Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hahah, seks s starejšim tipom

Hahah, seks s starejšim tipom

O, lejga, si komaj čakal, da nekdo privleče staro temo na dan in lahko mal pokomentiraš. 😉

No, tudi ti lahko le upaš, da bi ti kakšna 45 – , zares pustila, da se sliniš okoli. 😉
[/quote]

[/quote]
starunlja: a se je teb že junfer nazaj zarasu, k že tolk cajta nis bla dregana ☺
pi.z.da morš bit kru.la zarukana ☺

O, lejga, si komaj čakal, da nekdo privleče staro temo na dan in lahko mal pokomentiraš. 😉

No, tudi ti lahko le upaš, da bi ti kakšna 45 – , zares pustila, da se sliniš okoli. 😉

(ne rabiš komentirat, ker tisto tvojo o repete, poznam)[/quote]
pa kako ti rata ne biti tiho pravočasno ☺
btw: 45 je za mene mladenka ☺ … in ja, ne samo slinjenje – tudi špricanje v njih me prosijo ☺[/quote]

A ti tisto, kar kdo piše, slišiš? Pa moj glas, ti je všeč, al ne? Tih bom pa, saj veš, ko bom na drugi strani trave, lahko me kar tam počakaš. :)))

Hehe, sam da si ti, še zmer, ti. Butl en. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Mislim da je tale Butl, ki mimgrede tud je, nekdanji Nw3 ali kakšen je že imel nick. On je bil isti pahjenc.

Da odgovorim v duhu teme o ženskem orgazmu…
Zakaj bi orgazem moral doživeti on? Že ne zna poskrbeti zase če ga ne doživi, kaj tebe to briga…


Povsem pravilno domnevaš!

Vsekakor je njegov namen dosežen, veliko se ukvarjate z njim.

Za dobrim konjem se kadi, – press!


Vsekakor je njegov namen dosežen, veliko se ukvarjate z njim.

Za dobrim konjem se kadi, – press![/quote]

Kadi se tudi iz odslužene gare.

[img]http://i3.mirror.co.uk/incoming/article6968720.ece/ALTERNATES/s615/PAY-Simon-Chaplin.jpg[/img]


Vsekakor je njegov namen dosežen, veliko se ukvarjate z njim.

Za dobrim konjem se kadi, – press![/quote]

Kadi se tudi iz odslužene gare.

[img]http://i3.mirror.co.uk/incoming/article6968720.ece/ALTERNATES/s615/PAY-Simon-Chaplin.jpg[/img][/quote]

Eeee, a sem napisala da se kad “IZ” konja? 😉

Kadi se tudi iz odslužene gare.

[img]http://i3.mirror.co.uk/incoming/article6968720.ece/ALTERNATES/s615/PAY-Simon-Chaplin.jpg[/img][/quote]

Eeee, a sem napisala da se kad “IZ” konja? ;-)[/quote]

Eeeeee, imaš težave z dobesednim razumevanjem? Monovka s posebnimi potrebami? Upam, da imaš odločbo! Pa naj bo, posebej zate: kadi se tudi ZA staro garo!

Vsaj nekaj je jasno. Tudi 45 letni Slovenci porivarjo 2X letnice. Tako da, stare ovenele +/-40 letne mone, sorry, drzte se mozeka, ce ga imate, ker drugac vas bo realnost hitro ozemljila.


Od mojega 40ega pa do zdaj imam samo mlajše. Že tretje leto 9 let mlajši in kot kaže pelje vse skupaj ( na njegovo pobudo ) v skupno življenje. In ima službo, stanovanje, tko da je materialno popolnoma neodvisen. Zakaj se vam za vraga zdi, da je taka zveza nemogoča?! 40+ tipi niso nič manj ovenjeni kot njihove vrstnice pa se vi lahko tolažite s tem kolikor hočete. Kolko je nekdo vitalen, ohranjen je odvisno od osebe in ne od spola. In moški po 40 sploh pa 50 defnitivno niste na nobenem vrhuncu in boljši ljubimci od tistih tam okoli 30 pa se vi lahko ponašate z izkušnjami in ne vem čem vse.

Kako pa zmorejo porivati, pa jasno opisuje zgornji post :)))

Dec z dnarjem lahko poriva, karr hoče.

