Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ext išče žensko

ext išče žensko

A za tebe so vse ženske iste ?


Vsi smo kot snežinke:-))) Nepomembni.
Ne vidim nobene ovire. Zanimiv mi je odgovor gospe, ki pravi, da imaš človeka za luštno. Kaj narediš z njim, ko ni najbolj pri sebi, ne vem. Mogoče bi moral iskat nekoga za sproti:-))?
[/quote]
Bravo ext, tele snežinke si lepo napisal. Good luck še z moje strani 😉


Evo, isto kot šefica.:-))
[/quote]

A takole ti šefica mežika?? In ti se pritožuješ…nad čim, točno?
E moj ext, boš moral malo bolj specificirati, ženske so v vrstah, ti se pa nikakor ne izjasniš…:)


In imaš pol življenja.
Ženska bi ti pokazala še tisti del tebe s katerim se zdaj ne moreš in nočeš soočiti.
Ali bi bilo to bolje ali ne, je odvisno od tega kako se bi s tem drugim delom sebe soočil.
Kar pomeni, da bi ti popestrila življenje.


In, da ti odgovorim še na orig. post:

Sem že enkrat nekje napisal, lepo je uživat sam ali v casual družbi, ampak rés lepe trenutke delit z nekom, ki ga imaš rad – neprecenljivo.

Mene, če bi bila ženska, bi skrbelo tistega pol psa.
To pomeni, da imaš z nekom čustveno vez. Pes namreč ni kot bajta, pes je kot otrok.
Če je lastnica druge polovice psa ženska, potem imaš v zraku nedorečeno zgodbo. Klin se s klinom ne izbija, vsaj v takem primeru ne.

Fair point.


Glede na njeno dieto je pol pes, pol koza. Žre več trave, kot pa mesa. Prostovoljno.

On se na vse kriplje trudi, da je vsaj malo humoren….

Če ni hakeljc v tem, da je bodisi malo pišče, bodisi velika scrofa, ima boga.

On se na vse kriplje trudi, da je vsaj malo humoren….

Če ni hakeljc v tem, da je bodisi malo pišče, bodisi velika scrofa, ima boga.
[/quote]
Kea:-))?


Kea:-))?
[/quote]

Pravim, da če nisi drobižek ali debel kot prašič, se vržeš na trg, pa kaj bo bo.

Tarči že opoldan sem se do solz nasmejala…toda do sedaj, ko sem lahko švignila na čvek so mi tvoje besede dale misliti.
Vseskozi mi deluješ en tak humorist, v sebi pa globoko ranjen.
Vse kar ti lahko napišem je, da podari sam sebi, priložnost. 🙂


Glede na njeno dieto je pol pes, pol koza. Žre več trave, kot pa mesa. Prostovoljno.
[/quote]
Glede tega žrtja trave bi se jaz pozanimal pri veterinarju, da ni kaj narobe z njeno prebavo, pa hoče izzvat bljuvanje, kot to ponavadi počno mačke in psi.

Tarči že opoldan sem se do solz nasmejala…toda do sedaj, ko sem lahko švignila na čvek so mi tvoje besede dale misliti.
Vseskozi mi deluješ en tak humorist, v sebi pa globoko ranjen.
Vse kar ti lahko napišem je, da podari sam sebi, priložnost. :)
[/quote]

Pa to imam na trajniku;-) Saj ni tako hudo. Pravzaprav… Če bi mi zdajle priletelo par miljončkov v naročje, bi šel v šoping po ležalnik in kumarice. Vse ostalo imam.


Glede tega žrtja trave bi se jaz pozanimal pri veterinarju, da ni kaj narobe z njeno prebavo, pa hoče izzvat bljuvanje, kot to ponavadi počno mačke in psi.
[/quote]
Menda je vse ok. Pa saj ni zbirčna. Žre tudi plastiko, vse kar najde. Zadnjič sem jo zalotil ,ko je nosila dilce iz kurilnice. Kaj pa vem, mogoče samo pospravlja okrog hiše. Pa še ena prednost, ko jo pelješ na sprehod, ne rabiš vrečke. Vsak iz-strebek ima svoj ročaj.

