Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hahah, seks s starejšim tipom

Hahah, seks s starejšim tipom

Jst tudi si želim probat sexat z starejšim moškim,sam ni še tapravi pršu!!!!!!!

Jao,kaka tema,da crknem od smeha…. Če ženska ali moški pri sexau aktiven-na,more obema parkrat prit,ne pa sedaj z takimi 2 uriležau in mu ni pršlo,po mojem je neki punca z teboj narobe-sory.

To je pač njena izkušnja.
Sama imam 20 let starejšega moškega, ki ga ne zamenjam za nobenega 20 letnika. Je športnik, zdravo je in je postaven. Nima nobene težave. Je pa res da je med nama velika privlačnost in seks je po 2 letih zmeraj boljši. Mislim pa da je vse odvisno od ženske. Če se uredi, potrudi in moškemu da vedet da je dober, bo vsak znorel, ne pa nabijal v prazno.

Spet ena ki leži na hrbtu in čaka ognjemet :).
Od dedca pa pričakuje da mu pride že ko jo zagleda ker je tako čudovita.

Punca seksat se navadi, pa ne bo noben rabil dve uri da mu pride.

Kakorkoli, resda se moje izkušnje z moškimi ne merijo v desetinah, jih je pa nekaj bilo. In vsi se glede seksa lahko skrijejo pred 45 letnikom. Potenca, vzdržljivost, predvsem pa ve, kaj in kako dela. Zna zadovoljit žensko in to mu je prvo in pred tem, da zadovolji sebe.

pri moji postavi, seksapilnosti in mojih letih (22) jih še neki časa ne bo zmanjkal.:)))[/quote]

Jah če imaš umetne krempeljčke pa nafuflane čobe,ni čudn, da je tako dolgo trajal – ker najprej je treba pazit a ne, da se ti nohti ne polomijo, torej vse bolj na medlo delaš , samo da z okicami zraven z umetnimi trepalnicami tudi ti malo zavijaš, potem pa še tadrugi strah, da ne bo zračnica na čobah spustila pssssssssss……

Take finoče ste današnje tamlade. Pa ni čudn, da mu tako dolgo potem ne pride.

Jasno, da si pa navajena na mladce, tem pa prehitro pride, a ne? Joj, tebe bo težko zadovoljil katerikoli moški….

Seveda lahko, če pa to naredi po nekaj koktajlih in par pivih, je pa k.u.r.b.a![/quote]

Ne morem verjet, a to kdo resnično misli še vedno? Koktejle sem jaz plačala BTW, piva pa nekdo drug iz družbe. On je plačal čips in sardelice. kaj pa zdaj? Ker je on plačal tudi nekaj, torej ni koorbir, jaz tudi ne, ker sem sama plačala koktajle, kaj torej zdaj? v kateri predalček zdaj spadam? ali pa sem k.urba zato ker rada seeksam, ali morda zato, ker pijem alkohol? daj nas razsvetli, no.[/quote]

Avtorica, napaka : alkohol, 40+ letniki in seks ne gredo skupaj…alkohol pri tej starostni skupini podaljša čas ejakulacije…. ALi pa zato ni mogel, ker si bila morda prva zanj ” v prolazu” na en večer.

Ker tole se bere, da ste bili v družbi, spili nekaj alkohola, potem se je tebi zahotelo točno tega pofookat, on pa tega ni zmogel, ker ni tako navajen…

pri moji postavi, seksapilnosti in mojih letih (22) jih še neki časa ne bo zmanjkal.:)))[/quote]

Potem je pa tole živa žalost, če si moraš v teh letih iskat take stare.

Dandanes je potrebno biti pragmatičen, tako imaš lahko v isti osebi moža in očeta. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


če tipu noče prit je baba zanič.

Heh, se spomnim te teme, uhhh, kosem napisal komentar, … kako leta letijo. Je fajn prebrat kakšno staro temo, kot star dnevnik. Sm res, če pomislim, za 22 let, more imet ta bejbika zdaj pri ene 25 tih že orng kilometrino za sabo. Opisla je sceno v žargonu za čisto petko, je treba priznat.

Glede na nivo tvojega pisanja me sploh čudi da se mu je dvignil. Najbrž je pomislil ‘koga vraga delam tukaj’ ko je dajal hlače dol. Jaz te se ne bi niti z palico dohvatil…. Sramota za ženski rod.

pri moji postavi, seksapilnosti in mojih letih (22) jih še neki časa ne bo zmanjkal.:)))[/quote]

22 pa sexas s 45 letnikom? Bljak..


Glede na leto pisanja te verjetno ni vec tu. Pa tudi starejsa je.

