Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eurospin

Eurospin

Ma Mercator je super trgovina, sploh veliki, ker imaš res izbira, da na rit padeš. Za vse okuse. Ne bom pa lagala, grem kar pogosto v Eurospin, ker imaš pri njih vse za čiščenje, pa te brisačke, pa cunje za pucanje tudi tam vse kupujem. Imajo eko čistila, jaz sicer kupujem njihova druga, ker lepo dišijo. In vse poceni. Pa sire se splača v Eurospin hodit

Da res ne bo zvenelo kot neka orto reklama.
So dolocene stvari ki jih pa ne kupim v eurospinu.
Npr rebrast pomfri, ementalec,rjavi sladkor, moka za kruh( mesanica- imamo desce pri hisi 😉😁), gorcica zemf – strogo …Lidl.
Potem , svece, tudi moka za kruh, gin , spanska cava, jogurti kozji( ceprav jih nimaji vec?!?) Olje soncnicno, sweps tonik
radenska , ribe , dimljen losos …Hofer

Tudi merkator. Dolocene izdelke samo tam.
Lecler , brie camembert , vino kar koli bolj posebnega , pastete delikatese,
ribe…. akcije.

Imam pa dve trgovini na BAN listi.
1 je tus. Leta pridajali madzarsko sranje sedaj pa kupujte domace. Akcija ni akcija je v lidlu hofru redna cena. Ipd

2 spar. Njihova znsmka budzet embalaza mi je kot uno za mravlje pobijat/ spricat… neapetitlih☺… ne morem pomagat.. tako mi deluje.
In dvakrat so me nategnili. Na delikatesi , nad doloceno stvarjo je bila cena na blagajni cisto druga .takrat sem pogoltnila… ceprav je bila cena 9 eur/kg na blagajni pa 26….🤨 . Ki sem placala , in sla nazaj( mi ni dalo miru) je pa flegma rekla ..u ja mal narobe je tablica
Potem enkrat je bil znakec za akcijo .
Pridem na blagajno upali redno ceno. Vprasam kako ce je akcija. Flegma prbije, jo je ze konec, a ne spremljate letakov.
Na opazko zavajanje potrosnika in snemite znake za akcijo ce to niso, se je pa poslovodja usajal da nisi se uspeli
ni casa. Cez tri dni sem sla namenoma, je bil se kar znakec akcija. Se pravi namenska natega.

Ja eurospin laufa, zsto ker smo gorenjci 😁,( ok jaz sploh poklicna deformacija -nabavni… vse preracunam in primerjam)
Malo nostalgije… zaradi dopustov v Italiji.

Kar se pa kemije tice; tukaj pa ni debate, tudi ce bi bilo malenkost drazje, bi jemala ker Italjanska je vrhunska.

napolitanke njami kar stopijo se v ustih 🙂

da se ve, nimam nič z eurospinom, še nobenega zaposlenega tam ne poznam. Torej definitivno ni reklama.

kot že pravijo pred mano, ene stvari so noro dobre za hecne cene, enih stvari pa ne kupim. Denimo sadje tam mi ni, imajo pa odlično kozmetiko, toaletni papir, čistila, sladkarije, sire, pijače…

kapo dol, za smešne cene so eni artikli še boljše kvalitete kot drugje.

Trenutno mi je to najbližja trgovina.
Imajo sladko koruzo brez dodanega sladkorja.
Tudi ostale konzervirane stvari so dobre: čičerika, fižol, paradižnik.

Kupujem praktično vsa osnovna živila, bio bela moka je tip 00, ta prava za pico! Tudi bio prigrizki so vsi po vrsti dobri. Za potico sem nabavila njihova cela orehova jedrca in jih sama zmlela – res dobri orehi. Vse mlečne izdelke kupujem tam, na žalost nimajo več bio navadnega jogurta – včasih so ga imeli.
Šampinjone prodajajo puljene, ne odrezane, zato zdržijo bistveno dlje. Je malo več dela s čiščenjem.

Na žalost nimajo izbora bio eko posebnih zadev, od raznih kosmičev, mok, kaš, kokosovega sladkorja in kakih sirupov … pa recimo suho praženih arašidov. Take zadeve imam rada in hodim nabavljat drugam.

