Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dior Lepotička Grande itd

Dior Lepotička Grande itd


[/quote]
Pozabi

na strani 2 te teme ni zbrisan, pa mi še nihče namignil za koga se gre…tako da, je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nateg!!

Jaz vem, da če bi bilo obratno, bi javila…tako pa, sami brezvezni izgovori, da brišejo! MOJ email NI BRISAN!


Pozabi
[/quote]

Sigurno ni fejk. Ker sem videl slike na fejsu. Več pa ne bom povedu. Nočem, da se kdo name sprav.

kure zmešane


[/quote]
Kako pa naj jaz vem, da nisi ti fejk in pol bom imel probleme? No povej.

Niti dima ni, kaj šele ognja!

Daj namig na email-lahko napišeš samo eno javno osebo, kateri tej Dior frajla sledi…ali jo ima pod frendi…to je namig..ni pa izdaja imena in priimka…ma milijon možnosti je!

Samo zajebavate, nič druga!

Vse so se izmislili lol, boji se da bo imel probleme, a ko je v vsaki 2. temi sovražni govor zrel za prijavo se pa nihče ne boji

Glej, 100 nisem fejk, kot drugo sem na forumu milijon let, ko tretje sem sodelovala v temi, kjer je ta Dior umirala v iskanju bjondota itd, itd…kot peto, moj email je lažen , tvoj pa verjetno tudi…tako da, te menda ne bo pobralo če boš napisal en stavek, brez pozdrava in imena….mislim, res….:-((((


Kako pa naj jaz vem, da nisi ti fejk in pol bom imel probleme? No povej.
[/quote]


[/quote]
Kaj pa če si ti Dior? Pišeš anonimno. Kako naj jaz vem da nisi?

Kako naj jaz vem, da ti nisi DIOR??!! Ljubi bog, res mislim, halo…sem iz štajerske…to lahko potrdi admin..
Kot drugo, kaj naj jaz kot anonimna oseba sprožim proti tebi. drugi anonimni osebi, katero sama napeljujem, da mi da namig na MOJ lažni email…?! Kaj, zločin, umor?!!

Glej, res ti bom hvaležna, če se opogumiš in ti dajem JAVNO ZAVEZO da:
-nisem Dior
-nisem ne inšpekcija ali kakšna druga uradna oseba
-sem pa stari uporabnik foruma, ki ne bo sprožila nobene zadeve proti tebi, v nobenem primeru
-hkrati se zavezujem, da ne bom izdala, posredovala ali objavila posredovan namig tretji osebi, forumu ali komerkoli drugemu

Bo to ok?!!


Kaj pa če si ti Dior? Pišeš anonimno. Kako naj jaz vem da nisi?
[/quote]

Da razcistmo neki
Nic si niso zamislili itak je vam vse zmisljeno shit se dogaja pač , upam da bo zdaj mir, vsega vam ni treba vedet
Kar se mene tiče jaz s tem zaklucujem, od mene si firbca ne boste napasli ker vam bom en drek povedala sploh vam s tisoč razlicnimi Niki
Hocte njen fejsbuk da boste lahko firbcal kako kdo zgleda Evo vam curac
Isti ste nič drugacni od nje

Grda resnica, v večini tem si vedno “lajkala” moje odgovore in tudi jaz tvoje. Mentalno sva si precej bližje. Je res, da imam sedaj, v tej temi druge nicke.
Mene resnično in iskreno zanima, če je deklina resnična, saj sem sodelovala in spremljala temo-morje, bjondo…Nimam pa nobenih slabih namenov-to pa v nobenem primeru, zato sem tudi objavila lažni, začasni email. Zasebnost vsakega je treba spoštovati.

Pa vendar, se mi zdi nesramno, da je bila debata o vsem javna, tudi sedaj je…ko pa človek želi prejeti vsaj namig..pa vse tiho je bilo.

Potem, bi se te reči šli na PRIVAT, ne pa JAVNO…

Tako nekako.

lp


[/quote]

Zal je res bi raj vidla da ni
Javno ne bom o tem kdo kaj zakaj in kako ker to ni moj stil

Preden grem naj povem da jaz dolg nism sploh nič komentirala, sem misla se bo že navelicala ampak zdej je pa res dost da tukaj piše o tem, to se mora nehat. samo zato sem se javila
Obljubila je bomo vidli
Ne mi o zs ker sem od nje že dobila milijon zs


Jaz sem s tabo. Samo oštro s takimi kot je ta zmešanka.

LOL


Sočustvujem s tabo. Žal mi je, da te je zvlekla v to svojo zaljubljenost in vse ostalo.

Delat, delat, pa bodo ti mladeniči imeli manj časa za neumnosti.

Meni si faca in OK, si direktna, veš kaj hočeš in kje stojiš.


Sočustvujem s tabo. Žal mi je, da te je zvlekla v to svojo zaljubljenost in vse ostalo.

Delat, delat, pa bodo ti mladeniči imeli manj časa za neumnosti.

Meni si faca in OK, si direktna, veš kaj hočeš in kje stojiš.
[/quote]

Hvala
Vse bi se blo če ne bi dala njihovih slik na fejsbuk pa se kam in ker ga kar neki ljudi pozna ne sam njega vse tri, sem jaz dobila klic od tete da so na nekem fejsbuk in kaj se dogaja, se jaz sem bla na fejsbuku sam mene je takoj pol zbrisala da si upa slikat po morju ljudi
Mar bi zase slike zadržala pa naj ga nonstop gleda če ji je tok vsec, dost jo imam res se dobr da jih ni še sem prilepila, pa vse smo ji dal cifro, ime itd pezda no a je bilo treba na facebuk
Uniču jih bo ta facebuk sem tako jezna ko pes

Mladina je obsedena z YouTubom, Facebookom itn. Namesto, da bi se v živo družili, kot smo se nekoč mi, cele dneve preživijo na internetu.

