Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaška – Francija

Hrvaška – Francija

…žal… a čestitke

Hvala Bogu, da je konec:)

To so trenutki, če ljubiš nogomet živiš v drugi dimenziji.
Mundial je ena izmed fenomenalnih mojih trenutkov.

Zakaj? Z njim je povezana moja življenska zgodba 🙂 Brazilija 🙂
….žal je izpadla.

čestitke Hrvatom za prekrasne utrinke …z Zlatkom Dalićem…

Zmagali pa najboljši. To je potrebno priznati.
Čestitke vsem navijačem Francije.

S čim pa si ga zasluži ?
Francozi so definitivno boljši. In boljši so tudi zmagali.

S čim pa si ga zasluži ?
Francozi so definitivno boljši. In boljši so tudi zmagali.
[/quote]

Zmagali so boljši, res je. Vendar so tudi Hrvati pokazali izvrstno igro skozi celo prvenstvo in so upravičili vlogo favoritov. Čestitke obema ekipama za zanimiv finale in Franciji za ponovno osvojitev pokala po dveh desetletjih.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zmagali so boljši, res je. Vendar so tudi Hrvati pokazali izvrstno igro skozi celo prvenstvo in so upravičili vlogo favoritov. Čestitke obema ekipama za zanimiv finale in Franciji za ponovno osvojitev pokala po dveh desetletjih.
[/quote]
Nisem gledal in ne spremljal. Slišal pa sem, da je Hrvate spremljala sreča. A sreča je opoteča. Sposobnosti pa so vseeno sposobnosti.


Nisem gledal in ne spremljal. Slišal pa sem, da je Hrvate spremljala sreča. A sreča je opoteča. Sposobnosti pa so vseeno sposobnosti.
[/quote]
Joj, ste zdaj vsi pametni in preudarni. Hrvaška je igrala v FINALU SP!!! Kaj vam ni jasno? o kakšni sreči vi tukaj nakladate!

N E O P I S I V O !!!!!!
♥️🇭🇷♥️🇭🇷♥️🇭🇷♥️

HRVATSKA JE DRUGA NAJJAČA NOGOMETNA VELESILA SVIJETA! Svaka čast na uspjehu, dečki!!!! 😃 🇭🇷 🔥 ❤️ 🙌


Joj, ste zdaj vsi pametni in preudarni. Hrvaška je igrala v FINALU SP!!! Kaj vam ni jasno? o kakšni sreči vi tukaj nakladate!
[/quote]

Slovenci bi očitno radi, da se Hrvaška pomeri z vsemi reprezentancami preden pride v finale.

https://www.youtube.com/watch?v=4K1q9Ntcr5g

https://www.youtube.com/watch?v=4K1q9Ntcr5g
[/quote]

Poglej si malo slike Pogbaja in Mbappeja na tem forumu. Pa še kakšnega “Francoza”. Potem si pa to himno nekam zatakni, ker ne njim ne nam ne pomni NIČ!

BRAVO FRANCOZI! <3

Vaš link

Slovenci bi očitno radi, da se Hrvaška pomeri z vsemi reprezentancami preden pride v finale.
[/quote]

A sami ne morjo niti čez kvalifikacije, pa tolk imajo za povedat o Hrvatih :)))
Komi čakam zdej jesen to novo ligo ki so jo uvedl, pa da vidmo kdo bo do kam prišel 😉
V kakšni skupini je Hr, v kakšni pa Slo, pa raj ne bom, se že tuki vid jakost ekip 😉

A sami ne morjo niti čez kvalifikacije, pa tolk imajo za povedat o Hrvatih :)))
Komi čakam zdej jesen to novo ligo ki so jo uvedl, pa da vidmo kdo bo do kam prišel 😉
V kakšni skupini je Hr, v kakšni pa Slo, pa raj ne bom, se že tuki vid jakost ekip 😉
[/quote]

Pozabili so, da je tudi Srečko Katanec Hrvat.

Aja, mimogrede, čestitke Đokoviću, on mi je simpatičen.

Kot sem napovedal, 2018 je naše leto!

