Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Davek na samske brez otrok

Davek na samske brez otrok

No tale post kaže na tvojo možgansko maloposestništvo. Vrjeli ali ne, kar bom zapustil svojim otrokom je bistveno več kot je marsikdo ustvaril v svojem življenju, če bodo pametni bodo še vnuki imeli več kot dovol.
Tebi pa glede na pisanje neverjamem, da si ustvaril/a en sam evr dobička na čisto svojo pamet.
[/quote]

Težko verjamem, da bi polpismen osebek, ki je totalno nerazgledan in zaplankan lahko ustrezno poskrbel za svoje otroke.
Razen, če si nakradel. Drugače si pa težko predstavljam, da bi nekdo tvojega kova bil sposoben kaj zaslužiti.


Sama se trudita zase in za svojo prihodnost. Jaz kot mama jima moram pa odskočno desko omogočit da bo ta prihodnost za katero se trudita tudi uspešna.
Jaz sem imela to možnost da sem otroštvo mojih otrok lahko preživela z njima in jima bila na razpolago 24/7. Sin je odrasel tudi uradno, hči gre počasi za njim
Cenim pa vse mame pa bile doma ali v službi ki delajo v dobro svojih otrok.
Ja zgodovina se bo ponovila kar je moje bo nekoč njuno a imaš problem s tem
[/quote]

Ne ker bo jaz imel itak vec, onadva pa na pol haha. Pa se svoje ustvarjam.

Veš jaz sem prostovoljka, kar veliko dni gre v pomoč drugim. Pa veš, kljub temu, da delam to poleg službe, v prostem času in da nisem plačana za to delo, se počutim ravno ob tem delu najbolj koristna.
Ti misliš,, da si koristna, ker hodiš v službo? Pa v bistvu nisi. Če ne bi bilo tebe, bi bil pa kdo drug. Veliko jih je takih, ki bi te z veseljem nadomestili. Pri prostovoljstvu je pa drugače. Ni gužve za taka dela, kjer ni plačila.

Ne ker bo jaz imel itak vec, onadva pa na pol haha. Pa se svoje ustvarjam.
[/quote]
Sej je dost vesela naj bosta da je tako kot je, tolk pohlepni pa spet nismo. 🙂


Pravzaprav se vi vtikajte v moje premoženje in moje brezdelje in ne obratno. Jaz vam samo odgovorim
Z nikogar se jaz ne delam norca samo povem da tisti ki nekaj imamo nismo dolžni podpirati tistih ki nimajo nič to je vse dobra volja in ne nuja ti je jasno ali se kar ne
Nisem jaz dolžna preživljati tujih otrok ampak samo svoje
VI za svoje poskrbite sami ali jih ne imejte simpl
[/quote]

Iz nikogar se ne delaš norca? Če bi se mi dalo iskat tvoje prispevke kjer si nas vse na kolena naganjala, ker ti imaš vse eni pa nič. Lažeš ppa tudi z največjo lahkoto, to zate ni nič.
Ne, nimaš pravice soditi ljudi ki jih sploh ne poznaš. Za tvojo otročad pa tudi mi plačujemo, tako da glavo dol kokoš, malo se spusti na realna tla. si priletela sem kot ena kura ki misli da je božji dar.
Dovolj pozornosti sem ti posvetil verjetno še preveč. Smrdi dalje v svoji vzvišenosti.

Pa ti ne pade v tvojo omejeno betico, da če imaš vse, se ne delaj norca iz tistih, ki nimajo toliko kot ti?? Da jih ne imenuješ luzerji, bedniki in jim ukazuješ “tišina” in “ajde delat hop hop” in kaj še vse smo od tebe prebrali??
Da se pa hvališ z dvema otrokoma, to je pa sploh špica. Jaz osebno bolj spoštujem mame, ki nimajo polne riti vsega in se ne hvalijo s tem kaj imajo tako kot ti.
Kako pa misliš, da bi vse to vedeli o tebi, če se ne bi sama prav primitivno in vulgarno hvalila??
In daj probaj že s svojimi kurjimi možgani dojet, da na tem forumu še zdaleč nisi edina, ki je finančno preskrbljena. Si pa edina, ki se prav vulgarno hvali s tem, ker drugi niso taki primitivci.
[/quote]

Hm, meni je hecno, ko imate eni take privide :).
Zakaj imaš tak občutek, da se norčuje iz tebe?
Namreč jaz imam občutek, da kritizira, se norčuje samo iz gnojev, lenuhov, fovšljivcev in podobnih izmečkov. Nikjer pa se ne norčuje iz zaposlenih, normalnih ljudi.
Ne se požreti od fovšije no.