Meni je žal samo to, ker je ta eurospin v moji bližini majhen in slabše založen od večjih trgovin. Prav tako ne znižujejo pravočasno stvari pred rokom in se jim potem nabere tega … so zanikrni. Glede mesa sem opozorila mesarja in je rekel, da večkrat opozori, ampak trgovke niso dovolj pozorne. Naročajo tudi premalo banan, kot kaže, ker jih pogosto zmanjka, pa še kakšna druga stvar enako. Skratka, očitno je rahlo nesposoben poslovodja.

Proizvodi so kar ok, posebej sorazmerno s ceno, moti me neurejenost njihovih trgovin. Zjutraj še nekako gre, popoldan in zvećer je pa kaos.

Mene pa moti, ker meso ni slovensko! Drugače pa rada v eurospinu nakupujem, po možnosti med tednom dopoldne. Popoldan sama raja in ciganarija.

Obcasno grem v Eurospin, imam tam par stvari, ki jih kupujem samo pri njih, tako da recimo 1x na mesec ali dva zavijem v Eurospin.

Ko sem tam, vedno kupim tudi kaj sadja in zelenjave, odvisno kaj imajo trenutno v ponudbi, a v primerjavi s Hoferjem in sploh z nasim malim Mercatorjem imajo boljso ponudbo.
Npr cebule nikdar ne kupim v Mercatorju, ker takoj zgnije, jo kupim v Hoferju ali Lidlu, ce sem pa slucajno v Eurospinu, kupim tam.
Jeseni obvezno Eurospinov krompir, vzamem eno ali dve vreci po 10kg, super je in zdrzi dolgo.

Italijanske stvari tudi kupim v Eurospinu, so mi glede okusa in cene se najboljse.

Hodim pa v Eurospin po cistila, ta so mi top.

Zadnje case opazam, da so se precej popravili, ce primerjam z drugimi trgovinami, so naredili se najvecji napredek v ponudbi, cene pa prizemljene za razliko od ostalih trgovin, kjer so sle cene v luft.

Včeraj spet malo nakupljene “selekcije”.

Njihove Dolciano kocke s tekočo kavno kremo noter posekajo Ferreo Pocket Coffe – 15 kom 1,99 EUR; noter pa ni tiste obloge iz kristalnega sldkorja, odlična grenkasta čokolada, nič e zapoeče po grlu do, kot pri Pocket Coffee 🙂

Pa čokoladne palčke s kavno kremo – tako dobro, malce slankasto, tudi ne žge dol po grlu od cukra.

Polnozrnati okrogli piškoti 700 gramov vrečka, 1,69 eur, samo 19 gramov sladkorja na 100 gramov izdelka – v povprečju imajo taki piškoti od konkurence po 30 gramov cukra.

Čoko banane v akciji 79 centv za škatlo 150 gramov.

Akcija trenutno čistilo razmaščevalec z marsejskim milom- 89 centov za liter – refil brez šprica ročke.

Nakupljena tudi passata di pomidoro bio -steklenica 79 centov za kos. Pa konzerve rdečega fižola Berlotti 29 centov v akciji, tunina 4×80 gramov paket ( ulovljena in konzervirana v Španiji, ne v Maroku), 1,79 eur.

[/b]

Nehi to pisat – bodo podražili xD

Kakšne smešne cene? Realne in nenavite so njihove – to je bistveno. Ostali trgovci pa nabijajo marže – sploh Lidl in Hofer že prav požrešno in nenasitno zadnjih 5 let.

No, če Eurospinovi to berete?!
Obvezno začnite prodajat sojine jogurte (pa dajte jih mal ceneje 500g – 1,79), da mi ne bo več treba samo še po to v Hofer hodit…
🙂

Res gre za pohvalit trgovino ali še bolje njihove izdelke. Samo malo več reda in sproti založene police bi morali imeti tudi takrat, ko je gužva.

Bila v nekaj njihovih trgovinah, tako iz radovednosti kot ker sem šla iskat kakšen specifičen izdelek.

Vsakič me je že v trgovini začela boleti glava zaradi čudnega vonja. Očitno so v kemiji Italijani res dobri, da bi pa tam kupovala hrano, me odvrne že misel na tiste vonjave.

Dober je njihov sladoled trojna čokolada (liter je 2 evra), všeč so mi tudi lučke. Poceni sladoledi pri njih niso dobri (tako kot drugje ne, mimogrede).

