Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hahah, seks s starejšim tipom

Hahah, seks s starejšim tipom

deklice vi se kr držte mladih pobalinov ki so željni sexa ne pa stari dedci z mehkim oz z viagro!

mogoče si bla pa tud ti nekam dolgočasna, če si sam čakala, da mu pride. Mrbit z leti izkušnje svoje nardijo:))

jaz pa v bistvu ne razumem takih žensk…
A one bi rade, da mu špricne po 2 minutah???? a one ne vejo, kaj je seks???

a ta mladim pač pride takoj, one pa nepotešene jamrajo, da ga je sam 2x not dal pa mu je že prišlo, njej se je pa šele nekaj malega začelo dogajat…V čem je torej problem???

mislim, da takih avšam pod 30 ni jasno,kaj seks sploh je…in kakšen užitek je seksat po 1 uro s tipom, in mu še ne pride…ulala…
mendtem ko tebi že 3x:)

grow up…al pa išči svoje mlečneže, k jim špricne, ko ga noter dajo…ti boš pa pri 45 še čisto nepotešena, revica…

lp

jst pa sam ne razumem zakaj si ga pustila dve uri na sebi, če ti ni blo

hahhaha, še ena k se boji za svojga deca

Speak for yourself, očitno smo ljudje res zelo različni med sabo! :)))

Punca je to napisala v stilu ene izkušene jebe in v bistvu je nima noben pravice obsojat, če je napisala to na tako beden način do starejših tipov. Očitno pa je, da je že dala nekaj tipov čes v svojem življenju, kljub njenim rosnim letom. Probala je med drugim tudi tako starega kot je opisala in prej bi morali njega obsojat, ker je naredil medvedjo uslugo moškim v zrelih letih, saj je ni dobr nategnil. Pri kakšni neizkušeni njenih let, bi model izpadel đek, tukej je pač pušnil na celi črti. Je pa malo zoprno brat to za sterejše tipe, lahko pa tudi dobro opozorilo, da se ni za igrat z mlajšimi bejbami, če niso zaljubljene, ker, verjamite, ne more noben moški zdržat tega kar lahko ženska zdrži, če hoče seveda, da ne govorimo o njenem strupenem jeziku ko piči.
Je pa prav, da je to napisala, da vidmo kako razmišljajo jebe v duši. Vprašanje je pa, če bi meni dala, da jo položim, ali ji bi rekel, da je jeba. Roko na srce smo tipi v tem primeru, večje jebe, saj kdo bi izpustil, privlačno mladenko, da je vsaj ‘poskušal’ nebi obdelat.
Bolj obstaja varijanta, da se je tip bal, da ne izpade pedofil, saj je verjetno naletel čist na golo mednožje in je zablokiral, sm bog(on) ve, kaj se mu je motalo po glavi, hehe.

To mora biti živ obup od babe, da tipu celo večnost ne pride. Natepavat nek hlod, pa se zraven še lagat , kako je seksi, da jo ne užali… To ni seks, to je kršenje človekovega dostojanstva.

ma daj ne seri. A samo dve skrajnosti obstajata. dve minuti ali dve uri in pol. Samo to je v igri?

menda je razlika, ali tipu parkrat vmes uplahne in nabija ni nabija do nezavesti in mu nikakor ne pride ali pa vse skupaj s predigro traja pol ure ali nekaj čez, samo nabijanje je pa potem pika na i in traja morda petnajst minut. Več kot toliko nabijanja je pa brez veze. Potenten tip bo malo predigre udaril, božanja, lizanja, masiranja, pa malo nabijanja, pa spet ven, ker je narajcan do konca, pa potem spet malo crkljanja, fafanja itd. potem pa spet koitus nekaj minut in če sta oba narajcana orgazem. Če pa tipu med nabijanjem uplahne, pa ga potem spet z rokami draži pa z usti, pa spet malo otrdi, pa potem nabija in nabija, da mu ne bi uplahnil in da bi končal, pa ne gre in ne gre…. pa itak vidiš, da tip ni več v fazi močne potence. In rabi močne dražljaje, da mu pride, samo nabijanje več ne pali.

Face it, ni vse samo ali prezgodnja ejakulacija ali pa hudo znanje, ko lahko nabija dve uri pa mu ne more prit.

Pa še pijan je moral bit, da je sploh šel z njo…

Psihične motnje, ker sem seksala s starejšim tipom in povedala, da je to pravo matranje?

WTF?? A ste same stare matrone tukaj ali pa take, ki v temi seksate s svojim možem v misionarcu, vmes mu pa z brisačko pot brišete s čela?

In zakaj bi to temo brisali?[/quote]

Ljubica draga seksam še s starejšim in še nikdar tako dobro. Je trd, ko raketa, mu ne uide kot nekemu mladostniku. Seks je fenomenalen.