Pa ti ne pade v tvojo omejeno betico, da če imaš vse, se ne delaj norca iz tistih, ki nimajo toliko kot ti?? Da jih ne imenuješ luzerji, bedniki in jim ukazuješ “tišina” in “ajde delat hop hop” in kaj še vse smo od tebe prebrali??
Da se pa hvališ z dvema otrokoma, to je pa sploh špica. Jaz osebno bolj spoštujem mame, ki nimajo polne riti vsega in se ne hvalijo s tem kaj imajo tako kot ti.
Kako pa misliš, da bi vse to vedeli o tebi, če se ne bi sama prav primitivno in vulgarno hvalila??
In daj probaj že s svojimi kurjimi možgani dojet, da na tem forumu še zdaleč nisi edina, ki je finančno preskrbljena. Si pa edina, ki se prav vulgarno hvali s tem, ker drugi niso taki primitivci.
[/quote]

Tale grda je seljancura najhujse vrste. To je ponavadi tako, ko starsi eni smrklji prinesejo vse na pladnju in se potem nekaj petelini, da je bog in batina. Dejstvo je da si brez svojega oceta niko in nista, ter povrh ena lencuga. Pa saj obicajno je tako, nekdo nekaj ustvari, potem pa otroci brez obcutka za delo vse razprodajo in izgubijo.

Hm, meni je hecno, ko imate eni take privide :).
Zakaj imaš tak občutek, da se norčuje iz tebe?
Namreč jaz imam občutek, da kritizira, se norčuje samo iz gnojev, lenuhov, fovšljivcev in podobnih izmečkov. Nikjer pa se ne norčuje iz zaposlenih, normalnih ljudi.
Ne se požreti od fovšije no.
[/quote]

Ja ti revica si pa že nekajkrat v tej temi polizala rit grdi, saj te je opazila, brez skrbi. mogoče ti pade na tla kakšna drobtinica z njene bogato obložene mize, sužnja.
PS: malo več bo treba prebrat.

Iz nikogar se ne delaš norca? Če bi se mi dalo iskat tvoje prispevke kjer si nas vse na kolena naganjala, ker ti imaš vse eni pa nič. Lažeš ppa tudi z največjo lahkoto, to zate ni nič.
Ne, nimaš pravice soditi ljudi ki jih sploh ne poznaš. Za tvojo otročad pa tudi mi plačujemo, tako da glavo dol kokoš, malo se spusti na realna tla. si priletela sem kot ena kura ki misli da je božji dar.
Dovolj pozornosti sem ti posvetil verjetno še preveč. Smrdi dalje v svoji vzvišenosti.
[/quote]

Ti socialni revež ne moreš zase plačat ne pa za moja otroka.
Ti se vtikas vame vsakih pet minut pod drugimi Niki ker si tako zavist da si že bolan od zavisti.
Tako da nehi me sledit po monu ker se z tako socialno luzersko bagro,ki nič nima ne mislim več pogovarjat. Nisva si midva enaka niti nisva krav skupaj pasla luzer brez denarja. Najdi sebi primerno družbo za tvoje kmetavzarske pogovore.

Veš jaz sem prostovoljka, kar veliko dni gre v pomoč drugim. Pa veš, kljub temu, da delam to poleg službe, v prostem času in da nisem plačana za to delo, se počutim ravno ob tem delu najbolj koristna.
Ti misliš,, da si koristna, ker hodiš v službo? Pa v bistvu nisi. Če ne bi bilo tebe, bi bil pa kdo drug. Veliko jih je takih, ki bi te z veseljem nadomestili. Pri prostovoljstvu je pa drugače. Ni gužve za taka dela, kjer ni plačila.
[/quote]

Ma kdo je tebi sploh kaj rekel? Tudi prostovoljno delo je delo. Vazno je da nekaj pocnes. Ne pa sam da fantaziras.

Tale grda je seljancura najhujse vrste. To je ponavadi tako, ko starsi eni smrklji prinesejo vse na pladnju in se potem nekaj petelini, da je bog in batina. Dejstvo je da si brez svojega oceta niko in nista, ter povrh ena lencuga. Pa saj obicajno je tako, nekdo nekaj ustvari, potem pa otroci brez obcutka za delo vse razprodajo in izgubijo.
[/quote]

Dej se kak drug ime si spomin no da vas je kao več. Luzer poberi se. Kmet in gospod nista na isti veji a veš.

Ti socialni revež ne moreš zase plačat ne pa za moja otroka.
Ti se vtikas vame vsakih pet minut pod drugimi Niki ker si tako zavist da si že bolan od zavisti.
Tako da nehi me sledit po monu ker se z tako socialno luzersko bagro,ki nič nima ne mislim več pogovarjat. Nisva si midva enaka niti nisva krav skupaj pasla luzer brez denarja. Najdi sebi primerno družbo za tvoje kmetavzarske pogovore.
[/quote]

Oprosti ampak nas je vec tebe pogruntalo. Kar sanjaj da je eden. haha

Oprosti ampak nas je vec tebe pogruntalo. Kar sanjaj da je eden. haha
[/quote]
Men je rekel moderator da si en in isti

Oprosti ampak nas je vec tebe pogruntalo. Kar sanjaj da je eden. haha
[/quote]

Ja, poleg vsega si domišlja, da je razen pri enem zelo priljubljena. to je pa sploh smešno.


