Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dovolj imam nasilja pasjih lastnikov

Dovolj imam nasilja pasjih lastnikov

Miki miška daj naslov da se oglasim pri tebi.

Odgovor na objavo uporabnika
Rešitev, 10.08.2022 ob 11:46

Miki miška daj naslov da se oglasim pri tebi.

Daj ti svoj naslov, pa se bom jaz oglasil pri tebi. Da ti prišparam potovanje.

Podganja vaba pomešana z okusnimi čevapi dela čudeže.

 

Pes ni kriv nič, kriva je malomarnost lastnikov. Pes je odraz skrbnikov, jaz vem natančen, nič kaj lep scenarij, kaj se zgodi z lastnikom ona/on, ce me pes/skrbnik napade ali koga iz moje družine… Tukaj sem pa jaz odvezan kavkaški ovčar!

Res je da pes ni nič kriv. Ampak pes se itak  ne bo nič zavedal. Lastnik pa se bo potem sekiral in dobil lekcijo, tako, da se bo pri naslednjem psu znal obnašat in spoštovat red. Vsak lastnik prekleto dobro ve kaj sme in kaj ne sme počet s svojim psom. pač preizkuša koliko daleč lahko gre s svojo nesramnostjo. Če noče pač noče, rabi lekcijo za poduk.

Odgovor na objavo uporabnika
Miki miška, 10.08.2022 ob 11:34

Odgovor na objavo uporabnika
kdo je zdaj pokvarjen, 10.08.2022 ob 10:41

in s to mešanico nahraniš neodgovorne lastnike ali nič krive pse?

toliko o tvoji pokvarjenosti.

Jasno da pse. Zakaj bi mešanico podganje vabe in čevapa dajal lastniku? Razen, če tudi lastnik ščije in serje vsepovsod.

Saj vabo za podgane tudi nastaviš podganam, jo ne nastaviš  ljudem. Pes je tisti, ki ne sodi v gostilne, na plaže, v trgovine, na ulice itd…ne človek.

Torej, vaba za miši in podgane pomešana s čevapom, dela čudeže.

 

Miki miška oz. izmeček!!

Edino takle izmeček od človeka, kot si ti ne sodi v trgovine, gostilne, plaže, ulice……in sploh nikamor!

Smilijo se mi tvoji starši, kakšno pošast so vzgojili!

Odgovor na objavo uporabnika
pasjestan slovenija, 03.08.2022 ob 20:37

Slovenija bi bila lahko tako prijetna dežela brez teh cuckov..

Zakaj že rabite pse? Nabavite si mačke. So bolj pomirjene, nenasilne.. tudi vizualno bolj prikupne.

 

Mislim, da brez takih kot si ti bi bilo tudi prijetno

Odgovor na objavo uporabnika
Miki miška, 10.08.2022 ob 12:08

Res je da pes ni nič kriv. Ampak pes se itak  ne bo nič zavedal. Lastnik pa se bo potem sekiral in dobil lekcijo, tako, da se bo pri naslednjem psu znal obnašat in spoštovat red. Vsak lastnik prekleto dobro ve kaj sme in kaj ne sme počet s svojim psom. pač preizkuša koliko daleč lahko gre s svojo nesramnostjo. Če noče pač noče, rabi lekcijo za poduk.

Budala neuma! Pes, ki poje strup umira v strašnih mukah, samo trpljenje je to. Daleč od tega, da se nebi nič zavedel.

Neumnost pa res nima meja pri tebi!

Odgovor na objavo uporabnika
Izmeček, 10.08.2022 ob 12:45

Budala neuma! Pes, ki poje strup umira v strašnih mukah, samo trpljenje je to. Daleč od tega, da se nebi nič zavedel.

Neumnost pa res nima meja pri tebi!

Si se pač izdala. Če bi ti bila vestna in poštena lastnica psa, se za take podganje vabe ne bi rabila sekirat. Ker pa si, kot kaže ena tistih nesramnih lastnic psa, pa se zdaj razburjaš.

In ni res da pes po podganji vabi trpi. Če gledaš podgano, ki zaužije to vabo, vidiš, da se podgani enostavno spi, postane lenobna in na koncu zakinka.

