Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eurospin

Eurospin

Ne ni – samo v vednost konkurenci ala Lidl in Hofer & CO, kako potiho kapitalistično dražijo zadnjih 5 let svojo ponudbo, ker so prepožrešni pri svojih maržah. In nimajo niti pol toliko izdelkov brez palmine maščobe ( olja), kot jih ima Eurospin.

Dobra kvaliteta, za dobro ceno. Zelo prijazne prodajalke, urejenost/ čistost in založenost trgovine popoldan in zvečer, bolj tako tako.

Senza Euro Spin mi ziveti ni.

Kakšno je sadje in zelenjava v Eurospinu?

Eurospin ima tudi odličen riž -sploh uni dolgozrnati, 2 kg modra vrečka; Grandi – Riso a chicco lungo – pa par kitajskih “pisank” je gor. Sem dosedaj uporabljala jasminov azijski, pa je ta neprimerno boljši. Kuham pa na pari ( parnem kuhalniku).

Je pa ta riž gojen in zrasel v Italiji; Piše na embalaži Origine del riso: Italia.

Lepo diši, nima nobenega vonja po “zatohlem in starem”, ker ne pride iz Azije in se ne svaljka med transportom vsepovsod v kontejnerjih.
Riž tudi iz Azije ne potuje kot razsuti tovor, ker je zelo higroskopen ( veže nase vlago).

Ogromno stvari so poslabsali

Npr

Čips v tulcu je bil prej najboljsi-zdej je nek cenen. Sok kokos/ananas je po novem cist razredcen, susen paradiznik v olju je ze skoraj brez začimb v olju.. mene ne bojo vec nategvali.

Poslabšali so se in podražili

Assy, čips v tulcu, ki sem ga nazadje kupil je bil  od proizvajalca Lorenz “Chio chips” pod njihovo blagovno znamko.

    Eurospin 100 % sokovi, the best.

Res je. Smešna cena. Ampak zelo kvalitetna kozmetika.

New Report

Close