Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaška – Francija

Hrvaška – Francija

Če to leta 2018 veš z googlom in dogodek ni šel v pozabo, potem si lahko misliš, kaj vse boš lahko z googlom vedel šele leta 2100.
Ni bojazni, da bi kdo hitro pozabil na to. Hrvaška je država z nogometnim karakterjem. Francija pa dobra športna velesila z vedno dobrim naborom športnikov iz svojih nekdanjih kolonij in novodobnih migrantov. tudi tega se ne da kar tako pozabit.

Hahaha, sm misla da si mal bolj pametn.
Prav zarad takih, ki lajate o eni kao sreči, tolk bolj navijam za njih. Jap, tud za Angleže ste lajal, da jih bodo nabil, eni celo da bo 5:0 za Angleže, pa so jih Hrvati poslal domov. Po končani tekmi so pa itak bili komentarji da Angleži niso dobri :))) res ste smešni :)))
[attachment=0]FB_IMG_1531393179048.jpg[/attachment]
[attachment=0]FB_IMG_1531393179048.jpg[/attachment]

Saj ni problem v nogometu kot takem, nihče jim ne oporeka, da si niso zaslužili, ampak njihov attitude in in to grozno “hrvati uber alles” obnašanje začenja presedati tudi tistim, ki so jih do sedaj podpirali. Nesimpatični so, nešportni. Na teh tvojih slikah južna ni humorja, je eno samo posiljevanje s šahovnico. Samo še na dreku je nimajo, ali pač?

Hahaha, sm misla da si mal bolj pametn.
Prav zarad takih, ki lajate o eni kao sreči, tolk bolj navijam za njih. Jap, tud za Angleže ste lajal, da jih bodo nabil, eni celo da bo 5:0 za Angleže, pa so jih Hrvati poslal domov. Po končani tekmi so pa itak bili komentarji da Angleži niso dobri :))) res ste smešni :)))
[/quote]

Bučke,
vidiš, o tem govorim. Sicer nisem vsega od prej brala, ampak tole je dober primer. Če nekomu tvoji favoriti niso po godu, se ljudje spustijo na osebni nivo, žalijo ali na bolj subtilen način, ki ni prav nič manj opazen, ali na bolj direkten. “Hahaha, sm misla da si mal bolj pametn.” Navijaš za ‘napačno’ stran in si neumen. WTF?

Jaoooo, pa kaj ti mislš, a bi bilo v Slo kaj drugač, če bi Slo pršla do finala? Ne bi. Ne vem kaj ti gledaš oz kaj bereš da ne vidš raznih podobnih slik Slo. Škoda ker sm vse to zbrisala kar se je dogajal ko je Slo zmagala na EP v košarki al pa rokomet ko so osvojil medaljo.

General, teb pa še to: Hrvati nikol niso pozabil ko so osvojil 3.mesto na SP v nogometu, tako da tud to 1.ali 2.mesto ne bodo pozabil NIKOL.

Bučke,
vidiš, o tem govorim. Sicer nisem vsega od prej brala, ampak tole je dober primer. Če nekomu tvoji favoriti niso po godu, se ljudje spustijo na osebni nivo, žalijo ali na bolj subtilen način, ki ni prav nič manj opazen, ali na bolj direkten. “Hahaha, sm misla da si mal bolj pametn.” Navijaš za ‘napačno’ stran in si neumen. WTF?
[/quote]

Ti si pa res extra butasta da ne veš zakaj sm misla da je bolj pametn LOL matr res ste “pametni” tuki gor hahahahaha
No, sej nima veze, Generala nimam glih za butastga, zato vrjamem da bo poštekal kaj sm s tem misla.

Jaoooo, pa kaj ti mislš, a bi bilo v Slo kaj drugač, če bi Slo pršla do finala? Ne bi. Ne vem kaj ti gledaš oz kaj bereš da ne vidš raznih podobnih slik Slo. Škoda ker sm vse to zbrisala kar se je dogajal ko je Slo zmagala na EP v košarki al pa rokomet ko so osvojil medaljo.

General, teb pa še to: Hrvati nikol niso pozabil ko so osvojil 3.mesto na SP v nogometu, tako da tud to 1.ali 2.mesto ne bodo pozabil NIKOL.
[/quote]

Zgrešila si point. Govorim, zakaj so Hrvati večini nesimpatični, ne o tem, kaj bi bilo, če bi bilo.

Ti si pa res extra butasta da ne veš zakaj sm misla da je bolj pametn LOL matr res ste “pametni” tuki gor hahahahaha
No, sej nima veze, Generala nimam glih za butastga, zato vrjamem da bo poštekal kaj sm s tem misla.
[/quote]

Pa kdo si ti, da si jemlješ pravico ljudi zmerjati z butli ????? A zato, ker ne delimo vašega navdušenja na novodobnim ustaštvom in hudim nacionalizmom, smo pa extra butasti. Lepo ti je ženska povedala, da ne delimo vsi navdušenja in do tega imamo pravico.
A še na javnem forumu bomo morali biti tiho? Zakaj že? Naj te spomnim, da si ti v moji državi in ne jaz v tvoji in do svojega mnenja imam pravico, kot tudi da ga javno in spoštljivo izrazim. Za razliko od tebe, ki se vsajaš na vsakega, ki ne trobi s tabo.


