Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dior Lepotička Grande itd

Dior Lepotička Grande itd

Saj se v tej temi ves čas oglaša včasih po vzdevkom, včasih brez…. Vsi posti, ki nas prepričujejo, da poznajo tisto punco, ne glede na to, od kje in kdaj, so njeni.
Grda resnica je itak samo en od osebkovih nickov….
[/quote]

Mislim, da si kar lepo ti tisti/a, ki se v tej temi oglaša z različnimi nicki. Kaj je tvoj interes, da to počneš pa veš samo ti.

Mislim, da si kar lepo ti tisti/a, ki se v tej temi oglaša z različnimi nicki. Kaj je tvoj interes, da to počneš pa veš samo ti.
[/quote]

Jaz pa mislim da si ti “grda resnica” ali pa eden od “njenih pomagačev”

Jaz pa mislim da si ti “grda resnica” ali pa eden od “njenih pomagačev”
[/quote]

Ne bo držalo. Nisem grda resnica. Jaz sem navedla dejstva, ki se jih da preveriti z brskalnikom. Katera dejstva si do sedaj naštel/a ti?
Ves čas zatrjuješ, da je vsega kriva grda resnica, nimaš pa niti enega dokaza. Ves čas trdiš, da je vse izmišljeno zato, da bi se pohvalila. Ni razloga, da bi se hvalila preko neke druge osebe,saj se je pohvalila že sama in to preden se je ta oseba sploh pojavila in veliko bolje kot jo je pohvalila ta oseba. Če kaj sem opazila pri grdi resnici to, da se zna grda resnica najbolje pohvaliti kar sama in tudi sama se najbolje pograja . Nihče je ne more pohvaliti ali pograjati tako uspešno kot to lahko stori kar sama.:-))
Tvoje trditve so brez smisla.
Razen če imaš skrito agendo, ki jo ne želiš deliti z nami. Pa naj bo.

Tvoj trud je zaman.
Seveda je SAMA povedala, če pa KRIČI po pozornosti. Samo da je sedaj, te vse svoje podatke še1x noter vpletla…kako pa bi drugače vedeli, da gre za njo?!

Tako da, vi in vaša družbica z “grdo resnico” se idite RAJCAT s takimi in podobnimi zgodbami kar lepo na ZS, se ni nič potrebno JAVNO drajsat!

Na ZS -vam pa ni zanimivo, a ne?!

ZAKAJ ŽE?????!!!

Daj, daj.. Kar prenehaj. Grda resnica je vse to že sama povedala,davno preden se je pojavila ta punca in to ni nobena skrivnost. Tisti, ki smo stalni na forumu, smo to že vse vedeli. Da je mož podjetnik, da ima počitniško hišo na Braču , dva otroka, da je gospodinja, da ima temne lase in rjave oči, da je manjše postave, da je mož visok in zelenook, da je sin polnoleten, da je hči umetniška duša, da so vsi športni navdušenci v družini, razen nje. Njena znamka avtomobila je Mercedes in še čuda stvari. Pobrskaj po forumu, če mi ne verjameš. O fantih pa res ni govorila nikoli, tu se pa strinjava.
Tvoja teorija ne pije vode. Vse to namreč že vemo.
Moja teorija je sledeča. Ker je grda resnica preveč povedala o sebi registrirana… registriranim je lažje slediti in veliko bolje se ti njihove objave vtisnejo v spomin… jo je deklica nenamerno prepoznala, ne zaradi nje, da bi njo načrtno iskala. Punca se je zagledala v fanta iz sosednje hiše .Naključje-ista lokacija. Nekaj pritegne tvojo pozornost-recimo fant. Opazovanje-nekatere stvari povežeš, slišiš pogovor med njimi itn… Akcija-lahko da, lahko ne. V tem primeru je do akcije prišlo. Če ne bi bilo faktorja nekaj pritegne tvojo pozornost, bi morda celo poletje hodili druga mimo druge in se ne bi niti opazili.
Moj mož je policist in ravno govoriva o tem. Prečesala sva vse teme. V eni izmed tem govori to isto dekle, kako opazuje fanta iz sosednje hiše. Z možem imava isto mnenje. Ogromno naključij, nekaj sreče in stvari stečejo. Za nekoga pozitivno, za drugega negativno. Če bi bila slučajno jaz na Braču, bi jo zlahka prepoznala. ČE bi mojo pozornost pritegnilo nekaj v zvezi z eno osebo ali več oseb iz sosednje hiše, morda hiša ali avto pred hišo, lahko je karkoli kar bi pritegnilo mojo pozornost, bi bilo dovolj, da bi začela povezovati. Seveda pa v nobenem primeru ne bi nadlegoval ljudi. Kjer je interes so tudi odgovori.
Ljudje se ne zavedate, da vse kar poveste o sebi na internetu, lahko drugi grdo zlorabijo, če pa že ne zlorabijo, ti jo pa vsaj debelo zagodejo.

