Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaška – Francija

Hrvaška – Francija

Ah, sreča, poglej s kom je igrala Slo da je pršla do 3.mesta 😉
[/quote]

Matr te mora boleti, eno fotko za tolažbo:
[img]http://20.theladbiblegroup.com/s3/content/808×455/b736c0465a10d21604773ec9362ebee2.png[/img]

Ah, sreča, poglej s kom je igrala Slo da je pršla do 3.mesta 😉
[/quote]

Ženska, pa kakšna lažnivka si ti? Najprej se razglašaš za kao neki čutečo ‘Slovenko’, potem pa udrihaš po Sloveniji. Si pokazala svoj pravi obraz danes :DDDDDDDDD


french kiss? V francoski reprezentanci so itak pretežno muslimani, ki celo hodijo na romanje v Meko.
Si bodo morale njihove navijačice nabavit burko, ne pa sanjat o francoskih poljubih.

Bravo in vse čestitke Francozom. Iz srca jim privoščim, da so danes premagali naše sovražnike hrvate! Viva la France!

Ti nisi čistokrvna Slovenka, ti si čistokrvna TRAPA

Ženska, pa kakšna lažnivka si ti? Najprej se razglašaš za kao neki čutečo ‘Slovenko’, potem pa udrihaš po Sloveniji. Si pokazala svoj pravi obraz danes :DDDDDDDDD
[/quote]

Kaj? A ni bla sreča? Itak da je bila. Tako kot je bila sreča za Hrvate da so 2.ane? Evo ti zdej srečo, nič se ne pritožuj. Lajate neumnosti, ko pa vam povem s kom je takrat Slo igrala, pa v jok. Hehe, kdo bi vas razumel LOL

Kaj? A ni bla sreča? Itak da je bila. Tako kot je bila sreča za Hrvate da so 2.ane? Evo ti zdej srečo, nič se ne pritožuj. Lajate neumnosti, ko pa vam povem s kom je takrat Slo igrala, pa v jok. Hehe, kdo bi vas razumel LOL
[/quote]

Ampak še vedno so danes zmagali Francozi
[img]https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37185830_2345593468789820_2668043038713970688_n.jpg?_nc_cat=0&oh=694247dd4ebc36c6cbd7b78518656f54&oe=5BD8DB71[/img]

Kaj? A ni bla sreča? Itak da je bila. Tako kot je bila sreča za Hrvate da so 2.ane? Evo ti zdej srečo, nič se ne pritožuj. Lajate neumnosti, ko pa vam povem s kom je takrat Slo igrala, pa v jok. Hehe, kdo bi vas razumel LOL
[/quote]

Ma poglej s kom so hrvati igrali. Pa se tam so zmagali po podaljskih in penalih.


Nisem gledal in ne spremljal. Slišal pa sem, da je Hrvate spremljala sreča. A sreča je opoteča. Sposobnosti pa so vseeno sposobnosti.
[/quote]

Gledal sem tri tekme vključno z današnjo, v katerih so igrali Hrvati. V športu je sreča eden izmed faktorjev. To velja že od nekdaj. A to nima veze. Šport je predstava najboljših in Hrvati so na tem SP pokazali dober nogomet. Temu primeren je tudi njihov dosežek. Uvrstili so se med najboljše, prišli do finala in tu so se Francozi izkazali za boljše. Bomo videli, kako se bodo stvari odvijale na naslednjem SP.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ma take primitivce kot so tuki gor mi je fajn je.bat v glavo, sam če imam cajt :))) zato tud tolk tem o Hr, naj se požrejo :)))
Ma dans je fantastičn dan, Nole zmagovalec Wimbledona, Hrvaška 2.na svetu, kaj čš boljšga 🙂
[/quote]

Super bi bili nogometne navijače, vsak bi jih lahko “rental” in vzel za svoje. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ko bodo musliči zadekali Slovenke, potem boš šele videl prave sovražnike, debil.

Ko bodo musliči zadekali Slovenke, potem boš šele videl prave sovražnike, debil.
[/quote]
Ko ti pa Hrvati kradejo pred nosom, si pa tiho? Revše hlapčevsko.

Ma poglej s kom so hrvati igrali. Pa se tam so zmagali po podaljskih in penalih.
[/quote]

Dej majke ti, s kom so igral? Z Danci, si lahk pogledaš njihovo statistiko da ne noš preveč pametna, pa z domačini SP. O kakšni sreči ti to? S kom je pa Slo igrala da je pršla do 3.mesta? V kvalifikacijah:Španija, Makedonija, Islandija, Tunizija, Angola. Pa so s Španci zgubil, s Tunizijci neodločeno. V osmini finala pa dobil Rusijo in v četrtfinalu Katar, ki so ga komi premagal. Kakšne so to države? NIKAKVE, pa se ji je uspel uvrstit na 3.mesto. No, v finalu pa zgubil s Francozi.
Sreča v žrebu, jbg. Veselje pa tud trajal kr neki časa. A znate se zgražat nad drugimi.
In če smo že pri primerjavi, HR je na tem SP dans zgubla edino tekmo 😉

Dej majke ti, s kom so igral? Z Danci, si lahk pogledaš njihovo statistiko da ne noš preveč pametna, pa z domačini SP. O kakšni sreči ti to? S kom je pa Slo igrala da je pršla do 3.mesta? V kvalifikacijah:Španija, Makedonija, Islandija, Tunizija, Angola. Pa so s Španci zgubil, s Tunizijci neodločeno. V osmini finala pa dobil Rusijo in v četrtfinalu Katar, ki so ga komi premagal. Kakšne so to države? NIKAKVE, pa se ji je uspel uvrstit na 3.mesto. No, v finalu pa zgubil s Francozi.
Sreča v žrebu, jbg. Veselje pa tud trajal kr neki časa. A znate se zgražat nad drugimi.
In če smo že pri primerjavi, HR je na tem SP dans zgubla edino tekmo 😉
[/quote]

https://giphy.com/gifs/equipedefrance-goal-but-woZz3KFzQJE6RHGIWQ?utm_source=iframe&utm_medium=embed&utm_campaign=Embeds&utm_term=http{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.topito.com{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Ftop-choses-dire-joueurs-equipe-de-france-merci-merci-merci

