Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Davek na samske brez otrok

Davek na samske brez otrok

Saj že sedaj plačujemo več za intelektualce, ki širite svoje čudovite gene naprej. Iz česa točno misliš da gre za tvojo porodniško, otroške dodatke, vrtce, šole, bolniške, pakete ob rojstvu, igrišča in vse ostalo kar samski ne koristimo? Iz tvojih prispevkov? Večina ki imate otroke več dobite kot date! Meni ta ljuba država pobere 2/3 dohodka. Kaj pa dobim v zameno? Ne glih veliko.
Brezveze, ker verjetno itak misliš da vzgajaš rešitelje človeštva. Ampak geni so sranje veš. Imaš dosti večjo možnost da vzgajaš nekaj sebi podobnega, ne ravno inteligentnega, z plašnicami na očeh, z logiko da so drugi odgovorni za njegovo rit in njegove odločitve skrbet. Nenaravno. Volkovi nosijo futr ovcam. Nenaravno.

Pa ti veš, da jaz vsak mesec plačujem za otroke, ki ste jih taki kot si ti naštepali?
Samo totalne budale ne vedo (itak niso imeli časa se izobraževati, če so samo otroke štepali), da samski še kako polnimo blagajne in plačujemo dosti več davkov kot tisti z otroci. Plačujemo vaše porodniške, plačujemo vaše otroške dodatke, plačujemo vaše nege za otroke, plačujemo zdravstvo za vaše otroke, plačujemo šolanje za vaše otroke in plačujemo dosti več dohodnine.
[/quote]
Torej, kdo je zdaj tu id.iot? Tisti, ki živijo od otroških dodatkov in drugih spremnih olajšav ali tisti, ki jim to plačujejo, se pravi samski brez otrok. Edina tolažba je ta da, ko bodo to vsi skužili, ne bo nobenega, ki ne bi imel za celo četo de.bilnega frocovja, tistih, ki bi plačevali to parazitarstvo pa ne bo več. Ampak to je že izven tvojega dometa a ne?


Torej, kdo je zdaj tu id.iot? Tisti, ki živijo od otroških dodatkov in drugih spremnih olajšav ali tisti, ki jim to plačujejo, se pravi samski brez otrok. Edina tolažba je ta da, ko bodo to vsi skužili, ne bo nobenega, ki ne bi imel za celo četo de.bilnega frocovja, tistih, ki bi plačevali to parazitarstvo pa ne bo več. Ampak to je že izven tvojega dometa a ne?
[/quote]

Glej, ti privoščim, da parazitiraš.
Moram pa reči, da me veseli, da se je v tej temi oglasilo kar nekaj normalnih staršev, ki se zavedajo, da samski še kako polnimo skupno blagajno.
Itak pa bodo vedno na svetu pač taki, ki samo štepajo otroke, zanje pa drugi skrbimo. Pač tako je. Tudi podgane se hitro množijo.

Pohvale vsem normalnim staršem, ki ste se javili v tej temi.

Ostalim zblojenim staršem pa samo to: srečo imate, da mi preživljamo vaše otroke. Se pa bojim, da bodo geni naredili svoje in da ne bodo vaši otroci niti za trohico bolj inteligentni kot vi.

Bodi vesel, da samski finaciramo tebe in tvoje otročaje.

Tisti, ki štepajo ‘parazite’, ne verjamem, da razumejo dobro slovensko, kaj šele pišejo po monu! Vsi se ku.rčite za brezveze. Ker butl se gre hvalt, da je drugemu preživlja otroke??

No ja, avtor teme in njegovi somišljeniki očitno znajo pisat na mon. Čeprav so paraziti.

Se zavedaš, da so samski odrešitev za človeštvo? Že tako je preveč ljudi na zemlji, ti jih pa še štepaš, ker te je strah ostat sama na stara leta? Kakšen egoizem, samo nase misliš.


Ha, ha, ha. Nimajo potreb po naraščaju? Ti to znanstveno ali baba čula baba rekla?

veš kaj bom rekla? hvalabogu, ti otrok nimaš. Torej bodo butci, kakršen si, počasi izumrli…


Torej, kdo je zdaj tu id.iot? Tisti, ki živijo od otroških dodatkov in drugih spremnih olajšav ali tisti, ki jim to plačujejo, se pravi samski brez otrok. Edina tolažba je ta da, ko bodo to vsi skužili, ne bo nobenega, ki ne bi imel za celo četo de.bilnega frocovja, tistih, ki bi plačevali to parazitarstvo pa ne bo več. Ampak to je že izven tvojega dometa a ne?
[/quote]
Jaz pa mislim, da bi te bilo treba prijavit na socialno, da te malo pretipajo kako delaš z otroci. A jim vsaj jesti privoščiš?

Tako je, suha veja sem, jej suho vejo če moreš he he.


predpisana zdravila moraš redno jemati

Ja če sex v mestu tako pravi, potem pa gotovo drži.

