Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobra vila Maja – v čem je fora??

Dobra vila Maja – v čem je fora??

Fora je v dobri in temperamentni pički.

dons ti povem: to je daleč od dobre in temperamentne 🙂 pa sploh nea ve slovensko govorit 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=1fghZG3Xr2U

Moram priznat, da sem jo spremljala ze od njenih zacetkov. Je delovala, da nekaj obeta, tudi nakitek je bil lep (pa izgleda, da se je navelicala delat nakit). Ampak potem se je nekaj spremenilo. Vedno in iste fore. Potem pa se, vseckaj slikico in napisi svoje zelje… Ne vem ali pa sem se jaz spremenila, da me tako mendranje ne pritegne vec. Se mi pa tudi zdi, da Dobra vila ne bere vec knjig in se ne izpopolnjuje v duhovnem smislu. Bolj se izpopolnjuje v smislu kako nategniti naivne zenske. Ko bi te navine zenske vedele, da ne potrebujejo taksne kokosi za svojo sreco… tako pa veselo sluzi in se smehlja. Malo sem pogledala na njeni strani kaj pise… Se vedno isto lapanje. Je pa zacela izkoriscat tudi otroke in objavljat njihove fotografije. Torej sluzi na racun svojih otrok?

Mah ste zoprne… nimate prav ne ve, ne tale trčena Maja – vsak pretirava po svoje.

Ve Monovke tukaj s svojo negativnostjo in pljuvanjem po vsemu, Maja pa s pocukranostjo in traparijami.

A v Sloveniji ni več ničesar razen dveh skrajnosti, obeh butastih? A ni nihče več normalen???

Tako ste vse na tekočem, da jo spremljate vsak dan cele dneve! Drugače nebi znale natresti toliko stvari o njej, pa še predvsem negativnih.

Sama jo občasno berem, na FB preberem njene misli. Ko mi je bilo zelo hudo, sem prebrala tudi vse njene knjige. Res delujejo po Lousinem vzorcu, vendar so me bolj pritegnile, ker imam občutek, da je bolj naše, domače….

Tudi ve bi se spravile v tak posel, če bi le imele dovolj jajc, samozavesti in toliko empatije kot ona! Vendar, ker tega nimate, znate samo šinfati!

Bila sem tudi na njenem brezplačnem predavanju, nikogar ni silila v nakup njenih knjig, tudi veliko jih je bilo, ki knjige niso kupili! Vsak se pač odloči po svoji vesti! Kot se tudi odloči tisti, ki na mesec porabi 100€ za cigarete…knjiga za slabih 20 €, pa sigurno ne bo naredila kakšne luknje v denarnico, predvsem pa ne v pljuča….;)

Nikomur ne drži pištole, da mora kaj spremljat, brat, kupit….

Vsak po svoji vesti, a ne?


Malo te moram popraviti. Za ta posel ne potrebuješ jajc, samozavesti in empatije. Nasprotno, ne smeš imeti empatije, potrebuješ pa brezobzirnost, pohlep in neskončen ego.


Malo te moram popraviti. Za ta posel ne potrebuješ jajc, samozavesti in empatije. Nasprotno, ne smeš imeti empatije, potrebuješ pa brezobzirnost, pohlep in neskončen ego.
[/quote]

Hja, če misliš, da je takšna, potem je tudi tvoje mnenje negativno….Jaz pa vseeno mislim, da vsak, ki jo posluša, bere, pač vzame tisto kar misli, da mu bo koristilo! Če gledam tako kot ti…kam pa potem spadajo naši politiki, ki so polni ega?? Pa ti papki odločajo o narodu, Maja pa s svojimi predavanji ne bo škodovala nikomur!

Da bi imeli še več? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Samo Savina ima dejansko znanje in informacije. In to je velika razlika. In ker ima znanje ga lahko tudi naprej trzi.
Tale je pa nekaj prebrala pred 20 leti in sedaj svoje mnogo zapoznelo odrascanje opisuje v svojih knjigah.

Včasih se mi kak njen posnetek prikaže na FB med objavami, menda ker je na sponzorirano ali kaj, jaz je nimam všečkane.
In vidim njeno telesno govorico, se vprašam, če to nikogar ne zmoti oz. je to ljudem res všeč? Do poslušanja pa še nisem prišla.

Meni je pa hujš cool fotr in njegovi vlogi in izpostavljanje majhnih otrok in družine javnosti.

Kje ima doktorat o psihoterapiji ali drugi primerni kvalifikaciji?
Ker vsaka tajnica ravno ne more opravljati svetovanja kot si je sami zazdi… ali pac

Hja, ce se ljudje po njenih nasvetih, samogovorih bolje pocutijo, je konec koncev vseeno, kaj je po izobrazbi.

Ker ce te to pritegne, itak ne isces neke kakovosti.

Tudi jaz se sprašujem o njej sledeče…..baje je zelo pozitivna oseba,ki druge uči,da za svojo srečo ni pomembno veliko..pravi,da moraš srečen postati sam v sebi ,niti otroci te ne morejo osrečiti..pa se vprašam..ženska,zakaj potem otroke imaš(ima dva)..če sama izjavljaš,da niti otroci ne morejo osrečiti..to je res paradoksno..

