Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek duhovi pri nas/vas doma

duhovi pri nas/vas doma

Jaz sem pred leti prebrala zanimiv članek, ki predstavlja drugo teorijo glede padanja kozarcev, pokanja žarnic, vrata odpiranje in podobno. Ta človek je rekel, da to mi sami povzročamo. Nihče drug. Ko smo pod stresom, ko smo sami v stanovanju ali hiši in nas je strah, ko nam umre nekdo od bližnjih je bolečina neizmerna in takrat sproščamo našo energijo. Ker pa človeški um, razum pozna samo tisto, kar smo se mi učili, naučili, videli, prebrali sklepa, da to povzročajo umrli ali duhovi ali duše.

Glede tistega, ko čutimo prisotnost nekoga kot da nas opazuje pa se že nekaj časa piše in bo mogoče postalo res dejstvo, da smo ljudje, med seboj energijsko bolj povezani kot smo vedeli do sedaj. In ko začutimo, da nas nekdo opazuje spet ni, da bi nas kakšen duh, pokojnik opazoval ampak za čuda nekdo od živih ali zelo misli na nas sovražno ali ljubeče in to začutimo, ker pa spet naš um, razum ne ve vse, kar je logično hitro sklepa, kar smo prebrali, brali, se učili, raziskovali, da je to duh ali pokojnik. Ali pa mi sami čutimo našo stisko ali stisko drugega človeka in imamo občutek, da smo opazovani smo pa opazovalci.

Nekaj bi vprašala?
Pred 2 mi leti mi je umrl prijatelj.Ponoči ko ležim (ne da bi spala) čutm,kot da nekdo vame diha mrzli zrak,to traja približno 5-10 minut.Ali je možno da je to duh prijatelja?

could be

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Od smrti bližnje osebe se smrti več ne bojim. Me je le strah počasnega in hudega umiranja.
Se mi pa dogaja naslednje. Stanovanje imam v mansardi. Ponavadi, ko kdo umira ali umre, slišim premikanje pohištva. Ko je bilo to prvič, sem mislila, da hči pospravlja in preureja sobo. Zjutraj so mi vsi v hiši dejali, da so okoli ppolnoči spali. Premikanje pohištva je zelo glasno in kar nekaj časa traja.
Sem se kar sprijaznila s tem.

Zivjo,

Kontakt: sajablue afna gmail pika com

Moj kontakt je [email protected] če vas še zanima.lep pozdrav

Vsii v moji druzini ne vrjamejo v duhove jaz vrjamem. Nekega večera sem bila sama doma in sem morala v hlev zunaj je blo mirnk kot že dolgo ne brez sapice vetra in karnaenkrat se hlevske vrate odprejo in zaprejo šla sem pogledati kaj je in ker ni bilo nic sem naprej delala in se enkrat se vrata odprejo in zaprejo in ponovno odprejo in zaprejk takrat sem se zavedala da to delajo duhovi. Nato sem danes prišla domov in sla v svojo sobi kakšnih 20cm od nocne omarice sem imela šparovcek prašiceka na tleh in ko sem prisla v sobk je bil prasiček na nočni omarici grozno je vse to. Večkrat sem cutila prisotnost nekoga celrav sem bila sama doma

Ja prav gotovo je to nekaj srhljivega. Se navadiš kajne? Je pa zelo nerodna reč, če ti ne vrjamejo. Naju z možem so prepričevali da rabiko otroškega psihologa… pa smo zmogli to sami prebrodit… in otrok se več ne boji…tudi če kdaj še kaj vidi.

ja došla onako da čitam komentare

S hcero sva bili sami Doma in sva bili v kuhinji in cez hodnik se jasno vidi na kopalniska vrata kr naenkrat so se zacele odpirat in potem spet zapirat in nikjer ni bilo nobednga vetra al.kj podobnga nisem odprla oken da bi preluftala ker je bila hcera prehlajena in nisem zelela da bi se bila bolj.hcera se je prestrasila in sva sli k moji sestri dokler ni fant prisu domov in ko sva sli od doma so bila vrata prprta in ko je sel fant gledat so bila do konca odprta na stezaj grozno

Jaz sem imela par let nazaj tocno taksno izkusnjo.Grozljivo.Se danes se tresem,ko se spomnim.Vlecenje me je zbudilo ponoci.

