam sploh ne približajo. Sama sem visoko izobražena, zdej zgledam dobro in vsaj 10 let mlajša kot sem pa še dobro službo imam, svoje podjetje in še bi lahko naštevala. Mogoče je to narobe, ker hočem iskrenega moškega, takih je pa zelo malo.

Hahaha. Take, ki govorite, da niste take, ste pa se hujse od tistih, ki odkrito priznajo, da so pleharce. A bos v sekundi prebrala kaj ima nekdo v glavi. Ne bos! Zalimala se bos na tistega s polno denarnico, ki ti bo pihnil na duso in te odpeljal v svojem novem avtu.

New Report

Close