Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dogajanje na OŠ Poljane??

Dogajanje na OŠ Poljane??

A dej, kako pa?
[/quote]

Če bi se vsaka žrtev tako spraševala… zberite dokaze, pisna pritožba vseh staršev, zapisniki, vsi postopki, CSD, policija in mediji.

Tako kot so se zdaj uprli na šoli Poljane!

Najlažje je rečt: “kako pa” ali pa “saj so samo še 4 leta, pa otrok konča in bo mir”
Pa prešolajte otroka …ampak kdo vam garantira, da na drugi šoli ne bo enaka perla v razredu?
Naučite se braniti in naučite svoje otroke, da se postavijo zase tako, da ste jim za zgled.

Na naši šoli zelo podoben primer. In res ne gre za razvajenost – v vsakem primeru je par otrok razvajenih pa par rogoviležev pa par takih in onakvih, ponavadi so to obvladljivi primerki. Potem imaš pa še male psihopate, ki dejansko rabijo zdravila. Pri našem smo dosegli, da se zdravi in ne hodi v šolo, ker je isto razbijal, grozil, zmerjal, trije moški so ga komaj obvladali in potem je obvezno rabil pomirjevalo.

Fotr, vaški napihnjenec in prepotentnež, je bil čisto iz sebe, ko jih je od celega razreda jeznih staršev verbalno dobil po glavi, ampak popustiti je moral, ker drugače otrok ne bi več poslali v šolo in še par drugih ukrepov bi uporabili. Seveda bi se tudi v tem primeru v prvi vrsti moral zdraviti on, vprašanje, kaj je ta otrok doživljal doma.

Zanimivo.
Tisti, ki ni kriv, se mora umakniti.

Otroci morajo v šolo v drugo okolje, starši imeti dodatne stroške z organiziranjem prevoza (večina jih namreč nima druge šole na voljo 10 minute peš v drugo smer ulice, kot je to v mestnih središčih).

Poleg tega pa se morata obe šoli strinjati s prepisom.

Pri enem otroku to še gre. Pri razredu otrok potegne to za seboj en kup problemov.

Zanimivo.
Tisti, ki ni kriv, se mora umakniti.

Otroci morajo v šolo v drugo okolje, starši imeti dodatne stroške z organiziranjem prevoza (večina jih namreč nima druge šole na voljo 10 minute peš v drugo smer ulice, kot je to v mestnih središčih).

Poleg tega pa se morata obe šoli strinjati s prepisom.

Pri enem otroku to še gre. Pri razredu otrok potegne to za seboj en kup problemov.
[/quote]

mi smo ga prepisali, cela družina je bila psihično na dnu, alfa samec pa še vedno rovari po bivem njegovem razredu,…mi smo se ga rešili, 25 otrok pa še vedno ustrahuje, psi lajajo karavana gre dalje…do črne zastave.
ko je prepozno, so vsi pametni!

Naj dodam, da je večina teh otrok doma zlorabljena, tako ali drugače.
Samo o tem je treba biti tiho.

Na to sem jaz najprej pomislila, na zlorabo. Zato je treba biti tako tiho.


A zdaj po novih, zblojenih feminističnih prepričanjih je to, da te nek razvajen mulc tepe in ti zadane poškodbe, znak uposobljenosti ?
Če se tvoja potrpežljivost meri v tem, koliko batin si sposobna prejeti od razvajenca, potem ti rabiš strokovno pomoč.
Sistem je pa točno takšen, kakršnega ste si ženske želele s svojim permisivnim razmišljanjem.

Če bi se pred 30-imi leti v šoli pojavil takšen razvajen otrok, bi od učitelja dobil takšen focn, da bi se trikrat obrnil in se nikoli več ne bi upal nobenega terorizirati.
[/quote]