Men je rekel moderator da si en in isti
[/quote]
Nimas pravice jaz nisem in odjebi. Zdaj pa se nekaj lazes.


Nimas pravice jaz nisem in odjebi. Zdaj pa se nekaj lazes.
[/quote]
Zdaj pa vem da si..
Si se ravno izdal.
Moderator mi ni nič rekel to sem si izmislila. Vidiš kako hitro padete na limanice


Men je rekel moderator da si en in isti
[/quote]

Lažeš.

Ja, poleg vsega si domišlja, da je razen pri enem zelo priljubljena. to je pa sploh smešno.
[/quote]
Kokodak Kokodak revček a elektriko si že plači Al boš šel spet na socialo fehtat da ti jo oni


Zdaj pa vem da si..
Si se ravno izdal.
Moderator mi ni nič rekel to sem si izmislila. Vidiš kako hitro padete na limanice
[/quote]

Kaj sem se izdal. Sem rekel, da Nimas pravice jaz nisem. Vidis da ti se je sfuzlalo ko nic ne delas. Saj vecina v resnicnem zivljenju verjetno o tebi misli da si pijavka.


Kokodak Kokodak revček a elektriko si že plači Al boš šel spet na socialo fehtat da ti jo oni
[/quote]

Jaz sebi placam, tebi pa moz. Saj ti ko da si na sociali haha.

Kaj sem se izdal. Sem rekel, da Nimas pravice jaz nisem. Vidis da ti se je sfuzlalo ko nic ne delas. Saj vecina v resnicnem zivljenju verjetno o tebi misli da si pijavka.
[/quote]

Lej ti si en in isti Un zagrenjen tip
Ki v vseh okoli vidi pijavke ampak največja pijavke si pa ti ki živiš od drzave
Jaz sem se zelo zabavala hvala zdaj pa grem kosilo skuhat
Pa kak Persen požari da se pomiris
Pa pazi da te sef ne bo odpustil ker namesto da delaš se po forumu pregovarjas z gospodinjo.. Aja saj res saj nimaš službe si na sociali in te noben ne more odpustiti

Lej ti si en in isti Un zagrenjen tip
Ki v vseh okoli vidi pijavke ampak največja pijavke si pa ti ki živiš od drzave
Jaz sem se zelo zabavala hvala zdaj pa grem kosilo skuhat
Pa kak Persen požari da se pomiris
Pa pazi da te sef ne bo odpustil ker namesto da delaš se po forumu pregovarjas z gospodinjo.. Aja saj res saj nimaš službe si na sociali in te noben ne more odpustiti
[/quote]

Ti si za en risperdal, ti mora umiriti mal miselni tok, ker prevec fantaziras. haha Nas je pa na zalost vec, ki imamo enako mnenje o tebi. Jebat ga resnica boli.

Ja ti revica si pa že nekajkrat v tej temi polizala rit grdi, saj te je opazila, brez skrbi. mogoče ti pade na tla kakšna drobtinica z njene bogato obložene mize, sužnja.
PS: malo več bo treba prebrat.
[/quote]

Veš, jaz za razliko od tebe, ne rabim se komu prilizovati, ne rabim čakat na drobtine. Si namreč kar sama prislužim cel hlebec.
Ker zmorem sama zase skrbeti, mi potem ni potrebno pljuvati po bogatih in zganjati fovšije.
Poskusi še ti. Od samega jamranja in cviljenja in zganjanja fovšije, tvoja denarnica ne bo prav nič bolj polna.
Aja, tako mimogrede. Ni panike, jaz plačujem za tvoje otroke, da lahko potem ti zganjaš fovšijo. Ti štepaš otroke, jaz ti plačujem za otroke, ti pa zganjaš fovšijo pa je. Vsak je za nekaj, a ne?

Ma kdo je tebi sploh kaj rekel? Tudi prostovoljno delo je delo. Vazno je da nekaj pocnes. Ne pa sam da fantaziras.
[/quote]

Torej ti je jasno zakaj bi nas večina z veseljem pustila službo, če bi nam padel kup denarja na račun? Tako, da tvoje blebetanje o nujnosti službe nekako ne vzdrži.

Veš, jaz za razliko od tebe, ne rabim se komu prilizovati, ne rabim čakat na drobtine. Si namreč kar sama prislužim cel hlebec.
Ker zmorem sama zase skrbeti, mi potem ni potrebno pljuvati po bogatih in zganjati fovšije.
Poskusi še ti. Od samega jamranja in cviljenja in zganjanja fovšije, tvoja denarnica ne bo prav nič bolj polna.
Aja, tako mimogrede. Ni panike, jaz plačujem za tvoje otroke, da lahko potem ti zganjaš fovšijo. Ti štepaš otroke, jaz ti plačujem za otroke, ti pa zganjaš fovšijo pa je. Vsak je za nekaj, a ne?
[/quote]

Pa ce bi pozorno prebrala poste Grdo resnico bi videla, da je tebe kar komkretno popljuvala, ampak ker ti glava sluzi za okras, tega nisi pokapirala. Smesno ni kaj.

New Report

Close