Imajo nekaj izbire piškotov/peciva brez mleka in jajc, brez glutena, trenutno tudi brez sladkorja.
Bio izdelki so super in cenejši kot drugje: testenine, moka, paradižnikova omaka v konzervi/steklenici, prigrizki.
Sveža lazanja.
Trdi siri, jogurt, kisla smetana, kruh … solidni.
Redno jemljem tudi sladko koruzo, čičeriko, fižol, pelate v konzervi, pa paradižnik v tetrapaku.
Krompirjevi “svaljki” so boljši od slovenskih (ti imajo neki priokus) – seveda so najboljši domači, a vedno se mi ne ljubi packat.
Zamrznjenih stvari ne jemljem, tako da ne vem, kakšne so. V naši trgovini neke hude izbire niti nimajo.
Občasno sojine ali zelenjavne polpete/zrezke. Solidno.


A v Tediju, Kiku, CCCju, Deichmanu, Pepco te pa ne boli glava? Aja, ne hodiš, boš napisala xD. Dej dej, glava boli od česa drugega – pomanjkanja dobrega seksa in miganja nasplošno in enostavnih italijanskih jedi iz samo nekaj sestavin, nesproščanja hormov sreče serotonina tudi med sekskom in športom naprimer 🙂

Italijani so dobri v : praženju kave, pripravi odličnega espressa in capuccina, spontanih pogovorih, duhovitosti, ležernosti, hudomušnemu osvajanju žensk; so pa tudi odlični ljubimci. Kar naj te kdaj kakšen malo v roke vzme tako ali drugače, da boš vedela v čem so dobri. :D. In ja, jedo zdravo in dobro hrano, mediteransko iz osnovnih nekonzerviranih sestavin ( oljčno olje, pasata pomidori, na zraku sušen pršut-brez konzervansov, samo sol, bivolja mocarela, bazilika, kapre, sarde al saor, ipd) – njihova prehrana pa jasno ni samo “pašta”, cuker, sol, aditivi – še celo Eurospin ima ogromo izdelkov brez palminega olja- beri deklaracije in se čudi 🙂

Eurospin je pač diskontna prodajalna, so what – če te fejsing ne moti, je top izbira kvalitetnih izdelkov za solidne nemaržno preveč navite cene – nimajo “fensi” poličk kot kakšna privatna trgovinca ali pa kotičeč velikh trgovcev – ker to mora nekdo uredit, pripravit, skrbet – to pa stane – je pa vseeno to samo še vedno embalaža, ne vsebina tistega, kar vržeš v lonec iz te “embalaže”. Marže so zato lahko v Eurospinu nižje. Zakaj bi kupoval npr. rdeči fižol sorte Berlotti s fensi police po en evro, če pa lahko isto sorto, ki je naejea celo pri istem italijanske proizvajalcu, kupiš v Eurospinu za 30 centov ? xD. Vse je v marketingu in temu, koliko se pustiš nategnit “ovoju in POS materialu” na prodajnem mestu.


A v Tediju, Kiku, CCCju, Deichmanu, Pepco te pa ne boli glava? Aja, ne hodiš, boš napisala xD. Dej dej, glava boli od česa drugega – pomanjkanja dobrega seksa in miganja nasplošno in enostavnih italijanskih jedi iz samo nekaj sestavin, nesproščanja hormov sreče serotonina tudi med sekskom in športom naprimer 🙂

Italijani so dobri v : praženju kave, pripravi odličnega espressa in capuccina, spontanih pogovorih, duhovitosti, ležernosti, hudomušnemu osvajanju žensk; so pa tudi odlični ljubimci. Kar naj te kdaj kakšen malo v roke vzme tako ali drugače, da boš vedela v čem so dobri. :D. In ja, jedo zdravo in dobro hrano, mediteransko iz osnovnih nekonzerviranih sestavin ( oljčno olje, pasata pomidori, na zraku sušen pršut-brez konzervansov, samo sol, bivolja mocarela, bazilika, kapre, sarde al saor, ipd) – njihova prehrana pa jasno ni samo “pašta”, cuker, sol, aditivi – še celo Eurospin ima ogromo izdelkov brez palminega olja- beri deklaracije in se čudi 🙂

