Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hči na valeti v hlačah

hči na valeti v hlačah

in potem vidiš uboge otroke, k se ne znajo ne primerno obnašati, ne primerno nositi, ne hoditi v takih oblačilih, ki jih imajo na sebi.

Meni pa ni bolj smešnega in sočustvujočega, kot videti nekega športnega človeka, z lepo športno postavo v elegantem kostimu ali zapeglani srajci s kravato, v kateri se že na daleč opazi, da se ne počuti ne domače, ne udobno, ne privlačno. In da niti ne zna ne hoditi, ne gibati se , praktično je v omejujočem oklepu.

Kot mi je po drugi strani neokusno gledati male “kurtizane” pri 15ih. Na valetah, kakurbirjene za na cesto. Dobesedno.

Avtorica, predlagam t.i. “jumpsuit” – hlačno enodelno oblačilo. Na to brez težav obuje tudi balerinke ali kakšne malo bolj “nepetkaste” čevlje, katerih ni vajena. Počutila se bo pa super udobno in lepa bo 🙂

http://www.next.co.uk/g8410000s6

https://www.google.si/search?q=jumpsuit&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiDs-_I_NPTAhWJDcAKHeUJCz0Q_AUIBigB&biw=1440&bih=839#tbm=isch&q=elegant+jumpsuit%5B/quote%5D

Hehe, no, tile pajaci so za ženske, ne deklice. Enega takega je imela soplesalka moje sina na maturantskem, je izpadlo super, ampak za valeto preelegantno.[/quote]

čisto OK so in namen je doseže, čisto nič preveč elegantno. Problem pa zna bit ja, ker taka zasenči verjetno vse otale, letom neprimerno nakurbirjene punčare :)))))

Moja hči je elegantna gazelica, 1,78, pa je rekla, da bo z veseljem tole imela drugo leto. Ker je to njej ravno prav seksi, udobno in poudari njene lep dolge noge, četudi bodo v balerinkah 🙂

V bistvu ni ravno ženstvena, ampak močna, odločna punca, ki obleče, kar ona hoče in je očitno ne briga, če ne zgleda kot gazela, manekenka in filmska zvezda. Pokaže svoje mišice in vse – meni je to všeč, zenske smo lahko tudi močne. In jasno – ne giblje se kot baletka ali filmska zvezda.

Zgoraj je odgovor za jumpsuit :-).

Wau, kompleksi pa taki…..
jaz sem samo napisala, da je hči gazela ( kar v tem primeru pomeni, da ni jolasta, štorasta, nerodna – kar pa nikakor ne pomeni, da je suha manekenkasta trlica, ker je športnica ima kar precej mišic na pravem mestu, a dolge noge :))))))),
Se ti globooooko opraviujem, če te je to zmotilo, da je ti je bilo potrebno napisat še tole vse ostalo, kar si……

Očitno zelo zanimiva tema 🙂
Me pa veseli, da je debata bila konstruktivna in, večinoma, na kulturnem nivoju, kar pri mnogih temah ne morem trdit …

čisto OK so in namen je doseže, čisto nič preveč elegantno. Problem pa zna bit ja, ker taka zasenči verjetno vse otale, letom neprimerno nakurbirjene punčare :)))))

Moja hči je elegantna gazelica, 1,78, pa je rekla, da bo z veseljem tole imela drugo leto. Ker je to njej ravno prav seksi, udobno in poudari njene lep dolge noge, četudi bodo v balerinkah 🙂
[/quote]

14 letnica seksi? Ok, če je vam tako prav.

čisto OK so in namen je doseže, čisto nič preveč elegantno. Problem pa zna bit ja, ker taka zasenči verjetno vse otale, letom neprimerno nakurbirjene punčare :)))))

Moja hči je elegantna gazelica, 1,78, pa je rekla, da bo z veseljem tole imela drugo leto. Ker je to njej ravno prav seksi, udobno in poudari njene lep dolge noge, četudi bodo v balerinkah 🙂
[/quote]

14 letnica seksi? Ok, če je vam tako prav.
[/quote]

Razlika je med seksi 14 letnico in “nakurbirjeno”, pardon, izzivalno napravljeno 14 letnico na valeti… to je bil namen.