Prvič, nihče te ne sili kupovati darila drugim. Niti otrokom. To je tvoja dobra volja. In drugič, ne vem, kakšne prijatelje, sorodnike in znance imaš ti, ampak jaz svoje samske prijatelje, sorodnike in znance obdarujem za rojstne dni, za Miklavža, za božič….. Če ti ne dobiš nobenega darila, se vprašaj kje je res vzrok.

Kar se same teme tiče, je pa meni tale ideja nekaj najbolj butastega, kar sem kdaj slišala. Pa nisem samska in imam otroke. Mislim, da je avtor teme eno bogo bitje, ki si je omislilo otroke zato, ker se to “spodobi”, pa čeprav si jih ni želelo, sedaj pa mu je družina odveč in zaradi nevoščljivosti vsem samskim brez otrok, ki živijo njegove skrite sanje, želi nekako zagreniti, da se bo pa ja tudi njim vsaj malo slabo godilo, ne samo njemu. Taki bebci bi morali plačevati davek, ne pa samski.
[/quote]

Nisi dojela, kaj je point. Nič hudega.

Predlagam nove nalepke za avse:

bodoči socialec v avtu, bodoči faliran študent sedi zadaj; pazi, vozimo bodočega huligana!

Hja, pa ravno tebe in mene in ostale samske brez otrok nas tile najbolj zajedajo. Plačujemo jim, da se njihovi otroci šolajo, da so oni na porodniškah pa otroške dodatke pa vse tako jim plačujemo.
Nas, suhe veje, najbolj izcuzajo.

Vsak naj svoje otroke preživlja sam.

Jaz sicer nimam otrok in jih nisem nikoli želela imet.
Pa nisem proti temu, da plačujem za otroke. Saj niso otroci krivi, da so se rodili v revščini ali pa neodgovornim staršem. Zdi se mi prav, da ima tudi otrok, ki se je rodil pijancu, ki raje denar zagoni za alkohol kot za otroka, možnost šolanja.
Me pa razkuri taka golazen kot je avtor te teme in njegovi somišljeniki. Take bi pa takoj poslala na kastracijo (kastaracijo in ne vazektomijo)/sterelizacijo. Jim preživljamo otroke, oni pa gobcajo.

Jaz sicer nimam otrok in jih nisem nikoli želela imet.
Pa nisem proti temu, da plačujem za otroke. Saj niso otroci krivi, da so se rodili v revščini ali pa neodgovornim staršem. Zdi se mi prav, da ima tudi otrok, ki se je rodil pijancu, ki raje denar zagoni za alkohol kot za otroka, možnost šolanja.
Me pa razkuri taka golazen kot je avtor te teme in njegovi somišljeniki. Take bi pa takoj poslala na kastracijo (kastaracijo in ne vazektomijo)/sterelizacijo. Jim preživljamo otroke, oni pa gobcajo.
[/quote]
Jaz imam otroke in sem za to da se pomaga tistim ki se znajdejo v stiski (ne pa tistim ki jim je to način življenja-čuzati državo) nikakor pa ne podpiram sledečega :imam otroke sem uspešen (vsak pes ki se ga spusti h goneci psički je tud uspešen) in ker sem tako uspešen so jih drugi dolžni skupaj z mano preživljati. Ne niso tebi dolžni drugi nič, preživljaj jih sam luzer luzerski.


Jaz imam otroke in sem za to da se pomaga tistim ki se znajdejo v stiski (ne pa tistim ki jim je to način življenja-čuzati državo) nikakor pa ne podpiram sledečega :imam otroke sem uspešen (vsak pes ki se ga spusti h goneci psički je tud uspešen) in ker sem tako uspešen so jih drugi dolžni skupaj z mano preživljati. Ne niso tebi dolžni drugi nič, preživljaj jih sam luzer luzerski.
[/quote]

Sicer se bolj kot ne strinjam.
Samo je stvar delikatna. Veliko luzerjev naštepa otroke. Pač tako kot se podgane hitro širijo, se tudi luzerji hitro širijo.
Samo a so otroci krivi, da so njihovi starši neodgovorni luzerji, pijanci, …?
Med luzerje seveda ne štejem tiste, ki so v stiski, ker so izgubili službo, ker se jim je zgodila kaka nesreča, ker gre za kako bolezen… govorim o tistih, ki so brez službe pa štepajo otroke pa o tistih, ki so zapiti pa pa štepajo otroke in podobni golazni neodgovorni.
Otroci niso krivi. Je pa dejstvo, če dobijo ta stari keš, bodo naflikali še več otrok. Nekako bi morali zadeve tako urediti, da se za otroke poskrbi, ta stari pa nimajo nič od tega. Kaj vem, bolje otroku kupiti šolske potrebščine kot ta starim dati otroški dodatek. Bolje kupiti otroku žogo, igračo, hrano, karkoli kot, da dajo ta starim denar.