Mogoče sploh niso bila problem leta, ampak kaj drugega. Recimo alkohol. Na tvojem mestu ne bi že kar obupal zaradi alkohola, saj ne pijejo vsi, ki gredo s teboj. Menda? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Moj nekdanji tip je tudi starejši 10 let od mene, star 45, pa če je kaj bilo fajn, je bil pa seks… Res ne vem kaj je z vami no 🙂 Samo bila je pa kemija in rada sva se imela ful, OK dokkler se na a smrt tud skregala. Ljubosumen in posesiven je žal tud bil. Kar se tiče seksa, je bil pa itak nor in me je v bistvu kar strah, da ko se srečava, da se slučajno ne spozabim, ker ko se sam spomnim uh… In on še vedno nima nobene in jaz tudi ne, nisva pa za skupaj. Ma ostalo so pač bili sami problemi z njim. Pa res mi ni, da bi mu prišlo v 2 minutah, res pa je, da sva tud 8 ur, pa mu je večkrat, vmes sva sicer še imela pavze, no pač, ta je res bil mal obseden od tega :))) Športnik tud BTW profesionalno 😛 Kaki problemi z erekcijo, pa daj no 🙂

evo ,še mene ,jaz sem sexala s 46letnim super ohranjenim dedcom,kolk je bilo obljub,kok me bo zadovoljil, polizal ,nak- 3x je potisnil in se tok tresel od orgazma,da sem mislila njegovo ženo poklicat na pomoč hahahaha,stara sem 29 ,se raj mlajšim posvetim ,al pa vsaj do 40 let,starejši so že zdelan,pa naj zgledajo fejst gor al pa dol hahaha

Morda si tako grda, da je pil in pil…dokler mu nisi zgledala vsaj malo všeč, ampak potem je pa preveč alkohola naredilo svoje hehehe

No mene pa noben mlajši ni tako dobro zadovoljil kot 45 letnik. Je pa res da je pri teh letih zelo dobro ohranjen in se že od nekdaj ukvarja s športom. Ga ne menjam za mlajšega ;-). Vse je odvisno na kakšnega naletiš.

iz mojih izkušenj so taki najboljši, tako da ne vem, kaj si ti dobila, ve kaj hoče, najbolj pomembno pa je to, da se bolj kot sebi posveti ženski…tudi jaz sem bila pri 26 z takrat 45 letnim, in lahko rečem najboljši seks do zdaj..pa to ni neka starost, sem mislila da gre pri tebi za najmanj 60 letnika..
in tudi potem, pri 29 sem našla takrat 44 letnega partnerja, še zdaj sva skupaj, seks odličen..je pa res, da sta za to potrebna dva..ni dovolj da samo ležiš in si lepa..

Imam popolnoma drugačno izkušnjo in mnenje. Stara sem 27 let in imam 45 let starega tipam nobenih problemov s tem. Imava enkratno kemijo in odličen seks, kar se mi pred njim ni zgodilo še z nobenim. Za nič na svetu ne menjam z mlajšim, ni nujno, da je vsak tip po 40. letu že nesposoben. Odvisno je od človeka. Veliko je tudi mlajših, s katerimi ne bi bile zadovoljne, zato menim, da ne gre posploševati. Gre za odnos, ki ga imata dva človeka. Če je ta iskren in zrel, je tudi spolnost nekaj najlepšega. Če gledate samo na način seksa, ste pogorele na celi črti. Ne pozabite, da boste tudi ve enkrat 45.

eh ja … bejbe, upajte, da vas bo kdo pri 45+ letih sploh še hotel nategnit .. pa makar od vašega na.f.u.ka sošolec ☺

O, lejga, si komaj čakal, da nekdo privleče staro temo na dan in lahko mal pokomentiraš. 😉

No, tudi ti lahko le upaš, da bi ti kakšna 45 – , zares pustila, da se sliniš okoli. 😉

(ne rabiš komentirat, ker tisto tvojo o repete, poznam)

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

O, lejga, si komaj čakal, da nekdo privleče staro temo na dan in lahko mal pokomentiraš. 😉

No, tudi ti lahko le upaš, da bi ti kakšna 45 – , zares pustila, da se sliniš okoli. 😉
Če pa temu kera pusti se slinit okol nje, je potrebna resne obravnave pri psihijatru.

(ne rabiš komentirat, ker tisto tvojo o repete, poznam)[/quote]

O, lejga, si komaj čakal, da nekdo privleče staro temo na dan in lahko mal pokomentiraš. 😉

No, tudi ti lahko le upaš, da bi ti kakšna 45 – , zares pustila, da se sliniš okoli. 😉

(ne rabiš komentirat, ker tisto tvojo o repete, poznam)[/quote]
pa kako ti rata ne biti tiho pravočasno ☺
btw: 45 je za mene mladenka ☺ … in ja, ne samo slinjenje – tudi špricanje v njih me prosijo ☺

New Report

Close