dragi Robi,
1. sama nisem bila strokovnjak na tem podrocju in sem v tej sluzbi pristala bolj po naklucju – se zelo veseli so me bili, verjemi
2. ja, rabis ogromno potrpezljivosti, in podkodbe nikakor niso izkljucene niti pri se tako usposobljenih
3. rada bi vidla tebe to resevat – naj uganem: z udarci? aja, sej res, to je kaznivo dejanje
4. v tem casu, ko sem to delala, sem se fino angazirala za tega otroka, skupaj se s celo ekipo zaposlenih, da smo nekako resili situacijo – o podrobnostih ne smem niti nocem pisat
5. najlazje se je sirokoustit, ane? marsikdo na mojem mestu sluzbe niti sprejel ne bi, jaz pa sem dala vse od sebe in sem ponosna na to
6. ti pa izvoli govoricit o zadevah, ki jih nisi dozivel (ker sele ko dozivis fizicno moc otroka s hudimi vedenjskimi tezavami, ves, o cem govorim)
pa lep vecer!


A zdaj po novih, zblojenih feminističnih prepričanjih je to, da te nek razvajen mulc tepe in ti zadane poškodbe, znak uposobljenosti ?
Če se tvoja potrpežljivost meri v tem, koliko batin si sposobna prejeti od razvajenca, potem ti rabiš strokovno pomoč.
Sistem je pa točno takšen, kakršnega ste si ženske želele s svojim permisivnim razmišljanjem.

Če bi se pred 30-imi leti v šoli pojavil takšen razvajen otrok, bi od učitelja dobil takšen focn, da bi se trikrat obrnil in se nikoli več ne bi upal nobenega terorizirati.
[/quote]

pa, prosim, zadrzi zase nakladanje v zvezi s feministkami, permisivno vzgojo, ki smo si jo (tudi jaz?) izmislile itd. to je eno navadno posplosevanje u 3 krasne na nivoju debate za sankom … zmores bolje 🙂 sama ne bom nikogar tukaj v nic prepricevala, ampak lahko govorim iz prve roke in mogoce koga dejansko zanima. svet ni crno-bel. lp

dragi Robi,
1. sama nisem bila strokovnjak na tem podrocju in sem v tej sluzbi pristala bolj po naklucju – se zelo veseli so me bili, verjemi
2. ja, rabis ogromno potrpezljivosti, in podkodbe nikakor niso izkljucene niti pri se tako usposobljenih
3. rada bi vidla tebe to resevat – naj uganem: z udarci? aja, sej res, to je kaznivo dejanje
4. v tem casu, ko sem to delala, sem se fino angazirala za tega otroka, skupaj se s celo ekipo zaposlenih, da smo nekako resili situacijo – o podrobnostih ne smem niti nocem pisat
5. najlazje se je sirokoustit, ane? marsikdo na mojem mestu sluzbe niti sprejel ne bi, jaz pa sem dala vse od sebe in sem ponosna na to
6. ti pa izvoli govoricit o zadevah, ki jih nisi dozivel (ker sele ko dozivis fizicno moc otroka s hudimi vedenjskimi tezavami, ves, o cem govorim)
pa lep vecer!
[/quote]

Edino prav bi bilo, da takšen otrok dobi batine. Ta kao stroka danes samo nekaj po žensko filozofira.

moje mnenje je, da to ni TAPRAVI Robi!?
Včasih sem ga prebrala tu in tam in njegovo pisanje je bilo veliko bolj konstruktivno in pozitivno…Odraslo in zrelo! Tu se skriva in pametuje nekdo drug.

dragi Robi,
1. sama nisem bila strokovnjak na tem podrocju in sem v tej sluzbi pristala bolj po naklucju – se zelo veseli so me bili, verjemi
2. ja, rabis ogromno potrpezljivosti, in podkodbe nikakor niso izkljucene niti pri se tako usposobljenih
3. rada bi vidla tebe to resevat – naj uganem: z udarci? aja, sej res, to je kaznivo dejanje
4. v tem casu, ko sem to delala, sem se fino angazirala za tega otroka, skupaj se s celo ekipo zaposlenih, da smo nekako resili situacijo – o podrobnostih ne smem niti nocem pisat
5. najlazje se je sirokoustit, ane? marsikdo na mojem mestu sluzbe niti sprejel ne bi, jaz pa sem dala vse od sebe in sem ponosna na to
6. ti pa izvoli govoricit o zadevah, ki jih nisi dozivel (ker sele ko dozivis fizicno moc otroka s hudimi vedenjskimi tezavami, ves, o cem govorim)
pa lep vecer!
[/quote]
Kje so tebe našli spremljevalka ne vem, vem pa, da se šolajo specialni pedagogi prav za take primere. Pa jih nihče noče zaposlit, ker so predragi, vi pa to delate ( ali ste delali) za minimalca ali celo preko javnih del. Neprilagojen otrok je za v zavod, tako bi vsaj po zdravi pameti morali biti.
Pa očitno ni temu tako in zato se ti tukaj hvališ s tem, da si preživela. Nekdo od otrok pa zaradi takihle duševno bolnih, s katerimi se noče nihče prav in profesionalno ukvarjati.
Cela ekipa in ti niste uspeli v red dat mulca starega reci in piši danes 11 let. Sramota za stroko in take amaterke kot si ti!
11 letni otrok ima tako fizično moč??? Pa ti to resno?

