Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dior Lepotička Grande itd

Dior Lepotička Grande itd

Da je “DIorka” takšna top riba, brez namiga (vsaj koliko je stara ali vsaj imena…če že fotke ne bo, oziroma, daj vsaj fotko gor brez glave-da vsaj telo vidimo)…

Takole, na pamet..je mlatenje prazne slame!!

Možno je:
-da je zajebancija in sploh nihče ne ve, kdo je ta Dior trola
-da Diorka sama o sebi odpira teme
-da je delno res
-da ni nič res
-da je vse res (malo verjetno)

Ena res dobra mrha za pogledat ampak nima pa ravno visokega IQ
[/quote]


[/quote]

Vse je res. Povprašaj po obali. Glupa kura je in vsem je že čez glavo zrasla.

Vse je res. Povprašaj po obali. Glupa kura je in vsem je že čez glavo zrasla.
[/quote]

“Pič.koleta trpi za splošno boleznijo današnjega časa: kljub temu, da ne zna nič kaj omembe vrednega, se s tem sili v ospredje, kot da je ne vem kaj.

Krivim potrošniško družbo, ki mularijo prepričuje, da so inovativni, pametni, drugačni, ko je vendar jasno da so daleč od tega – male pizdune in pizdunke je treba postaviti na realna tla!

Standardi bi morali biti bistveno višji kot: imam pi.do, znam par besed angleško in uspem uporabljati youtube. Svoje čase so punce znale vse živo, znale so se pogovarjat, so imele lasten pogled na svet – dandanes imaš v glavnem samo naličene glupače z napumpanim egom.!”

Daj javi, koliko je stara in kateri zvezdnici je vizualno podobna, da si jo bomo lahko vsaj malo predstavljali, glede na to, da nam je enim čista neznanka…:-))

TNX

Vse je res. Povprašaj po obali. Glupa kura je in vsem je že čez glavo zrasla.
[/quote]


[/quote]
Od ene živine hči. Dela kar hoče in nihče ji nič ne more.

O dragi Bog, sedaj vem toliko kot prej NIČ 🙂

A od znane slovenske živine (politične? estradne? or what?)

Give me, give me something concrete!!


Od ene živine hči. Dela kar hoče in nihče ji nič ne more.
[/quote]

Puščam začasen email:
[email protected]

Če bo kdo od vas tako prijazen in mi poslal kakšen bolj konkreten hint-kdo je ta hvaljena “Dior oseba” ..glede na to, da se je javno ne sme izpostavljat.
Sama pa prejet hint, prav tako ne bom posredovala naprej ali kako drugače zlorabila …je pa res, da je radovednost HUDA REČ.

hvala

Hvala

Zdej je pa men tega sranja dost, sem se nazaj držala ampak kar je preveč je pa prevec
Poslusi me dobr punca ce ne nehaš takoj pisat neumnosti ga bom poslala k mojim v Izrael, bo pa tam posodo pr stricu pomivu in nikol več ga ne boš vidla
Kaj se to prav, me nic ne briga kaj mata vidva samo zase zadrz banda mlecnozoba
Vam bom jaz dala vraga namesto da se resnega dela primete delate neumnosti.
Da te nisem vec vidla da ga omenjas v medijih. Piši kaj drugega imaš veliko drugih stvari za pisat

Bravo, mami!

Tole se je peljalo že dolgo… punca je zmešana in vase zasebnosti ne spoštuje niti malo. A je res moral tvoj mož naredit neumnost in dat kontakt? te kokoške se ne boste več znebili….

Ampak bejba je na GEA collegeu študirala, ahahaha…..

(le zakaj sem se jaz trudil z medicino 😀

grda
resnica
Se opravičujem gospa, nisem nič slabega mislila. Res mi je všeč. Bom odstranila slike. Nič takega nisem objavila, s čimer bi izdala njegovo identiteto. Vas in vaše družine pa nisem nikjer omenila, to lahko preverite na vseh mojih družbenih omrežjih.
Še enkrat se opravičujem, če sem vas razjezila. To ni bil moj namen. Upam, da mi ne zamerite preveč.

Cist resno mislim ti dobr ves kaj si mi obljubila in kaj sva se dogovorile nobenih slik nikjer. V roke se vzemite vsi kompletno ker ni vec smesn
Sel bo v Izrael ce sam se eno sliko vidim, ga bojo tam ze zaposlil ne bo on men tkole okoli vandral, ga bojo moji hitr v red spravili in ne bos ti slik lepila po facebuku
On je del moje familje in ne bo to slo tako da bo naleplen po vseh internetih
Res prenehaj ce ne se nikoli ne bova razumeli tole ti je zadnja sansa in verjemi da bom preverila

Obljubim, da ne bom več. Vse slike bom izbrisala. Ali vam lahko pošljem privat sporočilo? Pa oprostite še enkrat.

Vi ste pa res, vsi skupaj en kelly family!….bog se vas usmili!

Ma ne nasedajte več saj se je vmes že enkrat videlo da je to fejk vse, do tistega trenutka sem jaz tudi mislil da res ta oseba obstaja,….

Bravo Grda resnica! Bravo!

