Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dior Lepotička Grande itd

Dior Lepotička Grande itd

Aja P. S. Tudi prijavljena lahko pišeš, ni treba nujno v ilegalo. 😉

ehh, če si vzamem 1-2 uri bi bp izvedel, pravzaprav bi marsikoga tule lahko zdoxxal, pa nimam razloga


No dej pomagi teti grdi resnici da bojo ti tepci od detektivov dojel da jaz nisem Dior in da ne bojo nič od mene izvedli se najmanj ne tujih fejsbukov pa če do jutra izsiljujejo Konec dober vse dobro, jaz nisem spretna tolk z racunalniki :)) to mladina bol Rihtar

Tepci naj vam ponovim nič ne boste dobili Evo vam figa pa če se na glavo postavite. kaj se to pravi po tujih stvareh brskat,a nimate kulture.?
Če bo hotla dat sama gor fejsbuk ga bo ampak najprej bo foto zbrisala ,da se ne ponavljam več a vam je to jasno bedaki ferbcni

Vzorec je ugotovljen, vozel pa razvozlan.


No dej pomagi teti grdi resnici da bojo ti tepci od detektivov dojel da jaz nisem Dior in da ne bojo nič od mene izvedli se najmanj ne tujih fejsbukov pa če do jutra izsiljujejo Konec dober vse dobro, jaz nisem spretna tolk z racunalniki :)) to mladina bol Rihtar

Tepci naj vam ponovim nič ne boste dobili Evo vam figa pa če se na glavo postavite. kaj se to pravi po tujih stvareh brskat,a nimate kulture.?
Če bo hotla dat sama gor fejsbuk ga bo ampak najprej bo foto zbrisala ,da se ne ponavljam več a vam je to jasno bedaki ferbcni
[/quote]

Vse hočejo vedeti, pa vsi neregistrirani pišejo, od drugih bi pa kar podatke. Halo?? Niso normalni.


[/quote]
Pokaj mrhovinar

Meni je pa zanimivo predvsem to, da se nihče v tej temi ni javil registriran in izrazil svojega mnenja, razen parih izjem. Ne vem no, glede na to koliko imajo za povedati en čez drugega in čez neregistrirane je to res čudno. Hm se skrivate? Sumim, da največje packarije, ko je treba koga očrniti pišejo ravno registrirani-neregistrirani in za vse krivijo neregistrirane. Sama nisem registrirana, da mi ne bo kdo kaj očital.

:)))) O Grda resnica…privihraš iz nič…narediš vihar…ali ga umirjaš????
Po šestih straneh nimam pojma zakaj se zagre 🙂
zakaj se gre? Menda o nekih lepotcih? A sem lahko tvoja prijateljica? 😉

Spokaj ti -s svojimi gigantskimi lažmi!


Pokaj mrhovinar
[/quote]

Čim se pojavim me debilni zasledovalec obtozi vsega zivega. Kriva sem ce sem tukaj AL pa če me ni Ko ga je be :))
Kje si tulipanka tebe sem pa pogrešala pa se par vas modelov

Hahahaha, kakšen pisker jeze, pa voda še zavrela ni!

Ah ja, pa smo te dobili…končal se je LOV na čarovnico!


Me en kurc briga sem AL nisem jaz tebe zanimiva a ti je to jasno,
sam ti mrhovinar ne boš izvedel nič nothing ziro nada Get it ,AL se kar ne štekaš zastonj vse detektivke in izsiljevanja ne pali to pri meni
Pa za kakšno ti mene imaš .?da bom jaz tukaj tuje facebuke lepila. Če si ti mrhovinarjski gnoj jaz nisem . Si pa pravi poštenjak AL postenjakinja ni kaj
Dokaži kje sem jaz pisala o njej karkoli .,no dejmo. Ne moreš ker nisem, cesar ni tega ni
Zdaj pa O. D. J. E. B. I gnoj zmešan
[/quote]

Čim se pojavim me debilni zasledovalec obtozi vsega zivega. Kriva sem ce sem tukaj AL pa če me ni Ko ga je be :))
Kje si tulipanka tebe sem pa pogrešala pa se par vas modelov
[/quote]Veš kaj…ko imaš o nekomu mnenje, lahko napiše nekdo karkoli in to ne vpliva na naš pogled. 🙂
Sicer pa dobro, da se okoli tvojga ne mo:)tajo


[/quote]

Nič ti mene nisi dobili ker verjetno nisi v skupini da bi me dobili . Raje zasleduj koga drugega jaz nisem ne mlada ne lepa niti zanimiva, da bi imela od mene kako korist ti si totalno psiho čim vidiš moje ime akcija, a se se nisi naveličala AL navelicu
Dolgocasen si ze in zdaj bom ostala samo zato da tebe v glavo je bem pa nisem mislila ampak mojega oboževalca pa res ne smem razocarat 🙂

