Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DOBER VEČER!

DOBER VEČER!

Si nora!!!!!! samo svetlobe NE!!!!!!!!! Bi me rada ubila?

Pridemo (je rekel šef).

Ja, MOjca, pa saj to že veš, pa si mal pozabila. Jaz pa nisem pozabila, da si ti tudi ta “srečnica”. Če se še spomniš mojega posta: Vrnili so se v vsej svoji mogočnosti, ko sem jamrala, da sem požrla v eni noči 5 kombiniranih in nisem vedela ali naj svojega novorojenčka podojim. Pa saj nisem imela izbire, ker nise imela umetnega mleka. No po tistem sva ga kupila, da je na zalogi. Velikokrat sem dnevno na 3 kombiniranih, več ne. Kaj močnejšega še ne vzamem.

ajaj! Moj EMŠO…..skleroza….se že spomnim, ja!

Ampak res,sem na tuji tv zasledila da zelo pomaga.Najboljša je rdeča luč,ker ni močna.

Sploh ne vem kako vam znese, meni ni jasno s kom naj se menim, in tako do nadaljnjega (to ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ziher) zapuščam sceno in grem brat resne teme…;-)))))

ne vem no, Mislim, da bi meni pomagala samo nova glava….me ne bi glava bolela, pa še smrčala ne bi …. hi hi

… a dej dej….pa udarmo kako resno tukaj no….

ha ha! tak vem, da ne boš vzdržala brez nas! Sigurno še boš prišla nazaj pokukat… hi hi

MOjca, jenja, ne pa izgine. Moja mami ima manj glavobolov, so pa še na trenutke kar močni. Sicer pa je že to, da jih je manj super.

Drugače pa bi mene rdeča luč ubila, kot praviš tudi ti, mene bi vsaka luč ubila. Rabim temo in bolj mrzli prostor, zraven pa še mokro ruto na čelo. Moj je včasih rekel, da sem njegova indijanka.

tonkica,si s primorskega konca?

Prosim, ne odhajaj. Kaj pa so resne teme? Sicer pa se tud jaz zgubljam, sem ven iz vaje, nekaj časa nazaj nam je šlo bolje. Ti kar napiši ime na katero se obračaš in ji povej ;-)))

ha ha! Indijanka….da mu ne boš v navalu bolečin skalpa odnesla…!

..mogoče se bo tole zdelo malo tko-blek, sam men je najboljša rešitev, da se fejst zbru…… ( vseen ne morem tega napisat, ampak mislim, da veste o čem govorim, upam )….potem mi pa odleže…in to krepko

Meni ne pomaga! Žal!

Itak (vsake toliko)! Ti smotka detektivska…;-)))))))

Malo se bom mogla odklopit, piškotek ni zaspal nazaj in ga bom dala še mal povečerjat, da bo lažje zaspal. Tko, da naute mislne da sem ušla.

hi hi! sem vedla, da boš pokukala….

…po čem sklepaš….ne…..s čisto drugega konca…

Tolk zahtevna, da bi najraje z vsako (eno še posebej) čvekala. Piki umisli si ICQ, ZAAAKON;-)))))))))

Po dialektu se mi zdiš neka mešanica.S katerega konca pa si?

katero št. imaš na ICQ? tebe še nimam v “objemu” No…če želiš…nič ne silim.

Kaj se boste vse preko ICQ pogovarjale,no pa ne bo več nočnih čvekov.

..jaz gorenjka, kaj pa ti….?

bojo, bojo še! brez skrbi, ker je prav lušno!

New Report

Close