Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na referendumu vas bodo vprašali, če vas lahko legalno umorijo.

Na referendumu vas bodo vprašali, če vas lahko legalno umorijo.

na referendumu vas bodo vprašali, če vas lahko legalno umorijo.

.rtvslo.si/slovenija/predlogu-referenduma-o-evtanaziji-se-napoveduje-podpora/705286

Vi boste seveda ZA.

Samo, da ni Janša.

Fajn, bojkotirali bomo vse, pa naj se gledajo. Kdor hoče naredit samomor, ga že danes lahko. Z lahkoto. Oni bi pa zapravljali naš denar za blebetanje bedarij. Ste ponosni, da ste jih volili, butljni?

Mi je popolnoma vseeno, kdo je v vladi, ko bo čas in stanje, ki bo vodilo v smrt, bi jaz rada umrla, ne pa umirala.

Če bo referendum, bom seveda za to, da imam pravico se odločiti.

 

Tako kot imam kot ženska pravico se odločiti, ali bom naredila splav ali ne. Pravico se odločiti, ne dolžnost to narediti.

 

 

Pa naj bo odločeno na referendumu. Vsak pa potem zase. Vsak bo nosil posledice ali neposledice svoje odločitve.

Odgovor na objavo uporabnika
bojkot, 17.04.2024 ob 18:06

Fajn, bojkotirali bomo vse, pa naj se gledajo. Kdor hoče naredit samomor, ga že danes lahko. Z lahkoto. Oni bi pa zapravljali naš denar za blebetanje bedarij. Ste ponosni, da ste jih volili, butljni?

Žal smo imeli doma tako situacijo, da je sorodnica dnevno prosila dežurnega zdravnika, da ji da dokončno dozo morfija, sama samomora ni mogla narediti. Ne piti iz kozarca, niti slamice iz kozarca si ni zmogla sama dati v usta. In tako stanje ni trajalo par dni ali tednov.

 

V živo sem na žalost spremljala trpljenje, videla in razumela sorodničine želje in zato bom definitivno zagovarjala tako pravico do odločitve.

 

Pravico odločanja kdo naj živi in kdo ne, bi moral imeti le gospod Janez Janša.

Odgovor na objavo uporabnika
Beeee, 17.04.2024 ob 18:03

na referendumu vas bodo vprašali, če vas lahko legalno umorijo.

.rtvslo.si/slovenija/predlogu-referenduma-o-evtanaziji-se-napoveduje-podpora/705286

Vi boste seveda ZA.

Samo, da ni Janša.

Se pravi, da bo Robi z mona razpisal referendum? On bi nas vse pred zid in  postrelil, to večkrat pove.☝️😁

 

Jansa gor ali dol, jaz sem proti, ker vem iz primerov v dolocnih drugih drzavah, kam to vodi.

Odgovor na objavo uporabnika
Slovenski domoljup, 17.04.2024 ob 18:12

Pravico odločanja kdo naj živi in kdo ne, bi moral imeti le gospod Janez Janša.

Si jo hoče itak jemati, odkar obstaja. Ti mu pa zlezi v rit

Odgovor na objavo uporabnika
Iiiiiiiiii, 17.04.2024 ob 18:26

Si jo hoče itak jemati, odkar obstaja. Ti mu pa zlezi v rit

Zlesti v rit gospodu Janezu Janši je domoljubno dejanje in velika čast vsakega pravega Slovenca.

ježešna, velika čast je poznati našega gospoda župnika

Odgovor na objavo uporabnika
Slovenski domoljup, 17.04.2024 ob 18:31

Zlesti v rit gospodu Janezu Janši je domoljubno dejanje in velika čast vsakega pravega Slovenca.

🙂   Torej je Janezov anus rekorder z največjo frekvenco obiska… E, pa je le enkrat nekaj NAJ NAJ

Upamo da se tole čimprej potrdi! Mi že nestrpno čakamo, dedi pač malo manj…

Ljudje, ki se bodo odločili za evtanazijo, bodo predčasno končali življenje. Morda bo pa ravno zaradi tega nekdo, ki tega ne podpira, dobil hitrejšo, ustreznejšo pomoč. Vsekakor bo zdravstveni sistem manj obremenjen, če bo tega veliko. Kar se mene tiče, pa z vidika nobene vere, to ne zdrži.

Ne bi pa nikoli želela delati na takšnem oddelku. Še hujše, kot če človek dela splave ali asistira pri tem.

Tile referendumi so postali ena levakarska potuha nedržavotvornim odločitvam. Na koncu bodo komunisti še razpisali referendum proti vojaški pomoči za slavo Ukrajine, samo da bi Janezu preprečili mobilizacijo razvajene mularije za vzhodno fronto, ko spet nazaj na oblast pride.

Nima se glupa raja, oprana od boljševistične propagande RTV, kaj odločati o svojem življenju ali smrti, pa naj gre za vprašanje vojne ali pa evtanazije!

