Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dior Lepotička Grande itd

Dior Lepotička Grande itd

lol
[/quote]

LMAO


Poslusi ti stari pohotnez, nisem jaz nobena smrkla in nimam nobenega svojega fejsbuka da bi ti ga pošiljala. Ne rabiš bit genij da dojames kaj tebe muci revček, ti bi mladega meseka gledal. Pa dej če so mladi neumni kje imaš ti pamet klinac stari. Poberi se
Nisem jaz konjino mlado meso ampak je mlado meso punca od katere fejsbuk hočeš.. Bejž slinac ,mA jako si mi ti pameten ja
ti boš men kdaj bom in ne bom pisala, koji si ti faktor sedi in tisina da te ne slišim več
Prosim pa vse ki poznajo njen fejsbuk naj nikar ne dajo veselja starim perveznjakom tipa moralist in naj zadržijo stvari zase
[/quote]

ŠALOM
Pa kje si legenda? Dolgčas brez tebe. Lep pozdrav grda resnica.
:-))

ŠALOM
Pa kje si legenda? Dolgčas brez tebe. Lep pozdrav grda resnica.
:-))
[/quote]
Shalom nazaj :))

LMAO
[/quote]

LMFAO

LMFAO
[/quote]

ROFLMAO

Punca se je zaljubila in pač poskuša, vi debili pa ko da se vas tiče, vključno s tabo, grda resnica, kaj je oni bjpndo debil, da ne zna sam porihtat zadev?


Se strinjam. Saj ni nič napačnega storila. Nisem zasledila, da bi izdajala podatke od kogarkoli. Pisala je o ljubezni. Drugi so začeli pisati o njenem facebooku in njenih slikah. Bila je prava popestritev. A si zdaj srečna grda resnica, da si jo pregnala? Namesto hudiča si.

Kot prvo punca je prišla takoj po njenem julijskem dopustu prižigat ogenj na JAVNI FORUM. Javno poizvedovat kdo je in ali ga kdo pozna. V glavnem to je postala najbolj vroča tema tega poletja.

Ko je človek že na vse že lepo pozabil, glej ga zlomka-znova ona, tokrat v temi avtorja “zaljubljen88” (se mi zdi), kjer je znova osvežila memorijo o poletni zagledanosti..v bjondota!

In sedaj, še tema o NJEJ-avtorici, ki je baje velika bogatašica, nadpovprečnega izgleda, nizke inteligence in vprašljivega karakterja, obsesivno nora v bjondota, ki ga kao vsi poznajo (razen mene in še par). Tudi zaljubljeno Diorko-sedaj kao VSI poznajo (razen mene in še par).

Pa reci ti meni, KDO Je tukaj NOR?!!

Zanimivo je, da v vseh temah sodeluje ta “noro zaljubljena avtorica-po novem Diorka” in “grda resnica”, Bjondota, ki je baje najbolj zaželen tip, ki ve da teče o njem beseda, pa niti BU, ne MU. Niti se ni potrudil, da bi recimo kontaktiral admina in rekel, sedaj pa dovolj, prosim izbris teme itd! Enako ni storila niti “grda resnica”…

Vedno se nas pusti, da tema steče, zatem pa, ko se je dovolj “vžgalo” prileti vsa naenkrat “furjasta” grda resnica, češ- kaj se pa gremo, sedaj pa dovolj?!!! Mislim, halo?!

In če gremo še dalje- mislim, da je kompletna tema te neumnice Diorke od A do Ž- izmišljena!!!

Vse niti me vodijo v to smer! Sploh pa, kao Diorka se je šele pred kratkim “spomnila” priimka (ne ga srat!), da je lahko kontaktirala moža od “grde resnice”….prej pa ji kao ni kapnil na pamet, ko je delala tukaj po juliju javno agonjijo!!!

Tukaj, si niti Diorka, niti bjondo (ki ga sploh nikjer ni, pa kao je vsepovsod), niti povsem čisto zares, niti grd resnica NE PRIZADEVAJO za anonimnost in varovanje le-te!!