Bi bil pa že čas, da se ti resno vprašaš od kod to sovraštvo, ki ga gojiš do nje? Če nisi direktno vpleten/a je tvoje sovraštvo bolezensko. Ne poznamo vseh dejstev, trditi kaj je res in kaj ni res nima smisla. Lahko samo ugibamo in teoriziramo. Grda resnica se je očitno odločila, da z nami ne bo delila podrobnosti te zgodbe in prav je, da to spoštujemo. Punca je pa izginila in tako verjetno tudi od nje ne bomo deležni razlage.
[/quote]

Daj, daj.. Kar prenehaj. Grda resnica je vse to že sama povedala,davno preden se je pojavila ta punca in to ni nobena skrivnost. Tisti, ki smo stalni na forumu, smo to že vse vedeli. Da je mož podjetnik, da ima počitniško hišo na Braču , dva otroka, da je gospodinja, da ima temne lase in rjave oči, da je manjše postave, da je mož visok in zelenook, da je sin polnoleten, da je hči umetniška duša, da so vsi športni navdušenci v družini, razen nje. Njena znamka avtomobila je Mercedes in še čuda stvari. Pobrskaj po forumu, če mi ne verjameš. O fantih pa res ni govorila nikoli, tu se pa strinjava.
Tvoja teorija ne pije vode. Vse to namreč že vemo.
Moja teorija je sledeča. Ker je grda resnica preveč povedala o sebi registrirana… registriranim je lažje slediti in veliko bolje se ti njihove objave vtisnejo v spomin… jo je deklica nenamerno prepoznala, ne zaradi nje, da bi njo načrtno iskala. Punca se je zagledala v fanta iz sosednje hiše .Naključje-ista lokacija. Nekaj pritegne tvojo pozornost-recimo fant. Opazovanje-nekatere stvari povežeš, slišiš pogovor med njimi itn… Akcija-lahko da, lahko ne. V tem primeru je do akcije prišlo. Če ne bi bilo faktorja nekaj pritegne tvojo pozornost, bi morda celo poletje hodili druga mimo druge in se ne bi niti opazili.
Moj mož je policist in ravno govoriva o tem. Prečesala sva vse teme. V eni izmed tem govori to isto dekle, kako opazuje fanta iz sosednje hiše. Z možem imava isto mnenje. Ogromno naključij, nekaj sreče in stvari stečejo. Za nekoga pozitivno, za drugega negativno. Če bi bila slučajno jaz na Braču, bi jo zlahka prepoznala. ČE bi mojo pozornost pritegnilo nekaj v zvezi z eno osebo ali več oseb iz sosednje hiše, morda hiša ali avto pred hišo, lahko je karkoli kar bi pritegnilo mojo pozornost, bi bilo dovolj, da bi začela povezovati. Seveda pa v nobenem primeru ne bi nadlegoval ljudi. Kjer je interes so tudi odgovori.
Ljudje se ne zavedate, da vse kar poveste o sebi na internetu, lahko drugi grdo zlorabijo, če pa že ne zlorabijo, ti jo pa vsaj debelo zagodejo.