Uglavnem, vaba za miši in podgane pomešana z okusnim čevapom, dela čudeže in dela vestne in vzorne lastnike.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Izmeček, 10.08.2022 ob 12:43

Miki miška oz. izmeček!!

Edino takle izmeček od človeka, kot si ti ne sodi v trgovine, gostilne, plaže, ulice……in sploh nikamor!

Smilijo se mi tvoji starši, kakšno pošast so vzgojili!

Ti ne rabiš drugega kot, da s svojim psom ne nadleguješ ostale normalne ljudi, imej psa zase ne za druge in tvoja skrb za podganje vabe je odveč.

Enako kot prometni prekrški. Če ne delaš prometnih prekrškov, se ne rabiš sekirat kolikšna je kazen za prekršek.

Torej, obnašaj se lepo in tvoja skrb je odveč. Če ti ne veš kaj je red, te bodo pač drugi reda naučili.

Simpelj ko pasulj.

 

Podpiram 100 %, take rabimo, ne pa pasjejebce.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3794, 10.08.2022 ob 09:23

Koza, v naravi bo ja ja pes spuščen da uživa, v mestu je drugo, že zaradi varnost. Pa če je en kakec nekje v gozdu tudi ne pobiraš, pač pustiš. Spet drugače v mestu. Ne hodi ven če se vsega bojiš. Pa ne porvociraj. Ma zih si ena ki nastavlja pasje pasti/strupe. -.-

Zakaj koza…v naravi se manj,da je pes spuscen …da ogroza divje zivali in sprehajalce…taki lastniki: mobitel naj ostane doma…ter nadzorujte svoje zvalce…..da ne bo pomota…sem lastnica kuzka…

Sama sem imela psa in se strinjam. Alergijo imam na neodgovorne skrbnike psov. Moj je bil zaradi takšnih skrbnikov že večkrat napaden. Mene je spuščen maltežan ugriznil v koleno sredi ceste. Sicer razen raztrganih hlač in malo krvi ni bilo hudega, ampak vseeno. Je to način? Je to odnos do soljudi in drugih psov in živali?

Saj niso psi krivi, da imajo idiote za skrbnike. In ti neodgovorni skrbniki nikakor ne želijo dojeti, da v prvi vrsti delajo škodo ravno psom nasploh. Ravno zaradi njih, mnogo ljudi ne mara psov.

Ne vem, no, jaz imam slabe izkušnje samo s takimi, ki iz ljubega miru nadirajo lastnike psov – četudi je pes na povodcu. Večina jih je naravnost prostaških, saj jih nekaj časa ignoriraš, ampak vse ima svojo mejo – in ko jim sikneš nazaj v njihovem stilu, so vsi zgroženi. Ampak ej, hvala za idejo, naslednjič enostavno spustim psa, ker se mi res zdi zamalo spuščati na njihov nivo konverzacije.

Moj pes je tudi vedno spuščen, in je tudi šolan,… je srednje velik pes. Če bi pes bil nevaren potem ne bi bil spuščen. Marsikdo ni socializiran z živalmi nasploh. Kdor ne mara živali, ne mara ljudi, drži kot pribito. Obstajajo delovni psi, ki rabijo tako mentalno kot fizično zaposlitev…. Na privezu bolj težko. Lp

Sem na strani obeh.

Torej: če ima nekdo psa, naj ga ima na povodcu. Tako je zakonsko določeno, na žalost je pa še vedno premalo pregledov le-tega. Slabo izkušnjo imam tudi sama, imam 2 majhna psa, oba mladiča, oba VEDNO na povodcu, pa manjšo napade pes – spuščen, lastnica pa 50m zadaj počasi hodi, niti toliko ni bila, da bi se opravičila. Pes mora biti na povodcu – če ne bo njihov “nič naredil”, kako pa ve, da moj ne bo?

Drug stran pa – ljudje, če je pes na povodcu, sploh, če ima lastnik 2 ali več, če le imate možnost, dajte se tud vi malo umaknit. Ja, mi smo si jih omislili, samo na sprehodu pa le ni tko simpl vseh naenkrat krajšat na povodcu. Pol pa še zanalašč gre kdo 2cm mimo njega, samo, da lahko kaj nazaj reče.