Prej sem navijal za Ruse in Angleže. Sedaj v finalu pa za Hrvate.

Malo sem spregledal, da so vsa prejšnja moštva njihovih tekmecev bila globalizirana. V njih so črnci, Arabci, afriški musliči….
Hrvatom pa vsaka čast. Sami Hrvati. Nimajo tuje rase in vere. Francozi pa se mi zdi, da pravih Francozov sploh ni. Polovico je tako črncev. So to Francozi?

Jaoooo, pa kaj ti mislš, a bi bilo v Slo kaj drugač, če bi Slo pršla do finala? Ne bi. Ne vem kaj ti gledaš oz kaj bereš da ne vidš raznih podobnih slik Slo. Škoda ker sm vse to zbrisala kar se je dogajal ko je Slo zmagala na EP v košarki al pa rokomet ko so osvojil medaljo.

General, teb pa še to: Hrvati nikol niso pozabil ko so osvojil 3.mesto na SP v nogometu, tako da tud to 1.ali 2.mesto ne bodo pozabil NIKOL.
[/quote]

Kaj pa ti gledaš, poslušaš in bereš? Mladino, Družino, Demokracijo, 24(k)ur, radio Aktual, Radio 1, klasike, Ivana Cankarja, Kosovela?

Pa kdo si ti, da si jemlješ pravico ljudi zmerjati z butli ????? A zato, ker ne delimo vašega navdušenja na novodobnim ustaštvom in hudim nacionalizmom, smo pa extra butasti. Lepo ti je ženska povedala, da ne delimo vsi navdušenja in do tega imamo pravico.
A še na javnem forumu bomo morali biti tiho? Zakaj že? Naj te spomnim, da si ti v moji državi in ne jaz v tvoji in do svojega mnenja imam pravico, kot tudi da ga javno in spoštljivo izrazim. Za razliko od tebe, ki se vsajaš na vsakega, ki ne trobi s tabo.
[/quote]

Se strinjam.

Pa kdo si ti, da si jemlješ pravico ljudi zmerjati z butli ????? A zato, ker ne delimo vašega navdušenja na novodobnim ustaštvom in hudim nacionalizmom, smo pa extra butasti. Lepo ti je ženska povedala, da ne delimo vsi navdušenja in do tega imamo pravico.
A še na javnem forumu bomo morali biti tiho? Zakaj že? Naj te spomnim, da si ti v moji državi in ne jaz v tvoji in do svojega mnenja imam pravico, kot tudi da ga javno in spoštljivo izrazim. Za razliko od tebe, ki se vsajaš na vsakega, ki ne trobi s tabo.
[/quote]

J južna je ane. Pa se je zdaj odločila nas spomnit zakaj smo se pravzaprav odcepili.

Bi morala malo spremljat angleške medije in angleško razpoloženje nekaj dni pred tekmo s Hrvaško, kako so na veliko poniževali Hrvaško, njen klubski nogomet, državo. To jih je samo dodatno podžgalo.
Ne vem kaj ti pričakuješ od ekipe, ki je v naletu, ki rabi adrenalinske pospeške? da bodo sklonili glavo in rekli, ah, saj so Angleži res boljši, naj kar zmagajo. Športnik rabi eno gonilo in Hrvate je težko ustavit ravno azradi tega nacionalnega ponosa, ki ga imajo. normalno, da jim po tekmi laufa adrenalin sto na uro in rečejo kakšno preveč, ampak to za šport ni nič novega.
Tudi Tina Maze je delovala na podoben “pogon”. Jo je Massi nenehno podžigal s tekmicami ali so jo pred tekmo razjezili, da je dobila to “ubijalsko” motivacijo.
To je šport in mentaliteta zmagovalcev.

So odnesli domov leta 1998 pokal za tretje mesto.
Kaj naj bi sedaj bilo drugače in kaj nam bi metali pod nos?
Navijam vedno za naše Slovence, žal jih ni na svetovnem, moji Brazilieroti so doma….in sedaj navijam za Francijo 😉 a upam, da zmaga Hrvaška…zanalašč:)

V nedeljo bodo vlaku, ki iz Ljubljane odpelje v Zagreb tam enkrat po 18. uri, dodali 2 dodatna vagona na željo SŽ, ker je baje veliko povpraševanje po kartah.
Slovenci so že na poti v Zagreb, kjer bodo Hrvatom pomagali navijat za Vatrene.
Vi pa kar gonite svoje debate tukaj, ne bodo ničesar spremenile. 🙂

Zgrešila si point. Govorim, zakaj so Hrvati večini nesimpatični, ne o tem, kaj bi bilo, če bi bilo.
[/quote]

Sm zgrešila ja, preber si še 1x kaj si napisala. Kocke so pač njihov simbol, njihova prepoznavnost, tako kot ima vsaka država svojo prepoznavnost.