in tudi glede na to, da nekatere pri 14ih zgledajo ( namenoma, hote) dosti starejše, kot so , torej 14….. Ker že od “12. leta aktivno spolno živijo. Ja, zbudi se, to je današnja reala -vse je že prej zrelo, kot smo bili ti, pa mi pri 14ih……

in ja, moja 14-letna “down to earth” hči pravi, kako se njene sošolke pogovarjajo samo še o tem, kako so seksi, kako komaj čakajo na valeto naslednje leto, kako se selfajo neprestano z duck face izrazi, ko izgledajo stare 17, ne pa 14. Ker tako hočejo…… So pa bolj praznopuhoglave ja, pa izobraževanje že v teh letih jim dela preglavice….Hja, kaj šele bo……

Spregledala, da si svojo hči opisala kot gazelo (kar se mi zdi lepo in ljubeče) in sem slučajno uporabila to besedo. Nisem pa mislila naštetih tipov žensk prikazat slabšalno, pač pa sem zgolj hotela napisat, da obstajajo različni tipi žensk (visoke, močne, vitke, eterične itd. itd.) in da so vse lahko lepe po svoje. Pač moje mnenje je, da športnice dobro zgledajo tudi v večernih oblačilih, tvoje pa da ne. Po moje se same odločajo, kako se bodo oblekle – Brigito Bukovec npr. niti slučajno ne spraviš v krilo ali obleko, kolikor jo poznam.

14 letnica seksi? Ok, če je vam tako prav.
[/quote]

Razlika je med seksi 14 letnico in “nakurbirjeno”, pardon, izzivalno napravljeno 14 letnico na valeti… to je bil namen.

in tudi glede na to, da nekatere pri 14ih zgledajo ( namenoma, hote) dosti starejše, kot so , torej 14….. Ker že od “12. leta aktivno spolno živijo. Ja, zbudi se, to je današnja reala -vse je že prej zrelo, kot smo bili ti, pa mi pri 14ih……

in ja, moja 14-letna “down to earth” hči pravi, kako se njene sošolke pogovarjajo samo še o tem, kako so seksi, kako komaj čakajo na valeto naslednje leto, kako se selfajo neprestano z duck face izrazi, ko izgledajo stare 17, ne pa 14. Ker tako hočejo…… So pa bolj praznopuhoglave ja, pa izobraževanje že v teh letih jim dela preglavice….Hja, kaj šele bo……
[/quote]

Ampak ves, je res malo cudno, ko govoris o 14-letnicah in jih delis na nakurbirjene in ravno prav seksi. Meni tudi tile pajaci, sploh tisti s cisto odprtim hrbtom, ne grejo skupaj s tako mladimi deklicami. Ampak bo ze ok, ce je ravno prav seksi :-/

Imam vprašanje za vse tiste, ki predlagate kombinezone. Kako je pa z uporabo WCja v njih?

Tale mi je v resnici zelo, zelo všeč http://www.asos.com/only/only-ruffle-wide-leg-jumpsuit/prd/7925987?iid=7925987#

Razlika je med seksi 14 letnico in “nakurbirjeno”, pardon, izzivalno napravljeno 14 letnico na valeti… to je bil namen.

in tudi glede na to, da nekatere pri 14ih zgledajo ( namenoma, hote) dosti starejše, kot so , torej 14….. Ker že od “12. leta aktivno spolno živijo. Ja, zbudi se, to je današnja reala -vse je že prej zrelo, kot smo bili ti, pa mi pri 14ih……

in ja, moja 14-letna “down to earth” hči pravi, kako se njene sošolke pogovarjajo samo še o tem, kako so seksi, kako komaj čakajo na valeto naslednje leto, kako se selfajo neprestano z duck face izrazi, ko izgledajo stare 17, ne pa 14. Ker tako hočejo…… So pa bolj praznopuhoglave ja, pa izobraževanje že v teh letih jim dela preglavice….Hja, kaj šele bo……
[/quote]

Ampak ves, je res malo cudno, ko govoris o 14-letnicah in jih delis na nakurbirjene in ravno prav seksi. Meni tudi tile pajaci, sploh tisti s cisto odprtim hrbtom, ne grejo skupaj s tako mladimi deklicami. Ampak bo ze ok, ce je ravno prav seksi :-/
[/quote]

