Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gregor Čeglaj

Gregor Čeglaj

Mini hiška ob cesti ko se pelješ iz krožnega križišča nad Piranom v Portorož. Od zunaj zgleda bolj bogo

Ja, ni vse zunanjost, to je najslabše, ko se človeka takole meri na zunanji “appeal” -sploh ženske padajo na to, tudi pri tem sanjskemu kandidat mokemu 🙂

Samo zunanjost je tisto, kar javnost vidi.

Mi ne vidimo v glave posameznikov, niti nismo živeli z njimi za štirimi stenami -le oni sami so, med seboj. Očitno le ni bilo tako vse OK in superlativih glede na tako čedno zunanjost obeh, če so se razšli 🙂 Dečko je na fotkah res čeden, vidi se, da veliko časa preživi v športanju ( vsaj takrat leta 2009, ko je nastala fotka, ga je – športna postava), verjetno se je skalil sedaj še bolj z leti.

Denar je pa sveta vladar ja. Nikomur očtno ne smrdi.

Lastnik nepremičnine na lokaciji Slomškov trg 5 v Mariboru je Društvo upokojencev Maribor – Center (podatek iz ZK), zato sta verjetno samo najemnika lokala Novi svet pri stolnici v MB.
[/quote]

Slika Mediaspeed, ko sta bila Nik in Karmen poročena je iz leta 2009, torej skoraj 12 let nazaj. Imaš podatek torej o lastništvu za leto 2009 ali 2021 ? 🙂

Delaš tudi ti na banki in si imela vpogled v njen “income” račune, ali pa verjameš rekla – kazala telefonček informacijam ? 😉

Nik je njen bivši mož, sin solastnice gostilne 🙂
[/quote]

Franko Bajc naj bi bil kandidat za sanjskega moškega. Vendar vse ni v kešu, poslu in v inteligenci, pomemben je tudi zunanji videz-visok, športna postava, temne oči.
In ta šarm ima Gregor Čeglaj.

Naj bo mlad, lep in bogat mora biti.
Ima vse, kar si njeno srce poželi.
Za otroka, bo treba kar hitro se odločit.

Slika Mediaspeed, ko sta bila Nik in Karmen poročena je iz leta 2009, torej skoraj 12 let nazaj. Imaš podatek torej o lastništvu za leto 2009 ali 2021 ? 🙂

Zgodovinski izpis iz baze podatkov v Zk “pravi”, da je Društvo upokojencev Maribor – Center lastnik od leta 1999. V nobenem segmentu ZK ni podatka o lastništvu in solastništvu oseb, ki jih navajaš.
[/quote]

Privlači jo vonj po mladih.

Franko Bajc naj bi bil kandidat za sanjskega moškega. Vendar vse ni v kešu, poslu in v inteligenci, pomemben je tudi zunanji videz-visok, športna postava, temne oči.
In ta šarm ima Gregor Čeglaj.
[/quote]

So bili v igri še drugi.
Majhen mož na prste stopi ampak še vedno ni sanjski moški.

Nik Polner je ta

https://images.app.goo.gl/ZYuQzFPzHcRx8YpK7

So še drugi zelo lepi, meni je Franko Bajc.

Zelo lepa.. Tudi obraz top, tekmovala je za Miss Slovenije. Malo me spominja na MasterChefica Almo Rekic..

Krasna ženska da je? Po srcu? Po duši? Po karakterju? Ker po zunanjosti gotovo ni!!!

No, saj ne da so kakšne puritanke te ženske, ampak kot je Lara Mlaker slekla za časopis vse svoje cunjice in se za vesoljno Slovenijo slekla v Evin kostum, to najbrž tudi Gregorju ni všeč.

Golota je intimna zadeva dveh partnerjev.

Franko Bajc je HOT!

Kaj to pomeni, da je HOT.

Je res premajhen, vendar meni je silno všeč.

Sem mislila, kaj bo to zaen sanjski moški. Pa sem ugotovila, da je moj kao povprečni mož, dosti bolj sanjski na vseh področjih kot tale Gregor.
Lušten je res, ampak tudi moj je.
S tem, da moj pri 33 ne živi v kleti pri mamici … pardon…očimu.
Pa tudi skladiščnik ni, ima jih pa par zaposlenih.
Pa tud fuzbler ne – je kar košarkaš 😉

Kaj to pomeni, da je HOT.

Je res premajhen, vendar meni je silno všeč.
[/quote]

On je pravi sanjski moški.

Gregor Čeglaj je v kali zavrnil in dal ven iz izbora Laro Mlaker, ker se je javno razgalila v Playboyu.

Gregor Čeglaj je v kali zavrnil in dal ven iz izbora Laro Mlaker, ker se je javno razgalila v Playboyu.
[/quote]

In v čem je npr. tista Korošica Ana boljša? OK, ni se (še) slekla za Playboy, ker je pač niso povabili oz. ji plačali, drugače bi se sigurno. Že prišla je v obleki, ki je skoraj v celoti razkrivala njeno rit, pa baje se na svoji spletni strani slika v sexy pozah, da rajca tipe… Tudi njo bi moral dati takoj ven!

Tiste, ki iščejo slavo in reklamo bodo kmalu odpikane.

Torej vse?

Meni je ful weird, da tolk mlajše od njega izgledajo lol

Danes je bil viden v paru…

S kom?

New Report

Close