Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hrvaška – Francija

Hrvaška – Francija

Pa kdo si ti, da si jemlješ pravico ljudi zmerjati z butli ????? A zato, ker ne delimo vašega navdušenja na novodobnim ustaštvom in hudim nacionalizmom, smo pa extra butasti. Lepo ti je ženska povedala, da ne delimo vsi navdušenja in do tega imamo pravico.
A še na javnem forumu bomo morali biti tiho? Zakaj že? Naj te spomnim, da si ti v moji državi in ne jaz v tvoji in do svojega mnenja imam pravico, kot tudi da ga javno in spoštljivo izrazim. Za razliko od tebe, ki se vsajaš na vsakega, ki ne trobi s tabo.
[/quote]

Najbolj pomembno stvat sm pa spregledala 😉
Halooo blebetalo, tolk je Slo tvoja kot moja, nimaš v njej nič več pravic kot jih imam tud jaz. Sva si na istem 😉

To je ta model:

Matjaž Breznik
23 hrs ·

gledam in se čudim….dogodkom po včerasnji polfinalni tekmi, ze vnaprej čestitke Hrvatom za neverjeten uspeh ampak….
Reakcija “slovencev” po tekmi neverjetna, aplavz vsem kvazi Slovencom, ki ste včeraj bili odeti v nacionalne barve Hrvaske, ki ste bili prvaki sveta, ki ste imeli srce vatreno, z žalostjo in s cmokom v grlu sem gledal vse te slike in prebiral vse te zapise, zakaj???? Zakaj se dogodkov sosedov veselite bolj kot ste se veselili dogodkov nasih sportnikov, zakaj niste svoje otroke odeli v drese Oblaka, Iličiča, Kavtičnika, Dončiča, oblačite jih pa v deese Rakitiča, Mandzukiča…..
Majhni smo res smo majhni, do včeraj sem mislil, da smo vsaj po miselnosti veliki ampak veste kaj? zasluzimo si biti majhni, zasluzimo si, da nam kradejo mejo, da nas gledajo postrani in da nam kradejo nase znamke….Ne jamrajte ko bodo volitve, da nam kradejo, ker si zasluzimo tudi to da nam kradejo, da nas obirajo na vsakem metru, ja tudi to si z našo miselnostjo zasluzimo….
Bili smo prvaki Evrope, bili smo podprvaki v odbojki, bilo sko bronasti sredi Pariza, imamo vse, vrhunske znansvenike, gospodarstvenike, izvajalce, športnike ampak vse to nam ne pomaga ker sno majhni, ne po velikosti ampak po miselnosti….Nikoli ne bom imel srce vatrenog, moje srce bo vedno bilo le za Slovenijo, nikoli si ne bom oblekel dresa druge nacionalne države, kjerkoli ze bom, ponosen le na eno stvar, da sem SLOVENEC, lep pozdrav vsem in srečno sosedom v finalu

Matjaž Breznik
6 hrs ·

vijden ka van je moj post povzročil kar nekaj nejasnosti….1 kot 1 da se razumemo, z niti eno besedo nisem in nikoli ne bom zalil Hrvata, niti širil nestrpnosti….na spju navijam za njih saj so po mojem mnenju pokazali največ, Modriču bi dal zlato zogo, Subašiču nagrado za naj golmana in Perišiču nagrado za naj igralca….
Razumem vas ki imate prednike na hrvaskem, razumem vas ki ste bili nekda eno in ste ziveli v skupni drzavi, ne razumem pa vas mladih, ki vas je sram priznati da ste Slovenci in ki se ne zavedate kaj v nasi prelepi drzavi imamo….
Ni problem če si oblečete dres kateri kolega kluba na svetu, saj vsak ima klub za katerega navjija, problem bi pa tudi bil če si oblečete dres Nemcev, Italjanov, Belgijcev ali Islandcev…
sam sem in bom letos spet imel dopust na sosednjem hrvaškem, sam bom tako kot na celem prvenstvu spet navijal za njih, za naše sosede ampak nikoli zares nikoli ne bom pozabil od kje prihajam….še enkrat imam prijatelje Hrvate, imam ljudi s katerime se razumem in so razumeli moj post
Sosedom vse najboljse v finalu, zmagajte to tekmo(brez fige v zepu) vsem Slovencom pa oglejte si našo lepo drzavo, saj ne veste kaj zamujate

[/quote]

Ta Breznik pa res naklada. Kaj ga toliko moti, kaj je kdo oblečen, če še sam skozi navija za Hrvate! J…š cote, važno je kaj imaš v srcu in zgleda, da ima on na tem svetovnem hrvaško srce, pa se niti ne zaveda tega. hahaha

Sem muško. Razumem jaz marsikaj. Pridi v nedeljo zvečer spet sem, bova kakšno konstruktivno rekla.