Punca se tukaj že en mesec “hvali”, kako ji je všeč vaš nečak ali karkoli je, piše o tem, kakšno hišo imate, kje jo imate (jaz sem šele takrat ugotovila, kateri otok), kako imate zunaj urejeno, koliko imate familije, kaj ponujate, česa ne, bla bla.

VSE pove. Saj ne vem, koliko je stara, ampak njeni možgani so faking neumni, pa četudi so še bolj mladi. Ta mularija čisto vse daje na splet, ne da bi se zavedala posledic. Jaz če bi bla oni tip, bi jo tožila, da objavlja moje slike.

Kje faking je mula dobila dovoljenje, da kar nekoga objavlja?! (Enako kot una neumnica s tistimi policisti). Kdo ji daje dovoljenje, da kar piše informacije o eni družini, dveh družinah tukaj na spletu?! Tu vse ostane, vse ostane na spletu, vse se da kadarkoli dobiti in samo čakam, da poiščem tega lepotca na obali. Ker zdaj pol SČ ve, kdo in kaj je, počasi bomo vedeli še kaj drugega o vaši družini in pametno bi bilo, da tudi to mulo pošlješ nekam v en kamp, da se nauči živeti, da končno ugotovi, kaj real life je. Ne, to niso Dior in drage znamke, pismo to je nekaj čisto drugega in tamala nima pojma. Ne samo to, še iz vas se dela norca tu gor, s svojimi besedami in dejanji.

Bravo Grda resnica!

PS: Pogrešamo te.


Kajjj kje je pisala o men.? mislim to je pa res prevec
Nisem skoz gledala ampak to je pa visek
Vem za fejsbuk da je imela gor svasta. A tuki je tud pisala o meni a mi lahko poveš pliz
Punca sam da ves da vem kdo je tvoj ata in ga bom poklicala tud jaz sem se pozanimala in ne sam ti


Kajjj kje je pisala o men.? mislim to je pa res prevec
Nisem skoz gledala ampak to je pa visek
Vem za fejsbuk da je imela gor svasta. A tuki je tud pisala o meni a mi lahko poveš pliz
Punca sam da ves da vem kdo je tvoj ata in ga bom poklicala tud jaz sem se pozanimala in ne sam ti
[/quote]

Oooo lej jo no, pa kje si mi ti, kam si se zgubla? Celo večnost te ni 😉

Trikrat sem že napisal kdo je ta zmešana pupa ampak briše. Ne spusti čez. Moderator je zakon. ☺️

Daj hitro še enkat

V tisti prvi temi, ko je iskala tebe, da ji daš kontakt svetlolasca, je pisalo, na katerem otoku imate vikend, da imate lepo hišo in urejen vrt, da imate bazen, da si prijazna. Prejšnji teden je napisala, da ji ti – nisi omenjena kot GR ali kako drugače, nisi dala kontakta plavolasca, pa ker je videla priimek na vikendu, je poiskala moževo firmo in kontaktirala njega.

To sicer niso osebni podatki kot Jože Novak, Ulica 1, Kraj, temveč so podatki, ki lahko veliko razkrijejo o človeku in njegovi družini. Meni pač o takšnem pisanju na spletu ni in bi popi*dila, če bi kdo o meni in mojih toliko razlagal.

Prej npr sem jaz sicer vedela, da ste na Hr morju čez poletje, ampak nikakor, kje to je. Zdaj tudi vem, da imaš tri nečake ali karkoli so, pa da je en nabildan svetlolasec, za katerim se meče ena bejba iz Marine. Kar je spet info o neki tretji osebi, kar ni fer. Če se npr. potrudim, bom hitro izvedela, kdo ste vsi vi, o katerih se piše, kje ste, pa še malo pobrskam in vam pridem kaj ukrasti, vam težiti, karkoli že.

Osebni podatki so zafrknjena stvar. Ljudje jih dajejo povsod, vse pišejo o sebi, potem se pa čudijo, kako en neznanec ve vse o njih. Jaz tukaj nobenega osebno ne poznam, pa lahko marsikoga kdaj prepoznam po podobnih opisih.

Ta post se lahko tudi briše, ker je pač nekaj info na kupu. Se jih dobi po celem SČ. Zdaj če so vse teme o tej nori prepotentni samovšečni egoistični razvajeni muli izmišljotine, toliko bolje. Ampak če je le del res, ki razkriva določene podatke nekoga, mi pa definitivno ni vseeno.

Upam, da vse srečno rešite in tej mulariji le dajte nekaj za delati, da se naučijo, kaj življenje je, in nehajo misliti na neumnosti.

Zato še enkrat – bravo Grda resnica, primi jih in vsem vsaj eno okoli ušes!

sem zgoraj pustila kontakt PLIS PLIS

Vsi veste, samo nas par tukaj ne! To ni fer…

Ma ne nasedajte več saj se je vmes že enkrat pokazalo da je to fejk vse,……

da je vse nateg! Vsako znano ali manj znano osebo takoj obelodanijo-kdo je, kaj je…o tej DIOR frajli pa kot da je “zaščiten severni medved”…kao obstaja in hkrati ne obstaja!

Samo filajo radovednost…ma daj, idite se takih zgodbic na ZS, ne na javni forum…samo potem več ne bi bilo zanimivo a ne! Kot pa takole folk puščat, da jih firbec matra…

New Report

Close