Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dovolj imam nasilja pasjih lastnikov

Dovolj imam nasilja pasjih lastnikov

Ni nevzgojenih psov, so nevzgojeni lastniki. Ne verjamem, da una, ki vrešči, da skače po tebi in te liže🤣

Nimam nič proti psom in lastnikom kot takim. vemo pa, da  je med lastniki živali in “zbiratelji” živali tudi veliko neuravnovešenih ljudi, ki pomanjkanje čustvene bližine in na splošno socialne stike z ljudmi kompenzirajo z živaljo. O takih zakoni žal nič ne govorijo, jih je pa veliko. Vedno več. In  prav ti zganjajo največji teror nad ostalimi ljudmi, ker  projicirajo na žival lastnosti, ki živali ne pritičejo in jo absolutno postavljajo vedno in povsod pred človeka.

Neuravnovesenci ne boste nikoli razumeli da imamo zivali raje kot ljudi, ker niso pokvarjene kot ste vi. Z vsakim takim zapisom kot so tule, razne groznje in neumestne zalitve, se bolj ne maram ljudi. Si ne zasluzite

Zakon je, nadzora pa ni .. .Se popolnoma strinjam, kdor ima psa, naj ga ima zase … Še lastniki psov ne marajo tuje pse, da skačejo po njih ali kakajo na njihovem, kaj šele ostali.

Škoda, da nimamo pasje policije, ki bi sprehajala po določenih delih in kotrolira stanje ter dajala kazni lastnikom, katerih psi niso na vrvicah.

jaz pa ne vem zakaj rabimo človeške froce, ki so spuščeni in silijo v neznance (ker niti ne vedo kaj delajo, kje hodijo…).

Starši pa jih lepo puščajo kamorkoli, ker so zanje nadbitja…

pustite pse (neverjetna bitja) na miru!

Odgovor na objavo uporabnika
m,ktzmk, 22.08.2023 ob 12:44

Zakon je, nadzora pa ni .. .Se popolnoma strinjam, kdor ima psa, naj ga ima zase … Še lastniki psov ne marajo tuje pse, da skačejo po njih ali kakajo na njihovem, kaj šele ostali.

Škoda, da nimamo pasje policije, ki bi sprehajala po določenih delih in kotrolira stanje ter dajala kazni lastnikom, katerih psi niso na vrvicah.

Pasja policija ni nič drugega kot veterinarska inšpekcija.

Za pisanje kazni zaradi odvezanih psov in nepobiranje drekov pa so pristojni mestni redarji. Zakaj ne opravljajo svojih delovnih nalog, bi bilo pa treba njih vprašat.

Imam psa in jo imam vedno na vrvici in vedno pospravim za njo. Tudi mene zelo motijo lastniki, ki imajo pse prosto spuščene in menijo da “nič ne bo”. Jaz svojo psičko na vrvici brez problema obvladujem, problem pa je, če do nje priteče nek spuščen pes brez nadzora (če se psička goni in priteče samec, je to še toliko bolj nadležno). Moja psička ne mara takih stikov, se počuti ogroženo in začne glasno lajati (je srednje velik pes), sedaj pa je vprašanje, kako na tako vedenje odreagira drug pes, ki je lahko ob običajnih priložnostih po mnenju lastnikov čisto ok.

Sama sem doživela, da mi je nek neodvezan (velik) pes večkrat fizično napadel mojega psa na vrvici (jaz je nisem mogla zaščititi) in kljub temu, da so lastniki to vedeli in sem jih lepo prosila, če lahko psa privezujejo, jim je bilo vseeno. Zadeva se je  popravila šele, ko je bil napaden še en drug pes, verjetno so tisti lastniki drugače odreagirali. Iz te izkušnje sem se naučila, da se s takimi ljudmi ne moreš normalno pogovoriti, kriv ni pes, ampak lastniki.

