Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hahah, seks s starejšim tipom

Hahah, seks s starejšim tipom

Ste vi po 40-em poskočni ja..na pol impotentni že?

MATJAŽKO si to res TI na tej fotki?????!!!!!!!

Res je on na fotki. Pa gunar ima tud avtoportret v avatarju :))

Kaj je ‘prestaro’ zate, da se držimo teme? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

MATJAŽKO, se mi zdiš zelo simpatičen na tej fotki….Koliko si pa pravzaprav ti star????,,,

Po moje sva oba še mlada, a ne, še niti 40 jih nimava? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz let ne skrivam in jih imam že 40+, ti mi pa zgledaš vsaj na tej fotki še precej mlad……A je fotka od zdaj a je še kakšna od prej????

Ne morem vsega izdati, tančica skrivnosti mora zakrivati mojo persono, ki buri žensko domišljijo. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Očitno si ravno taga dobila da mu gobec dobro laufa ,ko je pa treba f…k pa ni nič z njim.
Sam sem ravno obratno ampak ker mi gobec ne laufa tudi nič ne f….m.

Potem pa napiši, da jih imaš 49. Mogoče 48.


Meni se ne zdi, da je to njegova fotka. Zelo pa spominja na portrete mladeničev od umetnikov Pierra in Gillesa (Pierre et Gilles). Poguglaj. Pazi le, ker gre za homoseksualno umetnost (če boš gledala v službi). To najbrž nekaj pove tudi o matjažkotu … ;-))

“Pierre et Gilles”
Meni se ne zdi, da je to njegova fotka. Zelo pa spominja na portrete mladeničev od umetnikov Pierra in Gillesa (Pierre et Gilles). Poguglaj. Pazi le, ker gre za homoseksualno umetnost (če boš gledala v službi). To najbrž nekaj pove tudi o matjažkotu … ;-))

Jah, ne vem, dame, a ste vešče pravih prijemov z efektom pri testiranju moje spolne usmerjenosti? Po moje ste bolj vešče rokovanja s kuhavnico za štedilnikom, kakor pa ustreznega postopanja s kakšnim mladeničem…

Naslov teme je seks s starejšim tipom, kaj boste ve z mlajšim, saj me ne bi dohajale, lahko pa gledate umetnije v službi in nostalgično obujate spomine, kako je bilo, preden ste spoznale vašega zlatega možeka, tu pa dajte domišljiji prosto pot, ali pa kakšne ljubezenske romane, da vam malo poženejo kri po žilah, bo manj revmatizma v letih, ki prihajajo… 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažek, pozdravljen! Zakaj si zamenjal svojo fotko???? Šele zdajle sem opazila………

Vprašanje kaka si ti,da tipu ni prišlo.Bolj se sama iz sebe norca delaš,se pravi da niti ne obvladaš ne fafa ne sexa,pa še vzdržljivost ti je odveč.

Nauči se mal o sexu,ker s emi dzi,da misliš,da je sex da samo noge raztegneš in je to to,če bi ga vedla vleč,deepthroat,kako g avlečt bi mu hitro prišlo.

Tak da s ene sramoti z svojim izjavami.

avtorica, predlagam, da starejšim naslednjič pač malo več zaračunaš.


Takšne si pa pravi tip me želi.Ženska,ki ji pride samo enkrat in to po par minutah ,je zelo nekvalitetna in primerna edino za tiste z prezgodnjim izlivom.V bistvu to so pari ona frigidna on prezgodnji izliv in ne moreta uživat v seksu kot normalni pari.Tistiki pa uživajo eno uro in več,te vedo kaj je lepo.Ne morem si predstavljat užitek pet minut in potem konec.Haha
Pisda moji pride 20 krat pri enem fuku

Psihične motnje, ker sem seksala s starejšim tipom in povedala, da je to pravo matranje?

WTF?? A ste same stare matrone tukaj ali pa take, ki v temi seksate s svojim možem v misionarcu, vmes mu pa z brisačko pot brišete s čela?

In zakaj bi to temo brisali?
[/quote]

Vsi se staramo moški, ženske, tako pač je. Tudi sex je zleti drugačen. Je pa res, da si nekateri tega nočejo priznati in da med rjuhe spravijo partnerja, ki je mnogo mlajši od njih jim je to neka potrditev, da so še zmeraj top, čeprav ni res. Tudi tisti telesno ohranjeni se starajo, vsi. Danes si mlad, jutri star. Sexsat z nekom, ki je mlajši vzbudi v tebi neko željo, neke spomine kako lepo je biti telesno popolen in mlad, ja, mlajši ljudje so lepši in bolj telesno popolni, z njimi je v smislu estetike in potence lepo sexat.

To,da je z mlajšimi po pravilu lepo seksat ne drži.Gledam ženske stare 25 let in nekatere zgledajo slabše kot kakšna 55 letna.Moški enako ,če je tip nikakav potem je lahko mlad ali star je za en drekec.

Dejte si že dopovedat, da ko primerjate mladce in starce, primerjajte enak kakovostni razred. Torej lep mlad versus lep star. Zmaga mlad, jasno. Ne vlečt primerjave z grd, debel, zanemarjen, dolgočasen mlad in postaven, fit, lepih potez, inteligenten star.

hehe…hupnikaa je faca, da je delila svojo izkušnjo. Šarmanten, deluje kao jebač, pol pa nič od nič. Been there done that 🙂

A ti nikoli ne boš v teh letih?Me zanima ali boš takrat sexala le z 20 letniki?Mogoče pa imaš prevelko luknjo pa mu ni prišlo tak dolgo…

Razlagati to tistim, ki se jim zdijo oni nad 40 že za pokopat, nima smisla. Če bodo dočakali ta leta, bodo lahko pretehtali svoje današnje razmišljanje oz. videli, kaj je pomembno.

S hlastanjem za večno mladostjo ne upočasniš toka časa. Niti s tem, da greš v borbo samodokazovanja, argumentov dobrega izgleda oz. fit kondicije. Nenazadnje nekateri niso bili zadovoljni sami s seboj niti takrat, ko so živeli “najlepša leta”.

Bistveno je, kako izkoristiš svoj danes. Kako dojemaš oz. sprejemaš spremembe, ki jim ne ubeži nihče. Morda nekoč celo slišiš: “Oči imaš še vedno enake, le ob njih se je zarisala kakšna nova, smejalna guba.”

Pri teh letih je še tip za ponucat.

Ko sem biu 27 sm spoznov enga k je 37, sicer lep za pogledat pa use, ampak impotenca se upazi pri starejsih, men je koj stav samo da sva se zacela objemat, njemu pa se vedno ne ko sem ga ze sleku, je kar nekaj spodbude rabil. Se je kar trudil da me je sploh pridobil in da sva prsla do sexa, tko da ni bilo to da mu nisem biu usec, na sreco impontenca ni bila tako velika kot v tvojem primeru in se je dalo delat.

na ŽP v LJ si ga je en stari drgnil. Ko je videl mojega velikega, ko sem scal, mu je akoj prišlo. Tako da ne vem …

New Report

Close