Ali je to isti otrok kot leta 2013 na OŠ Prežihov Voranc? Isto je bil otrok vrhovnega sodnika in načelnice ministrstva. Ali si že zmišljujete? http://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/52b5e5e4ae0e4/v-petek-je-iz-sole-prisel-z-udarnino-na-obrazu-spet

Isti.

dragi Robi,
1. sama nisem bila strokovnjak na tem podrocju in sem v tej sluzbi pristala bolj po naklucju – se zelo veseli so me bili, verjemi
2. ja, rabis ogromno potrpezljivosti, in podkodbe nikakor niso izkljucene niti pri se tako usposobljenih
3. rada bi vidla tebe to resevat – naj uganem: z udarci? aja, sej res, to je kaznivo dejanje
4. v tem casu, ko sem to delala, sem se fino angazirala za tega otroka, skupaj se s celo ekipo zaposlenih, da smo nekako resili situacijo – o podrobnostih ne smem niti nocem pisat
5. najlazje se je sirokoustit, ane? marsikdo na mojem mestu sluzbe niti sprejel ne bi, jaz pa sem dala vse od sebe in sem ponosna na to
6. ti pa izvoli govoricit o zadevah, ki jih nisi dozivel (ker sele ko dozivis fizicno moc otroka s hudimi vedenjskimi tezavami, ves, o cem govorim)
pa lep vecer!
[/quote]

Naj te osvestim, da si bila v tem primeru zlorabljena tudi ti. Sama šola in ministrstvo, ki sta te potrdila, kljub temu, da nimaš ustreznih kvalifikacij, sta kršila že sam zakon o zaposlovanju in še ohoho pravilnikov.
In to počnejo redno, že dolga leta!
Folk, z ustrezno izobrazbo, str.izpitom in dolgoletnimi raznoraznimi izkušnjami, se pa valja na zavodu za zaposlovanju ali starcem riti briše.
Ker razveljavijo vsak razpis, če se ustrezen kader prijavi, toliko časa, da vzamejo tiho, neustrezno in ceneno delovno silo.
Pravzaprav bi jih morali vsi že davno za vse te anomalije, ki jih vodstva šol, z žegnom ministrstva počnejo, skupinsko tožiti, tako učitelji, kot starši otrok, ki naj bi bili upravičeni do ustrezne obravnave.

In končno, kaj dela pedagoginja šole, ter psiholog?
Praskata se v mednožju! 8 ur!

in zakaj bi si izmišljevali?

Nimam ustrezne strokovne izobrazbe, imam pa visoko izobrazbo…In me zavod napotI na delo spremljevalke. ALI TI VEŠ, DA DELA NE SMEM ODKLONITI? ??Rada bi te videla v tem primeru in ja, to so dela na katera napotuje Zavod v programu Javnih del…
In če še ne veš kakšno MOČ lahko imajo otroci z motnjami; probaj in boš tiho ZA VEDNO! Toliko o na pamet govorenju!

Šole, v katerih pride do takšnih primerov in se jih sproti ne učinkovito rešuje, imajo lene svetovalne službe in staršem-lezem-v-rit ravnatelje. Žalostno, da jih je v Ljubljani kar nekaj. In najbrž še kje.

Povejte mi prosim zakaj ne bi prizemljeni odrasel vzel mladoletnemu mulcu noža iz roke in ga zaplenil do prihoda staršev?