Pa kdo si ti, da si jemlješ pravico ljudi zmerjati z butli ????? A zato, ker ne delimo vašega navdušenja na novodobnim ustaštvom in hudim nacionalizmom, smo pa extra butasti. Lepo ti je ženska povedala, da ne delimo vsi navdušenja in do tega imamo pravico.
A še na javnem forumu bomo morali biti tiho? Zakaj že? Naj te spomnim, da si ti v moji državi in ne jaz v tvoji in do svojega mnenja imam pravico, kot tudi da ga javno in spoštljivo izrazim. Za razliko od tebe, ki se vsajaš na vsakega, ki ne trobi s tabo.
[/quote]

Kdo si to lasti slovensko državo? Kje si ti to kupil, sine? A po jazbinšku? hahaha
Ima ludih posle rata! Tudi v Sloveniji.

Sem muško. Razumem jaz marsikaj. Pridi v nedeljo zvečer spet sem, bova kakšno konstruktivno rekla.
[/quote]

Temu modelu je že zdej fulll krivo, če Hrvati premagajo Francoze, to bi res rada sam zarad takih primitivcev, ga bo pa do konca pobral 😀

Kdo si to lasti slovensko državo? Kje si ti to kupil, sine? A po jazbinšku? hahaha
Ima ludih posle rata! Tudi v Sloveniji.
[/quote]

Tam kjer imas druzinske korenine in drzavljanstvo, kjer si rojen in kjer prebivas in spostujes drzavo lahko zanjo reces da je to tvoja drzava. To ne pomeni, da s tem mislis da si ladtis drzavo. Kok ste eni budale res no.


To ni SVN tema.
Ti pa si petokolonašica, črnosrajčka, izdajalka SVN, Petanka.
, Kvizlingarica, ustašica … skratka gnoj od državljanke SVN.
Pejt se porivat s hrčki v HR

Temu modelu je že zdej fulll krivo, če Hrvati premagajo Francoze, to bi res rada sam zarad takih primitivcev, ga bo pa do konca pobral 😀
[/quote]

Ženska, si ti sploh sposobna normalnega, spoštljivega diskurza? Ali vedno tako, vsepovprek zmerjaš druge? Se ti zdi to normalno? Ok, dojeli smo, da držiš pesti za Hrvate na tem prvenstvu, in srečno!

Tam kjer imas druzinske korenine in drzavljanstvo, kjer si rojen in kjer prebivas in spostujes drzavo lahko zanjo reces da je to tvoja drzava. To ne pomeni, da s tem mislis da si ladtis drzavo. Kok ste eni budale res no.
[/quote]

Potem je to tudi moja država. Predvidevam, da ima tudi Južna slovensko državljanstvo in je to tudi njena država.
Ko že omenjaš spoštovanje države. Obstaja en dokument, ki se mu reče Ustava Republike Slovenije. In s svojim prejšnjim zapisom si kršil določila tega dokumenta. To pomeni, da če ne spoštuješ nekega temeljnega dokumenta države, ne spoštuješ niti države same.
Sicer pa primitivizem ni bil še nikoli v ponos nobeni državi.


To ni SVN tema.
Ti pa si petokolonašica, črnosrajčka, izdajalka SVN, Petanka.
, Kvizlingarica, ustašica … skratka gnoj od državljanke SVN.
Pejt se porivat s hrčki v HR
[/quote]

Daj si ti najprej razjasni ene pojme preden jih navajaš. LOL LOL

Joj joj kakšen nivo debate, a se ne moremo lepo pogovarjat? Gre le za šport

Daj si ti najprej razjasni ene pojme preden jih navajaš. LOL LOL
[/quote]

Pikec … s HR smo že nekaj časa v hladni vojni!!
In kdor se obrega ob vojne sovražnike SVN je vse in še več kar sem natipkal

Ženska, si ti sploh sposobna normalnega, spoštljivega diskurza? Ali vedno tako, vsepovprek zmerjaš druge? Se ti zdi to normalno? Ok, dojeli smo, da držiš pesti za Hrvate na tem prvenstvu, in srečno!
[/quote]

Če bi me zares brala, bi vedla da znam bit še kako prijazna. Ko pa začnete kr neki bluzit, pa neki obtoževat za neki kar ste si sami zmisll, pa dobite kar si zaslužte 😉 jbg, sami ste si krivi.
Tud ti si ena kokoš. Predn bi me to vprašala, bi si prebrala vse. Itak, vidš sam to ko komu napišm da je npr glup…kako se začne, kako pride do tega te pa ne zanima. Ma mrš i ti dvoličnež ;))


Aja … in zakaj evforična povzdigovanja nacije zaradi enega gola?? .. Pojma nimaš o efektih nacionalizma