Pa to imam na trajniku;-) Saj ni tako hudo. Pravzaprav… Če bi mi zdajle priletelo par miljončkov v naročje, bi šel v šoping po ležalnik in kumarice. Vse ostalo imam.
[/quote]…o pa res 🙂 nič ti ne manjka…ti si takooo srečen brez ženske.
Grem stavit, da ne upaš naredit kake neumnosti, ker maš vse pošlihtano in skockano…pa pravim jas da ti si lep 🙂

Bravo! Ploskam! 🙂
Hvala ti za humor, za tiste dolge videe in ves pozitivizem…
Srečno!

Se pravi, da ti pol ne rabim več prilimati: 😉
https://www.youtube.com/watch?v=RBumgq5yVrA


Menda je vse ok. Pa saj ni zbirčna. Žre tudi plastiko, vse kar najde. Zadnjič sem jo zalotil ,ko je nosila dilce iz kurilnice. Kaj pa vem, mogoče samo pospravlja okrog hiše. Pa še ena prednost, ko jo pelješ na sprehod, ne rabiš vrečke. Vsak iz-strebek ima svoj ročaj.
[/quote]
Mutant, evolucija na delu 🙂
Plastika in dilce so pomoje bolj za žvečenje namesto kosti?

Poslušat podobno musko je kr dobršen del skladja v dvoje… Torej?

Veš, da bi bilo zelo dobro, da bi si dobil eno tako, ki bi se s tabo poročila, te prepričala kako si ves zlat, čez kaki dve leti bi prepisal nanjo svoje pol hiše, pol psa, če bo še živ, medtem ti bo pokazala, kako se nadpovprečna plača sproti zapravi za nepotrebne stvari, v delavnici boš garal, da bo teklo od tebe, da bi ji kupil ,….čez nadaljnje dve leti bi bila ločitev in ti bi imel le še pol delavnice, kjer bi imel tudi pograd, nadpovprečno plačo ti bodo požrli odvetniki, …- takrat boš škripal s – svojimi zobmi, pulil si boš – svoje lase, saj bodo itak sivi, pol psa, ki je bil nekoč tvoj bo lajalo nate,…imel boš res pesto dogajalo se ti bo full, nehal boš kvasiti tako neumna vprašanja, da ne veš, kako osrečiti žensko, zapri se v svojo delavnico, preštevaj svojo nadpovprečno plačo, ogleduj v ogledalu SVOJE ZOBE IN SVOJE LASE, rihtaj pol svoje hiše in pol svojega psa,….ter živi s svojo POPOLNO PODOBO, srečna tista, ki ne ve zate, verjemi…


Mutant, evolucija na delu 🙂
Plastika in dilce so pomoje bolj za žvečenje namesto kosti?
[/quote]
Ima kosti, tiste umetne, igrače, eno žogo pa pol, grmovje, rože za okopavat, mačka za preganjat, teren za laufat, ptiče za občudovat… aja, pozabil… vrag se spravlja na muhe. Jo lovi do prvega okna, useka s taco in ko je na tleh parkrat brcne… pa požre. Tu se pa moja naklonjenost neha. Pa ne zaradi moje ljubezni do muh. Pravzaprav lovi vse kar leti. Metulji so ji še posebej všeč, ima pa vojsko z čebelami. Je zanimivo, ker… čebele pa vračajo udarec:-)) Jebela, delam reklamo, kot bi bila na prodaj. Dost je.


Evo, tri miljarde babnic sem osrečil, pa sploh ne vedo zame. Bom dobil še svoj spomenik neznani nesreči :-))

Ko sem prebrala tvoj “oglas” mi je prvo prišlo na misel, da bi kvečjemu ti zagrenil lajf ženski. Tako da sedaj na stara leta pusti kot je, ohrani obstoječo rutino brez ženske.

Ko sem prebrala tvoj “oglas” mi je prvo prišlo na misel, da bi kvečjemu ti zagrenil lajf ženski. Tako da sedaj na stara leta pusti kot je, ohrani obstoječo rutino brez ženske.
[/quote]
Eh ribca tudi jaz te imam rad.


Na koncu vsakega tunela je luč. Upajmo, da ni vlak.
https://www.youtube.com/watch?v=bId8z5nIIag
lp

New Report

Close