Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dojenje v javnosti

Dojenje v javnosti

1. ☺

Jaz takim rečem prostoživeče dojilje. Prežvekujejo kot krave, buutasto gledajo in mečejo jošk ven če je otrok lačen ali pa če ni.

tako razmišljanje te lahko pripelje v zapor. Tam pa spolnih prestopnikov ne marajo.
sicer še res nisem slišala, da bi kakšen moški ali ženska napadla jošk od ženske, ki doji, ker bi smatrala, da tudi njima pripada.
Očitno se monovski bolniki hvala bogu le bolj doma držijo.
[/quote]

Saj jih nihče ne bo tikal. Gledanja pa ne moreš prepovedat. In mimogrede, tudi razkazovanje v javnosti te lahko spravi v zapor. Še prej kot gledanje.

Saj jih nihče ne bo tikal. Gledanja pa ne moreš prepovedat. In mimogrede, tudi razkazovanje v javnosti te lahko spravi v zapor. Še prej kot gledanje.
[/quote]

saj ne piše teh postov mati, ki bi jo motilo gledanje, ampak zafrustrirana norica iz Polja, ki ob pogledu na doječo mater podoživi vso lastno zapuščenost od svoje matere.
Dojenje ni razkazovanje in nobena mati ne bo šla zato v zapor.
Ti boš pa šel, če boš svojo revšno v hlačah razkazoval okoli ali če boš napadel joško polno mleka.

saj ne piše teh postov mati, ki bi jo motilo gledanje, ampak zafrustrirana norica iz Polja, ki ob pogledu na doječo mater podoživi vso lastno zapuščenost od svoje matere.
Dojenje ni razkazovanje in nobena mati ne bo šla zato v zapor.
Ti boš pa šel, če boš svojo revšno v hlačah razkazoval okoli ali če boš napadel joško polno mleka.
[/quote]

Ni res. Še nihče ni šel v zapor zaradi buljenja v joško. Več kot to nihče ne bo naredil, zato lahko kar pozabiš na uresničitev svoje fantazije. 🙂 Kaj se pravzaprav buniš? Razkazuj se kolikor hočeš. Odziva ljudi ne boš spremenila.

Dojit do 3 leta? Fuj…

Sicer me pa doječe matere v javnosti ne motijo, bolj bi me motilo, če bi dojenček zaradi tega, ker ni podojen, kričal kot zmešan. Ampak govorim samo o dojenčkih in ne 3 leta starih malčkih. To je pa, na žalost, fuj.

Vsi ki se zgražate nad dojenjem se sploh ne zavedate, da v bistvu rabite psihiatra.

Mogoče ste bili v otroštvu zlorabljeni ali pa vas je mama hranila s kravjim mlekom, da se obnašate posledično kot teleta.

V glavnem rabite pomoč in prej ko si priznate, prej boste osvobojeni!

Če sklepamo po Monu rabi pomoč 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} populacije. Se bojim da nimamo kapacitet…;)

Kaj pa če imajo to pomanjkanje ženske, ki tako dojijo? Recimo tista zgoraj, ki je dojila 12 let? Mislite, da ni s tem dojenjem hotela nadoknaditi svoj manjko?
[/quote]

Tista zgoraj sem bila jaz. Dojena polnih 23 mesecev. Ljubljena, crkljana. Od obeh strašev.
Še poskušaj.

Mentalna sirota si ti in ti si tista, ki potrebuje psihiatra, pa še učitelja slovenščine, da se naučiš brati. Ker nekaj je gotovo narobe s tabo, če v vseh postih nisi uspela prebrat in razumet, da ne gre za zgražanje nad dojenjem.

Mentalna sirota si ti in ti si tista, ki potrebuje psihiatra, pa še učitelja slovenščine, da se naučiš brati. Ker nekaj je gotovo narobe s tabo, če v vseh postih nisi uspela prebrat in razumet, da ne gre za zgražanje nad dojenjem.
[/quote]

Gre IZKLJUČNO za zgražanje nad dojenjem in za pribijanje na križ tistih 15 mamic, ki si tekom enega leta drznejo dojit v javnosti.
Pravzaprav imaš pa prav. Ne gre za zgražanke nad dojenjem. Gre za pumpanje ega, ker ene nočejo, ne znajo, ne morejo… In pol jim gredo na živce vse, ki zmorejo in se jim zdi vredno truditi.
So pa take teme krasen prikaz koliko tistih prvih v resnici je.

