Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dojenje v javnosti

Dojenje v javnosti

Ko bodo moški nehali hoditi zgoraj brez in kazati bradavice, potem se pa lahko začnejo usajati.
Da o birbauhu, ki visi čez hlače, niti ne začnem.

He he he, to bo, ja. Če ti je v tolažbo, tudi prav (čeprav stara pa vseeno še nisem :-)). Samo to ne more biti izgovor za razkazovanje jošk in potem zgražanje nad reakcijami. Lahko se na glavo postavljaš, pa bo še vedno tako, da so joški objekt poželenja in, kot že napisano enkrat prej, namenjeni dojenju zanemarljivo malo časa. Zato ni nič čudnega, da vsak tega pač ne želi videvati kjerkoli in kadarkoli. Pa če je že vam vseeno, vprašajte malo vaše može, kako jim je fajn, ko ve dojite v javnosti. Razen redkih, večina ne uživa ravno v tem, ko vas drugi moški pri tem gledajo. Ker vedo, kaj moškim pri tem hodi po glavi. 🙂
[/quote]

A veš kako je to? Večina moških reče, da jih ne moti, če njihova žena doji v javnosti. Ker če bi svoji prepovedali kazati oprsje, tudi drugih ne bi smeli gledat. Tako pa si rečejo ajde, naj mojo gledajo, ter se mirno naslajajo po vseh drugih. Njihova trapa pa itak misli, kako čustvenega moža ima, ko se tako “razneži” ob pogledu na čudovit naravni prizor doječe matere.

Sej ravno zato, ker je dovolj drugih stvari, ki so bolj zanimive, se vam ni treba tako zelo truditi in tako vneto kazati jošk. Lahko lepo diskretno dojite, če je dojenje res vaš edini namen.
[/quote]

mogoče bi lahko razumeli, da joški v tem primeru niso namenjeni vam in lahko mirno pogledate stran. Pa poskusite kje drugje priti do pogleda na par centimetrov gole kože.

pa stari tudi nehajte okrog hodit, ljudem se gravža pogled na vaše obrabljene ude, a ne morete doma v miru pred tv sedet?
pa moški z letališčem po glavi, bi se lahko vsaj pokrili.
pa recimo debeli, človek ja mine še kaj pojest, ko se tona špehovja mimo priziblje.
a sem še koga pozabila, ki lahko zmoti krhko monovsko dušno ravnovesje?

mogoče bi lahko razumeli, da joški v tem primeru niso namenjeni vam in lahko mirno pogledate stran. Pa poskusite kje drugje priti do pogleda na par centimetrov gole kože.

pa stari tudi nehajte okrog hodit, ljudem se gravža pogled na vaše obrabljene ude, a ne morete doma v miru pred tv sedet?
pa moški z letališčem po glavi, bi se lahko vsaj pokrili.
pa recimo debeli, človek ja mine še kaj pojest, ko se tona špehovja mimo priziblje.
a sem še koga pozabila, ki lahko zmoti krhko monovsko dušno ravnovesje?
[/quote]

Ko zmanjka argumentov, začnejo bedaste primerjave, ki so totalna brca mimo. Če pa joški niso namenjeni nam, jih pospravi. Kar je pa javno razkazano, se smatra, da je namenjeno vsem.


Jaz ga imam samo na posojo. 🙂 Pa, mimogrede, nimam lezbičnih nagnjenj. Imam pa zato joške. Pa pamet tudi še. Aja, pa otroke tudi (res pa da so že malo ven iz obdobja dojenja).
[/quote]

Vse jasno. 6 tednov so stari. Trapa.

He he he, to bo, ja. Če ti je v tolažbo, tudi prav (čeprav stara pa vseeno še nisem :-)). Samo to ne more biti izgovor za razkazovanje jošk in potem zgražanje nad reakcijami. Lahko se na glavo postavljaš, pa bo še vedno tako, da so joški objekt poželenja in, kot že napisano enkrat prej, namenjeni dojenju zanemarljivo malo časa. Zato ni nič čudnega, da vsak tega pač ne želi videvati kjerkoli in kadarkoli. Pa če je že vam vseeno, vprašajte malo vaše može, kako jim je fajn, ko ve dojite v javnosti. Razen redkih, večina ne uživa ravno v tem, ko vas drugi moški pri tem gledajo. Ker vedo, kaj moškim pri tem hodi po glavi. 🙂
[/quote]

Stara sem 50. Dojila sem skoraj 12 let. 4 otroke. Temu ti rečeš zanemarljivo malo? Četrtina mojega življenja.

Stara sem 50. Dojila sem skoraj 12 let. 4 otroke. Temu ti rečeš zanemarljivo malo? Četrtina mojega življenja.
[/quote]

Torej si vsakemu otroku tiščala dojko v kljun 3 leta. Pa ne zaradi njegove potrebe po dojenju, ampak zaradi tvoje.

Ko zmanjka argumentov, začnejo bedaste primerjave, ki so totalna brca mimo. Če pa joški niso namenjeni nam, jih pospravi. Kar je pa javno razkazano, se smatra, da je namenjeno vsem.
[/quote]

tako razmišljanje te lahko pripelje v zapor. Tam pa spolnih prestopnikov ne marajo.
sicer še res nisem slišala, da bi kakšen moški ali ženska napadla jošk od ženske, ki doji, ker bi smatrala, da tudi njima pripada.
Očitno se monovski bolniki hvala bogu le bolj doma držijo.

Vse jasno. 6 tednov so stari. Trapa.
[/quote]

A je tebe kdo žalil? Ali zakaj si domišljaš, da lahko sedaj ti mene? Predlagam, da frustracije rešuješ z ustreznimi strokovnjaki. Osebni zdravnik ti bo dal napotnico.