Res je, da šolstvo rado špara na kadrih s koriščenjem javnih del.
In norija je, da država to dopušča.
Da javni delavec gara za tisto pičlo mezdo.
Verjemite, da ga prav nič ne prišparajo in mora delati enako intenzivno kot tisti zaposleni z bolj spodobno plačo.

Tudi jaz sem še iz te generacije. Učitelji so do tretjega razreda uspešno “ozdravili” vse tašne primerke, ki danes mahajo z odločbami , in ki jim ni kos cela četa spremljevalk, psihologinj, pedagoginj. Kakšna okoli ušes nam je pomagala, da smo hitro dojeli meje.
In vedelo se je, kam kdo sodi. Pes ne sodi v opero, z dihurjem na vrvici ne moreš v restavracijo, tako tudi podivjan froc ne sodi v običajno šolo.

Aja, ko te bo zavod napotil jarke kopat in erotične masaže delat, boš tudi šla brez besed?
Res verjameš, da ravno tam ni ustreznejšega od tebe, ki mu pa te potrebe sploh zamolčijo?
Res ne veš, čemu si brez dela?
Ker je tak ukaz od zgoraj.
Ko boš na zavodu dovolj dolgo, ti bo pa prebilo, še vsakemu je.
Ne, nič ni mus. Če nisi usposobljen, oni kršijo zakon in pravilnike. Zavod pa enako.

Za samostojno delo moraš imeti ustrezni strokovni izpit. In ti ga nimaš.
To je že prva kršitev tako zavoda, kot šole, kot ministrstva. Amen!

Tudi jaz sem še iz te generacije. Učitelji so do tretjega razreda uspešno “ozdravili” vse tašne primerke, ki danes mahajo z odločbami , in ki jim ni kos cela četa spremljevalk, psihologinj, pedagoginj. Kakšna okoli ušes nam je pomagala, da smo hitro dojeli meje.
In vedelo se je, kam kdo sodi. Pes ne sodi v opero, z dihurjem na vrvici ne moreš v restavracijo, tako tudi podivjan froc ne sodi v običajno šolo.
[/quote]

Moj sošolec je bi “porihtan” z parimi okol ušes, danes sedi zaradi 2 umora in še poskusa umora, hujše telesne poškodbe.
Je pa res potem dal mir v OŠ, do 7 razreda, potem je zaradi starosti zapustil šolske klopi, aja v prvem razredu je zaostal.
Super so ga porihtali, to povej sorodnikom žrtev in pa tetraplegiku.

Se podpišem. Kam vodi ujčkanje podivjanih barabinov in pometanje pod preprogo, že vidimo. Prazna leporečenja in toleranca so se izkazale za popolnoma neuspešne. Malim barabam so pomagale odrasti v velike barabe, namesto da bi jih s trdo roko v zavodih spravili na pravo pot.

Vsi, ki modrujete, češ kakšno fizično moč pa ima 11 letni otrok, kaj je z vami narobe? To se obnaša po živalsko, kriči, grize, brca v goleni spremljevalcu, opraska, le kje živite take budale, da tega ne veste? Ali sploh razumete, o čem je danes tu govora? O motenih nasilnih otrocih, ki se iz bolezenske zlobe izživljajo na šibkejših in spadajo v popravni zavod Veržej ali še bolje v posebni zavod Hrastovec! Ali na Psihiatrijo Ormož, kjer jih zanesljivo pomirijo. Vi pa omalovažujete žensko,
spremljevalko. In istočasno lažete, češ da bi “ustrezno izobraženi kader” znal z malim motenim zlobcem! Pojma nimate, pa tudi v celi Sloveniji in v celi Evropi noben izobražen kader kot so specialni pedagogi in drugi strokovnjaki za vedenjske motnje, ne znajo s temi otroci, ampak se z njimi lahko le pogovarjajo, te diplodme si lahko v rit vtaknejo. Medtem pa v praksi vedno pomaga le močno antipsihotično pomirjevalo, po katerem tak otrok zaspi. Ali pa redna šiba. Drugega nič.
V praksi taki moteni, niti otroci niti odrasli, niso za ven spustit. Niti spremljevalke, niti “pravilno izobražen kader” nima v teh primerih tako težko motenih otrok nobene moči brez šibe ali brez zdravil, ni moči razen uporaba telesne prisile, ker taki mali zlobneži vedno razumejo le premoč močnejšega. Do šibkejših pa so samo oblastni in zlobni, to je tud razlog za to, da pretepajo druge otroke!

