Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dovolj imam nasilja pasjih lastnikov

Dovolj imam nasilja pasjih lastnikov

Odgovor na objavo uporabnika
Miki miška, 12.08.2022 ob 10:34

Tale pasja obsedenost je odraz socialne podhranjenosti lastnikov psov. Ker pesjanarji ne najdejo prijateljev in sogovornikov med ljudmi, se zatekajo po ljubezen k psu, ki za hrano naredi vse in se je pripravljen podrejati za hrano.

Ni samo socialna podhranjenost, pogosto je tudi mentalna zraven.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10359, 12.08.2022 ob 06:13

Me zanima kolko kuzl se dejansko fukari s pesi. Glede na to kak ste oprane verjetno ne malo

kuzla in drolja si ti v enem, ki pobiraš drobtinice drugih, ko te en desc fukne vun grreš na drugega kmeteka, ker ne dojame da rabiš hlapčka…

ps te nikoli ne dumpne a veš to?

prasica mačjeljubiteljica ti lazi po postelji in frocih smrdulja pa ti pčko liže

Škoda da te ni prebutala. To si zaslužiš.

S svojimi fobijami obremenjuj sebe ne pa drugih okoli. Če te je strah ostani doma.

Prav tako lahko ti poskusiš in hodiš vezana na povodec. Tako življenje si lahko samo sociopat zamisli.

Odgovor na objavo uporabnika
Miki miška, 12.08.2022 ob 08:47

Ni važno ali je pes na povodcu al pa ne. V obeh primerih pes nadleguje mimoidoče, vse okoli sebe poserje in poščije vsak kandelaber, klopco, vogal, škarpo, grm…vse smrdi po pasji scavnici.

Naj raje smrdi po scavnici Mikimiške, ko pijana poščije prvi vogal, ki ji pride naproti.

Sama imam 2 psa… Pa me isto moti ta tip lastnikov saj nebo nič…..

Odgovor na objavo uporabnika
Lush, 12.08.2022 ob 18:57

Sama imam 2 psa… Pa me isto moti ta tip lastnikov saj nebo nič…..

moj nikogar ne nadleguje niti do psov ne gre pa ga ne dajem na povodec in tudi ne bom dokler smo v naravi doma.

Resnično so psi ogledalo lastnika. Razpuščen in nemaren lastnik, ima tudi razpuščenega psa, ki se plazi in slini po drugih.

Ne ne toleriram več..

Pes od drugih nima kaj delat pri meni. Če ne gre zlepa, pa gre zgrda.

 

Odgovor na objavo uporabnika
svasta nosi zemlja, 12.08.2022 ob 19:10

moj nikogar ne nadleguje niti do psov ne gre pa ga ne dajem na povodec in tudi ne bom dokler smo v naravi doma.

Torej kot pišem, je pes ogledalo lastnika.

Toda tudi jaz sem poslušala lastnico psa, pes, ki je mojemu triletnemu otroku iz ust pajsnil žemljico, da je kuža priden in oh in sploh. Toda vseeno se je spustil v otroka, ki je jedel. Pravzaprav je od nekje pritekel, ker ga lastnica ni imela privezanega. Lahko bi otroka, savsnil v ustnico a ga ni k sreči. Zato ne mi o pridnih psih.

Vsakega psa, ki pride do človeka in maha z repom, se nežno poboža in pes zagotovo ne bo nikomur nič žalega naredil, lahko edino poliže človeka in mogoče skoči nanj, ker se želi z njim igrat.

Odgovor na objavo uporabnika
Psi so krotka bitja, 12.08.2022 ob 21:05

Vsakega psa, ki pride do človeka in maha z repom, se nežno poboža in pes zagotovo ne bo nikomur nič žalega naredil, lahko edino poliže človeka in mogoče skoči nanj, ker se želi z njim igrat.

Zato je pa toliko ugrizov ja, ker so kroootka bitja, a seveda.

In ga pri tem podre? Ja kako lepo.

A ste ubrisani? Ne maram smrdljive pasje sline in ne maram, da po meni skače žival! In tega tudi nisem dolžna prenašati! Vbijte si že v betico, da vsi ne maramo slinastih, kosmatih, smrdečih vreščal.

V glavi imas ti probleme, ne meci v isti kos vseh lastnikov psov.Ko se pa ti in tebi podobni vserjejo zunaj a poberes???Ne prbijaj ribica da te ne bi katera vecja riba pojedla

Odgovor na objavo uporabnika
Nji, 03.08.2022 ob 16:33

Pa kdo ti sploh kaj hoče? To zgodbic si si ti izmislila.

Sigurno si ni ker lastniki s spucenimi psi niso normalni! Da imava js in moj ps mir rabim rencat v pse, se dret in si zmisljevat da ma bog ve kaksne bolezni. Ucasih pomaga klicati policijo ucasih pa le to da vn potegnes solzivec in ga usmeris u psa.

nobenega psa, ki ga ne poznaš, se ne boža.

Odgovor na objavo uporabnika
ravno kontra, 13.08.2022 ob 17:02

nobenega psa, ki ga ne poznaš, se ne boža.

za Psi so krotka bitja

Odgovor na objavo uporabnika
dovolj je, 03.08.2022 ob 16:25

Dojamite že enkrat da je vaša zakonska dolžnost,da imate pse na povodcu in da jih imate pod nadzorom in da se imamo vsi ostali pravico sprehajati v miru, brez da nas ustrahujejo in ogrožajo vaši spuščeni psi.