20, 30 letnica nima kaj početi z zrelimi moškimi 40+. Mlade ženske rabijo napeto meso, mehko kožo, energijo, moč, strast. Razen če takle dec nima na računu vsaj milijončka, v tem primeru je lahko tudi starejši.

Moški pri 45 letih je star ? Ahahahaha… ti si še zeloooo mlado dete in se moraš še veliko naučiti. Sploh o kvalitetni spolnosti. Za to je pa treba še vse kaj drugega kot dati noge narazen vsak drugi dan drugemu.

Folk, vse je res kar je napisala. Ne se sprenevedat. Tocno tako je. Hvala avtorici za post. Ful sem se nasmejala. 🙂

hmmm… to mi ravno ne gre v račun. Če bi bila 22 letnica in tako seksapilna in oh in sploh.. bi si našla kakšnega žrebca, poskočnega, s katerim bi “videla nebesa”, ne pa enega skoraj 50 letnega deca, ki naj bi hropel kot lokomotiva, no. :))

Aja.. moj mož je star 42, pa ti povem, da je poskočen, da je joj.

45 letniki +-..so najhujši..ti se pa kar drži svojega 20+-, ko mu po dveh minutah pride..vaja dela mojstra, sej bo..

Do sedaj sem imela samo do 6 let mlajše od sebe. Sem mislila, da sem imela sex mašine. Nad starejšimi sem vihala nos, češ, nihče mi ne bo kos v posteljnih aktivnostih. Dokler nisem spoznala zdajšnjega partnerja, starega 43 let. Ne mara nabijanja v prazno kar naprej. Pravi, da mu to ni. Ljubi me z dušo in strastjo, z vročimi poljubi po celem telesu, čutno…Boljšega ljubimca kot je on, nisem imela. Meni se meša od užitka. Libido ima kot kakšen najstnik. Ne mine dan, da ne bi seksala vsaj enkrat. Ko sva se spoznala, sva tudi do petkrat na dan. Če moški ljubi in čuti partnerico jo nabriše boljše kot vsi mulci. Moški 40+ so žlahtni kot vino. Tako, da mi ni jasno kaj srečujete…

tip ima neko najeto stanovanje, kamor se po njegovih besedah “umakne, ko potrebuje mir”. Domnevam, da sem bila sama en tak mir, hehehe. Prišlo pa mi je šele, ko sem se sama zmasirala in mislila na Janšo. … haha,[/quote]

Ki je pa fuuul mlajši od tega ‘starca’? :))))) Ok, itak je cela tema neka zafrkancija

Malo se spodbijaš, pri 42 je poskočen, čez 8 let pa bo hropel kot lokomotiva? Torej čez noč? 🙂
Srčno-žilni sistem, če je v redu , smo moški do smrti pravi asi. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

tip ima neko najeto stanovanje, kamor se po njegovih besedah “umakne, ko potrebuje mir”. Domnevam, da sem bila sama en tak mir, hehehe. Prišlo pa mi je šele, ko sem se sama zmasirala in mislila na Janšo. … haha,[/quote]

Ki je pa fuuul mlajši od tega ‘starca’? :))))) Ok, itak je cela tema neka zafrkancija[/quote]

Se spomnim te teme, pa sem gledal zakaj jo je sploh kdo potegnil iz naftalina, avtorica je res v bistvu smešno opisala ta sex, hehe.
Ampak tvoj komentar je pa za pohvalt, saj je janša leta 2013, bil kar ene 10 let starejšo od tega tipa s katerim se je mučila, avtorica posta, hehe, je pa mislila avtorica s tem, ko je njega omenila, mislila kot paradijo, da ji prej pride, če ima njegovo faco v mislih, heeh..

Jaz lahko nabijam v 2 urah smotano, pri dobri v 10 minutah fertik. Zato pa rad ponovim in se dela 😉

Ku*rvetinaaa in gadura FUJ!

Ali ne vidite vsi, ki podcenjujete 45 letnike, da je tip popil par koktejlov in par piv?
Ze 1 pivo je dovolj, da ni prave erekcije.
Kaj sele nekaj koktejlov in nekaj piv.
Alkohol razsiri vse ozilje in zato kri kljub zelji ne more butnit v penis!

Ali vam res tako manjka te osnovne razgledanosti, da take pisete!
Moski mora bit pri 60 tudi mocan, le pocasneje se ogreva in ce le ne jemlje zdravil za srce in pritisk in sladkorno.

New Report

Close