Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dior Lepotička Grande itd

Dior Lepotička Grande itd

Spet ste vse zbrisal.

Jebo ga hitler….,ne moreš, da verjameš, pa mene so zbrisali v tej temi, pa sm pozdravil sem grdo(lepo) resnico, adijo pamet….

Saj si bosta vidva s tvojo resnico še naprej na zs pisala kaj zdaj paničiš tukaj

Saj si bosta vidva s tvojo resnico še naprej na zs pisala kaj zdaj paničiš tukaj
[/quote]
A si folž?

Saj si bosta vidva s tvojo resnico še naprej na zs pisala kaj zdaj paničiš tukaj
[/quote]

pom(e)ril sem se, višina, še vedno ista, kot včerej in kilaža tud, hehe…, kako potrebo bi imel jst tukej pozdravit resnico, če si bi recimo pisala na zs, po tvoji logiki…, jst, tukej niti malo logike ne vidim….., pa ona je od njenega bombaša in nobenega drugega, tako je večkrat javno povedala, hehe. Mi pa deluje jezna trenutno, ni glih njen stil…
Ta tema je itak sm za malinovce, po tistem kar sem prebral…., saj mi tista gea college, deluje komidijant malo upaljen v glavo, hehe.., sm tukej zgleda, da je hudič šalo vzel…

Zakaj se tako trudiš dokazati, da je vse samo zgodbica, kaj skrivaš?
Zakaj vse brišejo če je hec

Preberi vse za nazaj.
Kaj in zakaj admin briše-vprašaj njega

Veliko več je bilo napisano v eni drugi temi pred časom.

Ne vem pa, zakaj so mene brisali, da naj jo toži, če je res objavila njene fotke, da bo smrklja enkrat videla, da njena dejanja prinesejo tudi posledice.

Glede na to, da post ni nič takšnega, pač ne more biti izmišljotina. In morda je res oči od mule vstopil?

Mene so brisali trikrat ko sem napisal da je tale post fake, no pol je pa le šlo skozi he,he…

če si ti “glas razuma” je to še vedno na strani 6 btw


[/quote]
Dva dni skrbno opazujem dogajanje in najbolj bode v oči ravno to, da že dva dni napenjaš vse moči, da bi ljudstvo prepričal/a, da je vse hec, lahkotna poletna zgodbica, nateg itn.. Dva dni neutrudno poskušaš temo spraviti v pozabo,žališ ljudi z ovcami in besniš nad njihovimi komentarji.
Koga ščitiš? Morda gospodično, ki so ji stvari ušle iz nadzora?
Najlažje je s prstom pokazati na žrtev ,v tem primeru grdo resnico in jo obtožiti, da si je vse izmislila, da nihče od teh oseb ne obstaja in da je vse le plod njene domišljije kajti, če je vse fikcija potem ni storilca in ni posledic.
Pisarije gospodične Dior se vlečejo že lep čas, sprašujem se zakaj se nisi prej oglasil/a? Zakaj ravno zdaj, ko se je grda resnica razjezila in ji napela par krepkih?

Istooo:):) Prvič kliknila na to temo…kot bi začela gledat neko nadaljevanko na sredi in izpustila glavni del, kjer se je največ dogajalo:):):)

Kako že en na forumu napiše: grem po kokice;)
[/quote] 🙂 to je kar njeno citiranje, da gre po kokice, ko se je začelo dogajat. :)))

Zanimiva in zelo razgledana gospa. 🙂 Marsikomu je šla v nos zaradi njene izjemnosti.

Vulgarno pa je vračala samo “vulgarnim”.

Razmišljam o vsem tem in spomnila sem se, da sem nedolgo nazaj brala tukaj temo o objavah. Nekdo je spraševal ali lahko objavi slike xxx ljudi na internetu, vendar oni ne vedo, da so bili slikani. Stil pisanja je bil zelo podoben, če ne celo isti kot od tiste dior. Če se še kdo spomni in zna prepiti.