Bi bil pa že čas, da se ti resno vprašaš od kod to sovraštvo, ki ga gojiš do nje? Če nisi direktno vpleten/a je tvoje sovraštvo bolezensko. Ne poznamo vseh dejstev, trditi kaj je res in kaj ni res nima smisla. Lahko samo ugibamo in teoriziramo. Grda resnica se je očitno odločila, da z nami ne bo delila podrobnosti te zgodbe in prav je, da to spoštujemo. Punca je pa izginila in tako verjetno tudi od nje ne bomo deležni razlage.
[/quote]

Problem je v tem, da oseba, ki piše pod vzdevkom Grda resnica nima vikenda na Braču, ne vozi Mercedesa, nima moža z zelenimi očmi in čudovito postavo, nima družine, kot jo fantazira. Ni bila na morju, ampak je pisala pod drugimi nicki, tudi inkognito, zdaj ko je “prišla” z morja, pa nabija naprej pod tem vzdevkom, si odgovarja in se prepira sama s sabo v tej temi…

Samo v tem je problem.

Opa, a komaj sedaj si uletela za izbris teme?!!!

Zakaj že?! Pojasni.

Saj, ne rabiš-vse nam je J A S N O.

Moderatorji ali lahko tole temo, ki je hrana za šakale brišete.
[/quote]

Problem je v tem, da oseba, ki piše pod vzdevkom Grda resnica nima vikenda na Braču, ne vozi Mercedesa, nima moža z zelenimi očmi in čudovito postavo, nima družine, kot jo fantazira. Ni bila na morju, ampak je pisala pod drugimi nicki, tudi inkognito, zdaj ko je “prišla” z morja, pa nabija naprej pod tem vzdevkom, si odgovarja in se prepira sama s sabo v tej temi…

Samo v tem je problem.
[/quote]
Vse to veš kako? Da bi to zagotovo vedel, bi moral poznati osebo, ki se skriva pod vzdevkom grda resnica, osebo bi moral fizično zasledovati in opazovati, da bi vedel kje je ta oseba, kam je šla, kje je bila ,kako je preživela poletje, poznati bi moral njeno rutino, življenjski stil itn… V mislih imam registrirano ime grda resnica.
Pa sva spet pri novi teoriji in sicer ali si zasledovalec ali pa si samo nakladač.
Če si samo nakladač to pomeni, da zate še obstaja upanje.


[/quote]
Verjetno je tudi to napisala grda resnica? :-))
Resno, resno se povprašaj po zdravju. Povsod se ti prikazuje ta uboga reva od grde resnice.

Moje zdravje ni vprašljivo, tvoje pa je- glede na napisano!
Ne mešaj svoje kratkovidnosti z mojim zdravim vidom!
Ne mešaj svoje omejene percepcije z mojo izostreno.


Verjetno je tudi to napisala grda resnica? :-))
Resno, resno se povprašaj po zdravju. Povsod se ti prikazuje ta uboga reva od grde resnice.
[/quote]

Moje zdravje ni vprašljivo, tvoje pa je- glede na napisano!
Ne mešaj svoje kratkovidnosti z mojim zdravim vidom!
Ne mešaj svoje omejene percepcije z mojo izostreno!


Verjetno je tudi to napisala grda resnica? :-))
Resno, resno se povprašaj po zdravju. Povsod se ti prikazuje ta uboga reva od grde resnice.
[/quote]

To punco hočejo očrnit, oz. so jo že


[/quote]

Sovraštvo ti je tako zameglilo um, da ne sprejemaš dejstev in nisi sposoben/na normalne komunikacije. Vsi znamo uporabljati brskalnik. Če se že nameniš nekoga blatiti vsaj domačo nalogo naredi.
Vse teme sem prečesala, ki so povezane s tem in tega kar trdiš ti ni. Morda nisva na istem starševskem čveku in je to razlog nesporazuma. :-))

Katero punco?

Jaz pa mislim, da nekdo iz srca sovraži grdo resnico. Kaj je razlog pa ne bi vedel.