Eurospin je pač diskontna prodajalna, so what – če te fejsing ne moti, je top izbira kvalitetnih izdelkov za solidne nemaržno preveč navite cene – nimajo “fensi” poličk kot kakšna privatna trgovinca ali pa kotičeč velikh trgovcev – ker to mora nekdo uredit, pripravit, skrbet – to pa stane – je pa vseeno to samo še vedno embalaža, ne vsebina tistega, kar vržeš v lonec iz te “embalaže”. Marže so zato lahko v Eurospinu nižje. Zakaj bi kupoval npr. rdeči fižol sorte Berlotti s fensi police po en evro, če pa lahko isto sorto, ki je naejea celo pri istem italijanske proizvajalcu, kupiš v Eurospinu za 30 centov ? xD. Vse je v marketingu in temu, koliko se pustiš nategnit “ovoju in POS materialu” na prodajnem mestu.
[/quote]

Res je. Tudi v Tediju, CCC-ju, Kiku, Pepcu pa še v kakšni trgovini ne nakupujem. Zaradi istega razloga. Neprijetnega vonja, zaradi katerega v njih ne vzdržim.

Svojih težav z nepotešenostjo in negibanjem pa ne rabiš reševati s projiciranjem name, imam obojega dovolj.

Vcasih vzamem zamrznjene mesane gobe, cvetaco in brokoli, spinaco v kockicah, je vse ok.
Mesane zelenjave oa ne jemo, tako da ne vem, kaksna je, strosji fizol mi ni vsec, ker ni narezan.

Sladoledaa res nisem nikdar kupila, meni je odlicna Mercazorjeva pistacija-bela cokolada (ki jo imajo redko kdaj) in Hoferjev oreh,sta poceni sladoleda, ampak meni dobra.
Kateri sladoled cokolada je fajn v Eurospinu?

Jaz pa kupujem tam kjer precenim da dobim dovolj za svoj denar. Manka mi ga ne prevec ga tudi nimam, butasto se mi zdi pa razmetavat ga
Mogoce sem zdrgnjena…
Kupujem v kiku, imajo neke fajn bombazne majice za poleti za doma. Pa taspodnje dele pizame , tedi , super vrecke ta smeti, bambusove nabodala … oz tam vedno kaj najdem, pepco priznam se nisem bila, pa bom ob prvi priliki. Ce kdo kaj priporoca na dan z besedo. 😃…
Takko ipd… vse oberem…
Najmanj sem v tus u ni v blizini pa niti mi ne potegne , nategunski spar me ne vidi , …mercator na vikend bon … in zadnje case se leclerc ne vec . Kjer so se nenormalno skvarili… nobenih pametnih akcij. Meso podn od podna. Kar imajo na svete case ribe
Vcasih je bilo meso v leclercu krasovo.. sedaj niti ne vem kdo je dobavitelj..skratka slabo .
Spar sploh katastrofa, merkator pa dupla cena.
Meso kupujem verjeli ali ne ( ze omenjeno) v eurospinu Skofja Loka govedina lokalna, ceneje kot v zadruzni kmetijski stacuni . Meso lokalno , nimam slabe izkusnje.

Vcasih vzamem zamrznjene mesane gobe, cvetaco in brokoli, spinaco v kockicah, je vse ok.
Mesane zelenjave oa ne jemo, tako da ne vem, kaksna je, strosji fizol mi ni vsec, ker ni narezan.

Sladoledaa res nisem nikdar kupila, meni je odlicna Mercazorjeva pistacija-bela cokolada (ki jo imajo redko kdaj) in Hoferjev oreh,sta poceni sladoleda, ampak meni dobra.
Kateri sladoled cokolada je fajn v Eurospinu?
[/quote]

Čokoladni sladoled je trojna čokolada, triple chocolate po angleško piše gor.
Orehov mi je v redu Lidlov, Hoferjev ima/je imel karamelizirane orehe in mi ni bil dober. Niso Lidlove in Hoferjeve te malo boljše banjice tudi po slaba dva evra liter?

kinder pingui – 4 melčne rezine za cca 85 eur.

😂😂😂😂

centov 🙂

Čokoladni sladoled je trojna čokolada, triple chocolate po angleško piše gor.
Orehov mi je v redu Lidlov, Hoferjev ima/je imel karamelizirane orehe in mi ni bil dober. Niso Lidlove in Hoferjeve te malo boljše banjice tudi po slaba dva evra liter?
[/quote]

Meni je pr. sladoled Ludlova banjica 2.5 litra Gelateli oznaka “Tricolore” popolnoma zanič, 2x kupljeno, ker sem mislila, OK, prvič nek feler, bov drugo bolje..vanilija – jagoda-čokolada, premalo paste je bilo noter – popolnoma brez okusa po jagodi ( kot tisto, ko zmanjka na koncu serije polnila), ne pretiravam – vse tri barve popoloma bledikave; samo cukrast mlečni medel okus. Se mi ni dalo nazaj nest in reklamirat sicer, obakrat.