če si ti “glas razuma” je to še vedno na strani 6 btw
[/quote]
Ne, jaz nisem glas razuma, jaz sem le Bravo Grda resnica. Brisan je bil pa moj post, ki je citiral en drug post, kjer je tudi bilo rečeno, da če bi bil avtor na mestu GR, bi to punco tožil.

🙂 to je kar njeno citiranje, da gre po kokice, ko se je začelo dogajat. :)))

Zanimiva in zelo razgledana gospa. 🙂 Marsikomu je šla v nos zaradi njene izjemnosti.

Vulgarno pa je vračala samo “vulgarnim”.
[/quote]

A res! U kok sem zadela:):) Se mi zdi prav posrečena fora:)
Se spomnim par njenih prispevkov in so vedno dobri in zabavni:)

Vse skupaj je skrivnostno. Zaljubljenka je izginila brez vseh pojasnil,prej pa cele dneve ljubezenske romane pisala. Takoj, ko je ona izginila se je našel nekdo, ki vstrajno trdi, da je vse izmišljeno in celo nesramno žali grdo resnico.
Zanimivo mi je pa predvsem to, da ženska ni javno izdala nič o tej zmešanki, pa čeprav ji je skuhala lepo kašo. Jaz ne bi bila tako prijazna.

Hahaha, svašta, pa ta je res orng butasta LOL

To piše očka od tiste trape. Rd bi vse pometu pod preprogo. Strah ga je k so nekateri ljudje njegovo princesko prepoznal,sploh mi k smo na geo hodil, k take trape ne pozabš, pa da ne bi kdo povedu o njej kej preveč.,itak ane, pa zdej bo vse na hec obrnu pa da ne bo princeska nč kriva
Tupa je ko dila to v živlenju nism vidu

Pa sej Grda resnica vprašanje če sploh ve, kaj vse je tista pisala tuki gor. Npr jaz pojma nimam, pa sm velik na MONu, pa je to 1.tema ki sm jo zasledila o njej. Če je tista res javno objavljala njene podatke in bi Grda resnica vidla, vrjamem, da bi odreagirala drugač. No ja, jaz vem da bi.
Vsaj to je dosegla, da je tista vse slike zbrisala s fbja, no, če ima vsaj mjčkn v glav, jih je.

a mislte da smo trapasti, piše kot 16 letnica

Točno to mislijo. Da smo trapasti.
Kot prvo, če se postaviš v vlogo Diorke- zgodba ne vzdrži.
Če se postaviš v vlogo Bjondota-zgodba ne vzdrži.
Če se postaviš v vlogo zaigrane žrtve “grde resnice”-zgodba ne vzdrži.

Je pa res, da je grda resnica kar kipela od navdušenja, ko je prejela naenkrat toliko pozornosti za prazen nič (vedoč, da gre le za poletno fikcijo, ki nam je popestrila dnevno dogajanje na forumu). Le zakaj bi si želela to končati-ko se ji je končno začelo “dogajat”.
Prejela je ogromno reklamo, v stilu naj se indirektno zve:
-da ima veliko hišo na Braču
-da je mož podjetnik
-da ima v žlahti same mlade, natrenirane in hudo zaženele mladeniče (kar ji dodatno dviguje ceno)
-da je imela letos veliko “smolo”, saj jo je vse poletje zasledovala mlada, lepa in bogata punca (z dvema kolegicama) silno in neustavljivo zaljubljena v njenega žlahtnika, ki je naredila javno štalo, kar tukaj na med over net
Vse to- kar na virtualnih očeh vseh forumašev.
Nobena skrivnost ni, da je “grda resnica” imela nekaj pomagačev, da je s svojo zgodbo izpadla bolj “verodostojno”…

In sedaj, polovica nas jasno ne verjame, polovica pa še kako (želi) verjeti v lepo zapakirano zgodbico.
Pač, tista polovica s pilečim mozgom-ta naj še kar naprej verjame (saj s tako malim mozgom pač nisi usposobljen za poglobljeno, analitično in samostojno razmišljanje in povezovanje).


[/quote]

Končno nekdo ki zna razmišljat s svojo glavo.
Tale “grda resnica” mora biti res ena uboga pozornosti si želeča revica, ki so jo vsi v življenju zavrgli.

