Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hahah, seks s starejšim tipom

Hahah, seks s starejšim tipom

Džizs kakšni zagrenjeni komentarji. Folk a ne premorete res niti trohice humorja?

Meni je tisti opis poboldan ful smešen, se spomnim tega posta, sem se res nasmejala.

jej, jej, ti pa ne znaš brat, ne? a sem napisala, da vse, kar se okol mene slini v posteljo vlečem? c c c

Komedija, sej veš, če jim na rep stopiš…… po moje same mamce, ki imajo take dece ali pa stari fertik fukiš deci, ki zase misljo, da še zmorejo ker jih njihova tastara za praznike mal zmasira tam spodej.

ni smešen tistemu, ki se v zgornjem opisu spozna ali pa ima deca, ki bi ga lahko tja uvrstili.

komentarji samo povedo, koliko je zanič seksa po sloveniji.

a to psa opisuješ?

Nisi napisala, ce je bila zena vmes v dnevni sobi ali na morju in ce ti je sploh prislo.

Lahko samo recem: ne posplosevat! Obstajajo taki in drugacni primeri – take in drugacne zenske in moski. Tudi po videzu, pri seksu pa seveda tudi. Tako kot ene zenske pravijo, da s starejsimi od 40 ne bi nic imele (zarecenega kruha se sicer dosti poje!) pa obstajajo tudi take, ki jih ravno zrelost privlaci.

Lahko pogledamo tudi kaksne klasicne filme – v kar veliki vecini so moski zvezdniki bistveno starejsi od partneric/zensk.

jej, jej, ti pa ne znaš brat, ne? a sem napisala, da vse, kar se okol mene slini v posteljo vlečem? c c c

Komedija, sej veš, če jim na rep stopiš…… po moje same mamce, ki imajo take dece ali pa stari fertik fukiš deci, ki zase misljo, da še zmorejo ker jih njihova tastara za praznike mal zmasira tam spodej.[/quote]

Praviš, da si 22 letna sexi bejbika, da ji ni para?

Kaj hudiča iščeš na Staševskem čveku??? Zakaj imaš to potrebo razlagat staršem, ki jim je trenutno št. 1 tema začetek šolskega leta?

Aja, druge te ne jemljejo resno 🙂 🙂 🙂

tudi ti jih boš enkrat mela 47, če te prej SPB ne pobere.:))))))

Verjetno jih res še hitro ne bo zmanjkalo, glede na napisano potrebuješ samo nekaj koktejlov, par pirov, pa že padeš! :-))))))))))))))))))))))))[/quote]

Zakaj bi pa ona “padla”?? Kaj pa če je tip padel? Kakšne bedarije pa kvasiš? Tako kot gre tip lahko seksat s komerkoli, pa nihče ne reče, da je padel, lahko gre tudi punca ali ženska, ne? Ne da bi kakšna zadrta stara tercialka otresala jezik in jo med vrsticami zmerjala za kur.bo. A se bojiš za svojega tebe naveličanega možička?[/quote]

Ja, prasica je, kaj bi rada? Si se tudi ti prepoznala?
Sama pa še nimam možička, sem še premlada :)))

Če nisi prebrala, je on njo pecal in upecal.:))

In ona je poden od babe, ker jo je osvajal tvoj mož?[/quote]

Baba pijana, kiklca prodana!!! Pa še kako drži.
Kakšna je pa splošna izobrazba tega foruma je pa takoj jasno, ko vidiš, kako večina zagovarja takšne k.urbetine. Ajejej, poden!

tip ima neko najeto stanovanje, kamor se po njegovih besedah “umakne, ko potrebuje mir”. Domnevam, da sem bila sama en tak mir, hehehe. Prišlo pa mi je šele, ko sem se sama zmasirala in mislila na Janšo. … haha,

Končno nekdo, ki prizna, kako je v resnici. Vsi ostali pa: neeeeeee, starejši tipi so čisto taki kot dvajsetletniki, še boljši, ker so bolj izkušeeeeniiiiiii. Pa je to daleč od resnice. In pa avtorico obsojajo ker je šla s starejšim. Zakaj pa ne bi smela?[/quote]

Seveda lahko, če pa to naredi po nekaj koktajlih in par pivih, je pa k.u.r.b.a!

ni smešen tistemu, ki se v zgornjem opisu spozna ali pa ima deca, ki bi ga lahko tja uvrstili.

komentarji samo povedo, koliko je zanič seksa po sloveniji.[/quote]

Komentarji samo povedo, koliko je primitvcev v Sloveniji.

Če nisi prebrala, je on njo pecal in upecal.:))

In ona je poden od babe, ker jo je osvajal tvoj mož?[/quote]

Baba pijana, kiklca prodana!!! Pa še kako drži.
Kakšna je pa splošna izobrazba tega foruma je pa takoj jasno, ko vidiš, kako večina zagovarja takšne k.urbetine. Ajejej, poden![/quote]

Kakšna je splošna izobrazba tega foruma pove predvsem podatek, da imate nekateri njo kot k.urbetino, ki je jasno in glasno povedala, da hoče samo en fuk -brez plačila ali kakšnih drugačnih povrnitev, o njem pa same pohvalne besede, čeprav gre za poročenega tipa ki bejbe vodi v najeto stanovanje. No, to pa res kaže nivo inteligence takih, kot si ti. Kaj točno je ona zagrešila razen tega, da s f.ukom ni bila zadovoljna in je to tukaj povedala? A ker seksa za eno noč, ker ji je seks všeč je k.urbetina? A ti si po istem principu frigida?