;)))))))))))))))))))))))

https://giphy.com/gifs/equipedefrance-goal-but-woZz3KFzQJE6RHGIWQ?utm_source=iframe&utm_medium=embed&utm_campaign=Embeds&utm_term=http{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.topito.com{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Ftop-choses-dire-joueurs-equipe-de-france-merci-merci-merci

;)))))))))))))))))))))))
[/quote]

Lej, isto kot sm že eni napisala, napišm tud teb: me ne gane, zarad mene lahk o Francozih limaš kar čš, zame so bili kar se same igre tiče Hr boljši, so imel pač smolo kar se v športu dogaja in to je to 😉 važn da jih niso nadigral in da so Hr pokazal da so vrhunski nogometaši, pa vi pište, limite kar vam srce poželi 😉


Ko ti pa Hrvati kradejo pred nosom, si pa tiho? Revše hlapčevsko.
[/quote]

meni ni še nihče ničesar ukradel pred nosom. imam svojo zemljo tudi na Hrvaškem in za vsak državni praznik izobesim tam slovensko zastavo, pa sem še vedno živ.

Če imaš v mislih arbitražo, pa ne komentiraj, če nimaš pojma o pravu. Zaradi tega meni noben Hrvat ni sovražnik.


Seveda, težko je priznat poraz ;)))
Lej, isto kot sm že eni napisala, napišm tud teb: me ne gane, zarad mene lahk o Francozih limaš kar čš, zame so bili kar se same igre tiče Hr boljši, so imel pač smolo kar se v športu dogaja in to je to 😉 važn da jih niso nadigral in da so Hr pokazal da so vrhunski nogometaši, pa vi pište, limite kar vam srce poželi 😉
[/quote]

Lej, isto kot sm že eni napisala, napišm tud teb: me ne gane, zarad mene lahk o Francozih limaš kar čš, zame so bili kar se same igre tiče Hr boljši, so imel pač smolo kar se v športu dogaja in to je to 😉 važn da jih niso nadigral in da so Hr pokazal da so vrhunski nogometaši, pa vi pište, limite kar vam srce poželi 😉
[/quote]

Seveda, težko je priznat poraz ;)))

Seveda, težko je priznat poraz ;)))
[/quote]

Lej, briga me al ti vrjameš kar pišm al ne, tvoja stvar. Zame in za Hrvate so kot sm napisala, ZMAGOVALCI. Si boš lahk jutr ogledala na TVju 😉

Zame pa FRANCOZI ;))))))))))) Ti si si pa danes lahko ogledala ;)))))))


Ker me je vedno zanimala psihologija, sem kar precej bral o tej vedi. Moje neko nestrokovno mnenje o njej je takšno: ona trpi za pomanjkanjem pozornosti oz. v realnem svetu nima pozornosti. Tu gre predvsem za bodisi odvratne, arogantne, nesramne, agresivne itd osebe, od katerih se ljudje distancirajo. Ker njena potreba po pozornosti tako ni zadovoljena, išče to pozornost v virtualnem svetu oz. tu gor. To se vidi že po tem, da cele dneve visi tu na monu. Človek, ki ima svoje delo, družbo, hobije, zanimanja… ne more viset nenehno tu, že zato, ker nima časa.
Takšna oseba ima potrebo, da je nenehno v središču pozornosti, sicer se počuti zapostavljeno in manjvredno. Če ji kdo pove resnico ali jo premaga z argumenti, se počuti ogroženo, ker ima ta oseba premoč nad njo. Zmota je zanjo nedopustna. Takrat navadno uporabi žaljivke, da bi tako nahranila svoj ego, ki je zelo ranjen.
Lahko so to posledice iz otroštva ali je kaj drugega, to je stvar strokovnjaka. Dejstvo je, da takšni ljudje notranje zelo trpijo. Vsekakor takšni ljudje so ljudje za izogibanje.


Ker me je vedno zanimala psihologija, sem kar precej bral o tej vedi. Moje neko nestrokovno mnenje o njej je takšno: ona trpi za pomanjkanjem pozornosti oz. v realnem svetu nima pozornosti. Tu gre predvsem za bodisi odvratne, arogantne, nesramne, agresivne itd osebe, od katerih se ljudje distancirajo. Ker njena potreba po pozornosti tako ni zadovoljena, išče to pozornost v virtualnem svetu oz. tu gor. To se vidi že po tem, da cele dneve visi tu na monu. Človek, ki ima svoje delo, družbo, hobije, zanimanja… ne more viset nenehno tu, že zato, ker nima časa.
Takšna oseba ima potrebo, da je nenehno v središču pozornosti, sicer se počuti zapostavljeno in manjvredno. Če ji kdo pove resnico ali jo premaga z argumenti, se počuti ogroženo, ker ima ta oseba premoč nad njo. Zmota je zanjo nedopustna. Takrat navadno uporabi žaljivke, da bi tako nahranila svoj ego, ki je zelo ranjen.
Lahko so to posledice iz otroštva ali je kaj drugega, to je stvar strokovnjaka. Dejstvo je, da takšni ljudje notranje zelo trpijo. Vsekakor takšni ljudje so ljudje za izogibanje.
[/quote]O psihologiji nimaš pojma. Si le navadna vaška ropotuljica.

New Report

Close