Veš kaj…ko imaš o nekomu mnenje, lahko napiše nekdo karkoli in to ne vpliva na naš pogled. 🙂
Sicer pa dobro, da se okoli tvojga ne mo:)tajo
[/quote]
MA kaj bo stari ..vesel naj bo da se saj jaz okoli njega motam :))

Ampak res, pride in takoj naredi štalo :-)))
Bojijo se monke, da jim bo pozornost ukradla, zato jo pa napadajo. Hehe

Pametni monvci in monke znajo razbrat, “catch the cash”.
Mladi fantje se radi zabavajo…. Pihajo na dušo osamljenim tujkam dopustnicam, tudi Italijankam. Verjetno ne zastonj…. Tega pa ubogo revše zagledano v blondinca , ne zmore samostojno dojet. Kot ne zmore dojet in razumet pregovora: “Kar se ti meče pred noge, ni zanimivo!”

Upam, da je zdaj komu vseeno jasno, da preveč podatkov na monu ne gre dajati…. sploh zato, ker se tu motajo tudi take debilke kot je lepotička Dior, ki jim na Gea collegeu ati očitno ni kupil izpita iz poznavanja varsta osebnih podatkov.

grda resnica, jaz bi na tvojem mestu razmislil o tožbi, resno. da smrklja vsaj enkrat v življenju občuti posledice svoje neumnosti.

Istooo:):) Prvič kliknila na to temo…kot bi začela gledat neko nadaljevanko na sredi in izpustila glavni del, kjer se je največ dogajalo:):):)

Kako že en na forumu napiše: grem po kokice;)


Točno to je tudi moj predlog. Če bejba brez tvojega dovoljenja objavlja tvoje slike in se ji to ne zdi nič takšnega, hitro v tožbo. Naj se punca nauči, da imajo njena dejanja tudi posledice. Pa četudi bo oči potem plačal ali zrihtal karkoli že, naj enkrat prevzame odgovornost za svoja dejanja!

Nič ti mene nisi dobili ker verjetno nisi v skupini da bi me dobili . Raje zasleduj koga drugega jaz nisem ne mlada ne lepa niti zanimiva, da bi imela od mene kako korist ti si totalno psiho čim vidiš moje ime akcija, a se se nisi naveličala AL navelicu
Dolgocasen si ze in zdaj bom ostala samo zato da tebe v glavo je bem pa nisem mislila ampak mojega oboževalca pa res ne smem razocarat 🙂
[/quote]

Ti si ena smrdljiva bakterija, nič drugega. Lažeš pa tako, da je kar hudo, nasedajo samo ubožčki.
Zaradi mene če si tukaj ali če te ni, jaz vedno preskočim tvoje vulgarnosti.

Nič ti mene nisi dobili ker verjetno nisi v skupini da bi me dobili . Raje zasleduj koga drugega jaz nisem ne mlada ne lepa niti zanimiva, da bi imela od mene kako korist ti si totalno psiho čim vidiš moje ime akcija, a se se nisi naveličala AL navelicu
Dolgocasen si ze in zdaj bom ostala samo zato da tebe v glavo je bem pa nisem mislila ampak mojega oboževalca pa res ne smem razocarat 🙂
[/quote]

A mal pogrešaš svoje jebache z mona, ane? Radodajka

A bi prosim nehal zganjat primitivizem in se spuščat v zadeve, ki niso predmet te debate?

Pogovarjamo se o tem, da je nekdo grobo vdrl v zasebnost in zlorabil osebne podatke – ne pa ocenjujemo osebnost grde resnice (za katero lahko iz te teme potrdim, da je osebne podatke omenjenih fantov ščitila in nikogar izdala – pa čeprav je še mene, ki sem zelo razumen človek prijelo, da bi na njenem mestu smrkljo prepotentno z vsemi podatki razkril na forumu).

Folk je glup. Je napisano, da gre za nateg, pa še eni kar naprej raztegujejo temo.
Gre za čisto fikcijo!

GIVE IT A BREAK!

Ti si ena smrdljiva bakterija, nič drugega. Lažeš pa tako, da je kar hudo, nasedajo samo ubožčki.
Zaradi mene če si tukaj ali če te ni, jaz vedno preskočim tvoje vulgarnosti.
[/quote]

Dobro jo je zrihtala. Smrklja je izginila kot kafra. Celi mesec smo brali njeno jokanje in stokanje. Kapo dol grda resnica, imaš pa konjske živce, jaz bi že veliko prej znorela.

jaz tudi ne bi tako dolgo zdržal. V tej temi je resnica – dama.

New Report

Close