Kaj, če je s tabo kaj narobe? Če nisi pri stvari, razmišljaš o TV, šteješ pajčevine,……….

🙂 Veliko užitkov ti želim

Ma to da sem obrita, je rekel da je navajen, hehehe in da ga ful rajca od vedno. zdej će je žena obrita pa pojma nimam, nisva o njegovi ženi debatirali.

Tisti, ki pravijo da nimam pojma o tem, kaj je dober fook, kaj naj rečem…. khm…. nimajo pojma. In ja, krasno je ko tip zna in zmore in traja jeba več kot uro in potem se ponavlja s presledki vso noč. Ampak lahko verjamete, tokrat to ni bilo to. Samo nabijanje pa….. mi ni ravno nekaj…..erotika je tisto, kar šteje, ko dva čutita eno tako erotično povezavo, ki oba totalno vzburi in se potem tip pri fooku nazaj drži, da mu ne pride in to obvlada v nulo. Ampak kot rečeno, to tokrat ni bilo to. Tip res ni zmogel, čeprav si je želel.

Jah, iz neke pietete bi rekla. Ne morem tipa tako odpikat, da bi se oblekla rekla adijo pa šla.:) konc koncev je drugače čisto okej človek.

No bi te moral jaz v roke dobit bi ti že videla kdaj komu ne pride ali uplahne

Jah, iz neke pietete bi rekla. Ne morem tipa tako odpikat, da bi se oblekla rekla adijo pa šla.:) konc koncev je drugače čisto okej človek.[/quote]

Dobra duša skratka… Take vedno ta kratko potegnete.

No bi te moral jaz v roke dobit bi ti že videla kdaj komu ne pride ali uplahne[/quote]

ja, seveda, pol bi te pa prpa zgrabila in bi brali isti zapis tukaj. Samo da bi napisala, da gre osel samo dvakrat na led.

Vi ki se kurite tako za 1 noč oz. silom prilike… mora biti prvi sex pri vseh enako popoln? A date kdaj 2. ali 3. priliko?

Ker če bi jaz ocenjevala prvič, bi bilo zarad mene katastrofa in bi me moral tip pustit. Pa je bil na srečo vztrajen in zdaj je vsakič bolje. Pa sem že mislila, da boljš sploh bit ne more. Pa ne da bi se hvalila, ampak po par urah sexa mi še kar ni dovolj, pa je glede na vse zapise nadpovprečen ljubimec.

Aja, starejši 10 let od mene, ne menjam za mlajšega več

Jah, iz neke pietete bi rekla. Ne morem tipa tako odpikat, da bi se oblekla rekla adijo pa šla.:) konc koncev je drugače čisto okej človek.[/quote]

Dobra duša skratka… Take vedno ta kratko potegnete.[/quote]

Mah, ne bi rekla. Nimam se za dobro dušo, pač šola za naprej. Kratko pa do sedaj nisem še potegnila.:) Zakaj pa misliš, da vedno na kratko potegnem? Tudi potegnit ga znam fajn na dolgo, če ima dolgega, hahaha.

pač če gre za fook za eno noč je to to. Ena noč. S tem poročenim tipom itak nisem mislila nekaj napletat, bi pa šla najbrž večkrat če bi se prvič izkazalo za vredno drugega poskusa. tako pa, zakaj bi se sploh trudila? Mi ni bilo do tega.

Kakorkoli nekaj že ni blo v redu sem krepko čez 40 ampak to kr opisuješ pričakujem čez 20 let mrbit trenutno daaaaaaleč o tega tak, da z enim probala pa obdelaš vse starejše je fuul naivno

hahahah, koliko se je zdaj tukaj starcev javilo kar naenkrat.:))))

Vsa povešena jajca so zdaj prišla sem f uk fehtat. Če bi bili za kakšno rabo, se ne bi tukaj nastavljali.

hehe, me prav zanima, kaj bi rekel ali rekla, če bi me videl/a.

Ponavadi starejše od 35 in mlajše od 21 odpikam, pa se slinijo okoli mene tam nekje v radiju med 16 in 65 let. Razmišljam o enem bodigardu, da bi z večino njih komuniciral.:)))

16 do 65 let ???

Kakšni se potem šele stari čičati pri petinšestdesetih, če so že štiridesetletniki obupni? A je treba vse to v posteljo vleči?

Res ste nemogoče…jaz sem očitno imela srečo..pozoren, vzdržljiv, nič visečega, dovolj za užitke in še kaj zraven.. kar ščipat me začne.če se samo spomnim..no saj sem se tudi jaz potrudila in ga vzela kot moškega, ne pa kot nujno zlo, ki mora hitro končati(kot večina od vas drage dame)! Ni mi žal niti trenutka..pa govorim o moškem nad 50 let! Razmislite, pa lep, dolg večer vam želim..

New Report

Close