A sami ne morjo niti čez kvalifikacije, pa tolk imajo za povedat o Hrvatih :)))
Komi čakam zdej jesen to novo ligo ki so jo uvedl, pa da vidmo kdo bo do kam prišel 😉
V kakšni skupini je Hr, v kakšni pa Slo, pa raj ne bom, se že tuki vid jakost ekip 😉
[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=kFZTko2TXNY

A sami ne morjo niti čez kvalifikacije, pa tolk imajo za povedat o Hrvatih :)))
Komi čakam zdej jesen to novo ligo ki so jo uvedl, pa da vidmo kdo bo do kam prišel 😉
V kakšni skupini je Hr, v kakšni pa Slo, pa raj ne bom, se že tuki vid jakost ekip 😉
[/quote]

Fokus je napačen, za športne ekipe je vseeno, politične in gospodarske ekipe bi bilo potrebno menjati. 🙂

Južna, danes se pazi, bo divje doma, ko bo ves napaljen tvoj Hrvat, bo končno u krevetu malo bolj vatreno, ker bo iz jeze zaradi poraza proti Francozom. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Južna izvoli, da ne boš rekla da ti ne gre, tko kot Hrvatom danes
https://www.youtube.com/watch?v=mjokznAUg9U

Fokus je napačen, za športne ekipe je vseeno, politične in gospodarske ekipe bi bilo potrebno menjati. 🙂

Južna, danes se pazi, bo divje doma, ko bo ves napaljen tvoj Hrvat, bo končno u krevetu malo bolj vatreno, ker bo iz jeze zaradi poraza proti Francozom. 🙂
[/quote]

Ma kakšna jeza, halooo, tuki je vse veselo, 2.na svetu, veš kak je to. Ok, mjčkna žalost je bila, ker so sami nardil 2 napaki, ampak je to że mim.
Vatreno z njim je pa itak skoz, sej veš, Hrvat 😉 ma ne dam ja njega nikome, ljubi ga južna :))

Vsaj ne rabim biti general po bitki, lahko bi se vsi mi oblekli v kockaste zastave, pa ne bi bilo drugače, ne vem kdo je zdaj razočaran.

A bo jutri na Hrvaškem dela prost dan?

Pozabili so, da je tudi Srečko Katanec Hrvat.

Aja, mimogrede, čestitke Đokoviću, on mi je simpatičen.
[/quote]

Ma take primitivce kot so tuki gor mi je fajn je.bat v glavo, sam če imam cajt :))) zato tud tolk tem o Hr, naj se požrejo :)))
Ma dans je fantastičn dan, Nole zmagovalec Wimbledona, Hrvaška 2.na svetu, kaj čš boljšga 🙂

Ma kakšna jeza, halooo, tuki je vse veselo, 2.na svetu, veš kak je to. Ok, mjčkna žalost je bila, ker so sami nardil 2 napaki, ampak je to że mim.
Vatreno z njim je pa itak skoz, sej veš, Hrvat 😉 ma ne dam ja njega nikome, ljubi ga južna :))
[/quote]

Tretji na svetu v rokometu, pred hrvati…. tega pa ne poves ha … le zakaj

Ma take primitivce kot so tuki gor mi je fajn je.bat v glavo, sam če imam cajt :))) zato tud tolk tem o Hr, naj se požrejo :)))
Ma dans je fantastičn dan, Nole zmagovalec Wimbledona, Hrvaška 2.na svetu, kaj čš boljšga 🙂
[/quote]

Ti že gre v uho?

https://www.youtube.com/watch?v=w8p4Brf9qOw

Tretji na svetu v rokometu, pred hrvati…. tega pa ne poves ha … le zakaj
[/quote]

Ah, sreča, poglej s kom je igrala Slo da je pršla do 3.mesta 😉

Ah, sreča, poglej s kom je igrala Slo da je pršla do 3.mesta 😉
[/quote]

Ženska, pa kakšna lažnivka si ti? Najprej se razglašaš za kao neki čutečo ‘Slovenko’, potem pa udrihaš po Sloveniji. Si pokazala svoj pravi obraz danes :DDDDDDDDD

New Report

Close