Jaz blatim?
Jaz pišem da je zgodba “grde resnice” čista FIKCIJA. Sedaj, pa naj tvoj pileči mozak razdela, kaj je fikcija.

Je težko a ne, sploh ker v tvoji butari obstaja samo “by the TRUE STORY” varianta!?

Sovraštvo ti je tako zameglilo um, da ne sprejemaš dejstev in nisi sposoben/na normalne komunikacije. Vsi znamo uporabljati brskalnik. Če se že nameniš nekoga blatiti vsaj domačo nalogo naredi.
Vse teme sem prečesala, ki so povezane s tem in tega kar trdiš ti ni. Morda nisva na istem starševskem čveku in je to razlog nesporazuma. :-))
[/quote]

O punci imamo zelo skromne podatke. Vse kar nam je sama povedala o sebi je to, da je noro zaljubljena, res noro zaljubljena. Da je rada lepa in da redno hodi na fitnes. Da ima blond lase in modre oči. Da je bila na Braču z dvema prijateljicama. Da je diplomirala na Gea collegu. Da je njen hobi Facebook.

Od ostalih, ki naj bi jo poznali smo izvedeli še sledeče in sicer, da ni ravno inteligentna,da ima pomembnega očeta z denarjem in da ji težave povzroča parkiranje 🙂


[/quote]

Trdiš? Vsi lahko nekaj trdimo. Ali lahko trditve tudi dokažeš, to je tisto vprašanje, ki je bolj na mestu.
Ti trdiš eno, jaz trdim drugo. Kdo ima prav?
Ti imaš teorijo, jaz imam teorijo. Katera je prava?Razmisli preden odgovoriš na to vprašanje.

Dokaze imaš pred seboj.
Vzorce prav tako.
Protagonista, antagonista in ostale tudi….kaj še potrebuješ?!

Aha, nekoga, ki bi ti vse dokaze s prstom pokazal in brezplačno tumačil.

Kot rečeno, eni imajo pileči, drugi mišji…tretji pa so umsko rangirani že mal višji.
Naravna selekcija.
Tudi na forumu ni prav nič drugače. To kar eni kapirajo takoj, drugi ne vedo niti, da je potrebno kaj skapirat…Đizus!

Trdiš? Vsi lahko nekaj trdimo. Ali lahko trditve tudi dokažeš, to je tisto vprašanje, ki je bolj na mestu.
Ti trdiš eno, jaz trdim drugo. Kdo ima prav?
Ti imaš teorijo, jaz imam teorijo. Katera je prava?Razmisli preden odgovoriš na to vprašanje.
[/quote]

Daj, daj.. Kar prenehaj. Grda resnica je vse to že sama povedala,davno preden se je pojavila ta punca in to ni nobena skrivnost. Tisti, ki smo stalni na forumu, smo to že vse vedeli. Da je mož podjetnik, da ima počitniško hišo na Braču , dva otroka, da je gospodinja, da ima temne lase in rjave oči, da je manjše postave, da je mož visok in zelenook, da je sin polnoleten, da je hči umetniška duša, da so vsi športni navdušenci v družini, razen nje. Njena znamka avtomobila je Mercedes in še čuda stvari. Pobrskaj po forumu, če mi ne verjameš. O fantih pa res ni govorila nikoli, tu se pa strinjava.
Tvoja teorija ne pije vode. Vse to namreč že vemo.
Moja teorija je sledeča. Ker je grda resnica preveč povedala o sebi registrirana… registriranim je lažje slediti in veliko bolje se ti njihove objave vtisnejo v spomin… jo je deklica nenamerno prepoznala, ne zaradi nje, da bi njo načrtno iskala. Punca se je zagledala v fanta iz sosednje hiše .Naključje-ista lokacija. Nekaj pritegne tvojo pozornost-recimo fant. Opazovanje-nekatere stvari povežeš, slišiš pogovor med njimi itn… Akcija-lahko da, lahko ne. V tem primeru je do akcije prišlo. Če ne bi bilo faktorja nekaj pritegne tvojo pozornost, bi morda celo poletje hodili druga mimo druge in se ne bi niti opazili.
Moj mož je policist in ravno govoriva o tem. Prečesala sva vse teme. V eni izmed tem govori to isto dekle, kako opazuje fanta iz sosednje hiše. Z možem imava isto mnenje. Ogromno naključij, nekaj sreče in stvari stečejo. Za nekoga pozitivno, za drugega negativno. Če bi bila slučajno jaz na Braču, bi jo zlahka prepoznala. ČE bi mojo pozornost pritegnilo nekaj v zvezi z eno osebo ali več oseb iz sosednje hiše, morda hiša ali avto pred hišo, lahko je karkoli kar bi pritegnilo mojo pozornost, bi bilo dovolj, da bi začela povezovati. Seveda pa v nobenem primeru ne bi nadlegoval ljudi. Kjer je interes so tudi odgovori.
Ljudje se ne zavedate, da vse kar poveste o sebi na internetu, lahko drugi grdo zlorabijo, če pa že ne zlorabijo, ti jo pa vsaj debelo zagodejo.