Potem je to tudi moja država. Predvidevam, da ima tudi Južna slovensko državljanstvo in je to tudi njena država.
Ko že omenjaš spoštovanje države. Obstaja en dokument, ki se mu reče Ustava Republike Slovenije. In s svojim prejšnjim zapisom si kršil določila tega dokumenta. To pomeni, da če ne spoštuješ nekega temeljnega dokumenta države, ne spoštuješ niti države same.
Sicer pa primitivizem ni bil še nikoli v ponos nobeni državi.
[/quote]
Ajoj kteri kretenizmi. Kaj mi ocitas krsenje ustave???? Daj navedi v cem tocno in v katerem clenu. Kaksni bedaki se oglasate tukaj gor. To da pridobis drzavljanstvo neke drzave se ne pomeni, da je kar to tvoja drzava. Ce se sama razglasa za srbkinjo potem ….

srbi mitomani, a padli na realna tla , hrvati mitomani, bereš njihove portale, za kaj vse jim mora bit svet hvaležen in privlečejo na plan nikola tesla, pa svoje kralje in kneze, pa iznajdbo kravate itd…. dva butasta naroda, slovenci jim bi radi parirali v neumnosti; je pa stvar taka, da svetovni prvaki v nogometu ne bodo, no ne v letu 2018 in drugega mesta se nihče ne spomni, tako da, ja bo lepo gledati ko jih bodo franceki nabili, in verjmi, pogba ne bo toleriral izpadov rebiča, ni on gospodin ko inglez


Ajoj kteri kretenizmi. Kaj mi ocitas krsenje ustave???? Daj navedi v cem tocno in v katerem clenu. Kaksni bedaki se oglasate tukaj gor. To da pridobis drzavljanstvo neke drzave se ne pomeni, da je kar to tvoja drzava. Ce se sama razglasa za srbkinjo potem ….
[/quote]

Ej blesava baba, kdaj sm rekla oz napisala da sm Srbkinja? Spet blebetanje v prazno. Najd mi to kjer sm to kadarkol napisala. Butara.

Ej blesava baba, kdaj sm rekla oz napisala da sm Srbkinja? Spet blebetanje v prazno. Najd mi to kjer sm to kadarkol napisala. Butara.
[/quote]

Mas tak. Pa zgoraj je ena povedala, najbrz je tud ona prebrala to nekje. Kako le ce ti nis o tem nc govorila???

Ej blesava baba, kdaj sm rekla oz napisala da sm Srbkinja? Spet blebetanje v prazno. Najd mi to kjer sm to kadarkol napisala. Butara.
[/quote]
Krula!!
Nacionalnot se podeluje po očetu.
Da je tvoj oče SRB pa si sama tipkala
Državljanstvo ni enako nacionalnosti.
Crkn gnida neizobražena pod kolesi bemfla tvojega frenda


Krula!!
Nacionalnot se podeluje po očetu.
Da je tvoj oče SRB pa si sama tipkala
Državljanstvo ni enako nacionalnosti.
Crkn gnida neizobražena pod kolesi bemfla tvojega frenda
[/quote]
ti si res butl, po materi , ne po očetu, tebe je lahk šipac napikal, rodila pa te je slovenka in si žali boga slovenec, sicer ste pa slovenci enako fuknjeni ko srbi , hrvati, šipci in še kdo, edino Madžari so še pri pameti

jAz jim privoščim – ker v šortu gledam na vse brez vpliva politike.

Ampak v reali jim bo pa zelo zrasel greben, sploh zato, ker Hrvaška živi od jadranskega turizma. Slovenci boste za njih vsaj eno leto zadnja “rupa na sviralu”. Kolateralna škoda…..

Sprijaznite se stem.


ti si res butl, po materi , ne po očetu, tebe je lahk šipac napikal, rodila pa te je slovenka in si žali boga slovenec, sicer ste pa slovenci enako fuknjeni ko srbi , hrvati, šipci in še kdo, edino Madžari so še pri pameti
[/quote]
Daj se crknit kot tvoj soimenjak

Pikec … s HR smo že nekaj časa v hladni vojni!!
In kdor se obrega ob vojne sovražnike SVN je vse in še več kar sem natipkal
[/quote]
S Hrvaško nismo v nikakršni vojni! Človek, ki tako razmišlja kot ti je zrel za psihiatra. Resno človek, ti imaš hude probleme. Reši to, preden se boš brez zveze znesel nad kom in boš junak črne kronike!

Mas tak. Pa zgoraj je ena povedala, najbrz je tud ona prebrala to nekje. Kako le ce ti nis o tem nc govorila???
[/quote]

Pol pol sm pa res 😉 ampak vseen Slovenka 😉


Krula!!
Nacionalnot se podeluje po očetu.
Da je tvoj oče SRB pa si sama tipkala
Državljanstvo ni enako nacionalnosti.
Crkn gnida neizobražena pod kolesi bemfla tvojega frenda
[/quote]

Mrš ti gnida šovinistična. Prej boš sam crknu, gamad ;)))
Pojma nimaš!

New Report

Close