Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobra vila Maja – v čem je fora??

Dobra vila Maja – v čem je fora??

Asistentoma???

Jaz jo vidim, ko daje na fb neke nasvete. Nimam lajkane, ampak mi jo prikazuje pod sponzorirano. Ponavadi z ugasnjenim zvokom pogledam prve tri sekunde – njen fake nasmesek od usesa do usesa .

Med komentarji pod njenimi videonasveti jo pa kar hvalijo in vseckajo. Hmmm. Mogoce pa samo jaz nimam pojma.

A bejž, no?
Da nam primanjkuje ljudi, ki jih plačujemo zelo dobro, predvsem z davki, ostalo ukradejo sami, da nam trobijo meglo in meljejo čas?

Kar domov si jih pelji, k sebi, na svoje stroške.

Ko sem to vilo prvič videla, sem točno vedela, da je ‘mešalka megle’.
Ljudje ste sami krivi, ko nasedate sladkim in v kič zavitim besedam.
Ženska se je baje tega posla lotila, ker je bila brezposelna … od nečesa pa je treba živet, a ne?
Nazadnje, ko sem jo videla v eni reviji je bila tako plastična in nategnjena v ksiht, da sem mnenja, da če kdo res potrebuje strokovno pomoč je to … ta ‘vila’!
Mislim, dobra vila Maja? Pa saj jo že zaradi vzdevka ne moreš resno jemati.
Ampak butljev, ki nasedajo je povsod dovolj!

Fora je v omejenosti ljudi. Dobra vila je samo iznajdljiva. Približno tako kot Murko. Živita pa oba lepo na isti račun.

Problem je, da ljudje nočejo dati za hrano, raje pa dajo za stvari, ki so nepotreben luksuz – zaradi zunanjega imidža.

Samo, da se na ven vidi, doma ima pa verjetno pravi svinjak.
Sem imela eno prijateljico, ki je bila vedno lepo urejena in lepo oblecena. Ko sem pa k njen domov prisla je bilo pa kot v svinjaku. Banja in wc skoljka nista cistila nikoli videle, razmetana pojstelja, brisace umazane (si je cevlje z njimi cistila) in krvavi vlozki po tleh.
Ampak vazno je bilo, da je bila lepo oblecena in namazana :))

Vcasih bi temu rekli, porez na budale. Po domace, davek na norce

Moja mami je delala z eno gospo iz njenega kraja in je rekla da je cela familija malo cudna. Edini normalen naj bi bil samo njen brat.

Nekje sem zasledila, da je drugič rodila. Piše tudi, kako je ime obema otrokoma – Pia in Nina.
Tu pa moram reči, da ji čestitam za tako normalni imeni, v bistvu sem presenečena, bi ji prej pripisala neka nenavadna imena, po možnosti z x-i in y-i.

Drugače je pa tako, da pogledaš naslovnice njenih knjig in že po tem veš, če ti sede ali ne.

Se strinjam.
Vsak najde svojo tržno nišo. Če je to neumnost, obeta toliko več cvenka.

Za foro sem šla pogledati eno njenih predavanj, ker me je res zanimalo, zakaj takšen hype okoli nje.
Predavanje ni bilo nič posebnega. Smo potem postavljali vprašanja in celo jaz eno, pa mi sploh ni znala odgovoriti nanj. Krneki.
Da pa ne rečem, kako so ene prav jokale, ko so jo videle in cela truma se je na koncu v vrsto postavila, da jim je knjige podpisovala, ki so jih pred predavanjem nakupile. Res, noro. Po moje sem bila edina, ki sem na začetku šla kar mimo prodaje knjig, direktno v predavalnico, kajti vse ostale sem videla, da so se ustavljale, kupovale na veliko.

za foro

kakšna pa je bila kaj starostna skupina udeleženk?

Je bil vmes tudi kak fant?

Saj tisti Smiljan je tudi na podoben način uspel. On je pa precej višje na lestvici prilezel, ker je znan tudi med višjimi krogi, Maja pa v Sloveniji. Pač tako je v življenju šest milijard sledilcev in nekaj milijonov voditeljev. Zakaj je tako pa se moramo predvsem sami vprašati. Sta pa oba uspela, ko je zakon privlačnosti prvič začel prihajati v Slovenijo in sta zagrabila in nadaljevala. Za to pa moraš imeti predvsem korajžo.