Sicer se bolj kot ne strinjam.
Samo je stvar delikatna. Veliko luzerjev naštepa otroke. Pač tako kot se podgane hitro širijo, se tudi luzerji hitro širijo.
Samo a so otroci krivi, da so njihovi starši neodgovorni luzerji, pijanci, …?
Med luzerje seveda ne štejem tiste, ki so v stiski, ker so izgubili službo, ker se jim je zgodila kaka nesreča, ker gre za kako bolezen… govorim o tistih, ki so brez službe pa štepajo otroke pa o tistih, ki so zapiti pa pa štepajo otroke in podobni golazni neodgovorni.
Otroci niso krivi. Je pa dejstvo, če dobijo ta stari keš, bodo naflikali še več otrok. Nekako bi morali zadeve tako urediti, da se za otroke poskrbi, ta stari pa nimajo nič od tega. Kaj vem, bolje otroku kupiti šolske potrebščine kot ta starim dati otroški dodatek. Bolje kupiti otroku žogo, igračo, hrano, karkoli kot, da dajo ta starim denar.
[/quote]
Otroci res niso krivi. Kot praviš denar bi bil namenjen izključno otrokom stari naj pa zase sami poskrbijo. Nimajo nobenega sramu.


Otroci res niso krivi. Kot praviš denar bi bil namenjen izključno otrokom stari naj pa zase sami poskrbijo. Nimajo nobenega sramu.
[/quote]

Poznam primer. Ona cankarjanska mama, on pijanec. Ona od prej imela hči (seveda kaj pa drugega kot z enim luzerjem). Ta foter-luzer, seveda ni redno plačeval preživnine,ampak tu in tam pa je vseeno poslal denar za otroka (poudarek je res na tu in tam, torej ne enkrat na mesec, ampak recimo enkrat na leto nekaj malega). Pijanec in cankarjanska mama sta se skregala kako bosta porabila denar ali bo šel za alkota ali za kozmetiko. Za otroka nikakor ne. In to sta se že skregala za tisti keš že tako vsem na očeh, ko je poštar prinesel kuverto. Tako, da ni za ugibat kam so šli otroški dodatki.

Poznam primer. Ona cankarjanska mama, on pijanec. Ona od prej imela hči (seveda kaj pa drugega kot z enim luzerjem). Ta foter-luzer, seveda ni redno plačeval preživnine,ampak tu in tam pa je vseeno poslal denar za otroka (poudarek je res na tu in tam, torej ne enkrat na mesec, ampak recimo enkrat na leto nekaj malega). Pijanec in cankarjanska mama sta se skregala kako bosta porabila denar ali bo šel za alkota ali za kozmetiko. Za otroka nikakor ne. In to sta se že skregala za tisti keš že tako vsem na očeh, ko je poštar prinesel kuverto. Tako, da ni za ugibat kam so šli otroški dodatki.
[/quote]
Taka dva sta zrela samo za v cuzo v poduk drugim kaj se zgodi s tistimi ki zanemarjajo otroke.
In kako naj tak otrok zraste v normalno osebo če je od malega odraščal z nenormalnimi


Taka dva sta zrela samo za v cuzo v poduk drugim kaj se zgodi s tistimi ki zanemarjajo otroke.
In kako naj tak otrok zraste v normalno osebo če je od malega odraščal z nenormalnimi
[/quote]

Zakaj komentiraš davke, pokojnine, socialne podpore, če v življenju nisi en dan delala in nobenih davkov plačevala? Nič prispevala razen svojega ogabnega gobcanja? Da te ni sram ljudem očitati socialno podporo, medtem ko je bilo tebi vse v gobec porinjeno?

Zakaj komentiraš davke, pokojnine, socialne podpore, če v življenju nisi en dan delala in nobenih davkov plačevala? Nič prispevala razen svojega ogabnega gobcanja? Da te ni sram ljudem očitati socialno podporo, medtem ko je bilo tebi vse v gobec porinjeno?
[/quote]
Jaz plačujem davke pezde v dveh državah večje kot si jih ti lahko predstavljaš. To da jaz ne delam nima nobene veze ker meni ni potrebno delat to si vbij v glavo že enkrat. Država dobi vse kar ji pripada od mene in nikakor ji nisem na grbi kar se pa zate ne more reči ker državi nič ne daš vzameš pa od nje.
Tako da zapri umazani socialni gobec.


Taka dva sta zrela samo za v cuzo v poduk drugim kaj se zgodi s tistimi ki zanemarjajo otroke.
In kako naj tak otrok zraste v normalno osebo če je od malega odraščal z nenormalnimi
[/quote]

Žal noben od njunih oz. njihovih otrok ni zrasel v normalno osebo. En je storil celo samomor. In seveda mama je največja mučenica, ki se je raztrgala za otroke. Tako vsaj ona razlaga. Pozabi pa omenit, da je sokriva za pekel, ki so ga doživljali otroci.

New Report

Close