Bi bil pa že čas, da se ti resno vprašaš od kod to sovraštvo, ki ga gojiš do nje? Če nisi direktno vpleten/a je tvoje sovraštvo bolezensko. Ne poznamo vseh dejstev, trditi kaj je res in kaj ni res nima smisla. Lahko samo ugibamo in teoriziramo. Grda resnica se je očitno odločila, da z nami ne bo delila podrobnosti te zgodbe in prav je, da to spoštujemo. Punca je pa izginila in tako verjetno tudi od nje ne bomo deležni razlage.
[/quote]

Moj mož je policist in ravno govoriva o tem. Prečesala sva vse teme. V eni izmed tem govori to isto dekle, kako opazuje fanta iz sosednje hiše. Z možem imava isto mnenje. Ogromno naključij, nekaj sreče in stvari stečejo. Za nekoga pozitivno, za drugega negativno. Če bi bila slučajno jaz na Braču, bi jo zlahka prepoznala. ČE bi mojo pozornost pritegnilo nekaj v zvezi z eno osebo ali več oseb iz sosednje hiše, morda hiša ali avto pred hišo, lahko je karkoli kar bi pritegnilo mojo pozornost, bi bilo dovolj, da bi začela povezovati. Seveda pa v nobenem primeru ne bi nadlegoval ljudi. Kjer je interes so tudi odgovori.
Ljudje se ne zavedate, da vse kar poveste o sebi na internetu, lahko drugi grdo zlorabijo, če pa že ne zlorabijo, ti jo pa vsaj debelo zagodejo.

Hahahahah 😀 hvala za smeh!


[/quote]
Nič nisi povedal/a. Ponovno se ponavljaš. V celi temi, ki je dolga kar 9 strani ,nisi podal/a niti enega dejstva. Tvoja teorija o hvaljenu grde resnice preko tretje osebe se je sesula, kajti vse to smo vedeli že prej in še veliko več, preden se je oseba sploh pojavila. Vedeli smo tudi to, da se grda resnica preživlja z oddajo nepremičnin kar nam je sama zaupala. Če ti to razumeš kot hvaljenje potem se hvali polovica Slovenije. Hiša na Braču je samo kamenček v mozaiku.Naj dodam še najbolj zanimivo dejstvo,tisto dekle ni o grdi resnici povedala skoraj nič. Ne kako izgleda, ne kakšno hišo ima, niti kje točno so, vse kar je povedala direktno o njej je en velik nič. Kar je dobro. Govorila je izključno o moškem njenih sanj, ki ga je naključno spoznala in o katerem je fantazirala. Tudi o njem ni povedala veliko. Samo to kako izgleda in da je lep. Tudi jaz vidim veliko lepih ljudi in govorim o njih, mar to pomeni, da ne obstajajo?
Tudi tvoja teorija, da poznaš osebno grdo resnico se je sesula v prah. Nič nisi povedal/a. Deležna sem le zmerljivk in trmarjenja s tvoje strani, ko te vprašam ali si zasledovalec ali samo nakladač? Za dialog še nisi slišal/a? Odrasli ljudje komuniciramo. Otroci pač trmarijo in se kujajo.
Vse kar sem prebrala od tebe do zdaj, je vpitje na ves glas NATEG – vsega je kriva grda resnica, ona je psihopat, lažnjivka, šizofrenik, preženimo jo s foruma. Nikar ne zanikaj, da menjaš nicke,ker bi bilo to nesmiselno. Nima smisla zanikati niti tega, da načrtno preganjaš ljudi od tu, vendar nikoli ali zelo redko pod stalnim imenom.O tem imam tudi teorijo o kateri bom pisala kasneje.