 

Potem pa  ko eni taki lastnici neodgovorni rečeš naj priveže psa, pa namesto,da bi ga poklicala k sebi – se začne dret name da kaj mi je, da če sem nora… ponovim prosim privežite psa, ker me je strah in ona še vedno nič in žali mene… ponovim tretjič,da bom poklicala policijo, če takoj ne priveže psa – v tistem ga le pokliče k sebi, a privezala ga še vedno ni…

in ženska nadaljuje celo do te stopnje,da potem ko se vračam daleč za njo in njenim še vedno spuščenim psom po poti domov, tam kjer sem tudi prišla – lepo hodim daleč za njo in kot rečeno njenim še vedno spuščenim psom, a je hodil vsaj ob njej… no in v enem trenutku se obrne,  in začne hoditi proti meni in se iz ljubega miru dreti če sem nora, da kaj hočem, da če mi gate sleče – prisežem, ko sem videla da s psom nazaj hodi proti meni, sem se skrila kar k eni privat hiši na zasebno zemljišče, ker drugam nisem mogla… tja si ni upala in se je žalitve drla iz ceste potem se je obrnila in šla po drugi poti jaz pa po isti od koder sem prišla domov…

 

res imam dovolj nasilja teh ljudi… imamo pravico se vsi v miru sprehajati – ta očitno je bila še ekstra oseba čudna in nespoštljiva, da je žalila in grozila kar iz ljubega miru, četudi že potem ko sem mirno hodila nazaj domov jo je popadel nek bes in mi začela groziti….

to ni normalno – a lahko imamo mir in se normalno sprehajamo brez da nas kdo ogroža, žali in napada…

 

Nimam psa, srečujem veliko ljudi s svojimi psi in lahko trdim, da jih velika večina pripne vedno, ko vidijo, da se kdo bliža, nekateri pa imajo pripete skozi celi sprehod. V vseh letih sem v množici lastnikov s psi naletela samo 2x na takšne s spuščenimi. Tudi kakce večina pobira. Tako, da ni pošteno in ni fer, da zaradi ene trapaste in neodgovorne osebe mečete vse v isti koš. To se ne dela!

Odgovor na objavo uporabnika
Furs, 13.08.2022 ob 20:01

Nimam psa, srečujem veliko ljudi s svojimi psi in lahko trdim, da jih velika večina pripne vedno, ko vidijo, da se kdo bliža, nekateri pa imajo pripete skozi celi sprehod. V vseh letih sem v množici lastnikov s psi naletela samo 2x na takšne s spuščenimi. Tudi kakce večina pobira. Tako, da ni pošteno in ni fer, da zaradi ene trapaste in neodgovorne osebe mečete vse v isti koš. To se ne dela!

Pridi na slovensko obalo in boš videla kaj dela nevzgojena gamad, ki s cele Slovenije privleče zraven svoje pse. Prevladujejo nevzgojeni lastniki psov. Taki, ki imajo vzgojnega psa je bore malo. Nedavno je pes šavsnil drugega psa, in se prisesal nanj, lastnica je svojega hitro dvignila, vendar ga ni hotel ta na padajoči izpustiti. Kakšna norišnica in pol sta se še lastnici skregali. Katastrofa.

Tudi sama imam psa in se popolnoma strinjam s tabo. Psa imam zase, ne pa da druge posiljujem z njim. Naš je zunaj vedno na povodcu in obvezno pospravim za njim. Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Planet opic, 13.08.2022 ob 21:07

Pridi na slovensko obalo in boš videla kaj dela nevzgojena gamad, ki s cele Slovenije privleče zraven svoje pse. Prevladujejo nevzgojeni lastniki psov. Taki, ki imajo vzgojnega psa je bore malo. Nedavno je pes šavsnil drugega psa, in se prisesal nanj, lastnica je svojega hitro dvignila, vendar ga ni hotel ta na padajoči izpustiti. Kakšna norišnica in pol sta se še lastnici skregali. Katastrofa.

sicer imate na obali največje težave kar s svojimi psi oz. psi, ki jih obalno društvo (tudi v sodelovanju z velikim pasjim očetom) iz bivše yuge preprodaja nepreverjenim lastnikom. boste morali najprej to mafijaško vez razbiti, čas bi že bil.

Odgovor na objavo uporabnika
vi na obali imate drug problem, 13.08.2022 ob 23:02

sicer imate na obali največje težave kar s svojimi psi oz. psi, ki jih obalno društvo (tudi v sodelovanju z velikim pasjim očetom) iz bivše yuge preprodaja nepreverjenim lastnikom. boste morali najprej to mafijaško vez razbiti, čas bi že bil.

A seveda ja, se pripeljete iz notranjosti, malo do Krasa in čez in od vržete mladičke, jp jp. Pa taki ljubitelji živali. Če ni plemenit in ni denarja od rodovnika, pa odvržete.

zato pa podganji strup v maso za čevape. če nevestni lastniki nimajo psa na povodcu, so sami krivi, če bo kaj takega pojedel in crknil!

Tudi v naravi se sprehajajo ljudje. In ta narava je lastniška. Kar po tuji zemlji se sprehajate in puščate iztrebke. Puščate iztrebke na svojem dvorišču ali pa v stanovanju.

Pse na povodce in pobirat drekce. Tudi v naravi

Letos je veliko povečanje pasjih ugrizov.

Sigurno zato, ker ne vestni lastniki govorijo naš, je pa priden, ah nič ne bo naredil.

V Tivoliju. Kot tudi preganjanje in napadanje veveric. Žal.

Pa si res ena revca no…Umakni se v alejo ali supernovo. Nekam, kjer nas ni. Kot se jaz umaknem tebi podobnim, ker sem tudi jaz sita vasega vrescanja

New Report

Close