Sicer imam najraje Incom sladolede ( sploh njihove lučke grški jogurt z mandlji-delano za Mercator blagovno znamko-te so mi top), pa Ledo Twice 2l banjica lešnik-pistacija-vanilija tudi ni švoh. ne maram teh Quarto okusov – absolutno presladko zame.

Pogrešam pa več jogurtovih in skyr sladoledov…. Razen Ledo Quatro jogurt šumsko voće, pa LJ mlekarne imajo tudi znamko Cremosa ( tudi mi je presladko), praktično ni jogurtovega sladoleda -ne v banjicah, ne na palčkah ali kornetih.
Obstaja še ljubljanske mlekarne Piran Grand jogurt z mangom – ampak tega imajo večinoma samo v industijski prodajalni Ljubljanskih mlekarn, dugje težko dobiš.

potem pa še Špar SBudget korneti 6 kom iz pinjenca ( marakuja ali hruška ali limeta preliv po jogurt pinjenec sladoledu) Amak ponavadi so vsi škrniclji že popolnoma zmehčani, nič hrustljavo testo, ker je verjetno odmrznjeno in zamarznjeno ko zlagajo v vitrine, pa se odtali.

Leclerck vem da ima tudi Marque Repere jogurt različice, ampak mi je predaleč. Pa v Icom industrijski prodajalni v Ajdovščini imajo tudi dostikrat veliko sladoledov, ki jih delajo za tuje trge in naročnike -pri as niso v redni prodaji – tudi jogrtove različice.

Meni je pr. sladoled Ludlova banjica 2.5 litra Gelateli oznaka “Tricolore” popolnoma zanič, 2x kupljeno, ker sem mislila, OK, prvič nek feler, bov drugo bolje..vanilija – jagoda-čokolada, premalo paste je bilo noter – popolnoma brez okusa po jagodi ( kot tisto, ko zmanjka na koncu serije polnila), ne pretiravam – vse tri barve popoloma bledikave; samo cukrast mlečni medel okus. Se mi ni dalo nazaj nest in reklamirat sicer, obakrat.

Sicer imam najraje Incom sladolede ( sploh njihove lučke grški jogurt z mandlji-delano za Mercator blagovno znamko-te so mi top), pa Ledo Twice 2l banjica lešnik-pistacija-vanilija tudi ni švoh. ne maram teh Quarto okusov – absolutno presladko zame.

Pogrešam pa več jogurtovih in skyr sladoledov…. Razen Ledo Quatro jogurt šumsko voće, pa LJ mlekarne imajo tudi znamko Cremosa ( tudi mi je presladko), praktično ni jogurtovega sladoleda -ne v banjicah, ne na palčkah ali kornetih.
Obstaja še ljubljanske mlekarne Piran Grand jogurt z mangom – ampak tega imajo večinoma samo v industijski prodajalni Ljubljanskih mlekarn, dugje težko dobiš.

potem pa še Špar SBudget korneti 6 kom iz pinjenca ( marakuja ali hruška ali limeta preliv po jogurt pinjenec sladoledu) Amak ponavadi so vsi škrniclji že popolnoma zmehčani, nič hrustljavo testo, ker je verjetno odmrznjeno in zamarznjeno ko zlagajo v vitrine, pa se odtali.

Leclerck vem da ima tudi Marque Repere jogurt različice, ampak mi je predaleč. Pa v Icom industrijski prodajalni v Ajdovščini imajo tudi dostikrat veliko sladoledov, ki jih delajo za tuje trge in naročnike -pri as niso v redni prodaji – tudi jogrtove različice.
[/quote]

Saj pravim, dobre so te malo dražje banjice, ko je liter dva evra. Saj je povsod približno ista cena, se mi zdi.

Eurospin ima jogurtov sladoled z gozdnimi sadeži.

Ljubljanske mlekarne so še vedno zakon, Otočec če ga dobim v akciji, nabavim na zalogo.

Lidl ima dobro sladoledno rolado.

Pred ostrimi leti sem kupila evrospinu kaj njoke ta 5e,če bi dobila le se take vsaj ene,bi sala zanje tudi 100e,duper krojene in forma tudi.

New Report

Close