Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DOBER VEČER!

DOBER VEČER!

,,,ha ha…prijaznost, jha..če verješ….mislim, da ga nekaj računalnik zajeb…, ker igrajo s kolegi neke igrice preko neta.

Lepo ajaj!

Moj mali se bo zadrl teta Piki Miki, pa še ene par nickov objavil, pa bomo hitro skupaj!;-)))))))))

…no a ni hudo…nikol nisem razumela prijateljice, ki je imela migrenske napade…sedaj pa jo in to zelo….
najhujš mi je ko vem da prihaja in se mi pred očmo vse megli in sveti…takrat že vem da me bo v pol ure zagrabl…
..Mojca katere tablete imaš…

..ja Vladka, lahko nočko..

Ja bi jedli zelje, pa sem tok slaba kuharca, da si ga ne upam nardit. Delam sam segedin, pa še tega me je moj naučil, s svežim zeljem pa ne znam nič. Moja mami naredi tako dobro sladko zelje. Pa 100x mi je že povedala recept, pa sem prevelka reva, da se opogumim. Mi je škoda hrane stran vrečt. Rajš vidm da nam ga ona naredi. Zdaj mi ga je pa itak sam za noge prnesla.

Dans mi je skuhala minjonsko juho (mam še za jutr), šmorn in spekla rižev narastek. Ko mojega ni doma si lahko privoščimo ne mesnate jedi in to je meni kulll.

tonkica,če ni preveč osebno,koliko let pa šteješ,da te že migrena napada?

Aj, saj nisem to mislila! Ej sorry, sploh ne sledim več tejle pestri debati;-)

Ko dobim auro takoj vzamem 2 aspirin migran, potem pa imigran ali pa kafetin. Ta kafetin mi še najbolj pomaga, samo obvezno moram vzeti 2 komada. Groza, in potem sem 2 dni čisto zanič! Ko sem v služi, si vzamem takrat dopust.

Ja ja, sem že hotla prašat, če je res hotel z mano govort. To bi bil hec. A hoče z vsakim govort ki je na drugi strani telefona? Moj še ko je bila babi na drugi strani ni nikoli hotel.

ne sploh ne…29…začelo se je pa po drugem porodu…prej sploh nisem vedela kako je če res boli glava…

PM,nič se bati,saj ni tako zahtevo sladko zelje,ti samo poskusi,boš videla da bo uspelo in bo njami njami.

Joj, jaz sem dobila migreno že v 7, razredu OŠ

luz, migrena nima z leti nič. Moja mami jo ima od ene 5 leta, jaz pa od 12. Komaj čakam da neham dojit, da začnem z zdravljenjem. MOjca midve pa bi se lahko kdaj dobili in skupaj jamrali :-)))))

Ne je mal zbirčen, tako kot jaz;-))))))).
Ma favorite (tete): Piki Miki, Zvezdana, Klavdija…

..to je ta aura ( slab vid, vse zamegljeno, kot bi gledal skozi razbito steklo), takrat je že vse znano…

PM,nič se bati,saj ni tako zahtevo sladko zelje,ti samo poskusi,boš videla da bo uspelo in bo njami njami.

..kdaj naj se odpravim k zdravniku..med napadom ali kar tako enkrat in povem o težavah…kako zdravnik odkrije da je res migrena…baje da je nekaj povezano s hormoni…

Tebe tug glava mantra?Piki

jaz nimamto z avro, oziroma mislim da se reče, da nimam migrene z avro, al kva že. Mene samo začne motit svetloba, moja soseda pa dan po napadu malo težje govori. Jaz pa sem samo zbita od bolečine, prav čutim fizično bolečino v mišicah, pa recimo prejšnji dan ob glavobolu preležim. Jaz sicer mislim, da meni ni rešitve. Ja pravzaprav je, stara leta, ko zadeva jenja.

Matr si komot…

Prebrala sem pa MISJONSKO juho… JAO, SVAŠTA!!!!!!!!;-)))))))

Pa kaj sem padla v klub”migrene”?
Uboge ženske.Baje pomaga svetloba,ki sije na obraz.

Ja, pravijo, da bi naj po meni migrena izginila…bomo vidli! Ne morem verjeti, da obstajajo ljudje, ki jih še nilkoli ni biolela glava!

Komaj sem našla, pa še kišta mi dela ful počas. Uf, si štejem v čast, da sem med priljubljenimi. Pa še pozna me ne. Kaj je z dedkom mrazom?

HA HA HA
Mogoče pa je bil kakšen misijon zraven.

New Report

Close