Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dogajanje na OŠ Poljane??

Dogajanje na OŠ Poljane??

Pripravnike s sodisca poznam. Sedaj najbrz ni vec pripravnik, ampak a ves ime in priimek mogoce? Namrec, tole je treba prijavit, ker jaz vem česa so nas na pravni učil in vam povem, da o psihologiji takega otroka in kako ravnati z njim, absolutno nič.

In tega pripravnika najbrz izkorisca še za pisanje sodb v free času. Pripravnik ni usposobljen za delo z njim. Pravniki tudi ne moremo it šraufat avta pa polagat parketa. Sori. Za to rabiš strokovnjaka, kot za katerokoli drugo strokovno delo, kar biti spremljevalec gotovo je.
Ogroža sebe, vse okoli sebe in druge. Več ko izvem, bolj mi je jasno iz primera, da če tole pride dejansko za obravnavo na CSD ali sodišče bo zanimivo spremljati odločitev,ker tole meji že na neustrezno oskrbo za varstvo in dobrobit otroka.
[/quote]

Spremeljevalec ni pedagog, niti psiholog, niti defektlog, njegova naloga je nekaj povsem drugega, dovolj je končana srednja 4 letna šola, ok?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Tudi za posebej dodeljenega spremljevalca otroku? Niso oni posebna kategorija, kot je bila debata o tem kako se jih dodeljuje in kakšno je stanje nekaj postov nazaj v tej ali sorodni temi s podobnim naslovom, a enako tematiko?
Če je pa res spremljevalec dodeljen s strani šole, ki mu “požegna” prisotnost, je pa še lažje dokazljivo, ker me res zanima kaj je kadil ravnatelj, ki je mlademu pravniku brez kvalifikacij, podpisal vlogo spremljevalca.

No, starši otrok, pojdite v akcijo, sedaj ste dobili par iztočnic in namigov.
[/quote]

Kakšna kvalifikacije pa naj ima po tvoje spremljevalec???? A sploh poznaš predpise???

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Baje je interveniral Jelinčič???

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close