Ne ti tuki lol to ti lepo domov k mami nesi
Si se malo vštel si pozabil da ni nasproti tebe mlecnozobka tutka putka ala Dior, ki pada na vaše fore ampak ženska z mozgani
Tvoje manipulacije so providne, ti bi rad na vsak način do njenega fejsbuka prišel da bi svoje stare pohotne oke spočil na mladem mesu, sam zato ker je nekaj ljudi napisalo da dobro zgleda. Misliš da sem jaz glupa Al kaj in zdaj ti bom jaz ali kdo drug povedala njen fejsbuk, da ti kao dokažemo da obstaja in da ni fejk
Sanjaj dalje slinonja stari

Ne ti tuki lol to ti lepo domov k mami nesi
Si se malo vštel si pozabil da ni nasproti tebe mlecnozobka tutka putka ala Dior, ki pada na vaše fore ampak ženska z mozgani
Tvoje manipulacije so providne, ti bi rad na vsak način do njenega fejsbuka prišel da bi svoje stare pohotne oke spočil na mladem mesu, sam zato ker je nekaj ljudi napisalo da dobro zgleda. Misliš da sem jaz glupa Al kaj in zdaj ti bom jaz ali kdo drug povedala njen fejsbuk, da ti kao dokažemo da obstaja in da ni fejk
Sanjaj dalje slinonja stari
[/quote]

To grda to, nalajaj jih tako kot samo ti znaš 🙂
Sem te pogrešal.

Ne ti tuki lol to ti lepo domov k mami nesi
Si se malo vštel si pozabil da ni nasproti tebe mlecnozobka tutka putka ala Dior, ki pada na vaše fore ampak ženska z mozgani
Tvoje manipulacije so providne, ti bi rad na vsak način do njenega fejsbuka prišel da bi svoje stare pohotne oke spočil na mladem mesu, sam zato ker je nekaj ljudi napisalo da dobro zgleda. Misliš da sem jaz glupa Al kaj in zdaj ti bom jaz ali kdo drug povedala njen fejsbuk, da ti kao dokažemo da obstaja in da ni fejk
Sanjaj dalje slinonja stari
[/quote]

Ti meni ne rabiš nič pošiljat facebooka ne svojga ne od kogarkoli drugega, sploh ne vem kaj me omenjaš pri svojih zelo inteligentnih postih, saj kot si že sama ugotovila sva nekaj inteligenčnih stopenj narazen, he,he…. Sploh pa si obljubila že nekaj postov nazaj da boš nehala pisat te bedarije ampak zgleda da to še ne bomo tako kmalu dočakali….. Kar se pa tiče mladega mesa pa prej ko boš spoznala da je to tvoje mlado meso vredno nič in da štejejo druge stvari, prej boš lahko začela živeti življenje ki ima nek pomen… Sicer te pa ne poznam in te težko ocenjujem kakšna si, zato moja ocena tvoje inteligence v tem odgovoru ne sloni na dejanskemu stanju ampak samo na načinu na katerega pišeš objave…

To grda to, nalajaj jih tako kot samo ti znaš 🙂
Sem te pogrešal.
[/quote]

🙂

Ti meni ne rabiš nič pošiljat facebooka ne svojga ne od kogarkoli drugega, sploh ne vem kaj me omenjaš pri svojih zelo inteligentnih postih, saj kot si že sama ugotovila sva nekaj inteligenčnih stopenj narazen, he,he…. Sploh pa si obljubila že nekaj postov nazaj da boš nehala pisat te bedarije ampak zgleda da to še ne bomo tako kmalu dočakali….. Kar se pa tiče mladega mesa pa prej ko boš spoznala da je to tvoje mlado meso vredno nič in da štejejo druge stvari, prej boš lahko začela živeti življenje ki ima nek pomen… Sicer te pa ne poznam in te težko ocenjujem kakšna si, zato moja ocena tvoje inteligence v tem odgovoru ne sloni na dejanskemu stanju ampak samo na načinu na katerega pišeš objave…
[/quote]
Poslusi ti stari pohotnez, nisem jaz nobena smrkla in nimam nobenega svojega fejsbuka da bi ti ga pošiljala. Ne rabiš bit genij da dojames kaj tebe muci revček, ti bi mladega meseka gledal. Pa dej če so mladi neumni kje imaš ti pamet klinac stari. Poberi se
Nisem jaz konjino mlado meso ampak je mlado meso punca od katere fejsbuk hočeš.. Bejž slinac ,mA jako si mi ti pameten ja
ti boš men kdaj bom in ne bom pisala, koji si ti faktor sedi in tisina da te ne slišim več
Prosim pa vse ki poznajo njen fejsbuk naj nikar ne dajo veselja starim perveznjakom tipa moralist in naj zadržijo stvari zase


Poslusi ti stari pohotnez, nisem jaz nobena smrkla in nimam nobenega svojega fejsbuka da bi ti ga pošiljala. Ne rabiš bit genij da dojames kaj tebe muci revček, ti bi mladega meseka gledal. Pa dej če so mladi neumni kje imaš ti pamet klinac stari. Poberi se
Nisem jaz konjino mlado meso ampak je mlado meso punca od katere fejsbuk hočeš.. Bejž slinac ,mA jako si mi ti pameten ja
ti boš men kdaj bom in ne bom pisala, koji si ti faktor sedi in tisina da te ne slišim več
Prosim pa vse ki poznajo njen fejsbuk naj nikar ne dajo veselja starim perveznjakom tipa moralist in naj zadržijo stvari zase
[/quote]

lol

New Report

Close