Za crknit smesno. Meni osebno mi je odbijajoce, jaz sem, jaz bom, jaz, jaz, jaz, jaz- njena egocentricnost ni na moji frekvenci.
Tudi njeni “primeri” mi delujejo na osnovi osnovnosolskih tezav najstnic: kdaj me bo poklical? Ali me bo poklical? V realnem zivljenju povprecne zenske se svet ne vrti okrog tega, kdaj me bo poklical, zakaj me ne poklice?? S taksnimi tezavami smo se ukvarjali v osnovni soli.
Osebno mi je vsec hrvatica Ana Bucevic. Zenska izhaja iz zivljenja odraslih oseb in realnega zivljenja. Tudi njena energija mi je res iskrena- ni cutiti blefiranja… in to kar ona govori se imenuje zakon privlacnosti in temu se rece, da pride punca razstura

Njene preplonkane fore bi bile morda zanimive kakšni dve desetletji nazaj, pa še to bi morale biti podane na manj cukrasto naiven način. Meni deluje kot gurujka ne preveč bistrih mlajših najstnic.

Mešalka megle, pač eni dobro živijo na račun ne najbolj pametnih, enaka kategorija kot Savina Atai.

Mene takšne budalarije sploh ne zanimajo, itak pa nimam denarja za to.

Saj to je štos, da ti ljudje ravno takšne ljudi, ki nimajo denarja privabijo. Kakšno predavanje je gratis potem pa po trideset evrov in več toliko pa vsak skupaj spaca, če ne pa se sposodi. Tisti, ki ima denar verjetno ne bo hodil na takšna predavanja ali jih sledil preko neta. Tudi ljudje, ki nimajo zdravja imajo pa denar je tudi dobra tržna niša za njih.

Ko to zaslisim,mi gre na bruhanje.Ima pa za sabo kr zajetno credo ovck.

Bolje rečeno buteljni in budale, ki nasedajo osladnim besedam neke nekvalificirane ženske, ki bluzi o stvareh o katerih nima pojma, ampak ljudi prepričuje v svoje besede z manipulacijo ničvrednih besed, ki niso nič drugega kot pihanje na dušo zlomljeni osebi, ki išče uteho v lepih in tolažilnih besedah, ki pa jo žal drago stanejo.

Ja lajkanje strani, koliko dejansko jo pa spremlja je pa druga pesem. Zopet vse na ven.
Enkrat je imela ‘rubriko’ v oddaji Dober dan. V oddajo je vabila svoje znanke, da bi ji lahko pogovor stekel. K sreci so jo hitro umaknili in si seveda kaj taksnega niso nikoli vec dovolili.
Za zlatarno celje naj bi delala nakit. Ko ni bilo nobene prodaje, so jo kaj hitro umaknili.

Men je grozna zenska nima empatije ima vnaprej pripravljene odgovore za folk. Ji sploh rata zivet od blebletanja…. morala bi it v politiko da bi mlela.

Starostna skupina je bila 20-60+. Ja, tudi nekaj moških je bilo tam.

Ocitno ji ze ratuje. Svaka cast za idejo in pogum. Priznam, da se nikoli ne bi upala izpostaviti na taksen nacin in tako egoisticno- ne glede na zrtve (preko trupel do denarja). Niti tega ne potrebujem.
Mi je hecno, ko rece, da so to njene sanje?
Sanje biti (u)slisana?? Glejte me, tukaj sem, dajte mi pozornost, lajkite???!!!

to je bilo in 5 let nazaj, sedaj pa ispade kot ena Jozica s temi kodri v self-posnetkih. Sicer pa kapo dol da ji uspe eno ter isto, samo malo okrog obrnjeno prodati v n-tih knjigah.
Aja pa pohvale za posnetke do pasu, ker so razgaljena stegna pri njenih letih ze malo neukusna. Srajcke ima pa zelo lepe- so mi res vsec.

New Report

Close