Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobra vila Maja – v čem je fora??

Dobra vila Maja – v čem je fora??

Moji prijateljici se je zamerila k je videla kaksne otroke v vrtec pripelje. Vedno fuuul bolne in v 5x prevelikih cevljih in oblekah. Da bodo Ja lahko vsaj 3 sezone nosili. Sebe vedno v nulo oblece, celo sivilja ji po meri zasije obleke. Celo pohvali se javno Kako si je vzela pocitek ker je bila bolna, do otrok pa tako. Govori eno v realnosti pa njen zivljenje cist nekaj drugega. Vse zlagano.

Dobrodosli v lazni svet facebooka. Vsi so v resnici cisto nekaj drugega kot si to zelijo biti.

Mene ne prepriča. Nikoli mi ni bilo jasno, kdo sploh kupuje njene izdelke.
Prodaja pravljice.
A ji spoh še kdo sledi, na IG in FB?

skoraj je noben vec ne spremlja.
Ce beres komentarje- eni in isti ljudje se ponavljajo.

Ja vedno eni ter isti. Od 76.000 ljudi na fb-ju jo spremlja 5 ljudi.

Sam roko na srce, za frizuro ji pa mormo cestitati. Ji je kapnilo da so tile njeni kodri bili ze malo za leseno zlico.

Karte imajo pa tako grozne ilustracije da moj otrok vedno k jih vidi mocno joka!! In razmisljam da bi jih kar nazaj poslala.
In bolj ko sem jih opazovala bolj scarry so se tud meni zdele.

Vem, da si je sama teme na forumu odpirala. Ljudje ne bi nikoli toliko o njej pisali, ce ne bi ona zacela. Sedaj se pa kao cudi da se pise o njej- je sama sebi v skledo pljunila. In dokaj bolna ideja. Vem tudi da je tudi hrvaske forume odpirala celo si slike privat gor dajala. Zeljna pozornosti se je fino nasadila.
To je enkrat sama na predavanju kako uresnicite poslanstvo povedala – kao svoje mini trike

Hmmm ze od vecih sem slisala da je tud njena mami hud alkoholik. Za oceta vedno rece, tudi opisuje ga v knjigi da je alkoholik. Cudno res.

Zenska pojma nima o cem govori. Neko prebrano znanje tolmaci po svoje, ampak ga tud sama ne razume. Sama se je zapletla v eno svojo teorijo- ljudem sploh ne zna povedati, ker tud sama ne razume, zato so pa vsi tako zmedeni. Zmedena ona, zmedeni njeni sledilci.

Draga Majci, pozorni moski obstajajo, tudi za valentinovo, ki svojimdragim radi izkazejo svojo ljubezen in zenske to rade pokazemo tudi na facebooku. Tako kot ti, ko se rada slikas na smuckas, v kopalkah itd. Ce ti nimas taksnega moskega, ti ostale, ki jih imamo, nismo prav nic krive.
Ne rabis se tolaziti s tem kako obupno in ne vem kaj zvenimo.
Ce bi imela ti pozornega moza in gentlemena, SEM PREPRICANA, da bi se tud ti s tem javno pohvalila- kot se rada pohvalis z drugimi stvarmi. Ker ga pa nimas, te pa tako taksne objave motijo.
Raje imam pozornega moskega, ki mi izkaze pozornost z vrtnico in bonbonijero za valentinovo kot pa tvoje bedno ocitno prazno materialisticno zivljenje.

Milijon vsamovsecnih slik s to frizurco z uno majcko, s kopalkami, ko se vidi da prov hlastas po pozornosti.
Pol pa bogica nikoli nic ne dobis za valentinovo se pa tolazis po svoje. In ne samo to. Ti se ostale v to preprecujea!!
Ce ti nimas romanticne ljubezni, ne sodih unih, ki jo zivijo. Draga Maja, obstaja. Meni je hudo zate,da jo ti ne zivis, ampak obstajajo tudi moski, ki svoji zenam izkazujejo tudi z malimi stvarmi svojo ljubezen in to ze vrsto let.
Tako, da ce ti ne zadovoljna s svojim, ne bodi nesramna do ostalih.
Matr vse povsod sami srcki, sama romantika iz tebe seka in tebe kar naenkrat moti to, da drugi zivijo to po cemer ti hrepenis.
Obupanka ena!!

LOL pretipalo jo je pol Ljubljane, zdj bo pa ona nekaj govorila kdo jo lahko masira in kdo ne :======================= da njenega telesa se ne bo vsak dotikal :))))
za crknit od smeha

Prodaja meglo in še kaj vročega-;))

Ne zagovarjam te Maje, ampak je grozljivo brat takšne primitivne komentarje kot da smo v vrtcu. Halo ženske, koliko ste stare?!
Kdo zaboga vas jo sili poslušat in gledat? Vse in vsak se trži po svoje. Treba je od nečesa živet. Tudi puding ali jogurt poln cukra in aditivov ni zdrav pa ga vseeno kupite in ga žrete, da ste cele rite celulite. Stvar vaše izbire in pameti. Vam nek proizvod ni všeč? Jah ga pač ne kupite, ga preskočite a ne?! Pizdite nad vsakim proizvodom na polici, podjetjem, človekom, ki se trži, ki ni ok?! Preskočiš, pika. Nateguje se vas vsak dan posebej, večkratno, spredaj in zadaj, direkt v glavo pa še veste ne. Je treba zganjat tak cirkus nad eno ubogo žensko? Kokoši glupe…

V mešanju megle. Kratko, jedernato in resnično!

V mešanju megle. Kratko, jedernato in resnično!
[/quote]

A bejž. V cerkvi tudi mešajo meglo, v parlamentu tudi pa vsi nastavljate šupak ko ovce.

Zato pa je sel svet v K… ker vsakemu dovoljeno delati kar hoce.
Na psihiatriji ce bi dovolili vsem bolnikom telefon in dostop do neta, bi imeli malo morje taksnih primerkov ki slisijo glasove, ji glas v glavi vodi-
Ne vem kdo bo zascitil nase otroke ko bo nekdo rekel da mu je njegov vodnik rekel naj ustreli vse otroke v soli?????!!!!
Kaj z vami ljudje narobe???
A ste ze vsi ponoreli in brez zdravega razuma????

Res je. Žleht komentarje bi lahko narezal ko salamo. Tako je skocentrirana zloba. Še najmanj je kriva ena ženskica, v roza oblekci, ki govori o lepih stvareh, rožicah, smehu, pozitivni energiji megli…whatever.

Krivcev je verjetno veliko (starsi, okolje) , predvsem pa sistem, ki nima taksnih primerkov pod nazorom.

Seveda da ni ona kriva- krivi so njeni vodniki, koncilij.
Kot je mladenicu, ki se razstreli v mnozici ljudi, kriv nekdo drug v glavi. Za njega je nekdo drug vodnik, ki je za njega dober. Za njega smo tudi tema in se bori proti njej.
Tako kot se ona bori proti svoji temi.
Vedno je nekdo kriv.
Skupno pa je vsem izguba razsodnosti, stika z realnim svetom.

Roko na srce, tudi ti nisi gladka.

Ja isti ptici skup letijo al kako ze

Maja in njeni potrčki 😂😂😂
Eden ji kuha, drugi za otroke skrbi, tretji dela namesto nje, spet cetrti ji pospravlja itd. Skratka punca se je dobra znasla. Kapo dol!!

New Report

Close