Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Edino zdravilo za depresijo je smrt.

Edino zdravilo za depresijo je smrt.

Prav imaš, bravo

Pogovor, pogovor, pogovor, to mnogokrat zelo olajša psihične težavice. Ljubezen, sreča, veselje, te stvari pa delujejo vedno izredno zdravilno.

Pogovor, pogovor, pogovor, to mnogokrat zelo olajša psihične težavice. Ljubezen, sreča, veselje, te stvari pa delujejo vedno izredno zdravilno.
[/quote]

Rabiš par brc v leno zavaljeno rit debelo.

Edino zdravilo za depresivnost je DELO.

Vem kako je biti tam samo, da jaz sem na dobri poti…. Imam pa samo en nasvet, ki je vsaj meni pomagala korinite spremembe ali je to nova frizura ali menjava službe itd… Vse kar potrebuješ je, da se osvobodiš slabih dejavnikov in se obdaš z pozitivnimi stvarmi iz nehaš videt v vseh stvareh slabo za začetek se vprašaj kaj lahko storiš, da bo bolje…. Grozno težko je včasih obupaš dol padeš ampak ves čas se moraš opominjat in se pobrat in naprej korak naredit… Smrt ni rešitev to je bolezen in, da se jo premagat, omilit ali pa vsaj naučiti živeti znjo… Ludje glavo gor in naredite danes eno mini spremembo nerabte nevem kaj naredit nekaj zaradi česar se boš bolje počutil in bil boljša oseba….

Res je. Farmacija te hoče v depresiji, da služi. Vsi te hočejo v depresiji. To je cilj . Isto razmišljam, ker je res.

Res je. Farmacija te hoče v depresiji, da služi. Vsi te hočejo v depresiji. To je cilj . Isto razmišljam, ker je res.
[/quote]

Res je. Farmacija te hoče v depresiji, da služi. Vsi te hočejo v depresiji. To je cilj . Isto razmišljam, ker je res.
[/quote]

Avtorica ima prav. Mi smo hlapci na katerih služijo tujci preko domačih Janičarjev in nič drugega

New Report

Close