Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DOBER VEČER!

DOBER VEČER!

Bi rekla, da je tebe mislila. Veš jaz pa imam “prepoved” za vse te hece, sem nalagala msn pa sem naložila štalo, pa je rekel, da imam dovolj forum. Torej ostajam zvesta forumu, žal (kar se tiče tebe), sicer pa je forum čist luštkana stvar. Še zadnjič ko sem odpirala na F. en post in gor en link, sem prec dobila virus. Je rekel, naj tega ne počnem. Ja kako pa naj bi vedela kaj tiči za tem.

Moj pikec pa še kar nerga, sploh nevem kako naj si namočim noge, če ga pa moram vsake toliko časa it mal pobožkat.

Pejd spat Piki,

moj možek me je vprašal kdo je ta zvončica z lepim glasom (smešno, nisem ljubosumna, če imam zelooo rada).

Važno da si nekako dosegljiva! Po izboru nojega mulčka, očitno dobiš prvo nagrado;-)!

Uf, mi je kar nerodno. Sem pa imela občutek, da je bil zmeden al pa da sem kaj narobe rekla. Me prav zanima kako je komentiral, ziher je zavil z očmi, kva pa je to za ena zbegana duša ;-))))))))

Mali Piki Miki končno pančka, jaz pa namakam nogce. Sem se odločla, da jih spravim na pravo pot, k so mal zalutale. Hočem povedat, da jih bom mal okomandirala, tda koža pa to, vsak dan pridno namakam in mažem pa cajtam zraven.

Tvoje dva že pančkata?

Poslušam I will always love you, in pogrešam mojega dedca. Ti pa si gotovo že k svojemu zlezla, ko te ni ;-)))

Pa ti si res meni ušla, upam, da kaj lepega sanjaš.

Zdaj pa grem tudi jaz.

Pa pa

OK!

New Report

Close