Če vidite neodvezanega psa in se počutite ogroženo, najbolje, da situacijo dokumentirate in pokličete policijo. Po zakonu morajo biti psi na javnih površinah na vrvici in za kršenje tega pravila je predpisana denarna kazen. Na gozdnih površinah, zaradi možnosti ogrožanja divjadi, obstajajo še strožja pravila. Lastniki, ki psov nimajo na vrvici, so zame utelešenje sebičnosti. Kupi posestvo, postavi ograjo in tam spuščaj psa.

Sigurno ne,ker poznam tudi take lastnike psov.

jaz ti bom povedal svojo zgodbo. resnično. pa tisti ki em poznajo bodo tko pol vedeli kter sem. meni je ena lezbačika pofukana smrdljiva feminsitka, poklicala polocijo, ker sem rekel na glas. prokleti pesi.   pa ne njej. že10 m od nje naprej. sme pa imel malega otroka zraven 7 leta, še hčerko in smo šli na sprehod. po cesti sicer, ki je drugače zaprta z ograjo in zapronico. n to neka prometna cesta tko. je zasebno zemljišče. in lih takrat dva zaposlena pridivjata. jaz rešujemmalega pa malo se umikamo, pa je omejitev, seveda se je ne držijo in ta smrdljiva lezba z pesom vlkim belim.  in se ne umakne. ji rečem. da se oba bojita takega psa. ona nič. lezba smrldjiva.  pofukana prasica.  pol se to končno nekako reši,  (p otej cesti, vsi  hodimo, je dovoljeno, normalno tko 40 let, je mišlejno za zapsolene), ja?  in jaz otroke rešujem to ona pa nič. prasica.  in pol pokliče policijo, in policja pride za nami, v hrib. v gozd v hrib.  in mi da kazen 250 evrov, ker je PRASICA LEZBIČNA POČUTILA OGROŽENO.  PROKLETA KURBA PROKLETA SVIJA LEZBAČA POFUKANA . DA TI JEBEM MATER  SVIJA  PRASICA.  in ta policija greta 2 iz ene strani dva iz druge  v hrib cca 250 nadomrske  pa ko bi lahko šli koli, mi drugje.  ampak  nisme jz neka pizda.   JEBEM TI MATER PRASICA LEZBAČA POFUKANA KURBETINA.  njej pa nihče nič ne reče ko se z njeno lezbično koelgico sprehajata pa imata spuščene vlke pese.  to pa je use uredu.  POLICAJI  JEBAJT SI MATER PERDI POFUKANI LGBT PEDRASJI. NAŠA POLICIJA NI VREDNA POL PIZDE MRZLE VODE.  nisem pa se hotel pritozit, ker bi tko popušil. kot vedno.   tko  je bila resnica.  tko se je zgodilo . pa bi ona lahko prijela pesa, al pa malo počakala. PROKELTA LEZBAČA POFUKANA JEBAJSI MATER PRASCA.  ZGGGNJIII Z RAKOMM SVINJA.

Feministične emancipirane izkoriščevalke pasjih sužnjev za dobobit njihovih lastnikov.

Pse na povodce. Če je pa že spuščen obvezno nagobčnik.  Stroge kazni za kršitelje.

Nismo vsi lastniki psov taki. Imam psa, ki je malo bolj zloglasne pasme. Razumem, da se ljudje bojijo in pazim, da ne pride nikomur blizu. Je vzgojen in prijazen pes sicer.

Me pa motijo nekateri lastniki psov in res bi koga okol kepe … Sosed z malim psov ne pobira drekov, ker “eh, saj je mali drek”. No, zaradi takih ni čudno, če kdo nima najlepšega mnenja o nas.

Nasilje pasljeljubcev nima meja. Vse več vas je, vse večje cucke si kupujete in prisiljujete ostale, da živimo v pesjakih. Vse poscano in posrano, lajež in pasje hreščanje povsod in vedno.

Se strinjam z Miki miško. Sicer stara tema, vendar aktualna, vsak dan bolj. Na žalost.

New Report

Close