Meni se pa ta vila, zdi pretirano umetna in kičasta (roza …).
Ima tako zategnjem ksiht, da se komaj nasmehne, usta so narejna serijsko
(3/4 ‘slavnih’ žensk ima podobna), peroksid na glavi in veliki kodri, ki ji padajo skoraj do ramen.
Umetno. Kičasto. Ceneno.
In ona naj bi širila znanje o pozitivni energiji, željah in bla, bla, bla …?
Lepo vas prosim? Le kakšni odrali ljudje ji nasedejo? Čustveno nestabilni, depresivni in obupani!

Kdor dobro preskenira njen obraz in ENERGIJO, ki jo izžareva … mu je takoj kristalno jasno, da je dotična daleč od vile ….. plastika zavita v roza celofan’
Pa še ogabno pocukrano pocukran ime! To bi bilo primerno edino za animatorko predšolskih otrok!!!!


Ko biološka ura zazvoni, bo vsaka šla čez vse, samo da zaplodi tiste svoje sončke.

A ni ona v enem videu celo rekla da ji je ena zenska rekla ce bo imela drugega otroka, da ji bo podarila vozicek in zenska se je zato odlocila za drugega otroka. Jaz tega nisem nikoli razumela, da se zenske odlocajo da bodo otroci imela druzbo skozi zivljenje, da ne bodo sami, da bodo imeli sestro/ brata, ker jim tece bioloska ura itd.
Drage dame, otroci se morajo zgoditi ker si zazelis, so srcna zelja in so rezultat ljubezni in ne rezultat sponzorskih vozickov.
Ajaj ajaj

Naj dodam, da vcasih preberem pri frizerju kaksno njeno kolumno. Vcasih se nasmejim vsem napisanim bedarijam, vcasih je pa tudi kaj uporabnega. Je pa tako, da vsak si postavi svoje prioritete v zivljenju: nekomu je preoriteta on sam in njegova sreca, nekomu so otroci na prvem mestu, nekomu drugemu kariera in uspeh itd itd.
Vsak pa zivi na svoj, predvsem privzgojeni nacin in s tem ni nic narobe, ce seveda s tem ne obremenjujes ostalih.
Cmokecccc

Sem bila na njenem predavanju, vse kul in prav dokler nismo prisli do njene
Prodajalke knjig. Vec kot ocitno ji je bilo, da ni zelela racuna izdati in se je kar namerno delala gluho/ glupo. In sem toliko casa vztrajala dokler ga nisem dobila. In pol je kao zakaj nisem rekla, ker ni razumela. Je hitro obrnila krivdo na name. Sem si mislila, ste pa prave zvitorepke.

No, ja, če te pri njenem prodajanju pocukrane podobe sebe in sveta moti samo to, da včasih morda ne izda računa, potem imaš precej čudno lestvico vrednot glede na pomembnost. Ampak važno, da smo vsi lahko srečni kot dobra vila in da vsi izdajamo račune, ane?

Pri njej lahko doživi uspeh samo človek, ki ima trenutno krizo in že tako skozi življenje lepo drsi. Ljudje z težkimi problemi, težkim življenjem…. pa pri njej ne najdejo počitka ampak še večjo bolečino pri sebi. Svoje znanje pa potem okoriščajo na ljudeh, ki se znajo spopadati z življenjem imajo samo trenutno lažjo krizo.

Kovaceva kobila je vedno najbolj bosa!
Taksne, ki zelo rade svetujejo/ dajejo navodila kaksen zakon bi moral imeti, imajo najslabsega: Najmanj objemov, najmanj ljubecih besed, najmanj pripravljenih doma narejenih obrokov, najvec lastnih hobijev in itd itd. In taksni ki najbolj svetujejo kaksno vzgojo bi morali otroci imeti, so osebe, ki najmanj za otroke tudi dejansko skrbijo.
In taksni, ki najbolje opevajo, kako srecni in zadovoljni so, kako se cenijo in spostujejo, so dejansko najbolj nesrecni in osamljeni…in so ljudje, ki jim dejansko tega primanjkuje. Ko jih zacnes gledati tako, se ti razne dobre vile in drugi skomercializirani duhovnezi zacnejo smiliti…

Meni deluje kot psihicno nestabilna oseba.

Psihotična stanja
 lahko pri nekaterih ljudeh nastanejo v povezavi z uživanjem psihoaktivnih snovi. To prepoznamo tako, da človek vidi ali sliši stvari, ki jih drugi ne, da ima občutek, da se o njem pogovarjajo, ali da mu berejo misli, ali pa, da on drugim bere misli. Vsaka psihoaktivna substanca lahko sproži psihozo, po vsej verjetnosti pri ljudeh, ki so k temu že tako ali tako nagnjeni. In ker je dednost v psihozah dokazana, bi se morali ljudje, ki imajo v družini duševne bolezni, uživanju psihoaktivnih substanc izogibati oziroma odpovedati.
-> V primeru, da psihotično stanje vztraja dlje kot običajno trajajo učinki zaužitih substanc, poiščite strokovno pomoč. Lahko obrnete tudi na DrogArt center za svetovanje in psihoterapijo, kjer se s tovrstnimi primeri srečujemo kar pogosto.

Kontaktirate nas lahko na: 01 439 72 70 ali 041 730 800, vsak delovnik od 8h do 16h ali na [email protected].

Tole lahko zasledis na Drogartu!!
Je treba biti previden pri ljudeh, ki radi kaj slišijo in vidijo, “berejo misli”…

Ljudje pamet v roke!

New Report

Close