Gre IZKLJUČNO za zgražanje nad dojenjem in za pribijanje na križ tistih 15 mamic, ki si tekom enega leta drznejo dojit v javnosti.
Pravzaprav imaš pa prav. Ne gre za zgražanke nad dojenjem. Gre za pumpanje ega, ker ene nočejo, ne znajo, ne morejo… In pol jim gredo na živce vse, ki zmorejo in se jim zdi vredno truditi.
So pa take teme krasen prikaz koliko tistih prvih v resnici je.
[/quote]

Motiš se. Jaz sem dojila. Tudi v javnosti, če je bilo treba. A nikdar sredi kafiča polnega ljudi. Sem se umaknila malo stran, v mir, se malo pokrila, da nisem bila ravno na razstavi in to je to. In kljub temu, da sem z veseljem dojila, mi je pretirano razgaljanje, ki je za nahraniti otroka popolnoma nepotrebno, grdo. To ni zgražanje nad dojenjem, ampak nad več kot očitno namernim razkazovanjem. In čeprav sem dojila, se nimam zaradi tega za nekaj več in nikdar ne mečem tega v fris ženskam, ki iz takšnega ali drugačnega razloga niso dojile. Zanimivo mi je, da to tako rade počnete prav tiste, ki tako zagovarjate joške na plani, vsem na ogled. Pač očitno je, da ste na dojenje ponosne, kot da ste ga same včeraj izumile, zato tudi skrbno poskrbite, da bodo vaše dojenje vsi opazili. Saj je jasno kot beli dan, ne vem, koga skušate imeti za norca.

Motiš se. Jaz sem dojila. Tudi v javnosti, če je bilo treba. A nikdar sredi kafiča polnega ljudi. Sem se umaknila malo stran, v mir, se malo pokrila, da nisem bila ravno na razstavi in to je to. In kljub temu, da sem z veseljem dojila, mi je pretirano razgaljanje, ki je za nahraniti otroka popolnoma nepotrebno, grdo. To ni zgražanje nad dojenjem, ampak nad več kot očitno namernim razkazovanjem. In čeprav sem dojila, se nimam zaradi tega za nekaj več in nikdar ne mečem tega v fris ženskam, ki iz takšnega ali drugačnega razloga niso dojile. Zanimivo mi je, da to tako rade počnete prav tiste, ki tako zagovarjate joške na plani, vsem na ogled. Pač očitno je, da ste na dojenje ponosne, kot da ste ga same včeraj izumile, zato tudi skrbno poskrbite, da bodo vaše dojenje vsi opazili. Saj je jasno kot beli dan, ne vem, koga skušate imeti za norca.
[/quote]Več je lajdrastih na pol golih joškarc brez dojenčka naokoli.
Tistih z dojenčkom niti ne vidim, morda na pet let, eno.

Tista zgoraj sem bila jaz. Dojena polnih 23 mesecev. Ljubljena, crkljana. Od obeh strašev.
Še poskušaj.
[/quote]
Pa ti tudi to ni pomagalo? Hmmm…. Imate v familiji veliko zasvojenosti? Ker drugače težko razložiš dvanajstletno dojenje. Otroci tega toliko časa zagotovo niso potrebovali. Torej si ga ti. Zakaj, veš pa sama.

Gre IZKLJUČNO za zgražanje nad dojenjem in za pribijanje na križ tistih 15 mamic, ki si tekom enega leta drznejo dojit v javnosti.
Pravzaprav imaš pa prav. Ne gre za zgražanke nad dojenjem. Gre za pumpanje ega, ker ene nočejo, ne znajo, ne morejo… In pol jim gredo na živce vse, ki zmorejo in se jim zdi vredno truditi.
So pa take teme krasen prikaz koliko tistih prvih v resnici je.
[/quote]

V bistvu si tiste eksibicionistke dojilje bildajo ego. Ker se drugače ne počutijo dovolj ženske, dovolj zaželene, nimajo dovolj pozornosti… Še bolj smešno pa je, da ocenjujejo materinstvo na podlagi dojenja oziroma nedojenja. Ubogo v bistvu.

Več je lajdrastih na pol golih joškarc brez dojenčka naokoli.
Tistih z dojenčkom niti ne vidim, morda na pet let, eno.
[/quote]

Podpis.
Tudi če vidiš se pač obrneš stran.
Klele neke čistunke izvajajo pohujšanje brez vzroka.
Začnite se ukvarjati s čim pametnim, coprnice zafrustrirane, namesto tega da na internetu skušate križati matere ki dojijo.