Pozdravljena,
Duhovi mi pomenijo veliko in v njih celi verjamem, moji sošolci so prav tako toliko neumni da igrajo take igrice. Mene je preveč strah! Duhovi so zame popolnoma resnični in celo verjamem da če se jim vsaj malo prisluhne so popolnoma prijazni ter neškudojoci samo stik z njimi morate vspostaviti, meni so se zgodile enake stvari glede duhov popolnoma mirno nič se mi ni zdogilo nihče ni bil poškodovan ali kaj podobnega gre le za to da vrata grozno škripajo ter se zagotovo vsaj enkrat v tednu zgodi popolnoma neverjetne stvari luči se užigajo same stvari padajo ali se prevrnejo same od sebe ampak to ni popolnoma nič nevarnega celo gdaj se vrata sama od sebe zaprejo-odprejo. Menim da je bolje ne vzpostavljati stika z duhovi prehitro le bati se ne smete preprosto je če se vam kaj čudnega zgodi ne takoj dvignit panike nič ni samo mirni bodite to gre duhovi na živce če boste sproščeni mogoče vas celo zapustijo. Lp. Hana!o o

Ja ja, sizofrenija je huda bolezen.

Jaz tudi verjamem v duhove ali kako bi rrkel ta energija. Sem doživel dvakrat.
Kot otrok sem enkrat ponoči čutil, da mi je nekdo dvignil odejo, pa potem me nazaj pokril. Sem se takoj zbudil in v sobi ni bilo nič.
Kot drugo sem pa doživel zanimivo izkušnjo pred kakšnim mesecem, sem ponoči spal, pa kar naenkrat slišim starejši ženski glas, ki mi šepeta v uho. Besed nisem razločil. Sem se zbudil pa ni bilo nobenega.
Tako da jaz verjamem v te zadeve, čeprav sem imel do zdaj samo dve izkušnje s tem

Tko se je tut pr men začel…

Tko se je tut pr men začel…
[/quote]

Lahko poveš kaj več?

Tko se je tut pr men začel…
[/quote]

https://www.ezdravje.com/dusevno-zdravje/psihoza/shizofrenija/?s=4 Vi ste bolni.

To kar opisujejo nekateri tukaj nima veze z duševnimi boleznimi ampak na hitrico bolj evolucijsko pogojeno…..http://novice.svet24.si/clanek/zanimivosti/5857f6ef112d8/vsega-je-kriv-zvok

http://novice.svet24.si/clanek/zanimivosti/57c41aef0cb39/dokaz-da-duhovi-res-obstajajo

Svet še ni raziskan.

Jaz ne verjamem dokler ne vidim, vem pa, da je ena familija imela težave s tem, se odselila in za njo še ena familija. Kao bajta kriva ko v filmih…sinu druge familije kaj vem, 19 je bil menda star in je šel na psihiatrijo ker ni znal razložit zakaj je nagačil mačko in obesil ob cesti. Drug brat je bil porezan po trebuhu in rokah da so ga šival. Govorili so da jim je “bradač” naročil. Saj zastopim da se to zgodi nekomu, je verjetno nor ali mu kaj drugače ne štima v glavi, če se zgodi celi familiji je možnost, da so vsi nori ali znorijo zaradi enega v familiji sam da se zgodi dvem familijam….Za drugo familijo sem ziher, da noben izmed sinov ni bil nor, ker smo se en čas družili in ta ko se je verjetno sam porezal?? me je vprašal par tednov za tem ko so se vselili, če kaj vem zakaj so se prejšnji odselili in če je kdo kaj čudnega omenjal. Bili smo pijani. Zdaj je bajta že 5-6 let prazna.

V veliki večini to drži, vsekakor pa ne vedno. Kot že rečeno, marsičesa še ne vemo in ne poznamo. Tudi ljudje z dobrim poznavanjem stroke in dolgoletnimi izkušnjami v njej se včasih srečajo z zanimivimi zagonetkami.

Odkod, po vašem, ideja o duhovih?
To ni nov pojav, vsega pa tudi ne moremo pripisati shizofreniji.
Ste kdaj kaj raziskali kako literaturo, avdio/video material na to tematiko?
Že najmanj 10 let je vse to precej enostavno dostopno…

Hm, potem bi to morala najprej ti upoštevati, a ne? 🙂

Itak, zato ker določeni ljudje res lahko vidijo duhove, tako živih kot mrtvih :)) Simpl, a ne.

Nekaj je zlato, nekaj čisto drugega pa je pozlačena stvar,… na prvi pogled sta pa res videti isto in seveda, ker ljudje ne dojamejo globine, enačijo stvari, ki jih nikoli ne bi, če bi imeli še kakšen čut več, ampak ga pač žal nimajo,…Jeb*a evolucija zatajila.

Ne morte za vsako videnje rečt da je nekdo bolan. Nekdo pač vidi, nekdo čuti prisotnost nečesa.
Mene ne bo noben prepričal v nasprotno, jaz vem kaj sem doživel in sem zdrav.

kaj si dozivel?

New Report

Close