Končno nekdo, ki prizna, kako je v resnici. Vsi ostali pa: neeeeeee, starejši tipi so čisto taki kot dvajsetletniki, še boljši, ker so bolj izkušeeeeniiiiiii. Pa je to daleč od resnice. In pa avtorico obsojajo ker je šla s starejšim. Zakaj pa ne bi smela?[/quote]

Seveda lahko, če pa to naredi po nekaj koktajlih in par pivih, je pa k.u.r.b.a![/quote]

Ne morem verjet, a to kdo resnično misli še vedno? Koktejle sem jaz plačala BTW, piva pa nekdo drug iz družbe. On je plačal čips in sardelice. kaj pa zdaj? Ker je on plačal tudi nekaj, torej ni koorbir, jaz tudi ne, ker sem sama plačala koktajle, kaj torej zdaj? v kateri predalček zdaj spadam? ali pa sem k.urba zato ker rada seeksam, ali morda zato, ker pijem alkohol? daj nas razsvetli, no.

Najprej eno vprašanje. Takšna huda bejbika, pa cel dan visiš na netu? So te vsi dali na čevelj?
Nadalje pa, je kdo omenil plačilo? Kaj mene briga kdo je kaj plačal. Če bi te plačevali, bi bila p.rostitutka, ker pa rada seksaš in ti je figo mar s kom in kje, si pa k.urba. Popiješ nekaj koktajlov, par pirov in hop med rjuhe. Kaj si pa vedela o človeku? Da je šarmanten, razgledan, bister? In potem si pustila, da je dve uri jagal po tebi in nate oz. vate prenašal bogsigavedi kakšne spolne bolezni vse.
Takole samo mimogrede, zakaj si se pa sploh morala napiti? Za pogum?

Seveda lahko, če pa to naredi po nekaj koktajlih in par pivih, je pa k.u.r.b.a![/quote]

Ne morem verjet, a to kdo resnično misli še vedno? Koktejle sem jaz plačala BTW, piva pa nekdo drug iz družbe. On je plačal čips in sardelice. kaj pa zdaj? Ker je on plačal tudi nekaj, torej ni koorbir, jaz tudi ne, ker sem sama plačala koktajle, kaj torej zdaj? v kateri predalček zdaj spadam? ali pa sem k.urba zato ker rada seeksam, ali morda zato, ker pijem alkohol? daj nas razsvetli, no.[/quote]

… kako bi ti privoščila nekaj nedolžne zadržanosti, ki sem jo imela na primer jaz pri tvojih letih, pa še marsikatera. Iz srca, samo vidim, da je prepozno.

Ena mama, ki upa, da se bodo imele njene hčere rajši pri teh letih

da ti tipi uletavajo se je za vprašat s čem se ukvarjaš?

in zdej se 50 folka meni z eno trapo, ki bi zdajle morala že spat, ona pa vse po spisku nateguje o tem, kako njo nategujejo. Jejhata.

Seveda lahko, če pa to naredi po nekaj koktajlih in par pivih, je pa k.u.r.b.a![/quote]

Ne morem verjet, a to kdo resnično misli še vedno? Koktejle sem jaz plačala BTW, piva pa nekdo drug iz družbe. On je plačal čips in sardelice. kaj pa zdaj? Ker je on plačal tudi nekaj, torej ni koorbir, jaz tudi ne, ker sem sama plačala koktajle, kaj torej zdaj? v kateri predalček zdaj spadam? ali pa sem k.urba zato ker rada seeksam, ali morda zato, ker pijem alkohol? daj nas razsvetli, no.[/quote]

Veš kaj si ti? Prostitutkam nelojalna konkurenca.

Res ne vem, kaj se ti je pri teh letih sploh treba ubadati s tipi, ki bi komot bili tvoji fotri … namesto da bi se za roko držala s kakim srčkanim, ki bi te koval v zvezde in ti vsake pol ure poslal sms. Ja, tudi jaz ti privoščim malo nedolžnosti, premlada si za takšen ciničen pristop do ljubezni.

Oh kakšne tercialke, bog pomagaj. Kot prvo, kot jaz vidim, je odprla to temo nekaj pred 19. uro zvečer. A to je zate cel dan visenja na netu????? Kot drugo, punca, ki rada seksa, je zate k.urba, kaj pa je tip, ki to rad dela? O tem pa nič. In kje je napisala, da je vanjo prenašal spolne bolezni, a za kondom pa še nisi slišala v svoji zaostali vasici? Kakšno hinavstvo in dvoličnost! V tem stoletju je za vas ženska, ki rada seksa in si pač izbira partnerje za seks, k.urba, moški, ki to počenja je pa očitno frajer, ker zanj nimate žal besede. Daj se umakni v svojo luknjo in ne bodi fouž mladim, ki uživajo življenje za razliko od tebe obledele terciarne svetnice.

Kur.ba in prostitut.ka je eno in isto, v tvojo vednost, da se ne boš smešila še naprej. Oboje je izraz za žensko, ki sek.sa za denar. Tole zadnje si si pa sama izmislila in obstaja samo v glavah omejenih osebkov kot si sama.

Jaz se na tvojem mestu ne bi hvalil, da te tvoji vrstniki nočejo pecat.

škoda njene mladosti…

New Report

Close