Podpis.
Tudi če vidiš se pač obrneš stran.
Klele neke čistunke izvajajo pohujšanje brez vzroka.
Začnite se ukvarjati s čim pametnim, coprnice zafrustrirane, namesto tega da na internetu skušate križati matere ki dojijo.
[/quote]

Spet ena, ki ni sposobna razumeti bistva.

Spet ena, ki ni sposobna razumeti bistva.
[/quote]
Za tvojo informacijo -sem moški.

Meni kot že rečeno to ni problem, tako ali tako to zelo redko kdaj vidiš, če pa že, se obrneš stran.
Je povsem človeško – kot je človeško to, da to spoštuješ in ne zijaš.

Spet ena, ki ni sposobna razumeti bistva.
[/quote]Bistvo je, da je toliko prostohodečih lajdrastih joškarc, mater v javnosti, še z dodano vrednostjo, hlače na pol riti, brez dojenčka.
Mati, ki doji in pokaže malo kože, pa coprnice v luft.


Pa ti tudi to ni pomagalo? Hmmm…. Imate v familiji veliko zasvojenosti? Ker drugače težko razložiš dvanajstletno dojenje. Otroci tega toliko časa zagotovo niso potrebovali. Torej si ga ti. Zakaj, veš pa sama.
[/quote]

A veš, da tudi zasvojenosti nimamo v širši družini. Še kafeta noben ne pije. O dolžini dojenja mojih otrok pa s tabo ne bom razpravljala. Ker se te čist nič ne tiče. Sploh ker si v zvezi s tem polna predsodkov in prazna znanja.
Kaj mi hočeš podtaknit s svojimi nesramčkanimi pripombicami? Nisi uspešna, veš.

Bistvo je, da je toliko prostohodečih lajdrastih joškarc, mater v javnosti, še z dodano vrednostjo, hlače na pol riti, brez dojenčka.
Mati, ki doji in pokaže malo kože, pa coprnice v luft.
[/quote]

In ponavadi prav te lajdrice tudi med obdobjem dojenja brez zadrege mečejo joške na plano. Ali res misliš, da bi to počele ženske, ki so drugače bolj sramežljive, spoštujejo svoje telo in ne hodijo na pol nage naokrog?

V bistvu si tiste eksibicionistke dojilje bildajo ego. Ker se drugače ne počutijo dovolj ženske, dovolj zaželene, nimajo dovolj pozornosti… Še bolj smešno pa je, da ocenjujejo materinstvo na podlagi dojenja oziroma nedojenja. Ubogo v bistvu.
[/quote]

Se je sladko tolažit, kaj. Da si vseeno dobra mama, namreč. Kako si prozorna. A minco nosiš, pa pušap modrc, pa dekolte do popka, pa tangice… Vse to dosti bolj kaže na tvoje vrednotenje same sebe, ko ena mama, ki želi samo otročka nahranit in ti v tistem trentku vidis košček dojke. O. Moj. Bog. Kokoš.

A veš, da tudi zasvojenosti nimamo v širši družini. Še kafeta noben ne pije. O dolžini dojenja mojih otrok pa s tabo ne bom razpravljala. Ker se te čist nič ne tiče. Sploh ker si v zvezi s tem polna predsodkov in prazna znanja.
Kaj mi hočeš podtaknit s svojimi nesramčkanimi pripombicami? Nisi uspešna, veš.
[/quote]

Se vidi, ja. Še dobro, da si napisala to, sicer tega ne bi opazili :-))))

Se je sladko tolažit, kaj. Da si vseeno dobra mama, namreč. Kako si prozorna. A minco nosiš, pa pušap modrc, pa dekolte do popka, pa tangice… Vse to dosti bolj kaže na tvoje vrednotenje same sebe, ko ena mama, ki želi samo otročka nahranit in ti v tistem trentku vidis košček dojke. O. Moj. Bog. Kokoš.
[/quote]
Jap, se sliši na kilometer kokodakanje. Sploh teh vele-, iber- vase zagledanih dojilj, ki pa res nosijo joške na pladnju. Ne samo za otroka, pač pa za vse. Madonca, so pa res dobre s to svojo nesebičnostjo :-)))
Sploh una zgoraj je bila ultra nesebična, ko je dojila otroke 12 let. Revca je hotela samo otročka triletnika nahranit. :-))))

In ponavadi prav te lajdrice tudi med obdobjem dojenja brez zadrege mečejo joške na plano. Ali res misliš, da bi to počele ženske, ki so drugače bolj sramežljive, spoštujejo svoje telo in ne hodijo na pol nage naokrog?
[/quote]Sam takih kot ti pišeš dojilj, jih ni. Unih ta drugih vas je pa kot listja!

New Report

Close