Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eurospin

Eurospin

Jaz pa sem nadušena nad tabletami za pomivalca! Zelo dobro operejo in zelo dobro konkurirajo vsem dražjim in poznanim znamkam! Pa tudi ostala čistila so super. Pač je treba malo naštudirat, kaj kupovat kje, da se malo prišpara in nisi nič na slabšem s kvaliteto. Poleg tega ima Eurospin tudi kakšne fajn BIO izdelke, ki jih pred leti ni imel.

Meni je pa fuuuuuull všeč njihova bio linija. Kako se ji že reče … Mislim da je Amo Essere al neki takega. In cene za vse te njihove bio izdelke so top!!

Poslovni model diskontnih trgovin ne predvideva šparanja pri kvaliteti.

Kar se tiče Eurospina gre za Italijansko trgovino z obilico Italijanske hrane, ki je narsikomu zelo všeč.

Eurospina nimamo.
Z veseljem bi tam kupila doze italijanskega paradižnika. Na pločevinkah, kjer izrecno ne piše, da je italijanski je kitajski in brez okusa.

Mi pa običajno sadje in zelenjavo pri njih kupujemo. Super zadovoljni, z kvaliteto in ceno. Je pa oboje večino italijansko, kar pomeni, da ni vse nezrelo obrano, ker bi za transport potrebovali po več tednov. Pa Italijani so znani, da ne uporabljajo toliko škropiv kot druge države, saj imajo posebej na jugu, celo leto sezono za pridelovanje. Delajo po principu iz rok v usta.

Parmezan je samo ” parmigiano reggiano” sir iz parme 😉 grana padano ni isto.
Jih pa oba kupujem v eurospinu pa pecorino tudi. Zamerim jim ker nimajo vec scamorze affumicate. In se nekaj sirov so vrgli iz prodaje .
Kupujemnpa tudi druge izdeljke, dolocene zgolj v eurospinu. Vlozene articoke , susene vlozene paradiznike , kumarice obvezno- dalec najboljse. Pasato skratka vse kar gre na pizzo ,tudi dolocene suhe mesnine.
Pogresam bombardino( pa makar ponaredek), aperol gran desert super za kaksne koktejlcke
Cistila sploh.
Kozmetika pa tudi arganovo olje… pa se kaj bi se naslo. Aha hrana zs potepudke macke in jeza… cist so obsedeni z temu briketi
Ni mi pa vec vsec kecap( zvezda), pa so prej imeli res dobrega bolj natur Italjanskega, prasek mi tud smrdi, pomfri cisti zanic. …
[/quote]

Pecorino ima tudi Evrospin? Nisem ga še videla. Grem takoj v lov. Moj najljubši sir. Zaradi njega grem nekajkrat letno v Italijo.

Obožujem italijansko delikateso. Tudi, ko sem v Italiji velikokrat v Eurospin zavijem. Res super in kvalitetne zadeve. Riž basmati in arborio ena boljših, pa skoraj zastonj.

Meni je od teh kao cenejših trgovin Eurospin top.
Smo pa vse kar smo v prvem valu korone nakupili testenin, moke, gresa, polente, koruze za kokice morali še veliko pred pretečenim datumom, pometati stran, ker so se nam zaredili molji.
Sedaj ne kupujem več na zalogo ampak samo za sproti.

Pa najbolj dišeče in najcenejše marsejsko trdo milo pri njih dobiš. Res ga ogromno porabim saj ga naribam med pralni prašek.

o ja poznamo..top zadeve

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Pecorino ima tudi Evrospin? Nisem ga še videla. Grem takoj v lov. Moj najljubši sir. Zaradi njega grem nekajkrat letno v Italijo.
[/quote]

Samo obcasno, posebna ponudba.

Njihove sveže testenine za lazanjo so špica, pa olive, paradižnikova pasata, mezga, trdi sir za ribanje…

Jaz. Tudi kupujem tablete za pomivalca 100 kom je cca 7€, sol in za sijaj. Imajo tudi all in one mislim da po 40 kom. Kupujem njihov rumen razmaščevalec samo zadnja 2 imata nek čuden vonj…kupovala sem njihovo božansko “Nutello” ta zadnja je bila polna grudic in čudnega okusa…so verjetno kaj spremenili. Kupujem tudi velike role papirnatih brisač, čistilo za inox itd.. Kozmetike se nisem in jo bom po teh vaših izkušnjah pa da vidimo 😉

Rabim nekaj za otroka brez glutena.
Imajo to v Eurospinu?
Kaj od kaksnih piskotov in sladkarij brez glutena pripoorcate?
Grem na en obisk, pa grem ravno se v Eurospin spotoma po cistila, saj ce nimajo, bom sla v Mercator ali ze kam.