vsake toliko se zgodi ,da neka povprečna ekipa doseže dobre rezultate, in hrvaška ni kaj drugega kot povprečna ekipa, ki je z srečo prišla do finala, kjer bo konec sanj in napihovanja; 3 x po podaljških naprej od tega 2x po penalih, na tekmi z Anglijo dokler niso dosegli prvega gola se je videla balkanska mentaliteta, rebić bi moral dobiti dva rumena kartona, lovren enako, primitivna in zabita igralca, ni čudno da je lovrenu ženo porival drug, francozi so pokazalo dobro igro karšno se pričakuje od finalista in zato bodo svetovni prvki, drugega mesta si itak nihče ne zapomni… in tudi Hrvatov si nihče ne bo..tako da francozi so zmagovalci

Pa kdo si ti, da si jemlješ pravico ljudi zmerjati z butli ????? A zato, ker ne delimo vašega navdušenja na novodobnim ustaštvom in hudim nacionalizmom, smo pa extra butasti. Lepo ti je ženska povedala, da ne delimo vsi navdušenja in do tega imamo pravico.
A še na javnem forumu bomo morali biti tiho? Zakaj že? Naj te spomnim, da si ti v moji državi in ne jaz v tvoji in do svojega mnenja imam pravico, kot tudi da ga javno in spoštljivo izrazim. Za razliko od tebe, ki se vsajaš na vsakega, ki ne trobi s tabo.
[/quote]

Še 1x več si dokazala da si butasta. Kaj naj ti druzga rečm, če kr neki po svoje bluziš, si neki po svoje razlagaš. Kje sm sploh napisala da morte vsi navijat za Hr??? A ti znaš brat al znaš sam neki lajat in sama neki obtoževat? Napiš mi kje sm to napisala, dtugač boš še kaj druzga ne sam butasta.

Kaj pa ti gledaš, poslušaš in bereš? Mladino, Družino, Demokracijo, 24(k)ur, radio Aktual, Radio 1, klasike, Ivana Cankarja, Kosovela?
[/quote]

Še to se mi manjka 😀

Bi morala malo spremljat angleške medije in angleško razpoloženje nekaj dni pred tekmo s Hrvaško, kako so na veliko poniževali Hrvaško, njen klubski nogomet, državo. To jih je samo dodatno podžgalo.
Ne vem kaj ti pričakuješ od ekipe, ki je v naletu, ki rabi adrenalinske pospeške? da bodo sklonili glavo in rekli, ah, saj so Angleži res boljši, naj kar zmagajo. Športnik rabi eno gonilo in Hrvate je težko ustavit ravno azradi tega nacionalnega ponosa, ki ga imajo. normalno, da jim po tekmi laufa adrenalin sto na uro in rečejo kakšno preveč, ampak to za šport ni nič novega.
Tudi Tina Maze je delovala na podoben “pogon”. Jo je Massi nenehno podžigal s tekmicami ali so jo pred tekmo razjezili, da je dobila to “ubijalsko” motivacijo.
To je šport in mentaliteta zmagovalcev.
[/quote]

BRAVO. Vsaka čast Modriću za izjavo, ki jo je dal angleškim medijem.

S srečo, S srečo, dragec! 🙂
Konec sanj? Oni so že dosegli sanjski uspeh. Vse, kar je dodatnega je samo bonus.
Kakorkoli, Hrvati so najboljša nacionalna ekipa tega svetovnega prvenstva, Francozi pa definitivno najboljša kompilacija različnih narodnosti na tem prvenstvu.
Mogoče si 2. mesta res nihče ne zapomni, zapomnijo pa si karakter ekipe in pri Hrvatih ta res ni povprečen. Če bi bil, zdaj ne bi bili tam, kjer so. So nadpovprečno ambiciozni, samozavestni, medsebojno povezani, ponosni in verni. Formula, ki je že presenetila in še lahko preseneti.

Tud jaz iz Pule v Zg in nazaj v Pulo 😉 res da bo to kr dolga pot ampak za vatrene se isplati 😉

Še 1x več si dokazala da si butasta. Kaj naj ti druzga rečm, če kr neki po svoje bluziš, si neki po svoje razlagaš. Kje sm sploh napisala da morte vsi navijat za Hr??? A ti znaš brat al znaš sam neki lajat in sama neki obtoževat? Napiš mi kje sm to napisala, dtugač boš še kaj druzga ne sam butasta.
[/quote]

A ji grozis? Dej pomirjevala vzami, ker očitno fuzbal nate ne deluje dobro.

Še 3.imajo še kako v spominu.
Enakega mnenja so bili tud Angleži pa so dobil svoje. Itak so pa Hr na Hr že zdej zmagovalci, pa ni važn kdo bo prvak 😉 tud če bodo 2.bo tuki ludnica. Pripravljajo jim doček koji još nije viđen 😉

e butare babje, šteje samo prvo mesto in tega v nogometu hrvati v nedeljo ne bodo videli nimajo z sreče , vsakemu enkrat s sreča izgine, seveda jih bodo pričakali, ko maš tolk zegna ti kaj drugega niti ne preostane….ostanejo zgolj dejstva da so zmagali proti angliji s pomočjo balije ampak butare babje tega itak ne razumete..

New Report

Close