Ja, ker sta moška bradavica in birbauh sekundarni spolni znak, a ne? Čist primerljivo, stara, čist. :-)))

Stara sem 50. Dojila sem skoraj 12 let. 4 otroke. Temu ti rečeš zanemarljivo malo? Četrtina mojega življenja.
[/quote]
In kdo ti je kriv? Si že hotela, verjetno si bila ti še najbolj zasvojena z dojenjem, zato si pa to delala tako dolgo. Oksitocin dela kar malo odvisne, a?

Stara sem 50. Dojila sem skoraj 12 let. 4 otroke. Temu ti rečeš zanemarljivo malo? Četrtina mojega življenja.
[/quote]
Ti si pač ekstrem. Ti že sama veš, zakaj si dojila tako dolgo. Potreba otrok to pač ni bila. Pa ok, tvoja stvar… Večina doji precej, precej manj časa.

Na žalost je dojenje zunaj hiše v Sloveniji in tudi širom sveta dokaj družbeno sprejemljivo.
Seveda obstajajo tudi izjeme kot so npr. Saudova Arabija, Afganistan, Pakistan, Iran, pa tem podobne države.
Morala boš razmišljati o selitvi, ali pa zgolj o tem, da svoje hiše ne zapuščaš več. Tudi to je praksa v teh državah, da se ženske v glavnem doma držijo.

Ja, ker sta moška bradavica in birbauh sekundarni spolni znak, a ne? Čist primerljivo, stara, čist. :-)))
[/quote]

Sevda sta. Zakaj pa misliš, da ima moški bradavice? Doji gotovo ne.

Sevda sta. Zakaj pa misliš, da ima moški bradavice? Doji gotovo ne.
[/quote]
A pa veš, da nekateri moški celo lahko dojijo? Ni sicer ne vem koliko mleka, ni pa nemogoče.
Samo tako, za intermezzo…
Sicer pa ni vredno komentarja ostalo. Biologija pač ni vsem domača.

No, pravzaprav imam mnenje. Mene (kot moškega) ne moti. Če pa bi videl kaj takega se pač obrneš stran in ne buljiš (kot neko nerazgledano tele)

No, pravzaprav imam mnenje. Mene (kot moškega) ne moti. Če pa bi videl kaj takega se pač obrneš stran in ne buljiš (kot neko nerazgledano tele)
[/quote]

Vsi ki tako kričijo proti, kažejo lastno zafrustriranost in slabo vest. Pa pomanjkanje materinske ljubezni v obliki kožnega stika. Mi je žal za vas.

in to ,seveda, nekje, kjer vas bo lahko vsak, ki pride mimo, gledali.
Ker ve mislite, da ste normalne, kar je zelo,zelo problematično. Le namontirajte si petletnega ali še starejšega froca na sise in vpijte, kako je to normalno. V javnosti, se ve.
Ah, fuj,fuj,fuj ,perverznice.

Vsi ki tako kričijo proti, kažejo lastno zafrustriranost in slabo vest. Pa pomanjkanje materinske ljubezni v obliki kožnega stika. Mi je žal za vas.
[/quote]
Se povsem strinjam
https://www.youtube.com/watch?v=BlvT1hCe2f8

Vsi ki tako kričijo proti, kažejo lastno zafrustriranost in slabo vest. Pa pomanjkanje materinske ljubezni v obliki kožnega stika. Mi je žal za vas.
[/quote]

Kaj pa če imajo to pomanjkanje ženske, ki tako dojijo? Recimo tista zgoraj, ki je dojila 12 let? Mislite, da ni s tem dojenjem hotela nadoknaditi svoj manjko?

Kaj pa če imajo to pomanjkanje ženske, ki tako dojijo? Recimo tista zgoraj, ki je dojila 12 let? Mislite, da ni s tem dojenjem hotela nadoknaditi svoj manjko?
[/quote]
Zakaj se pa vtikuješ v druge ljudi?
Kaj tebe briga, koliko časa kakšna mater doji?


Zakaj se pa vtikuješ v druge ljudi?
Kaj tebe briga, koliko časa kakšna mater doji?
[/quote]

Zakaj se pa razburjaš? Saj samo podajam mnenje na zgornji komentar o pomanjkanju. Moje mnenje je, da je tudi tisti zgornji mami manjkal ta stik in ga je tako skozi otroke poskušala nadoknaditi. Še kaj?

Zakaj se pa razburjaš? Saj samo podajam mnenje na zgornji komentar o pomanjkanju. Moje mnenje je, da je tudi tisti zgornji mami manjkal ta stik in ga je tako skozi otroke poskušala nadoknaditi. Še kaj?
[/quote]
Če te nekdo vpraša, kaj te moti, to ne pomeni, da se razburja.
Deluješ mi malce razburjen.
Torej, kaj te moti ter zakaj se posvečaš temu, koliko časa kakšna mater doji?


Če te nekdo vpraša, kaj te moti, to ne pomeni, da se razburja.
Deluješ mi malce razburjen.
Torej, kaj te moti ter zakaj se posvečaš temu, koliko časa kakšna mater doji?
[/quote]
Ne razumeš mojega odgovora? Samo povej, da ti ga dodatno pojasnim. Sicer se meni zdi čisto dovolj jasen, ampak ok, bom, če je treba, poskusila z drugimi besedami, če ti bo potem lažje.


Ne razumeš mojega odgovora? Samo povej, da ti ga dodatno pojasnim. Sicer se meni zdi čisto dovolj jasen, ampak ok, bom, če je treba, poskusila z drugimi besedami, če ti bo potem lažje.
[/quote]

Zakaj se vtikuješ v to, koliko časa katera mater doji?

New Report

Close