Žal smo imeli doma tako situacijo, da je sorodnica dnevno prosila dežurnega zdravnika, da ji da dokončno dozo morfija, sama samomora ni mogla narediti. Ne piti iz kozarca, niti slamice iz kozarca si ni zmogla sama dati v usta. In tako stanje ni trajalo par dni ali tednov.

V živo sem na žalost spremljala trpljenje, videla in razumela sorodničine želje in zato bom definitivno zagovarjala tako pravico do odločitve.

 

Ker osebno poznam drugo stran, ko so cloveku pospesili smrt, vprasam direktno. Sta bili ti dve sorodnici fizicno sposobni, preden je njuno stanje prislo tako dalec? Sta vedeli, da se jim bo stanje tako poslabsalo? Zakaj nista takrat naredili samomora, ko sta bili se zmozni za to? Prikrajsali bi si vecinpo trpljenja. A tega nista storili. Zakaj ne? Ker sta upali do konca?

To je nesprejemljiv referendum, neustaven, ker so Slovenci na volitvah dokazali, da se ne znajo pravilno odločiti.

Ljudje, ki se bodo odločili za evtanazijo, bodo predčasno končali življenje. Morda bo pa ravno zaradi tega nekdo, ki tega ne podpira, dobil hitrejšo, ustreznejšo pomoč. Vsekakor bo zdravstveni sistem manj obremenjen, če bo tega veliko. Kar se mene tiče, pa z vidika nobene vere, to ne zdrži.

Ne bi pa nikoli želela delati na takšnem oddelku. Še hujše, kot če človek dela splave ali asistira pri tem.

 

O kaksni hitrejsi, ustrezni pomoci ti sanjas? Kvecjemu bodo se njemu ponudili hitrejso evtanazijo. Izobrazi se, kaj se dogaja v drzavah. kje je evtanazija uzakonjena ze vec let.

Ker osebno poznam drugo stran, ko so cloveku pospesili smrt, vprasam direktno. Sta bili ti dve sorodnici fizicno sposobni, preden je njuno stanje prislo tako dalec?

Zakaj si potem proti, če se že zdaj to dela? A nočeš imet pravno veljavnega mehanizma, da se izjasniš pri sebi proti? Tako te rajca vtikovanje v druge, da še sebi ne privoščiš boljše izjasnitve?

Odgovor na objavo uporabnika
strogo proti, 17.04.2024 ob 19:03

Ljudje, ki se bodo odločili za evtanazijo, bodo predčasno končali življenje. Morda bo pa ravno zaradi tega nekdo, ki tega ne podpira, dobil hitrejšo, ustreznejšo pomoč. Vsekakor bo zdravstveni sistem manj obremenjen, če bo tega veliko. Kar se mene tiče, pa z vidika nobene vere, to ne zdrži.

Ne bi pa nikoli želela delati na takšnem oddelku. Še hujše, kot če človek dela splave ali asistira pri tem.

 

O kaksni hitrejsi, ustrezni pomoci ti sanjas? Kvecjemu bodo se njemu ponudili hitrejso evtanazijo. Izobrazi se, kaj se dogaja v drzavah. kje je evtanazija uzakonjena ze vec let.

“Izobrazi se”. Pouči se ti, kaj se dogaja z neozdravljivimi bolniki vsepovsod drugje, kjer evtanazija ni uzakonjena.

O kaksni hitrejsi, ustrezni pomoci ti sanjas?

O taki, da če se bo manj časa in drugih sredstev zapravljalo za tiste, ki tega nočejo, bo več časa in resursov ostalo za tiste, ki hočejo vztrajati?

ali mogoče realnost omejenega časa in sredstev pomoči v vaših opranih glavah ne obstaja?

Za, seveda.

Vsak, ki je na lastne oči videl trpljenje in agonijo na smrt bolne osebe, bo ZA. Razen, če je sadist. Ali pa totalen egoist, ki raje gleda trpljenje ljube osebe, kot pa jo pusti oditi brez bolečin in v miru.

 

Jaz mislim, da se lahko uvede neka evidenca v zdravstvenem sistemu, da se vsak čloevk izjasni zase za ali pa proti. Tako se lahko tudi katolikom omogoči, da se res  izjasnijo, da bodo res kvalitetno trpeli do zadnjega, da ne bodo dohtarji nekaj po svoje delali in jih še kje stali nebes slučajno z nagovarjanjem in samovoljnim predrogiranjem.

Danes bi se vsak človek moral izraziti o pomembnih stvareh, od darovanja telesa v znanstvene namene, darovanja organov, do oživljanja, očitno tudi do evtanazije … Naj se to uredi pri osebnem  zdravniku in vnese v sistem Zvem, da ima kasneje dostop tudi vsak posameznik in po želji spreminja odločitev, če želi.

V čem je problem? Tisti, ki nekaj hočejo, naj bodo za, tisti, ki nočejo, naj bodo proti. Zakaj je vedno treba prepričevati druge, da nimajo prav??

Idiot, kaj mešaš tega smrduha v referendum o evtanaziji?

To, da je človeku, ki ima neozdravljivo bolezen v sklepni fazi polni strahotnih bolečin omogočeno skrajšanje življenja, je edino prav.

New Report

Close