Končno nekdo ki zna razmišljat s svojo glavo.
Tale “grda resnica” mora biti res ena uboga pozornosti si želeča revica, ki so jo vsi v življenju zavrgli.
[/quote]

Saj se v tej temi ves čas oglaša včasih po vzdevkom, včasih brez…. Vsi posti, ki nas prepričujejo, da poznajo tisto punco, ne glede na to, od kje in kdaj, so njeni.
Grda resnica je itak samo en od osebkovih nickov….

To je ena tupa glupa kokoš . Na geo je včas hodila. Skoz je mela mobi v roki in skoz na fejsu. Kaj bi jo zalepu sam tud to ji neb pomagal
[/quote]

Haha, a zato ker ima skoz telefon v roki in je skoz na fbju :)) pol bi tud mene zalimu če bi me vidu :))) ampak jaz ne popam nobenih slik na fb, tud selfijev ne delam 😉 ga imam bolj za čvek 😉


[/quote]

Daj, daj.. Kar prenehaj. Grda resnica je vse to že sama povedala,davno preden se je pojavila ta punca in to ni nobena skrivnost. Tisti, ki smo stalni na forumu, smo to že vse vedeli. Da je mož podjetnik, da ima počitniško hišo na Braču , dva otroka, da je gospodinja, da ima temne lase in rjave oči, da je manjše postave, da je mož visok in zelenook, da je sin polnoleten, da je hči umetniška duša, da so vsi športni navdušenci v družini, razen nje. Njena znamka avtomobila je Mercedes in še čuda stvari. Pobrskaj po forumu, če mi ne verjameš. O fantih pa res ni govorila nikoli, tu se pa strinjava.
Tvoja teorija ne pije vode. Vse to namreč že vemo.
Moja teorija je sledeča. Ker je grda resnica preveč povedala o sebi registrirana… registriranim je lažje slediti in veliko bolje se ti njihove objave vtisnejo v spomin… jo je deklica nenamerno prepoznala, ne zaradi nje, da bi njo načrtno iskala. Punca se je zagledala v fanta iz sosednje hiše .Naključje-ista lokacija. Nekaj pritegne tvojo pozornost-recimo fant. Opazovanje-nekatere stvari povežeš, slišiš pogovor med njimi itn… Akcija-lahko da, lahko ne. V tem primeru je do akcije prišlo. Če ne bi bilo faktorja nekaj pritegne tvojo pozornost, bi morda celo poletje hodili druga mimo druge in se ne bi niti opazili.
Moj mož je policist in ravno govoriva o tem. Prečesala sva vse teme. V eni izmed tem govori to isto dekle, kako opazuje fanta iz sosednje hiše. Z možem imava isto mnenje. Ogromno naključij, nekaj sreče in stvari stečejo. Za nekoga pozitivno, za drugega negativno. Če bi bila slučajno jaz na Braču, bi jo zlahka prepoznala. ČE bi mojo pozornost pritegnilo nekaj v zvezi z eno osebo ali več oseb iz sosednje hiše, morda hiša ali avto pred hišo, lahko je karkoli kar bi pritegnilo mojo pozornost, bi bilo dovolj, da bi začela povezovati. Seveda pa v nobenem primeru ne bi nadlegoval ljudi. Kjer je interes so tudi odgovori.
Ljudje se ne zavedate, da vse kar poveste o sebi na internetu, lahko drugi grdo zlorabijo, če pa že ne zlorabijo, ti jo pa vsaj debelo zagodejo.

Bi bil pa že čas, da se ti resno vprašaš od kod to sovraštvo, ki ga gojiš do nje? Če nisi direktno vpleten/a je tvoje sovraštvo bolezensko. Ne poznamo vseh dejstev, trditi kaj je res in kaj ni res nima smisla. Lahko samo ugibamo in teoriziramo. Grda resnica se je očitno odločila, da z nami ne bo delila podrobnosti te zgodbe in prav je, da to spoštujemo. Punca je pa izginila in tako verjetno tudi od nje ne bomo deležni razlage.

New Report

Close