Samo obcasno, posebna ponudba.
[/quote]

Pecorino sardo. Dve razlicici, bolj zorjen in manj zorjen.( sedajle ze nekaj casa v redni ponudbi) Meni osebno oba vsec.
Pa gorgonzola njihova mi je tudi top.
Provolone. Kupujem pa tudi njihov edamec.

ja papirnate role velike, in pa wc papir. Cistila tudi, italjani so znani kemisti 😁.
In novo odkritje( to je bil razlog za It) moka za pizzo 00. Imajo v eurospinu pa se ful dobra je.

Pogresam pa tudi iti v Italijo v eurospin. ( ne ravno za mejo) tam imajo pa se delikateso ponavadi ; bresaola, panceta, mortadele, kuhan prsut. Nasplosno se mi zdi da italjanske mesnine niso toliko slane kot nase.
In pa se ostali siri …
Pa D piu mi je tudi ok. ..

Pecorino sardo. Dve razlicici, bolj zorjen in manj zorjen.( sedajle ze nekaj casa v redni ponudbi) Meni osebno oba vsec.
Pa gorgonzola njihova mi je tudi top.
Provolone. Kupujem pa tudi njihov edamec.

ja papirnate role velike, in pa wc papir. Cistila tudi, italjani so znani kemisti 😁.
In novo odkritje( to je bil razlog za It) moka za pizzo 00. Imajo v eurospinu pa se ful dobra je.

Pogresam pa tudi iti v Italijo v eurospin. ( ne ravno za mejo) tam imajo pa se delikateso ponavadi ; bresaola, panceta, mortadele, kuhan prsut. Nasplosno se mi zdi da italjanske mesnine niso toliko slane kot nase.
In pa se ostali siri …
Pa D piu mi je tudi ok. ..
[/quote]

Očitno si lokacijsko bolj bližje Itaiji – ker v Evrospinu pod kamniškosavinjskimi ga ni 🙁

Očitno si lokacijsko bolj bližje Itaiji – ker v Evrospinu pod kamniškosavinjskimi ga ni 🙁
[/quote]

Skofja Loka. 😉 v Kranju sem ga tudi ze kupila.

Skofja Loka. 😉 v Kranju sem ga tudi ze kupila.
[/quote]

v Kamniku ga žal nisem zasledila…. 🙂

pa tuna v vrečki je top, vse testenine, zakuhe kot ribana kaša, rezanci, sveže testo za lazanjo in bašamel je supr in poceni, kapre, inčuni, mentolovi okrogli beli bonboni, soda—-poleg ostalega kar so že naštele ostale

Pišite vi kar želite, v Eurospinu so najboljše njihove sladkarije, sploh pa črna 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} čokolada.

majo tud nekatere izdelke brez glutena. Za testenine sm zihr, za sladko pa iz glave nevem, nism dal glihe

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Jaz sem bila v zadnjih 15 letih tam mogoče 3x. Po spominu in “govoricah” nisem nikoli sploh šla tja, saj sem imela slabo mnenje. Par mesecev nazaj pa sem šla spet tja pogledat. In dejansko je sedaj Eurospin moja no.1 trgovina. Glede na ceno, najboljša trgovina.

Čistila so vedno top v Eurospinu. Italijani imajo najboljšo kemijo. Če kupujete čistila, barve, lake, karkoli kemičnega, kupite italijansko. Poznam zelo dobro zadevo (službeno). Sever Italije je izpopolnil kemično industrijo do najvišjega ranga.

Hvala za podatek o ceni sem že mislila it ene nabavt pa ne bom izgubljala časa ker v Hoferju je 100 tablet 4,98 e in so ok! Nikoli ne splakujem posode razen kak čokolino namočim da se ne prisuši….

Jaz pa si praktično ne predstavljam jutra brez njihove ‘bele kave’. V toplo mleko žlica Orzo e Caffe Don Jerez in bum. (ječmen, cikorija, rž, prava kava, kakav – brez kakega sladkorja, konzervansov, dodatkov, nič). Zelo dobra stvar.
[img]https://d21mug5vzt7ic2.cloudfront.net/s24/82811/resize/82811_1.jpg[/img]

Še nisem bila v življenju v Evrospinu. Če bi bil bližje, tako se mi pa ne splača vozit do tja. Se pa strinjam Mercator postaja vedno bolj obupna trgovina, nobeno skladišče nima tako drage, precenjene in predvsem ZANIČ zelenjave in sadja. Pa samo dražijo in dražijo, prav nori so. Pred leti sem imela pika kartico in skoraj vse kupovala tam, zdaj grem samo po kak izdelek izjemoma, ker ga nimajo v Hofru ali Lidlu.

New Report

Close