Človek, ki je tip zasebnosti se obnaša povsem drugače. Povsem drugače.

lepo fliknila na šajbo. Babi je dolgčas pa vas gospa v stilu turških limonjad 😀

točno tako.

Kot jaz razumem gre tu za zadevo, da naj bi neka mlajsa zenska pridobila podatke od neke druzine in naj bi jih slikala ter vse skupaj javno objavila. Ja kaj ji je pa doticna druzina dala podatke kdo so in kje se nahajajo. V vse skupaj naj bi se nato nehote vpletla se “grda resnica”, ki naj bi se tudi znasla na sliki. Jah lej, drugic pa ne blebetaj neznancem kdo si in kje zivis.

Gospa-fopa

Pa tema o onem ki bo šo na morje k ljubezni življenja je od istega avtorja

Zelo verjetno!

Nekaj na blef ugibate. Nimate pa pojma. Več kot toliko ne boste izvedeli in prav je tako!

Pa še tole:
Ko teče beseda o kakšni znani osebi na tem forumu bodisi iz političnega parketa ali estrade, za katere jih gledamo (hočeš, nočeš) vsakodnevno, pa se še zgodijo, na tem forumu padalci, ki debelo pozijajo in vprašajo: Kdo je to? Fotka?!

Tukaj pa imamo take “zvezde”, ki so vse neznane (niso javne osebnosti) pri katerih NIHČE ni napisal niti inicijalk imen in priimkov, pa vsi vedo za koga se gre!!!
Bjondota pozna ( pazi ti to) -cel Brač, vsa slo obala in kar 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} forumašev!
O Diorki ista pesem-vsa LJ, vsa obala in 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} forumašev.

O bjondotu vemo, da ima blond lase, noro lep, ima tetovažo in mišičasto telo. Pa iz obale je! UAU!!! Vsi indici, da se ga takoj prepozna!

Pri Diorki pa, da je bila na Braču, ima dolge noge, vitka in blond lase (omg, še jaz padem v to kategorijo!)

V glavnem, nekdo se je res lepo celo poletje z nami “pozabaval”!


[/quote]


Vidiš, ko ne veš. Golo ugibanje.


[/quote]

Spet vse narobe. Blondinec nima nobene tetovaže. Ah kar nadaljujte. Zelo zabavno.

Spet vse narobe. Blondinec nima nobene tetovaže. Ah kar nadaljujte. Zelo zabavno.
[/quote]

Veš kaj je najhuje? Umirajo od firbca,nič pa ne izvejo.

Res je, tole sem malo zamešala. Vse ostalo pa stoji, kot pribito.

Lepo nastavljena zgodbica, a s preveč LUKNJAMI!

Spet vse narobe. Blondinec nima nobene tetovaže. Ah kar nadaljujte. Zelo zabavno.
[/quote]


[/quote]
Marsikaj si ti pomešala Sherlock.

Žal, smo te razkrinkali! Ničesar ne držiš v rokah!

Le golo besedičenje, pa niti enega dokaza!

Malo to svojo teorijo prešrajbaj v pakso! 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ZGUBIŠ!

V teoriji se izide, žal se v praksi NE.


Marsikaj si ti pomešala Sherlock.
[/quote]

Sami vrhunski raziskovalci. Lahko bi se zaposlili pri NCIS. Najprej so bili krivi moderatorji, potem je bila kriva Majda, za Majdo je bil na vrsti Snorki, zamenjal ga je zaljubljen, ki potuje v Dalmacijo, zdaj je kriva grda resnica. No, morda sem še koga pozabil.
Kar tako naprej.😁😁


[/quote]

Pravzaprav sem jaz eden od redkih, ki točno ve.

Vemo ja, da veš, da ni nič ni res!

V glavnem: Tole je THE END of your summer tale!

Čao

Pravzaprav sem jaz eden od redkih, ki točno ve.
[/quote]


[/quote]
Vem zagotovo, da ti nikoli ne izveš, pa če se še tako naprezaš dokazati svoj prav. 😉

New Report

Close