Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Delo v Hoferju – ali je res?

Delo v Hoferju – ali je res?

V Eurospinu in Lidlu so težavo takoj rešili, pulte za bagajno so podaljšali in naredili na koncu dva razdelka. Ko prejšnja stranka zlaga svojo robo, lahko naslednja že plačuje. In teče enako hitro, če ne celo hitreje kot v Hofru. Predvsem brez premetavanja artiklov in živčnosti na obeh straneh.

Hodim v hofer. Izdelke si ze na trak nalozim tako da jib potem samo dajem cop cop cop v papirno vrecko. Na koncu dam kartico in pospravim se zadnja dva izdelka ko se printa racun.
Ce gre moz zraven mi namece izdelke na trak prosto po prrsernu in tedaj res ne morem lepo zlagat.
Ce imava vecji nakup pa dve vrecki tri v vozicek ostalo pa zloziva iz vizicka na parkingu v kiste za fasungo ki jih imava skoz v prtljazniku da se ne prevraca roba po prtlhazniku.

tistim, ki jim gre takšno hitenje na živce predlagam protiukrep: naj nabavijo robr za 50€ ali več in potem plačajo s kovanci po 1 cent.

Hodim v hofer. Izdelke si ze na trak nalozim tako da jib potem samo dajem cop cop cop v papirno vrecko. Na koncu dam kartico in pospravim se zadnja dva izdelka ko se printa racun.
Ce gre moz zraven mi namece izdelke na trak prosto po prrsernu in tedaj res ne morem lepo zlagat.
Ce imava vecji nakup pa dve vrecki tri v vozicek ostalo pa zloziva iz vizicka na parkingu v kiste za fasungo ki jih imava skoz v prtljazniku da se ne prevraca roba po prtlhazniku.
[/quote]

res smo slovenci hvaležna raja, ko se hvalimo s tem kdo se je pripravljenbolj upognit sistemu in po možnosti še drugo lice nastavit.

Hodim v hofer. Izdelke si ze na trak nalozim tako da jib potem samo dajem cop cop cop v papirno vrecko. Na koncu dam kartico in pospravim se zadnja dva izdelka ko se printa racun.
Ce gre moz zraven mi namece izdelke na trak prosto po prrsernu in tedaj res ne morem lepo zlagat.
Ce imava vecji nakup pa dve vrecki tri v vozicek ostalo pa zloziva iz vizicka na parkingu v kiste za fasungo ki jih imava skoz v prtljazniku da se ne prevraca roba po prtlhazniku.
[/quote]

Tako pamentna pa nisi pogruntala, da si lahko še hitrejša. Kartico lahko daš v čitalnik že na začetku, preden ti sploh začne metati izdelke čez skener. Tako si na koncu še hitrejša od nje, ko ona tiska račun, si ti lahko že pri vratih in bo morala teči za tabo, da ti ga da.
LOL.

Če se že do kupcev vedejo tako, kako šele do zaposlenih??
[/quote]
Res je! S tem kažejo odnos do nas.
Prijateljica večkrat kupuje v Aldiju v Nemčiji in v avstrijskem hofru.
Ne samo, da so cene mnogo, mnogo nižje, tudi prodajalci ne norijo tako in tam se kupec počuti bolje; tako pravi


Res je! S tem kažejo odnos do nas.
Prijateljica večkrat kupuje v Aldiju v Nemčiji in v avstrijskem hofru.
Ne samo, da so cene mnogo, mnogo nižje, tudi prodajalci ne norijo tako in tam se kupec počuti bolje; tako pravi
[/quote]

Da imajo pulte že dolgo daljše – za blagajno … Za cene ne bi tako trdila.

Jaz sem z našimi prodajalkami v Hoferju super zadovoljna. Prijazne, super so. Razen ena je noro brzinska…
Meni ni problem zložit pri pultu v svoje vrečke, ampak velikokrat imajo tam nastavljeno sto in eno stvar.
Okoli 1. nov. tudi 1 meter pulta skupaj ni bil prost. Pa poleti – neka vrtna oprema – za blagajno ….
Ampak to ni krivda trgovk, ampak šefov.

Opažam pa, pa to ne samo v Hoferju, da eni kreteni (oprostite izrazu) najedajo trgovkam čisto brez veze …


Res je! S tem kažejo odnos do nas.
Prijateljica večkrat kupuje v Aldiju v Nemčiji in v avstrijskem hofru.
Ne samo, da so cene mnogo, mnogo nižje, tudi prodajalci ne norijo tako in tam se kupec počuti bolje; tako pravi
[/quote]

smiri doživljaj

Pa ravno v Lidlu so jih skrajšali. Prejšnji sistem kjer si imel dva kraka za zlaganje je bil dober, ne vem zakaj so naredili blagajno dvakrat krajšo in brez razdelka.

Cim dlje vstran od Hoferja. Govorim iz lastnih izkusenj. Tisti, ki pa ne verjame, pa si naj sproba. Lp

New Report

Close