Slovenceljni smo že tako nestepni do vseh in do vsakega, če bo malo več razumevanja na eni in drugi strani, bomo vsi srečni.

Avtoeica posta – drugič pa kar 113, potem se zadeva pri takšnih lstnikih umiri, ker zakaj bi plačeval kazen, če lahko daš psa na povodec.
Pa srečno!

Tudi meni ni prijetno, če gre proti meni pes, lastnik pa precej oddaljen. Najprej ga prijazno opozorim, naj ga ima pod kontrolo in počakam. V primeru, da bi me pes ugriznil ali kakorkoli poškodoval, bo za lastnika kar velik strošek.

Miki miška in podobni psihopati – brez komentarja. 1 pes = < od 10 takih ničvrednežev.

Pa si bos pac novega cucka vsake pol leta kupovala  drolja

Me zanima kolko kuzl se dejansko fukari s pesi. Glede na to kak ste oprane verjetno ne malo

ORIS03, grozil si ji kako ji boš ubil psa. Torej nedolžno bitje. Nekatere to prizadana kot, da jim groziš, da jim boš ubil družinskega člana.

Če bi imel jajca v hlačah bi njej grozil kako jo boš ubil.

Vsekakor pa me skrbi za tvoje otroke saj imam občutek, da sta kot starša preveč zaščitniška in da ju omejujeta in non stop nadzorujeta. In da jima v glavo vbijata kako morata razmišljati in kako mora biti prav. Nevem kako bojo ob takšni vzgoji našli sami sebe.

Ne seri 03 boris 🙂 spušen pes ni nobeno nedolžno bitje in če je zoprn ali nevaren ga je treba fentat. In ne uči druge, kako naj vzgajajo otroke če sam še šugavega cucka ne znaš vzgajat. Najbrž od vaju dveh ima samo pes jajca. In zakon je jasen, pes ne sme biti nikjer prost, razen na tvoji ograjeni zemlji, ki pa je verjetno nimaš, ker težiš drugim z nekim kretenskim cuckom.

Uf od 10 ko jih vidim zunaj jih 9 nima privezanih pesov. Ko se bo enemu utrgalo pa spet nic krivi

Po mojem bo potrebno uvesti davek na lastništvo psa, od 400-500 € na leto, s čimer se bo poplačalo čiščenje za psi in zavezalo lastnike, da bodo pobirali dreke za njimi oziroma da jih bodo imeli vedno privezane in z nagobčniki kadar je treba.  Pes ne sme nikoli prosto tekat okrog in mora biti na povodcu. Če nadzorniki odkrijejo takega psa se odvzame in evtanazira, na stroške lastnika plus globa in strošli postopka. Zelo enostavno in pošteno. Zakaj bi vsi trpeli neke užitke lastnikov psov na tuj račun. Taka sebičnost se mora odpraviti.  Kar se pa tiče neizmerne ljubezni pasjeljubcev do psov pa še tole 🙂 Za mene ni noben ljubitelj psa tisti, ki ima psa zaprtega 8-10 ur nekje v bloku, ki psa kopa s kemikalijami in šamponi, ki zaradi lastnega sebičnega užitka pse maltretira z nekim neumnim treningom, ki jim reže ušesa in repke, da izgledajo lepši…bljak

Ni važno ali je pes na povodcu al pa ne. V obeh primerih pes nadleguje mimoidoče, vse okoli sebe poserje in poščije vsak kandelaber, klopco, vogal, škarpo, grm…vse smrdi po pasji scavnici.

Odgovor na objavo uporabnika
Zlovenija, 11.08.2022 ob 22:40

Miki miška in podobni psihopati – brez komentarja. 1 pes = < od 10 takih ničvrednežev.

🙂 Saj si samo povedalo, da je pes enak ali manj vreden od teh ničvrednežev. :-))))

Tale pasja obsedenost je odraz socialne podhranjenosti lastnikov psov. Ker pesjanarji ne najdejo prijateljev in sogovornikov med ljudmi, se zatekajo po ljubezen k psu, ki za hrano naredi vse in se je pripravljen podrejati za hrano.

New Report

Close