Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek duhovi pri nas/vas doma

duhovi pri nas/vas doma

Pozdravljeni,

že kar nekaj časa v našem domu slišim nenavadne ropote. Po hodniku zaškripa laminat, pa nihče ne hodi po njem, luč utripa (kot nihanje napetosti), ponoči pa me večkrat prebudi ropot… vedno v otroški sobi ali pa nadstopje nižje.
Do sedaj sem menila, da imam prisluhe ali da svak hodi pozno v posteljo; ali pa da otrok v spanju prevrne predmet iz nočne omarice ali pa udari z nogo v steno. Ampak danes ponoči je bilo pa prav čudno. Ponovno me je zbudil enaki ropot v otroški sobi. Čez kakšno minuto pa sem slišala, da so se vrata otroške sobe odprle, slišala sem korake v kopalnico ter premikanje držala za WC papir. Potem pa nisem slišala odhoda v sobo, pa sem vstala in šla pogledat kaj se dogaja… Vrata otroške sobe so bila zaprta, otrok je mirno spal v sobi… v kopalnici pa nikogar ni bilo. odidem nazaj v sobo in se trudim zaspati… še nekajkrat slišim enak ropot, potem pa tudi jaz zaspim.
Naj omenim še to, da se je vse dogajalo po 4. uri zjutraj ter da je hiša nova (no 35 let stara) in v njej še ni bilo pokojnika…
Potem pa danes prebiram nekaj blogov in člankov in preberem, da je to običajna ura gibanja duhov.

Kako lahko te obiske ustavim in odženem “duhca”. Postalo je vse bolj “scary” in rada bi, da se to konča.

Hvala za pomoč.

A ste doma na hribu?

če so res duhovi, ki prehajajo dimenzije, zakaj misliš, da bi potem škripal laminat, se odpirala vrata? Duh lahko gre čez vse in res ne rabi ropotat ravno v tvoji bajti.

Pri nas pa je ponoči škripalo in vsi smo vstali iz postelj. Nič nam ni bilo jasno in potem je sin pogledal v omaro. V omari so visele na obešalniku moje hlače in ko jih vzamem v roke takoj ugotovim, da so bile za 10 cm daljše.

Škripalo je že en dan prej in takrat tega nismo ugotovili.

To kar si pa ti doživela, pa ni duh!
Imenuje se JOH!
Nekaj kar ti pride ponoči tja kjer spiš in se uleže na tebe. Zbudiš se, pa ne moreš nič premikat, ampak si prsebna.
Samo ne vem od česa pride to?
Glede duhov pa imam nek čut, ki ga še nisem prav dodobra razvil, da bi ti lahko bol podrobneje pomagal..
Lp Jani

hr tebi sem delil to..

Enaka izkusnja, kot si jo opisala ti.
Le da sem jaz namerno se odlocila pocakat ker po stengah se je zacel okoli 11
Sedela v postelji in pripravljena na start.
Skripjo stopnice jz zalavfam gor do otrok vse spi dol do tasce vse tiho in spi. Sem se prepricala da nihce od mojih ne hodi.
No polej pa sem se odlocila da ko zaslisim
Jim povem v mislih da naj grejo na drugo stran. Verjela al ne
Nikoli vec nicesar.
Razen ko je oce umrl je kak mes stal zraven mene .zatem odsel.


Danes ponoči sem doživela nekaj podobnega, iskala razlago in naletela na to temo. Iščem po spletu kaj je to JOH, ampak ničesar ne najdem.Če bo avtor jamac to prebral bi bila vesela obrazložitve.
Hvala.

Pri meni se je zgodilo to da sem po dolgem dnevu v službi prišel domov in se odpravil spat kar naenkrat je začelo na pisalni mizi nekdo mečkati alofoljo ki sem jo imel nastavljeno nato me je zagrabila panika nisem vedel kaj se dogaja probal sem pozabiti na to ampak čez 10 min spet enako pobral sem stvari in sel spat v dnevno sobo prišla je mama in sem ji povedal kaj se dogaja in je začela govoriti da se drogiram čeprav ne pijem alkohola ne kadim in se ne drogiram ker sem hotel mami pokazati da nisem na drogah sem se odpravil nazaj v sobo se uležem na posteljo začnem dremati in kar naenkrat začne močno ružiti med bratovimi igračami zdaj res več ne vem kaj se dogaja

Meni ponoči ko zaspim kake 2-3zjutraj ustanem v spanju že 2tedna pa ko me mama pokliče ali nona jih neslisim in hodim v spanju po hodniku in ko se zbudim nisem v svoji postli končal.

Meni ponoči ko zaspim kake 2-3zjutraj ustanem v spanju že 2tedna pa ko me mama pokliče ali nona jih neslisim in hodim v spanju po hodniku in ko se zbudim nisem v svoji postli končal.

Res je. Najbolj od vsega rabijo našo ljubezen, po smrti. Ti že razumeš, kakšna neverjetna škoda, da eni tega nikoli ne bodo. Največ lahko naredi molitev zanje oziroma to kar si ti.

Ljudje so v zanikanju. Četudi so, naj poskusijo, če jim je mar za bližnjega.

To se je meni zgodilo. Res, ne moreš verjeti kako močno. Sumim, da je bilo tako zaradi poškodovanega bobniča. Duhovi pridejo drugače. S temi imam tudi izkušnje, ampak ne, to dihanje je poškodovan bobnič. Nisem 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}ampak pri meni mislim, da je bil to razlog.

To se je meni zgodilo. Res, ne moreš verjeti kako močno. Sumim, da je bilo tako zaradi poškodovanega bobniča. Duhovi pridejo drugače. S temi imam tudi izkušnje, ampak ne, to dihanje je poškodovan bobnič. Nisem 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}ampak pri meni mislim, da je bil to razlog.
[/quote]

Šele sedaj sem ugotovila vso ironijo zapisa.

New Report

Close