Moj sošolec je bi “porihtan” z parimi okol ušes, danes sedi zaradi 2 umora in še poskusa umora, hujše telesne poškodbe.
Je pa res potem dal mir v OŠ, do 7 razreda, potem je zaradi starosti zapustil šolske klopi, aja v prvem razredu je zaostal.
Super so ga porihtali, to povej sorodnikom žrtev in pa tetraplegiku.
[/quote]

Bodi vesela, da so ga “porihtali” vsaj za čas OŠ. Kdo ve, če ne bi bilo še več takih in drugačnih žrtev. Mogoče celo v tvoji družini.

Ne nakladaj. Zavod ni kriv nič, niti država. Ker toliko denarja pa spet ne bi šlo iz proračuna za “pravi kader” , da jih ne bi mogli zaposlit, če bi jih hoteli, bi jih že, če bi dejansko pričakovali repitev problemov! Nobena specialna izobrazba ne pomaga preprečiti nasilnih izpadov pri motenih otrocih. Samo zdravila pomagajo. Ti otroci se ne odzivajo na ljubezen, ampak na premoč.

Vsi, ki modrujete, češ kakšno fizično moč pa ima 11 letni otrok, kaj je z vami narobe? To se obnaša po živalsko, kriči, grize, brca v goleni spremljevalcu, opraska, le kje živite take budale, da tega ne veste? Ali sploh razumete, o čem je danes tu govora? O motenih nasilnih otrocih, ki se iz bolezenske zlobe izživljajo na šibkejših in spadajo v popravni zavod Veržej ali še bolje v posebni zavod Hrastovec! Ali na Psihiatrijo Ormož, kjer jih zanesljivo pomirijo. Vi pa omalovažujete žensko,
spremljevalko. In istočasno lažete, češ da bi “ustrezno izobraženi kader” znal z malim motenim zlobcem! Pojma nimate, pa tudi v celi Sloveniji in v celi Evropi noben izobražen kader kot so specialni pedagogi in drugi strokovnjaki za vedenjske motnje, ne znajo s temi otroci, ampak se z njimi lahko le pogovarjajo, te diplodme si lahko v rit vtaknejo. Medtem pa v praksi vedno pomaga le močno antipsihotično pomirjevalo, po katerem tak otrok zaspi. Ali pa redna šiba. Drugega nič.
V praksi taki moteni, niti otroci niti odrasli, niso za ven spustit. Niti spremljevalke, niti “pravilno izobražen kader” nima v teh primerih tako težko motenih otrok nobene moči brez šibe ali brez zdravil, ni moči razen uporaba telesne prisile, ker taki mali zlobneži vedno razumejo le premoč močnejšega. Do šibkejših pa so samo oblastni in zlobni, to je tud razlog za to, da pretepajo druge otroke!
[/quote]

Nehaj ga srat. Za vsakim takim otrokom stoji psihopatski starš.
Kakšni spremljevalci neki? Ti so le družbi pesek v oči, da se prikrije psihopatologija teh nedotakljivih in vplivnih staršev, da se takega otroka ne izpostavi v javnosti.
In spremljevalka se je trudila, s čim neki?
Da je bila obrcana, opljuvana, ko je po vsej šoli tekala za njim, ker je glavno le to, da ne pobegne iz šole.
V njej se pa lahko dobesedno vdakomur userje na glavo! Dobesedno userje.
Ker so starši dali dovolj dobro vedeti, kaj bo, če ne bo.
To je stalna praksa, ta ni edini, ne prvi, ne zadnji.
Pa ja ne misliš, da je bil v vrtcu mir? Vedno ga je imela ena za pas obešenega, da se ni stvezel in komaj čakale, da se je spokal v šolo, da si za pas obesijo naslednjega.

New Report

Close