Ponavljaš se brez argumentov.
Kaj je to drugega kot blatenje? Blatiš jo na vsakem koraku,dejstev in dokazov pa od tebe ni.
Ne gre to tako.

Moj mož je policist in ravno govoriva o tem. Prečesala sva vse teme. V eni izmed tem govori to isto dekle, kako opazuje fanta iz sosednje hiše. Z možem imava isto mnenje. Ogromno naključij, nekaj sreče in stvari stečejo. Za nekoga pozitivno, za drugega negativno. Če bi bila slučajno jaz na Braču, bi jo zlahka prepoznala. ČE bi mojo pozornost pritegnilo nekaj v zvezi z eno osebo ali več oseb iz sosednje hiše, morda hiša ali avto pred hišo, lahko je karkoli kar bi pritegnilo mojo pozornost, bi bilo dovolj, da bi začela povezovati. Seveda pa v nobenem primeru ne bi nadlegoval ljudi. Kjer je interes so tudi odgovori.
Ljudje se ne zavedate, da vse kar poveste o sebi na internetu, lahko drugi grdo zlorabijo, če pa že ne zlorabijo, ti jo pa vsaj debelo zagodejo.

Hahahahah 😀 hvala za smeh!
[/quote]

Ni potrebe po tem,da pišeš vedno pod drugim nickom. Lahko ostaneš pri enem, bo veliko bolj prijetno komunicirati. No vsaj trudim se komunicirati s teboj. Priznam, izredno težko je držati komunikacijo na nivoju z osebo, ki jo vodi nič drugega kot golo sovraštvo in nič argumentov.

Hahahaha, sem mislila, da tvoj zapis “zmaga” (tisti, v katerem omenjaš moža policija ) a je ta tvoj drugi vseeno precej boljši!

Podajaš vrhunsko branje, prave FBI vsebine in dognanja. Prosim, nadaljuj…srečnica ti, ki imaš tako “brihnega” moža in to policaja!

Crkavam….


Nič nisi povedal/a. Ponovno se ponavljaš. V celi temi, ki je dolga kar 9 strani ,nisi podal/a niti enega dejstva. Tvoja teorija o hvaljenu grde resnice preko tretje osebe se je sesula, kajti vse to smo vedeli že prej in še veliko več, preden se je oseba sploh pojavila. Vedeli smo tudi to, da se grda resnica preživlja z oddajo nepremičnin kar nam je sama zaupala. Če ti to razumeš kot hvaljenje potem se hvali polovica Slovenije. Hiša na Braču je samo kamenček v mozaiku.Naj dodam še najbolj zanimivo dejstvo,tisto dekle ni o grdi resnici povedala skoraj nič. Ne kako izgleda, ne kakšno hišo ima, niti kje točno so, vse kar je povedala direktno o njej je en velik nič. Kar je dobro. Govorila je izključno o moškem njenih sanj, ki ga je naključno spoznala in o katerem je fantazirala. Tudi o njem ni povedala veliko. Samo to kako izgleda in da je lep. Tudi jaz vidim veliko lepih ljudi in govorim o njih, mar to pomeni, da ne obstajajo?
Tudi tvoja teorija, da poznaš osebno grdo resnico se je sesula v prah. Nič nisi povedal/a. Deležna sem le zmerljivk in trmarjenja s tvoje strani, ko te vprašam ali si zasledovalec ali samo nakladač? Za dialog še nisi slišal/a? Odrasli ljudje komuniciramo. Otroci pač trmarijo in se kujajo.
Vse kar sem prebrala od tebe do zdaj, je vpitje na ves glas NATEG – vsega je kriva grda resnica, ona je psihopat, lažnjivka, šizofrenik, preženimo jo s foruma. Nikar ne zanikaj, da menjaš nicke,ker bi bilo to nesmiselno. Nima smisla zanikati niti tega, da načrtno preganjaš ljudi od tu, vendar nikoli ali zelo redko pod stalnim imenom.O tem imam tudi teorijo o kateri bom pisala kasneje.

