Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobra vila Maja – v čem je fora??

Dobra vila Maja – v čem je fora??

To je pa dobra cena. Če bi hodila k privat psihiatru bi te prišla ena ura okoli 35 EUR. Tvoji obiski bi torej prišli že več kot 1700, tako da si tako prišparala v dveh letih že dobrih 1200 evrov. No vidiš se že obrestuje.

Tko k poslusam tole dobro vilo vidim da je v razvoju daleeeeeec za mano in se gre za eno spiritualno leaderko. Da dol pades res. Pol sem jaz za njo lahko master teacher. Res je zanimivo, da imajo ravno tisti k se najvec hvalijo , najbec tezav v lajfu. Da uni k pa bi se lahko hvalili pa so raje tiho. Hecno je to v zivljenju res

1600 evrov.kolk je folk naiven

Sej to investiras v svoje zivljenje 😂😂😂😂 se ti 10x povrne 😂😂😂
Naj pokaze, v katere izpbrazevalne ustanove je ona vlozila svojega😂😂😂
Vse osebe, ki se gredo javne promocije, vedno pokazejo, kje se izobrazujejo – dokazejo s certifikatom. Le tale Dobra vila ne😂.

Mejckn jo je cs povozu 😁
Ze punce v oš so duhovno na visji ravni k ona. Ona pa zivi v enm svojm casu, 10 let nazaj je bla mogoc se zanimiva zdj pa ze predpotopno vse skp. V primarku in tediju majo pa tko lepe rokovnike da mi na pamet ne pade da bi njenga kupila.

Maja a ti si uspesna😂😂?
Daj poglej si Lepo afno- temu se rece uspeh in to pri 20 letih je punca SAMA ustvarila to kar ti 1/8 njenega uspeha dosezes z 8 osebnimi asistenti😂😂😂
Spust se na realna tla

Ta tudi sveže žemljice vsako jutro 100 eur za eno, pa kupijo… Ta nateg se prodaja se samo na Balkanu. Nikjer drugje!!!!!!!!!! Ubožcki.

Men je pa smesno da po cele dneve doma spi in pociva, vsak tok klsn video 5 min posname, otroci pa vedno zadnji v vrtcu ostanejo. Vse mame k se vozjo v sluzbo pridejo prej po svoje otroke. Njeni pa vedno bolni, smrkavi vedno do konca v vrtcu. Ni comment res.

+++++

matr ste ji fovš… uff..nej dela kr hoče,sej vas ne sili da kupujete njene storitve.

matr ste ji fovš… uff..nej dela kr hoče,sej vas ne sili da kupujete njene storitve.

Jaz sem ji, ker zna tolk lagati. Bi se šla k njej učit sam brezplačno.

Jaz sem ji, ker zna tolk lagati. Bi se šla k njej učit sam brezplačno.
[/quote]

Pa čist skoz te angele pedina,, odpira skrinjice s ključki, pol želje lauda,, da kolk si moraš vsega že let je tud dedek mraz ki prinese darila, če si otroci želijo jih obišče sam plačat je pa treba vnaprej

V vsakem njenem clanku JAZ sem rahlocutna, JAZ sem jaano vedna JAZ znam brati duso… JAZ JAZ JAZ / zdaj al sama sebe prepricuje v nekaj kar ni, ali zeli sama sebi dati potrditev, al pa je blazno samovsecna. Zakaj bi nekdo sam sebi dajal potrditev????
Koliko je taksnih njemih “strank” k jim je vse narobe povedala?? Koliko tozb ima zaradi tega? Koliko slabih mnenj? Zakaj tega raje ne pove? Da so jo nekateri celo tozili k je vse narobe povedala in jih celo zavajala???

Sodelovali smo pri enem skupnem projektu in se je ful dvigovala nad vse. Hotela vzeti vecino zasluzka in ji gre res samo za denar. Ko smo ji po prstih stopili je pa obrnila zgodbo tako, da je rekla da je ona ucitelj in da vsak mora cenit svoje delo. Nas je pa hotela pa kar pomesti. Na vsak sestanek je vlekla mamico s seboj. Kao mamica jo pri 40 letih cuva, da je ne izkoristijo. Totalno neodrasla oseba.

Mjen ni usec k je tak vase zalublena prevc narcisoidna.

Maja tebi je pa velikokrat ze avto crknil😂😂😂
Za svoja leto si zelo nesamostojna zenska in ja tudi nesposobna. In mene bi bilo res posteno sram da bi me moral oce voziti z otrokom k zdravniku. K vecjemu bi ti pri svojih letih mogla nhega odpeljati, ne da te on vozi naokrog. In pol se cutis samopoklicana da svetujes ljudem a sama nisi sposobna samostojno pri svojih letih opraviti osnovno funkcijo materinstva. Kaj je narobe s tem svetom????
Lazes sama sebi v prvi vrsti in nato se ostalim.

Zenska se sigurno laze. To lahko rece velik ljudi.
Ona je cist nesposobna. Prvo doma nadleguje in izsiljuje moza da jo MORA vozit v shoping. Ko nic ne doseze, pol ga izsiljuje tako da rece da bo pol ocija poklicala da jo on vozi. In jo pol oci vozi.
In to sigurno drzi k so informacije iz virov bliznjih mozeve druzine. Kako grdo z njim manipulira.
In k jo oci pelje namesto njega mora moz placevati razlicne stvari starsem zato ker je to on naredil namesto moza.
Nora hisa

Jz bi ji predlagu obisk strokovne osebe, nekaj je narobe z njo

Maja se vsak dan po videju kaze z novimi majckami, domacini mormo pa delati strazo pred njeno pjano mamo ki nam vso zelje in jabka pokrade po njivah.
Sram vas bodi!! Po videjih ste pa vsi tako fini

Moj moz je bil vcasih njen jebac in je reku da vecje packe od nje se ni vidu. Brez kakrsnih koli delovnih navad, kopalnica v razsulu, njene obleke povsod, s cistimi brisacami si je cevlje cistila in jo pospravila nazaj, umazani tamponi vse povsod, ne ve zakaj se lonci v kuhinji uporabljajo, skratka fuul packa.

Kot je sla gor je sla tud dol.
Ne vem pa kako sicer prenasa to izgubo, dejstvo pa je da So jo ljudje spregledali.

To kar ona govori itak psihologi tudi furajo. Ne tlaci čustev, spremeni prepričanje in itd. Pač ona je vse še malo v celofan zavila. Je pa dejstvo prepričanja nam krojijo življenjsko pot in če se ne počutimo dobro jih je potrebno spremeniti.

Ja ja to da je potonila se vidi. Ene osnove je v teh letih osvojila, za kaj vec pa zal ona ni primerna, ji zmanjka znanja. So jo ostali veliko boljsi zdavnaj prehiteli. Tistih 20 ljudi k jo spremla to pa je pa tud vse, knjige ljudje prodajajo tud po 2 eur sam da se jih resi, pa tud to vec ne gre.

Joooj ste smesne- sej to ji ze zadnja 3 leta skripa. Bolj dramaticno pa zadnja pol leta.

New Report

Close