Dosti bolje je imeti odprt hrbet, kar ni čisto nič izzivalno, kot pa spredaj joške na izvolte z modrcem na push, minič višje od sredin stegen platforma salonarji z 10 cm peto in dekolteji na izvolte… Pa rdeča kurbiš šminka. Yap, videno dostikrat (že) na valetah… maturantke so bolj umirjenje, kot pa s štika spušene 14-letnice…. Ampak ti tega oitno nočeš ne razumeti, ne prebrati….

Hrbet ali pri strani zadrga, slečt je treba zgornji del do pasu, ko smučarski pajac – jasno, ne?

Ampak ves, je res malo cudno, ko govoris o 14-letnicah in jih delis na nakurbirjene in ravno prav seksi. Meni tudi tile pajaci, sploh tisti s cisto odprtim hrbtom, ne grejo skupaj s tako mladimi deklicami. Ampak bo ze ok, ce je ravno prav seksi :-/
[/quote]

Dosti bolje je imeti odprt hrbet, kar ni čisto nič izzivalno, kot pa spredaj joške na izvolte z modrcem na push, minič višje od sredin stegen platforma salonarji z 10 cm peto in dekolteji na izvolte… Pa rdeča kurbiš šminka. Yap, videno dostikrat (že) na valetah… maturantke so bolj umirjenje, kot pa s štika spušene 14-letnice…. Ampak ti tega oitno nočeš ne razumeti, ne prebrati….
[/quote]

Sori, a ne vidim bistvene razlike. Eno je neokusno, drugo elegantno izzivalno, oboje pa skrajno neprimerno 14-letnicam.
18-letnica bi pa ze lepo izpadla na maturantskem v takem kombinezonu.

Dosti bolje je imeti odprt hrbet, kar ni čisto nič izzivalno, kot pa spredaj joške na izvolte z modrcem na push, minič višje od sredin stegen platforma salonarji z 10 cm peto in dekolteji na izvolte… Pa rdeča kurbiš šminka. Yap, videno dostikrat (že) na valetah… maturantke so bolj umirjenje, kot pa s štika spušene 14-letnice…. Ampak ti tega oitno nočeš ne razumeti, ne prebrati….
[/quote]

Sori, a ne vidim bistvene razlike. Eno je neokusno, drugo elegantno izzivalno, oboje pa skrajno neprimerno 14-letnicam.
18-letnica bi pa ze lepo izpadla na maturantskem v takem kombinezonu.
[/quote]

zdej pa: ali si preprosto neumna, ali pa se neumno delaš.

Ampak ves, je res malo cudno, ko govoris o 14-letnicah in jih delis na nakurbirjene in ravno prav seksi. Meni tudi tile pajaci, sploh tisti s cisto odprtim hrbtom, ne grejo skupaj s tako mladimi deklicami. Ampak bo ze ok, ce je ravno prav seksi :-/
[/quote]

Dosti bolje je imeti odprt hrbet, kar ni čisto nič izzivalno, kot pa spredaj joške na izvolte z modrcem na push, minič višje od sredin stegen platforma salonarji z 10 cm peto in dekolteji na izvolte… Pa rdeča kurbiš šminka. Yap, videno dostikrat (že) na valetah… maturantke so bolj umirjenje, kot pa s štika spušene 14-letnice…. Ampak ti tega oitno nočeš ne razumeti, ne prebrati….
[/quote]

Ker to sta edini dve moznosti, ali kako? Na valeti mojih otrok so bile deklice v veliki vecini oblecene letom primerno, nekatere v oblekicah, bolj frfotavih, nekaj v hlacah, kombiniranih s kaksno bluzico ali majcko, v stilu, kot ga zgoraj opisujes, ni bilo nobene. Ena je izstopala z zelo oprijeto obleko, to je pa vse. Pa seveda nekaj visokih pet, v katerih praviloma niso znale hoditi in so jih kmalu zamenjale z balerinkami. Nobenih izzivalnih dekoltejev in golih hrbtov ni bilo videti.

New Report

Close