Ponavljaš se brez argumentov.
Kaj je to drugega kot blatenje? Blatiš jo na vsakem koraku,dejstev in dokazov pa od tebe ni.
Ne gre to tako.
[/quote]

Te daje paranoja? V vsakomur vidiš mene?
Naj ti admin potrdi, SORRY, ampak tole pa ni od mene! Pišem izključno pod Poletno fikcijo!

Ni potrebe po tem,da pišeš vedno pod drugim nickom. Lahko ostaneš pri enem, bo veliko bolj prijetno komunicirati. No vsaj trudim se komunicirati s teboj. Priznam, izredno težko je držati komunikacijo na nivoju z osebo, ki jo vodi nič drugega kot golo sovraštvo in nič argumentov.
[/quote]

Za zaključek pa še ena teorija.
Nekdo na tem forumu se gre resno inkvizicijo nad registriranimi uporabniki, ki jih občuti ali doživlja kot konkurenco.
Kakšno konkurenco naj bi mu določena oseba predstavljala pa ne vem. Vem pa, da to počne načrtno, loti se enega po enega, redko po dva skupaj in vse to počne zelo prebrisano,vsaj misli tako.
Inkvizitor svoje registrirano ime uporabi parkrat dnevno, včasih tudi to ne, zato da izgleda, da tukaj ni zelo pogosto. Večinoma pa piše neregistriran in menja imena. Najprej tarčo zasleduje po različnih temah. Pod registriranim imenom napiše neko svoje mnenje,ki se navezuje na temo, nato se odjavi. Potem, ko se tarča priklopi, začne najprej s pestmi udarjati po njej.. začne ji nasprotovati, vendar ne z argumenti ampak z različnimi vulgarizmi.. seveda neregistriran. Nadaljuje s hladnim orožjem.. spusti se na osebni nivo, začne žaliti njeno osebnost, znanje,mišljenje..in na koncu prime za puško.. dobesedno začne lagati o osebi in jo optoževati brez vsakega dokaza različnih dejanj, ki naj bi jih ta oseba storila, najraje jo obtožuje ravno tega kar počne sam/a torej uporabe več imen pod katerimi naj bi tarča pisala,po domače povedano povsod jo vidi.. . Uporablja različna imena, včasih ima istega za maksimalno tri do pet odgovorov, odvisno od tega koliko strani ima tema. Kadar v temah, ki jih odprejo drugi, ne doseže zadovoljivega rezultata, inkvizitor odpre svojo temo,kjer je napad direktno usmerjen na tarčo. To ponavlja dokler se tarča ne umakne, pa naj bo začasno ali stalno. Najraje vidi, da se umakne za stalno.
Po vseh analizah, primerjavah stila pisanja, postavljanja ločil, uporabe presledkov,števil,predvsem pa izrazov, ki jih uporablja kot registriran in neregistriran pod registriran mislim na stalno ime, ki ga uporablja je jasno za koga gre in ta oseba sodeluje tudi v tej temi seveda neregistriran.
Ampak to je le teorija za lahko noč. :-)))

Hahahahaha..hahaha :-))))..pa smo dočakali -“Velike finale večera!”

Vsem prijetno branje- Teorijo vseh možnih zarot! ( mislim, da tudi admin crkava od smeha)

Berite počasi, preberite vse – se splača!!!

New Report

Close